|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2016sm že umes enkrat pisala, p...
5.12.2016 15:56:13   
k.m.
Živijo, sem že vmes enkrat iz telefona pisala, pa vidim da sploh ni zabeležlo mojga posta user posted image
Nastja 1 ja sm si res morala sama gor držat, je babica rekla da drugače ne beleži vredu.Mi smo čaj 2x probali, pa ni neki navdušena nad njim. Prvičga je sicer spila 15ml, pol pa sam še kak požirek. No naša Iza zdaj poje malo manj, ma reflux, pa ji kr gre na bruhanje. par dni nazaj je reva cel dan zbruhala vse kar je pojedla, na koncu mi je omagala in lačna zaspala, pol ob 2h zjutraj sm ji dla, špa še takrat je bolj malo pojedla. Je pa boljši, vsaj bruha mi ne več. Trbuha je tud meni še malo ostalo, pa se ne sekiram. vse bo zginlo ko bo čas. pa črta po sredi trebuha še tud ni zginla. Edin sindrom karpalnega kanala je izzvenel. Po 1m.Danes sma meli kontrolo za kolke, pa so čisto dozoreli, je pediatrinja rekla da so čista 10kauser posted image , pa jst sm mela poporodni pregled, menstruacije ni na vidiku, vse je ok, tak da sedaj lahko normelno funkcioniramo dalje. Sm pa za pol leta dobla kontracepcijske tablete, da nas slučajno nebi kaj prehitro presenetilo. še vedno je pač možno da zanosim po naravni poti. Moja temenc zaenkrat še nima, upam da se jim tudi izogneva. Naša Iza ma sedaj že par dni ustaljen nočni spanec, spi od 20h do 3h, pa pol od 4h do 7h. vmes pa se previje, naje, pokaka pa spet previje pa zaspi. to je njena stalnica. pa nasmeji se tak kot da je njej najlepše . to pa res. ko jo gledam se mi kr srce topi. Vsak ko jo vidi pravi kaki smeško je. Se mi zdi da je ful razvita za 1,5mes.
Dansas je pa tvoj fant pravi korenjak, moja še vedno nosi 50, 56 št. še 62 ji je ful prevlka. zdaj pa sploh ko ne rabima več planice povijat, pa še rite nič nima. se mi zdi da nimam kaj za prijet.

(odgovor članu dansas)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Oktobrčki 2016sm že umes enkrat pisala, p...
5.12.2016 17:29:43   
nastja1
o naš pa tako rad pije ta zdravilni otroški čaj. spil bi ga kolikor mu dam. čez dan mu dam eno pol deci, pa zvečer pol deci, pol pa tako zaspi po tem čaju... si lahko vsaj cunje speglam ali pospravim po hiši user posted image
o boga Iza da tako bruha, upam da se ji čim prej pozdravi ta refluks user posted image za kolke pa super user posted image mi imamo šele 3.1 UZ.
ajoj našemu manjka še en teden do 2. mini svečke, pa že nosi obleke 62, ker če mu oblečem 56 je napol gol user posted image

Teo je včeraj ponoči spal 7 ur v kosu, niti se ni hteu zbudit za jest. sm se kar 3x ponoči zbudila da sm ga pogledla pa probala dat na zizo, pa ni hotel. danes pa nismo nič spali, je imel kar zelo krčke. tako da mi še nimamo nekega ritma spanca user posted image upam pa da o čim prej konc teh krčkov, da se bomo malo naspali. no mož ga sploh ne sliši ko začne mali jokat, tako da je vsaj on naspan ko je cele dane v službi.. user posted image

(odgovor članu k.m.)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Oktobrčki 2016
6.12.2016 12:02:10   
Pia*
Mi2 sva pa ravno v Mariboru na pediatriji, ker je Pia cist flekasta in imava pod urgentno testiranje user posted image .

Skos nama gre nekaj narobe. Koncno sva refluks umirile no sedaj pa koza.


