|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junij 2017 ❤️
12.10.2016 20:04:51   
katjesss
Adelle nuhalna je okoli 12.tedna...

Jaz bom tudi na prvi pregled sla sama, na nuhalno pa upam da bo lahko zraven sel.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Junij 2017 ❤️
12.10.2016 21:05:29   
ked88
Na prvi pregled bom šla sama. Mož bo šel pa na nuhalno, takrat se tako najlepše vidi. Pa tudi otroka bosta šla zdraven takrat. Ko sem bila 2. noseča je ta večji hotel z mano na vsak uz pregled, čeprav so mu bili gumbi na Uz bolj zanimivi kot kej drugega user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Junij 2017 ❤️
12.10.2016 21:35:36   
Cloey
Adelle, ker nama z možem rezultat nuhalne ne pomeni nič in nikakor ne bi ničesar spremenila, ne glede na rezultat. Če ne veva, pač o tem ne razmišljava, uživava v nosečnosti in se veseliva otročka, hkrati pa sva pripravljena sprejeti takega, kakršen pač bo, in se nama ne zdi potrebno niti to, da bi se posebej pripravljala na karkoli . Zato bi bil to pač za mene stran vržen denar, moj ginekolog pa mi itak na vsakem pregledu naredi ultrazvok, tako da ne zamudim nobenega pogleda na mojo pikico user posted image
Je pa to moja in moževa skupna odločitev, oba sva se strinjala s tem.

(odgovor članu ked88)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Junij 2017 ❤️
12.10.2016 21:45:27   
Adelle
Jst sm zelo podobnega mnenja, zato sm vprasala.. itak se morava midva se pogovorit k pride cas za to ampak vem da v vsakem primeru se ne bi odrekla otroku ki sva ga cakala 7 let. Ce nama je namenjen bi prisel tak kot je nama namenjen. Ne vem pa ce ne bi rada ze prej vedela v primeru da je kej narobe.. hvala za odgovor..

(odgovor članu Cloey)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Junij 2017 ❤️
12.10.2016 22:00:56   
meandmini
Moj bo šel z mano na prvi pregled, ampak bo počakal zunaj user posted image kar tko...da gremo skupaj user posted image
Na NS se bom naročila pa po pregledu...imam pa dve variante - lahko grem k enemu zdravniku, ki naredi 2D slikice in filmčke ali pa k enemu drugemu, ki naredi 3D slikico ampak brez filmčka - torej dilema med 3D in filmčkom user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 7:19:38   
taajci
Katkec jaz bom na prvem pregledu tudi 9 teden ravno začela. Pomoje da to ni pozno. Čeprav sem prvič imela pregled v 8 tednu. Par dni gor ali dol..
Bom pa se jaz kar po pregledu na nuhalno naročila. Jo itak moj G izvaja.

(odgovor članu Katkec)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 7:21:58   
ječi12
Js vidim nuhalno kot moznost vidt pikico prek uz in konc koncev strokovnjaku prepustit kako napreduje in ce je ok....moznost da bi blo kejnarobe nimam v glavi in grem zarad tega ker mi je pregled koristen in lep...sm sla obakrat in zdj mislm it da nau krivice...

Stopam v 7t dons....juhu...

Sm pa zjutri skor bruhala v avtu....ampak sm zdrzala....

(odgovor članu meandmini)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 7:24:15   
ječi12
Js sm mela prejsno N pregled v 11t, sm komi zdrzala...oz nism-sm sla samoplacnisko 😀

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 10:41:22   
Adelle

IZVIRNO SPOROČILO: Adelle
Punce a jemljete kake dodatke? Jst pijem samo elevit zaenkrat, mi je pa kolegica ki je 5 mesec noseca rekla da je dobr da pijem tud magnezij pa se to iz lekarne ne un iz trgovine..


Vceri sm kupila Mangesol, sam je meni tok slabooo k ga pijem🙄

Komi cakam pregled, prav neucakana sm.. hocem bit zihr da je neki tam notr, k zdej nism zihr😂 Ni mi vec tok slabo pa mi vse hodi po glavi....😔 A je vam se zmeri isto slabo?

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 13:15:46   
taajci
Jaz tudi že komaj čakam pregled. Mi pa ni več slabo tako in ravno zaradi tega sem včeraj razmišljala da mi je čudno, da mi kar naenkrat ni več tako slabo :). Itak vem da pretiravam, ampak si ne morem pomagat zaradi slabe prve izkušnje (ko se mi niti sanjalo ni kaj me čaka na nuhalni).. Ampak poskušam dat slabe misli čimprej na stran..user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 13:22:07   
Pajama
Dobrodošle vse nove ...

Pregled je bil uspešen, velikost na dan natančno ustreza ZM. Torej 7t. Srček bije, vse ok.
Naj tako tudi ostane.
Za nuhalno se zagotovo odločim. V 1. nosečnosti je bil to najlepši pregled.
Kar se tiče polemik glede zdravja. Vsaka od nas ima legitimno pravico, da se odloči tako, kot se ji zdi najbolj prav. Sama bi s partnerjem zelo dobro premislila, kaj storiti. In ja, odobravam prekinitev, če se pokažejo res velika neskladja. Zakaj? Ker želim biti odgovorna mati tako do nerojenega otroka in še bolj do škrata, ki ga imamo doma. Taka odločitev bistveno vpliva na družinsko dinamiko. Prav tako bi me zaradi bolnega otroka žrlo vprašanje, kdo bo zanj skrbel, ko naju več ne bo.

