|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
3.2.2017 22:03:30   
Veronique
Trije user posted image ampak sem po dveh dobila napotnico za neplodnostno (sem prosila ginekologinjo), takrat so opravili osnovne preiskave (hormoni, okuzbe in ultrazvok), sedaj po tretjem pa bodo dodali se genetiko.

Glede preiskave pa nevem, kak hsg morda ali pa ultrazvok, drugega zal ne poznam.

< Sporočilo je popravil Veronique -- 3.2.2017 22:04:21 >

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
5.2.2017 0:30:51   
laraz
Pozdravljene punce. Se pridružujem še tej temi saj imam v ponedeljek transfer, tako da user posted image user posted image pričakujemo v tem mesecu. SREČNO VSAKI OD VAS. NAJ BO ČIMVEČ PLUSEKOV!!!!!

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
5.2.2017 21:52:29   
Veronique
Dobrodosla in srecno jutriuser posted image user posted image

Kako ste ostale? Moje user posted image se kar ni, sem ravno gledala, da je bil prejsnji mesec cikel 34dni, so se pa danes zaceli krci in upam, da se cimprej vlije. user posted image tako da bom februar popolnoma preskocila in se pridruzim spet marcauser posted image

(odgovor članu laraz)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
6.2.2017 18:50:10   
Barcula
Pozdravljene tudi jaz se tukaj javljam po et imam krvnega 13.2 in seveda sem že 2x delala urinski test in je seveda - doma imam sineka 20m ki mi krajša dneve je pa tudi zelo naporen.
Znakov ni nobenih in tudi pričakujem vsak dan manj da se je kaj prijelo sem sicer optimistična ampak vsak dan majn vrjamem da tokrat kaj bo 😀
Držim pesti za vse nas 😀

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
6.2.2017 19:47:57   
Katriss
Pri meni ponovno nič uspeha.

(odgovor članu Barcula)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
7.2.2017 7:31:45   
Allstar
Barcula , držim pesti, da bo. Za urinskega ali kakršnekoli znake je še prehitro! 5 dni pred predvideno menstruacijo se lahko šele vgnezdi in ne more še oddajat kakšnih znakov, tako da držim pesti, da je vseeno uspelo user posted image .
Katriss user posted image user posted image . Kakšne imaš plane naprej?

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
7.2.2017 7:46:01   
Allstar

user posted image user posted image user posted image FEBRUAR 2017 user posted image user posted image user posted image

5.2.
user posted image Katriss, 0 otrokuser posted image

7.2.
Katte, 8. krog

10.2.
mamiza3, 1. krog, 2 otroka

13.2.
barcula, 1 otrok

20.2.
laraz

22.2.
Allstar, 19. krog, 0 otrok

25.2.
miska333, 13. krog




(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
7.2.2017 11:26:41   
babysmile
se vam še jaz pridružujem...

močno si želimo še eno štručko. Za sabo imam že cel kup enih težav. tako da vem, da tudi tokrat pot do + ne bo lahko. Ma upanje umre zadnje!

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
7.2.2017 11:28:05   
Veronique
Katriss, objem.
Allstar kako si ti, sta ze v kaki obravnavi? Se velikokrat spomnim nate.
Pa na mimi_ko tudi, se vedno cakam, ce se nam bo morda pridruzila user posted image

Eno vprasanje, ce ima morda katera izkusnje. Kako je z menjavo zdravnika? Ostala bi v sklopu iste klinike, le zdravnika bi menjala. Je to sploh mogoce?

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
7.2.2017 14:51:04   
Allstar
Veronique midva sva že dala čez par osnovnih preiskav, pa je zaenkrat vse ok. Bova pa prišla počasi do neplodnostne.

Kar se tiče menjave zdravnika, načeloma ni problema, naročiš se pri novem, podpišeš izjavo, da boš pri njem in večinoma sami zahtevajo kartoteko od prejšnjega. Kje pa imaš ginekologa?


(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
7.2.2017 18:45:33   
Veronique
Moja G je privat v Mariboru ampak je super, nje res ne bi menjala. Bi pa rada menjala zdravnico v neplodnostni, ta pa mi nikakor ni 'pisana na kozo' in imam ful slab obcutek user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
9.2.2017 7:58:01   
Katte
Nič ne bo ta mesec. Obarvajte me rdeče.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
9.2.2017 9:06:56   
laraz
evo me, sem izginila za par dni zaradi viroze. Me je položila v posteljo ravno drugi dan po uspešnem transferju. Če se to dete prime je pravi čudež. Kašljam ko volk da me že vse boli. Vročina je sicer nizka, ko narase jo zbijem z lekadomo. Je pa grozno no. Glih takrat ko ni treba. srečno vsem ki še čakate in pozitivno naprej. Barca, test bo pozitiven mogoče od 9dne po transferju. Prej je skoraj nemogoče. Pozitivno naprej.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
9.2.2017 11:19:07   
Allstar

user posted image user posted image user posted image FEBRUAR 2017 user posted image user posted image user posted image

5.2.
user posted image Katriss, 0 otrokuser posted image

7.2.
user posted image Katte, 8. kroguser posted image

10.2.
mamiza3, 1. krog, 2 otroka

13.2.
barcula, 1 otrok

20.2.
laraz

22.2.
Allstar, 19. krog, 0 otrok

25.2.
miska333, 13. krog

februar
babysmile




(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
9.2.2017 11:24:36   
Allstar
babysmile dobrodošla! Kakšne težave pa imaš za sabo , če lahko vprašam? Če sem preveč radovedna, me kar ignoriraj user posted image .
Upam, da boš nadaljavela s čim manj težavami in čim prej prišla do željenih user posted image .