(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Oktobrčki 2016
6.12.2016 15:41:42   
nastja1
ojoj pia žal mi je user posted image kaj po celem teleščku je bila flekasta? kaj ste pa izvedele, kaj ima kako alergijo da je flekasta? a bogica mala user posted image upam da je vse vredu user posted image

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Oktobrčki 2016
6.12.2016 21:32:36   
Ribica **
Ojej, Pia, upam, da gresta kmalu domov in da hitro ugotovijo, kaj ji nagaja. user posted image

Pri nas nič posebno novega, luštno je, uživam doma in na sprehodih. Sicer si čist preveč dodatnih stvari nalagam, počitek je grozen očitno, ampak takšna sem, nimam kaj. Sem pekla piškote za Miklavža, voščilnice bom delala, smrekco sem postavila, na izlet smo šli in tako. Danes sem šla pomojem prvič v zadnjem mesecu popoldne spat za eno uro, ker je tamala spala tri ure pa pol - najprej v vozičku, potem pa še eno uro z mano. user posted image Zelo rada gleda lučke, ki jih imamo v stanovanju, danes se je prav nasmehnila, ko sem jih prižgala. user posted image

E. je nosila 50 do 6. tedna, če ne še kaj dlje, zdaj ima 56, pižamice 62 in kako jopico za čez, ker ji 56 že kar težko dam čez dvoje dolge rokave. Je pa čisto od firme odvisno, žabice 50-56 iz Hoferja so ji še zdaj velike, Nextove pižamice 56 sem pa tudi pospravila nekje pri 6t. Drugače je pa pridna in luštna, še čisto malo, pa bomo tudi s krči zmagali. Jutri ima že dva meseca, čisto prehitro gre, v četrtek jo pa peljem stehtat in zmerit,

Upam, da Miklavž ni pozabil na vas. user posted image

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Oktobrčki 2016
7.12.2016 9:06:25   
dansas
Pia, kako? So kaj pogruntali? Zakaj ima fleke?

Jaz pa nikoli nisem dajala čaja svojim polno dojenim otrokom za pit. So me prepričali, da če polno dojiš, da ni potrebe.

Super Ribica, da uspeš toliko stvari narediti. Jaz uspem (poleg tamalega) samo še zase poskrbet user posted image Pa sem ful ustvarjalen clovek. Bi tudi rada kaj pekla, izdelovala, okraševala,... pa kaj, ko je tamal non stop na rokah. Čim ga položim spat, se takoj zbudi. Mislim, da ima rekord dnevnega spanja v posteljici 45 min user posted image .

Spat popoldne (ali pa dopoldne) pa niti enkrat nisem šla odkar sem rodila, ker vem, da se bo takoj zbudil in sploh nima smisla porobavat user posted image

nastja, kako hecno se mi zdi iz mojega stališča, da hoče kdo svojega otroka zbujat, ker preveč spi. Ker imam sama pač kontra probleme - jaz bi ga rada obdržala v spečem stanju user posted image . Še nisi slišala tistega reka: Ne diraj lava dok spava user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Oktobrčki 2016
7.12.2016 9:18:07   
nastja1
dansas ja sej ne da bi hotela da mi je predolgo buden, samo me je res že skrbelo kako to da 7 ur spi, ko ni nikoli toliko user posted image zdej mi je pa neki začel kihat, pa malo ima zamašen nosek... upam da mi nebo kje zbolel user posted image imamo pa kar borbe z čiščenjem noska. mu nakapam fiziološke, potem pa z tistim nastavkom ko z vdihom povlečeš ven.. ajoj ne mara tega user posted image

meni je pa komaj zdej malo zaspal, pa morm pospravit in cunje speglat in južno naredit.. ajoj bi mi kak par rok prav prišel. user posted image

