|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktoberke 2017
15.2.2017 10:37:21   
pinamalina
lila 123 zame je tole tudi prva user posted image in nimam pojma o pojmu. Baje da se med nosečnostjo pojavljajo raznorazni izcedki, ki povečini niso nevarni. Mogoče še malo počakaj, če pa te ful skrbi pa pokliči svojega G. pa ga vprašaj kaj je na stvari.

(odgovor članu lila123)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Oktoberke 2017
15.2.2017 10:57:03   
Sassika
Mislim da ne.

(odgovor članu lila123)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Oktoberke 2017
15.2.2017 15:02:45   
lila123
Hvala, vem da naj bi bili izcedki normalni ja, ampak sej veš kako smo panične, sploh ker je prvič ;) no,še dobro da se izcedek ni več pojavil, upam da tako ostaneuser posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Oktoberke 2017
15.2.2017 16:13:07   
Evica89
Evo še ena, ki je na testu zagledala user posted image . Sem tretjič noseča, doma imam punčko staro 13 mesecev, umre pa sem imela en ss, tako da smo tega pluska še bolj veseli in upamo, da bo tokrat vse OK. Rok imam po zmagi 20.10, bi se pa pridružila tudi skupinici na FB tako da bi vas prosila če je lahko dodate (Eva Šifrar). Prvi pregled imam pa 10.3. aja sem pa iz škofje Loke

(odgovor članu Barcula)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Oktoberke 2017
15.2.2017 17:12:39   
Evica89
lila123 lahko ni nič hudega vsekakor pa bodi pozorna če bi bilo še kaj izcedka in za vsak slučaj bi se šla je pokzat h ginekologu. Pri prvi nosečnosti sem mela tut je izcedek, sem imela hematom pa sem potem dobila progesteron, v drugi nosečnosti pa sem tudi mislila da ni nič je pa prišlo do odkritja plodu tako da ni vedno slabo lahko pa je.

(odgovor članu Evica89)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Oktoberke 2017
15.2.2017 20:26:19   
saici*
Zivjo punce :)
Se ena, ki je končno ugledala + :)
Po izračunih je pdp 20.10, prvi pregled pa 2.3.....
Sem čisto na začetku. Me pa zanima, ali ima še katera krče podobne menatrualnim....obcasno tako zaboli, da ne vem kako naj si pomagam....kakaen nasvet?
Je moja prva nosečnost :)
Lp,S

(odgovor članu Evica89)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Oktoberke 2017
15.2.2017 20:29:04   
Evica89
Jaz se spomnim iz prve nosecnosti da so me krči podobni menstrualnim dajali kar nekaj časa. Je pa to baje priprava maternice na širjenje. Zdej jih mam.tut sicer ne tolk pogoste in močne ampak so. Vsakih pomaga večji vnos mg

(odgovor članu saici*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Oktoberke 2017
15.2.2017 20:33:14   
saici*
Sem se že založila :D
Zanimivo mi je, da če začne tiščat med neko dejavnostjo, pomaga počitek, ponoči pa počivam se pa zbudim zaradi tega....pa pomaga Mal okoli hodit...
Sam kaj ko vedno ni možnosti eno ali drugo....

Sicer je G rekla da je to vse ok, ampak ja...
Ste zaposlene, oziroma kako zdržite v službi? Sama sem v trgovini, pa čaka me v ponedeljek inventura in sploh ne vem kaj naj. Da se ne bom kaj tepla potem.....

(odgovor članu Evica89)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Oktoberke 2017
15.2.2017 20:36:10   
Evica89
Mene ponoči nič ne katera, tudi če počivam je boljše. Je pa res da mam doma 13 mesecnico in če jo dostava dvigujem in okrog nosim ne začne bolj spikat. Drugače sem pa doma sem ravno pred prvim porodom diplomirala user posted image

(odgovor članu saici*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Oktoberke 2017
15.2.2017 20:39:03   
Sassika
Eva sem te dodala na fb,ko potrdis prijateljstvo te lahko dam v skupino. In čestitke vse za nove pluske 👏

(odgovor članu Evica89)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Oktoberke 2017
15.2.2017 20:43:24   
saici*
Se mene prosim.....Sara Lukan
Hvala