Veronique, tudi v neplodnosti sigurno lahko zamenjaš zdravnika. Pravica pacientov je, da si izberemo zdravnika, ki mu zaupamo. Možno je edino, da se kaj zavleče, če ima polno.

Katte žal mi je user posted image

laraz upam, da tvoje zdravstveno stanje ne bo vplivalo na uspeh in da se vse ok izteče.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
9.2.2017 11:32:19   
mamiza3
Tudi mene je obiskala user posted image .

Stiskam pesti za ostale.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
9.2.2017 12:06:14   
Barcula
Ker sem sladkorna bolnica me že od 7.2 matra sladkor slabo počutje visok sladkor... ampak ker sem bila na informativnem dnevu za službo sem predpisovala vse te tegobe temu. No ker pa mi ni dalo miru sem 7.2 pozno popoldan naredila test in ko sem zagledal zelo zelo rahlo črtico sem bila seveda čist nora objokana nestrpna vesela.... bahh komaj sem čakala na naslednje jutro in sevedla test ponovila bila je še zmeraj zelo rahla črtic (testi iz ebaya) no in ker sem imela doma še clearblu sem še tistega porabla in izrisal se je en velik ++++ tako da upam da se bo vse lepo razvijalo in dauser posted image poteka bp v 13.2 imam še krvnega upam da bo bhcg visoka user posted image
Vesela vesela ampak vseeno še previdna

Katero zdravnico imaš v neplodnisti amb jaz imam Kovač Vilmo in mi je super disti krat pa jo zamnja Lea Mlakar mi je tudi super edino ona je mal bolj direktna in to komu ni všeč meni je ker me je postavla na realna tla 😀

Držim pestke za ostale punce da bo čimprej user posted image user posted image

(odgovor članu mamiza3)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
9.2.2017 12:15:05   
Veronique
Tudi jaz imam Vilmo Kovac, ampak meni pa ne pase a ti lahko zs pisem s par vprasanji? Bom kar poslala, pa ce ni prevec mi odgovoriuser posted image

(odgovor članu Barcula)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
9.2.2017 12:52:10   
Allstar
user posted image user posted image user posted image FEBRUAR 2017 user posted image user posted image user posted image

5.2.
user posted image Katriss, 19. krog, 0 otrokuser posted image

7.2.
user posted image Katte, 8. kroguser posted image

10.2.
user posted image mamiza3, 1. krog, 2 otrokauser posted image

13.2.
user posted image barcula, 1 otrokuser posted image

20.2.
laraz

22.2.
Allstar, 19. krog, 0 otrok

25.2.
miska333, 13. krog

februar
babysmile





< Sporočilo je popravil Allstar -- 9.2.2017 12:58:12 >

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
9.2.2017 12:58:48   
Allstar
Čestitke barcula !!! In srečno do konca user posted image user posted image user posted image user posted image

In žal mi je mamiza3 user posted image .

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
9.2.2017 13:48:34   
Barcula
Hvala bo pa to naš drugi otrok doma imamo 20mesecev starega dečka Mai
Ki me pridno jezi in poskrbi da mi ni dolgčas 😀😀

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
9.2.2017 18:32:12   
miska333
user posted image Barcula
Ostale, ki ste že dobile user posted image pa en velik objem.

Jaz sem na sredini cikla nekje....Itak nikoli ne vem kdaj ovuliram. Kar sem opazla je, da vedno enkrat sredi cikla (zadnjih nekaj mesecev) dobim ful mozoljev (kot najstnica zgledam) in sem utrujena...a to bi bili lahko tudi znaki O? Mogoče je pa že PMS...


(odgovor članu Barcula)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
9.2.2017 18:47:41   
Veronique
Danes sem tudi jaz dobila M, srecna in zalostna hkratiuser posted image

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
10.2.2017 11:48:56   
mamiza3
user posted image Bracula, čestitke! Srečno do konca!

Veronique, pogumno naprej.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2017
13.2.2017 13:34:33   
Damuš
Pozdravljene!
Po dolgem času se vam spet pridružujem.

In danes sem najsrečnejši človek na svetu. Resno! Pa ne, ker bi na testu zagledala user posted image , ampak zato, ker sem zagledala 1 samo črtico.
Ja saj vem ... malo skregano z logiko, glede na to v kateri temi pišem.

Ampak ... zadnje 3 dni sem bila že 100% prepričana da sem noseča (nisva aktivno delala na tem). Problem pa je, da sem imela prejšnji teden še terapije, ki bi hudo škodile nosečnosti oz.plodu.

2 dni sem jokala kot dež. Pa bolj sem preučevala znake, bolj sem bila sigurna v nosečnost (vrtoglavica, 3 dni slabost cel dan, boleče dojke - koga pa še bolijo dojke pred M tako, da ponoči ne more spati zaradi tega, prosim lepo - jaz se tega spomnim samo iz prve nosečnosti).

Pa še M je glede na moje redne cikluse zamujala (je pa res, da se mi je zdelo, da sem imela O kasneje - sem ravno takrat prebolevala gripo z 39,9 vročine in res nisem preverjala s testi).

Ampak danes mi je padel kamen s srca - dobila sem prve zametke M, pa še do testa sem se KONČNO dokopala in je negativen.

Tako da zaenkrat samo navijam, se vam bom pa pridružila naslednji mesec pri čakanju.

Aja, vsem ki ste zagledale user posted image user posted image pa želim, da srečno pridete do tja, kjer boste držale svoje štručke v naročju.

(odgovor članu mamiza3)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?