(odgovor članu dansas)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Oktobrčki 2016
7.12.2016 14:24:57   
Ribica **
Nastja1, pri nas je podobno, zdaj tuli že za vsako, ko jo odložim na previjalno. Ampak s aspiratorjem pa ven povlečeva goro smrkljev. Na srečo še ne vpliva bistveno na spanje, sredi noči ji ne čistim noska, ker tako kriči zraven, da ne zbudi ta večjega. Pa tudi jaz nisem sposobna takšnih hudih akcij. user posted image

Dansas, saj to vse delam takrat, ko je mož doma in se pri njemu crklja/uspava, dopoldne, ko sva sami, naredim bolj malo, razen če pred njo vstanem, ampak v tem času bolj sebe uspem zrihtat in kaj pospravit kot karkoli drugega. Res pa je, da sem v tem času likala samo enkrat, najprej je likala moja mami, zdaj mi pa lika tašča. Če bi mogla pa to sama počet, bi pa pol ustvarjanja odpadlo. Ampak če ne ustvarjam vsaj malo, sem res sitna, tako da mož raje tamalo rihta kot mene prenaša. user posted image

Se pa zadnje čase dojiva precej pogosto, zvečer tudi na eno uro, čez dan pa uro in pol do dve, tri ure zdrži samo ponoči in takole čez opoldne, ko zaspi in spi tri ure v vozičku. Mi je prav moteče, ker če grem v kako trgovino popoldne - prej tako ne hodim shopping centre, ker sem brez avta in nočem male s sabo vzet - sem kot na dirkah, da sem pravočasno doma.

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Oktobrčki 2016
7.12.2016 18:00:09   
nastja1
tudi naš ponoči spi, ampak me je tk stisnilo pri srcu ko sem slišala ko je prvič zakašljal. upam da se nebo poslabšalo, ker pregled imamo šele naslednjo sredo. ampak če bo slabše bom kar poklicala pediatrinjo.

o naš se tudi na uro in pol doji. sem mislila da je samo moj tak jedec. pa vidim da je več takih user posted image ja meni je tudi malo štorasto ko grem v trgovino pol pa skus gledam na uro da sem prej ko v eni uri doma user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Oktobrčki 2016
7.12.2016 22:34:44   
Pia*
Mi2 se vedno ne veva razloga za fleke. V petek morava ponovno v bolnico. V torek so nama vzeli kri in sedaj testirajo. Mene so poslali na dieto brez mleka in mlecnih izdelkov, jajc in sladkorja.
Tko da mi ostane zelo malo hrane, ki jo jem. Ampak bom ze nekako potrpela da vsaj normalno lahko dojim.

So mi jo pa tako prespikal, da sem prvic videla njene solze. Srce se mi je trgal, ko sem morala to gledati.
Potem so naju ze na oddelek sprejeli, da naj bi ostale cez noc, da bi oni se mal krvi vzeli. Sem rekla, da ne da naj to vse danes naredijo da mi je ne bodo spikali 2dni zaporedoma,ker se sestri mudi domov.
Je prisel neki mladi zdravnik in takoj odredil, da naj vzamejo za vse teste, da bodo v petek ze rezultati.
Sedaj pa samo molim, da ni na mleko, ker jaz zivim od mleka.
Sem si danes kupila rizevo mleko. O bog kako je to ogabno.
Ponoci sem Celo noc sanjala kako sem slascicarka in pecem torte ( za ****).

Mi2 tudi tako cistiva nosek kot nastja1 ti. Sej gre kar fino. Ampak moja zivcnega fase ko privlecem cevko.

Imava pa komaj sedaj 62. Kaksen bodi 56 ji je se vedno prav.

Kam iti je pa tudi pri nas skos ura v igri. S trgovine dobesedno kdaj laufam, to misli pol vasi da je nekaj z mano hudo narobe.

Kar se tice pa moskih pa jaz ne vem ali ima moj izolirane usesa a kaj, ker on je sploh ne slisi. Ponavadi se rece, danes je pa spala celo.noc. a dejansko spi on. Zadnjic sem se tusirala on je pa z malo ze spal. Pia se je zbudila in ni jokala ampak vrescala, tako da sem jo jaz pod tus slisala. Pridem v spalnico otrok se dere on pa spi. Ko sem ga zbudila vsa jezna, ce je normalen mi pa niti verjel ni, da je mala jokala. To bi tovornjak cez njega zapeljal pa ne bi vedel.