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Oktoberke 2017
15.2.2017 21:23:53   
Nosečka29
Pozdravljene! Tudi jaz se vam pridružujem. Včeraj na valentinovo sem izvedela, da sem srečka nosečka tik pred postopkom umetne oploditve. Sma zgleda bila žrtev psihe. Trudila sma se pa 2 leti in 2 meseca. Test sem delala en dan pred M. Torej danes bi jo mogla dobiti, pa je ni bilo. Digitalni test mi je pokazal +, ter da sem noseča 1-2 tedna. Zanosila pa sem zgleda 31.1. ko mi je v Mb na UZ povedala, da imam ravnokar O. In sma bila pridna tisti večer, ampak brez pritiska, ker sma vedela da grema na umetno. Ampak je nama ratalo.
Imam simptome kot so kronična utrujenost, izčrpa me vsaka malenkost, blage bolečine v prsih. In zelo močno špikanje v mehurju, zelo sem napihnjena in non stop hodim na vodo. Občutek mam kot da se mi bo vsak čas vlila user posted image . Tako da vsakič ko grem lulat sem zelo prestrašena. Ginekologu sem mam namen naročat naslednji teden, ker vem da se pred 6 tednom ne čuje srček. Tako je bilo že pri prvi nosečnosti. Imam 7 let starega sina. Tule na ringaraji pa mi je zračunalo rok poroda točno na sinov rojstni dan. 26.10. Sem tudi njega zanosila januarja. Lp

(odgovor članu saici*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Oktoberke 2017
16.2.2017 9:25:52   
laraz
Pozdravljene. Se vam pridružimi tudi jaz. Uspešni v prvem postopku prenosa zamrznjenčka. Kar ne morem verjet. Čestitke vsem srečkam nosečkam. Doma imam dve navihani punci, eno najstnico in eno 14mesečnico. Še kar ne morem verjet, da je uspelo tako hitro, glede na to da sva za drugo rabila 6 let. Se vam bo pa pridružila na fb. Me bo kar Evica dodala, boma očitno spet skupaj dihali hehehe.

(odgovor članu Nosečka29)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Oktoberke 2017
16.2.2017 10:24:39   
lila123
Puncee res sem vesela, da se nas je že tolk nabralo ;) Saici* jaz sicer iz prakse ne vem , ker sem prvič noseča ampak po teoriji so krči normalni, zaradi širjenja maternice, tako kot je povedala že ena punca pa naj bi res pomagal Mg, predlagam ti magnezij v citratni obliki saj se ga največ absorbira ;)

Jaz delam v lekarni in sem ves čas na nogah, zato bom začela uporabljat kompresijske nogavice/žabice saj me že zdaj bolijo noge in mislim da sem nagnjena h krčnim žilam saj jih je imela tudi mami in tudi krči v mečih se mi pogosto pojavljajo-tudi za to je odličen Mg user posted image .

Hmmm joooj inventura user posted image ...mirkaj da ne dviguješ težkih stvari (težjih od cca 5kg), ne pozabi na tekočino...no pa saj to že veš...je pa smotano, ker še ne moremo povedat v službi ja, v tem primeru (inventura) bi bilo kar fajn, da bi mogoče lahko mal olajšal nam delo ane ;)

user posted image vseeem puncam, ki so se nam pridružile s user posted image user posted image user posted image

Iz kje ste kaj user posted image ?

(odgovor članu laraz)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Oktoberke 2017
16.2.2017 10:27:09   
lila123
pa še to....res vas občudujem punce, ki ste že tretjič (ali več) nosečke, bravo, bravo user posted image

(odgovor članu lila123)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Oktoberke 2017
16.2.2017 10:28:25   
meri
Nikoli si nebi predstavljala,da bom po desetih letih spet tu in user posted image ..zame je to seveda božji dar pri mojih letih...bila sem (beri sem še)v šoku,ampak srečna.To bo tretji otroček,imam 22 in 10 letni hčeri.Jutri imam pregled in komaj čakam,da vidim bitje srčka.Želim si samo,da bi bilo vse vredu,vsi presejalni testi normalni in da speljem to do konca...
Dodajte me na fb Trudi Bacciavila Novak

(odgovor članu laraz)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Oktoberke 2017
16.2.2017 10:46:26   
saici*
Laraz, res je. Razmišljam da pokličem osebnega zdravnika in grem na bolniško za ene 3 dni.....delam v živilski trgovini, poleg tega bom tam cca 13 ur....na nogah, s krci. Sicer do sedaj se nisem koristila bolniške, tokrat pa resno razmišljam da pokličem zdravnika.
Bolje to kot pa da se tepem zaradi tega.....