Zdaj pa k lepšim temam - navijam za vse vas na seznamčku, da boste tako kot jaz, imele krasen prvi pregled!!!

Stopam iz anonimnosti: user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 13:47:46   
Adelle
Cestitam za uspesen pregleduser posted image Ce mas ze datum naslednjega, povej da te dam na seznamcek..

Lahko pa dodamo zravn se leta pa koliko user posted image imamo ze ce jim imamo.. povejte, a dodam al ne..

Taajci, ocitno nism edina ki zacenja dvomit😀 Probam se sicer ne obremenjevat prevec ampak slabe izkusnje v preteklosti vcasih premagajo..

Drugac bi pa samo spalaaaa...skeglal se mi bo se 1 mesec doma na bolniski🙄

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 13:56:44   
meandmini
Tudi meni je sedaj veliko manj slabo in zato tudi mene občasno obhajajo dvomi - ampak očitno smo vse na istem, tako da je to normalno in se lahko vse nehamo živcirat :) Zaradi tega sem včeraj naredila še en test, ki se je obarval tako temno vijola, da je pomoje vse ok - oz vsaj vem, da hormon narašča.

Pomoje bi lahko naredile seznamček, na katerem bi bile vse junijke (PDP in ime, pa lahko pol še kakšne dodatne info)) ta seznamček za preglede pa potem spodaj...ker se bo itak ful spreminjal..

A se kateri že vidi trebuh? MEni se zdi da se mi že ful pozna, sloh proti večeru...sicer verjetno samo zaradi napihnjenosti ampak vseeno..se mi zdi da se kar vidi. Bo treba kaj bolj širokega oblečt... user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 14:01:56   
katjesss
Oooo pajama super za prvi pregled in da vse tako kot mora bit...

Joj nehajte, meni se sploh slabo ni blo, se bom pocasi zacela sekirat user posted image ..no saj ne da si zelim, da bi mi bilo slabo

Trebuh zvecer pa je tako ze ko nismo nosece vecji...napihnjenost ja user posted image

< Sporočilo je popravil katjesss -- 13.10.2016 14:03:30 >

(odgovor članu meandmini)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 14:07:02   
Pajama
Katjesss: Meni tudi ni slabo!!! In je na pregledu vse OK. Samo mirno in brez nervoze. Če dobro pomisliš, je super, da nama ni slabo user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 14:17:11   
katjesss
Saj sem hitro napisala, da to ne pomeni, da zelim, da bi mi bilo...upam da se nisrm zarekla zdaj s tem user posted image

Je ce je vse super, pol je tak super, tako kot je...tako da...tudi pri meni vse super user posted image pregled pa jutri 2tedna...huuuuuh

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 14:56:16   
Adelle
user posted image user posted image user posted image JUNIJKE 2017user posted image user posted image user posted image

PDP

2.6.
Pajama, 34 let, 1user posted image

3.6.
Cloey, 23 let, 1user posted image , 3user posted image

4.6.
pikica31, 34 let, 2user posted image , 3user posted image

8.6
ječi12, 30 let, 2user posted image , 3user posted image

10.6
Adelle, 30 let, 0user posted image , 3user posted image
ked88, 2user posted image , 3user posted image

12.6.
katjesss, 34 let, 0user posted image , 1user posted image

14.6.
Katkec, 29 let, 1user posted image , 2user posted image
meandmini, 1user posted image , 2user posted image



(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 15:00:23   
Adelle
Evo upam da so podatki pravilniuser posted image Ce je kaj narobe kar povejte da spremenim... A se vam zdi v redu drugac seznam, al se kej dodam?

Trebuscek paaa.. ja jst ze prej nism bla suhca, so me ze prej sprasevali kok sm noseca pa nism blauser posted image Tko da v bistvu lohk recem da se mi kr pozna, ampak bolj od hraneuser posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 15:04:05   
meandmini
lep seznamček user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 15:35:59   
Katkec
Super seznamček user posted image

(odgovor članu meandmini)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 15:40:05   
ječi12
Super seznam!

Js vrjamem da bo vse ok na pregledihuser posted image

Bravo pajama za pregled!! Supercaaa!

Adelle lep seznamcek, podatke si zadela pri meni....

Js pa pr luni k je zdele slabo spimmmm....

Men je slabo na tesce pol je ok, me pa joske bolijo in upam da me bojo skos do 12t da vem da se neki dogaja 😂

No pa belega toka mam za izvoz,a se ktera?

(odgovor članu Katkec)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 15:50:21   
Adelle
Mene tudi joske bolijo.. na zacetku so ne sam ponoci, a zdej me tud cez dan.. kr naj bolijo, se ne pritozujem😂 Imam pa ze od poletja neko hudo vnetje tam dol, vse me srbi in pece.. ko bom sla na pregled bom omenila G da pogleda kaj je..

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 16:03:20   
ječi12
Loh si kups une svecke za vnetje, mi je moja g po telefonu povedala...

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 16:15:24   
Adelle
Kake svecke? Mela sm canesten za notr si vbrizgat pa ni pomagal nc...

P.s. A je lohk kej narobe zarad tega vnetja zdele?

< Sporočilo je popravil Adelle -- 13.10.2016 16:16:13 >

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Junij 2017 ❤️
13.10.2016 18:13:51   
ked88
Pajama super za pregled user posted image
Pa super za seznam. Moja starost pa je 28.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?