< Sporočilo je popravil Pia* -- 7.12.2016 22:46:27 >

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Oktobrčki 2016
7.12.2016 23:30:31   
Ribica **
Pia, če te kaj tolaži, sem tudi jaz zadnjič moža vprašala, če je on res ne sliši ali je pač "ne sliši", ker ve, da bom jaz vstala? Pa pravi, da je res ne sliši, da včasih se sicer zbudi, ampak redko. Saj po možnosti se mala dere in on smrči zraven. user posted image
Pocrkljaj svojo deklico še za nas malo, že bere se grozno, kako je šele moglo biti vama. user posted image mene je že v P stiskalo, ko so ji jemali kri iz nogice, pa mi je zadnjič cimra rekla, da ni bilo ravno nežno (je vsak dojenček imel svojo med. sestro oz. tehnika). Pa sem že mislila, da sem samo jaz preobčutljiva, ampak mi je kar slabo postalo, ko sem gledala hematom in poslušala njeno vreščanje. user posted image

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Oktobrčki 2016
8.12.2016 2:57:15   
nastja1
ojoj bogica mala ko jo tako pikajo. sej prav da si rekla da naj to vse takoj opravijo, da se je rešla. bošček mali user posted image

user posted image jap, tudi moj ne sliši ko mali joka. nevem, to imajo nekok v podzavesti, ker vejo da bomo mi poskrbele za naše sončke. user posted image je pa zadnič pri nas tako grozno pihalo ob 2h, pa je v kurilnici malo zabilo dim nazaj, pa je začel piskat alarm na ogljikov monoksid. nimamo kurilice blizu, in je billpmaj slišen alarm, ampak je pa to takoj slišu, še pred mano. že vejo kaj jim je posel user posted image

no ura e 2.55, mi pa poslušamo zvok fena user posted image zdej je malo zadremal, bom vidla če se nebo zbudu ko ga bom dala v posteljico. upam da imate ve kaj bolj mirno noč user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Oktobrčki 2016
8.12.2016 14:56:19   
Ribica **
Nastja, sem prebrala tvojo objavo ob 4h, ko se je mala zbudila za dojit. Ampak je 4.30 že nazaj spala. user posted image

Midve sva bili v ZD prej, je na spodnji meji z rejenjem, najprej sem bila čisto slabe volje, zdaj sem se pa nehala sekirat. Jaz vem, da je ok, lačna ni, joka ne, je zadovoljen dojenček, vidno napreduje vsak dan, tako da se je pač zredila na spodnji meji, saj jaz tudi nisem ravno konkretna. Ne bom nič dodajala, razen če se mi bo zdela lačna. Tako da za v tabelo so mere 57 cm, 4820 g pri dveh mesecih.

Sem pa prav slabe volje, sonce je zunaj, sicer megla še kar vztraja, ampak sva noter, ker odsvetujejo sprehode za dojenčke zaradi onesnaženega zraka user posted image In tako bo menda do nedelje, bo treba čez vikend kam višje, ker ne bomo skoz noter. Meni manjka en sprehod, tamali pa tudi, je komaj zaspala 20 min nazaj, takle čas ponavadi spi 3- do 3,5-urni popoldanski spanec v vozičku.