Sem iz okolice Kamnika drugače :) l
Saici*

(odgovor članu meri)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Oktoberke 2017
16.2.2017 13:24:37   
KatkaCopatka14320
Živjo no pa se še jaz pofočkam user posted image na valentinovo sta se pokazale user posted image user posted image
Letos bom stara 30let, doma imamo že čudovitega 5let starega fanta, ki komaj čaka da postane veliki bratec user posted image
Glede na to, da sem imela novembra 2016 ss ...pa res srčno upam da se tokrat obdrži do konca user posted image
Čestitam še vsem ostalim zauser posted image user posted image

(odgovor članu saici*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Oktoberke 2017
16.2.2017 14:30:32   
luna90
Pozdravljene nosecke. Mene pa je prejsnji teden zjutraj presenetil rjav izcedek, viden samo na papirju, sem sla do gin. Ki pa mi je rekla, da vidi nosecnost, ni pa bila prepricana, da je v maternici, se ji je zdel levi jajcnik malo sumljiv. Dobila sem tablete in mirovanje (bolniska). Danes sem imela kontorolo in je rekla, da je zaenkrat vse ok, plod je primerno velik in v maternici, srcek ze bije user posted image user posted image
Sem pa v prvi nosecnosti bila v bolniski od 9t dalje zaradi narave dela (med. Sestra v domu starejsih), kjer je veliko dvigovanja in pa tudi raznorazni virusi.

< Sporočilo je popravil luna90 -- 16.2.2017 14:33:42 >

(odgovor članu KatkaCopatka14320)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Oktoberke 2017
16.2.2017 14:54:13   
Nosečka29

IZVIRNO SPOROČILO: KatkaCopatka14320

Živjo no pa se še jaz pofočkam user posted image na valentinovo sta se pokazale user posted image user posted image
Letos bom stara 30let, doma imamo že čudovitega 5let starega fanta, ki komaj čaka da postane veliki bratec user posted image
Glede na to, da sem imela novembra 2016 ss ...pa res srčno upam da se tokrat obdrži do konca user posted image
Čestitam še vsem ostalim zauser posted image user posted image


Tudi jaz sem izvedela na valentinovo. Kaj mislis koliko tednov si noseča? Si
Že poklicala gin za Uz. Jaz bom še malo počakala. Ker mi je digitalni test pokazal da sem komaj 2 tedna.

(odgovor članu KatkaCopatka14320)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Oktoberke 2017
16.2.2017 14:59:52   
Nosečka29
Jaz sem pri prvi nosečnosti šla prehitro na UZ. In sem bila zelo razočarana pa tudi prestrašena ko mi je gin rekel, da vidi pikico ampak, da srčka pa še ne sliši. In sem morala doma v strahu čakat tri tedne na ponoven UZ, hvala bogu, da je blo vse potem ok. Zdaj sem pa spet komaj dva tedna noseča. Kdaj ste ve šle na UZ, v katerem tednu, pa da se je že slišal srček?

< Sporočilo je popravil Nosečka29 -- 16.2.2017 15:01:18 >

(odgovor članu Nosečka29)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Oktoberke 2017
16.2.2017 16:16:28   
KatkaCopatka14320
Ja sem že poklicala ginekologinjo in me je naročila za 8.marca user posted image user posted image
Pdp pa sem si zračunala, da naj bi bil 24.10.2017user posted image to se pravi po zadnji m. sem v 5tednu nosečnostiuser posted image
Sm pa računala po tem izračunu:
http://www.otrocarije.net/meniji/nosecnost/Nosecniski%20koledarcek,%20izracun%20poroda%20-%20pregnantcy%20calculator.html

< Sporočilo je popravil KatkaCopatka14320 -- 16.2.2017 16:19:21 >

(odgovor članu Nosečka29)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Oktoberke 2017
16.2.2017 16:56:06   
Sisy
Zivjo punce.Kar ne morem verjet da sem spet tukaj😂Noseča nepričakovano,4.tič,stara 38 let.Doma imam punci stari 9 in 4 ter 7 letnega fanta.Tik pred sterilizacijo sem zanosila.Vesela,zmedena,vse komplet.😉

< Sporočilo je popravil Sisy -- 16.2.2017 17:05:23 >

(odgovor članu KatkaCopatka14320)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Oktoberke 2017
17.2.2017 11:37:53   
bimba81
Pozdravljene oktoberke 2017 user posted image
Tudi jaz sem ta teden zagledala user posted image , zame je to prva user posted image , tako, da niti nevem točno
kako in kaj, ampak se pustim z veseljem presenetit. Uz imam 1.3., tako zgodaj, ker je pingvinček user posted image
Drugače na prvi pregled sem naročena 8.3., super dan žena user posted image
Izračunala sem si, da prediven rok poroda je 22.10.2017. V skupino oktoberke 2017 se ne bom še vpisala, ker
se mi zdi, da je še prezgodaj, ampak nevem, če bom zdržala toliko čakat, ker še vedno me firbec matran kako
ste vse punce user posted image user posted image user posted image Vidim, da se nas je kr dosti nabralo za naš sweet oktober user posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Oktoberke 2017
17.2.2017 11:57:48   
Sassika
Sara Lukan, kater profil je pravi? Sta dva...

(odgovor članu saici*)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?