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Oktobrčki 2016
8.12.2016 15:26:31   
nastja1
o pridna ko je tako hitro zapala... mi smo celo noč imeli pestro user posted image
sedaj sem pa zvala pediatrinjo, gremo ob 5h na pregled, ker so se mu še učke malo vnele, ima rdeče, in kiha in kašllja več kot včeraj user posted image pa gremo na vsak slučaj se pokazat zdravnici..

ja neki govorijo da je zrak onesnažen... groza. ja pa tak lep sonček. upam da bo soneč vztraju še naslednji teden.. user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Oktobrčki 2016
9.12.2016 8:17:41   
nastja1
no mi smo pa bili včeraj pri pediatrinji. katastrofa. čakali smo skoraj 2 ure da smo prišli na vrsto. vsi otroci bolani user posted image naš ima na srečo pljuča in ušeska OK, edino nosek je problem pa vnet uček. je rekla da nimam kaj, samo naj čistim nosek in čakam da mine user posted image
ajoj smo se pa tudi mi zredili in to fajn. naš teo ima že 5900g pa še ni 2 mesca star ( v ponedeljek bo 2. mini svečka) user posted image naš je skor v 2h mescih podvoju porodno težo, naj bi jo pa pri 6 mescih user posted image

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Oktobrčki 2016
11.12.2016 4:32:56   
Pia*
Oh nastja kako te razumem. Prides in cakas v cakalnici polni bolnih otrok, da ja staknes se kaj kar tvoj nima. Podn res!!!
Wouuuuu kako se je pa to poredil. Moja je trenutno na 4500g. Izpustna pa je bila 2800g. Tako, da mi2 sva nekako tako kot ribica.

Najine pike se malo umirijo pa zopet pridejo. Jaz ostajam na dieti se 1 mesec. Sicer testi so negativni ampak vseeno dieta.
Malo tudi opazam da je pia zelo obcutliva na praske in mehcalce. Saj kadar jo ima kdo v narocju in da se dotika njen obrazek tkanin je stanje se slabse.
Pri njej imam tekoci prasek pa ga bom zamenala za kaj bolj naravnega. Imava pa 2x izpiranje.
Bomo videli sedaj se paziva, mazeva in upostevava navodila. Mocno upam na zbolsanje.
Sva pa v bolnici naleteli na tako super pediatra.

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Oktobrčki 2016
11.12.2016 21:45:01   
nastja1
ma ja... namesto da bi dali takim dojenčkom prednost, da še bolj ne zbolijo, ne oni te pustijo čakat 2 ure. grrr.
hh ja njemu teža kr narašča. sm sej ni da bi rekla da je neki okrogel..malo je v lička, drugače je pa v dolžino kar zrasel. bomo vidli v sredo, je rekla da ga bo še merila v dolžino. ja oba z partnerjem sva velika čez 180, tako da nemore biti pol teo majhen user posted image

pia kaj to je tvoja mala imela pikice? moj jih ima tudi po obraščku.. pa pridejo pa spet izginejo.. pa sem vprašala pediatrinjo da kaj je to, pa je rekla da to ni nič hudega, da imajo to veliko otrok user posted image
ja veliko pa pomeni kak je pediater, da je vredu pa ti zna svetovat, user posted image

o jaz pa morem potrkat po lesu.. že dva dni smo skoraj brez krčkov in noči so mirne user posted image

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Oktobrčki 2016
12.12.2016 15:40:32   
dansas
zadnje čase imamo tako gužvo, da sploh ne uspem priti do računalnika. Veseli december v polnem zamahu, pa polno nekih dejavnosti z/za otroke, pa tako napredni so v šoli dandanes, da se otroci iz računalnika učijo (tastarejša jutri piše NIT), tamali pa čez dan dobesedno na rokah preživi... Pa še z zobmi imam probleme - oziroma z enim zobom.Ko je bil 2 tedna star, se mi je del zoba odlomil, zdaj je šla še precev velika plomba na tem zobuk vragu, tako da imam samo še kako petino zoba v ustih.In komaj maja sem na vrsti za puljenje, potem pa implantant user posted image .In ko sem hotela to škrbino malo spucat k zobarju, zvem, da moje zobarce več ni, tako da si moram najprej novega zobarja zrihtatuser posted image user posted image

Je bila pa današnja noč najboljša dosedaj: zaspal ob 20:30, se zbudil za jest in previt ob 2:00, naslednja budnica pa je bila šele ob 6:00! Majka! Sem za spremembo naspana in spočita in misploh ni problem ga cel dan na rokah guncat user posted image

Pia, kakšno dieto pa imaš? Ima še kake druge probleme poleg izpuščajev? Upam, da se vam stanje kmelu izboljša.

O, nastja, potem ima pa Teo res prave gene za velik bit. So forumske punčke bolj damske, fantje pa bolj nabiti. Naš ima tudi že 6,5 kg. Je kar dobra telovadba, ko ga takole prenašam naokrog.

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Oktobrčki 2016
12.12.2016 15:48:32   
nastja1
ajoj problemi z zobmi pa znajo biti kar huda reč. uh šele maja so te naročili? pa to je še pol leta..user posted image groza. s temi zdravniki pa zobarji je sam križ user posted image uh pol imate pestro doma. user posted image

oo to ste pa pol lepo noč imeli. super, čim več takih vam želim. user posted image
ja za telovadbo je pa kar.. jaz tudi delam z njim neke napol počepe pa malo telovadbe.. se kr čuti vsaka mišica posebej user posted image

(odgovor članu dansas)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Oktobrčki 2016
12.12.2016 16:25:27   
Ribica **
Sem se prej že hotela javit in pogrešit dansas, pa vidim, da je vse ok in da niste recimo vsi bolni ali kaj takega. user posted image Povsod slišim, da razsajajo trebušne viroze, tudi pri mojih, pa se jim ne da ravno dopovedat, da je to ZELO nalezljivo in da se jaz res ne smem nalezt, še manj pa mala. Pa imam menda najbolj črne scenarije in mi sploh ne povedo, kdo vse bruha. Prinesla sta pa nečaka iz vrtca.

No saj, pri nas si tudi podajamo bacile .. mož na srečo ni nobenega okužil ali pa tudi tamalo, že en teden, če ne več, se ji ponoči maši nos in je veselica z aspiratorjem. V četrtek so mi pa ta večjega iz šole domov poslali z vročino in bolečim grlom, kar sem včeraj zvečer prevzela jaz. Imamo pa danes v LJ že cel dan tako meglo, da tako ali tako ne bi mogli it ven, sva šli obe spat čez opoldne, jaz sem spala dve uri, mala pa tri. Noči so pri nas že kar standardne, dvakrat se zbudi, pojé in nazaj zaspi. Smo bili pa čez vikend oba dneva naokrog in je to čista katastrofa, ima cel ritem porušen in je celo popoldne in večer potem na rokah in drema in joka. Tako da za naprej samo en dan v vikendu kam naokrog in čim bolj ohranjat njen tri urni opoldanski spanec, če ne je čist boga. Je pa tak dobrovoljček, veliko se smeje, tudi po pol ure se že zamoti z igračkami v ležalniku ali na igralni podlogi in se z njimi "pogovarja". user posted image

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Oktobrčki 2016
15.12.2016 9:13:14   
nastja1
ja res neke viroze razhajajo. zato jaz čemer vsakemu če je bolan ali čuti da se ga neki loteva, naj mi ne hodi na obisk. ker mi res ni treba da mi mali zboli user posted image

tudi naš spanec se vmirja. ob 10h zaspi, zbudi se pa ob 2h in ob 6h. potem je pa spanca konec. user posted image
sva bila pa včeraj na rednem 2. pregledu. je težak 6100, velik pa 60cm. lepo napreduje user posted image
je pa zdej 2dni groza spet s temi krčki. sploh po 6 uri zjutraj pa po 6 uri zvečer. user posted image
se pa zelo veliko smeje, sploh če s višjo frekvenco glasa govoriš. bolj piskaš, bolj se smeje user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Oktobrčki 2016
16.12.2016 17:50:15   
dansas
O, Nastja, potem sta pa najina fanta skoraj do grama enaka pri enaki starosti user posted image Pa še ritem je naš tudi tak dobival kot tvoj ponoči, dokler ga ni ta presneti prehlad vrgel iz tira user posted image . Revež ponoči komaj zaspi. Ga neznasko moti, da ne more normalno dihat - veliko kolj kot prvič,ko je bil prehlajen. Še tri mesece ni star pa je že drugič prehlajen user posted image Kako ste pa pri ostalih s prehladom? Upam, da ste drugod že zdravi.

Tudi pri nas nekaj razsaja - tamala šmrka in kašlja, tavelika je pa danes doma ostala, ker jo je trebuh bolel. Si sploh ne predstavljam, da bi me zdaj kaka viroza presenetila...

Pa darila me tudi preganjajo. moram še ene tri kupit, za babice sva dala pa kar koledar delat s slikicami od naših otrok.

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Oktobrčki 2016
16.12.2016 18:01:10   
dansas


user posted image

(datum rojstva
nick, ime user posted image , gestacijska starost
mere: teža, višina, obseg glave)


25.9.
dansas
: SVIT (39+1)
od rojstvu : 3710 g, 52 cm, 36 cm
½ meseca: 4430 g
1. mesec: 5190 g, 56 cm, 38 cm
1½ meseca: 5700 g
2. mesec: 6075 g, 60 cm, 39,5 cm

29.9.
Pia* : PIA(40+0)
ob rojstvu: 3050 g, 51 cm
3 tedni: 3390 g, 54 cm

05.10.
Suziiika : ALEXIS ()
ob rojstvu: 3240 g, 49 cm

07.10.
Ribica ** : ERIN (39+0)
ob rojstvu: 3520 g, 50 cm, 35 cm
½ meseca: 3660 g
1. mesec: 4150 g, 53,5 cm
2. mesec: 4820 g, 57 cm

12.10.
nastja1
: TEO ()
od rojstvu : 3360 g, 51 cm
1. mesec: 4800 g, 54 cm
2. mesec: 6100 g, 60 cm

19.10.
k.m. : IZA (41+2)
ob rojstvu: 3100 g, 50 cm
1. mesec: 4220 g, 53,5 cm


(odgovor članu dansas)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Oktobrčki 2016
16.12.2016 18:56:02   
Ribica **
Jaz sem danes obležala user posted image Cel teden se mi je vleklo, ampak danes je najhujše. Vročine nimam visoke, ampak občutek je pa kot bi me kuhalo non-stop. Upam, da se E. ne naleze. Še včeraj sva krožile naokrog, danes sem pa mojega očija prosila, da jo je za eno uro ven peljal, da je spala in da sem jaz prišla do zajtrka in tuša. Ful mi je naporno še dojit in jo nosit okrog, se pa pri meni najbolj umiri - jok me pa tudi moti. user posted image Sem pa danes ob 6h pokonci vrgla moža, da ji je nos sčistil, jaz nisem bila zmožna, ker sem komaj dihala še sama. Tako da kako noč ima bolj zabasan nosek, kako manj, čez dan ji pa ni treba čistit.

Za darila se mi sicer ne mudi, glavnino tako imam, ker pri nas nosi dedek Mraz.

(odgovor članu dansas)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Oktobrčki 2016
17.12.2016 7:08:28   
nastja1
o dansas potem imava obe prave fante že user posted image sej lepo, kar naj rastejo. user posted image
oh ta prehlad ja. teo se je zdej malo pozdravil. tudi on ni mogel ponoči spat, pa težko je jedel zaradi noska. sm ok, trajalo je ene 3 dni, potem pa je bilo že dost bolje.
ma sej res, zdej so vsi neki bolani. groza kaj to vse razhaja user posted image

oo to je pa zelo lepo darilo koledar s slikami otrok user posted image hvala za idejo. kmalu bo imela mami rd, pa ker ima 4 vnuke, bo hitro koledar poln user posted image

oh ribica vrjamem da je hudo če si bolana tako zelo. upam da se čim prej pozdravite user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?