|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
14.3.2017 11:31:01   
Bibabuba12
Moja prva črtica je bila še bolj šibka kot tole pa odštevam zadnje dneve, da spoznamo našega lumpa. Js ti močno stiskam pesti in sej veš, v tretje gre rado. Glavo gor in pozitivno razmišljat. Js verjamem, da bo vse ok! user posted image user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
14.3.2017 13:01:52   
Veronique
Damus, to je nova nosecnost, nov zacetek. Vedno se lahko karkoli zgodi, mores pa pozitivno razmisljat. Glavo gor in srecno naprej

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
14.3.2017 13:17:33   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Ah Damuš to je super crtica za dan, ko bi morala dobiti M, pa se roza je. To je pozitivnouser posted image



Sej to je, ko že en dan zamuja. In iz prve nosečnosti se spomnih reees močne črtice (pa sem naredila test na dan, ko bi morala dobiti M.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
14.3.2017 13:23:31   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Damuššš!
Pa to imaš FS, meni ta nikdar ni pokazal temne črte :) Čist lepa je za dan izostanka (govori ti profesionalka user posted image )

Pridi čvekat k novembrkam :), čestitam :) Hkrati pa popolnoma razumem tvoj strah!

Za vseo stale ful držim pesti!


Verjamem, da si profesionalka ;-) Sem šla potem mal raziskovat o FS ... ja so take izkušnje, da riše bolj šibke črtice.
Mah ja sej ne dvomim, v to da je pozitivno.

Sem si pa obljubila da ne kupim nobenega testa več. Edin kar še grem je krvni test. Pa da vidim betahcg. To še grem pol pa se prepustim. Drugega mi itak ne preostane.

Aja ... pa hvala za čestitke.

Sem zdaj videla, da si tudi ti pri novembrkah. Sem ful vesela zate. Res. Čestitke pa srečno do konca.

tako na bitro sem preleltela pa sem videla, da je še kar nekaj nosečk. Vesela za prav vsak user posted image
user posted image . Tudi vam čestitke in srečno do konca.

Bibabuba12 - moje prve črtice tokrat sploh ni blo ;-) (no je bla, čez neki ur v košuuser posted image )

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
14.3.2017 13:58:16   
Katte
user posted image MAREC 2017 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

4.3.
user posted image Katriss, 20. krog, 0 otrok
user posted image sarica3


7.3.
user posted image Katte, 9. krog, 2 otroka
user posted image user posted image Mayche, 0 otrok

9.3.
user posted image user posted image Radenska_, 20. krog, 1 otrok

10.3.
user posted image Veronique, 0 otrok
user posted image mamiza3

13.3.
user posted image user posted image Damuš, 1 otrok


24.3.
user posted image pika poka 1, 1 otrok

25.3.
user posted image miska333

27.3.
user posted image Zmajćek, 4. krog

x.3.
user posted image Lara87, 1 otrok

Skupaj nas je: 12

Nosečk: 3

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Katte, tamala86, ..noname.., Bibabuba12, sončektvoj, mava1975




_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
14.3.2017 14:04:04   
aja2
Damus cestitam. Moja crtica je na dan izostale menstruacije bila sibkejsa in imam v narocju 3 tedne staro pupo.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
14.3.2017 19:00:12   
Sofie

Čestitke punce. Držim pesti, da bo tokrat vse ok.

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
15.3.2017 6:47:05   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: aja2

Damus cestitam. Moja crtica je na dan izostale menstruacije bila sibkejsa in imam v narocju 3 tedne staro pupo.


Hvala za pozitivo.
Sej zdej sem se že spravila k sebi (me je mož prijel v roke in mal spucal moje podstrešje).

Tako da ... jeeeej noseča sem. user posted image

Držim pesti za vse ki čakate. In še za tiste, ki boste aprila zagledale user posted image

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
15.3.2017 19:22:43   
erika2
Pozdravljene!
Mene pa zanima ce ima katera kaksno skatlico klomifena odvec. Koncno sem ga dobila, ampak sem eno skatlico zalozila. Grozno se pocutim zaradi tega.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
16.3.2017 6:29:15   
Zmajćek
Jutroooo....user posted image
Damuš CESTITKE!!!!!
Saj sem ti rekla....bravo puncauser posted image
Lepo do konca!!!


(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
16.3.2017 9:54:33   
pika poka 1
Ojla punce!

Glede neplodnostne....samo za 10 minut bova šla na pogovor?user posted image Pol pa čez cca 3mesece naprej? Zakaj se to tak vleče? OMG!! user posted image
Mene je G pregledala januarja in je rekla, da je vse OK kar se tiče prehoda jajcevodov, dolg maternični vrat, itd. Joj upam, da nama pred 1.6. uspe!

Damuš ČESTITKE!!! JEEEEEEJ user posted image
Lahko pa narediš še CB digital, da ti še tedne napiše, da boš še bolj pomirjena user posted image
Kakšne imaš kaj znake?

Dajmo punce zaključit seznam z zeleno!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zmajćek)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
16.3.2017 12:12:48   
Yogi

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique
on pa ne rabi na spermiogram, ker je do oploditve prislo.


Ta je dobra. Kaj pa, če so semenčeca deformirana user posted image Že vidim, da bom razočarana, ker vem kaj vse v tujini dobijo user posted image Jaz sem dobila datum za revmatologijo. Čakalna je 700 dni, po telefonu mi je rekla 16 mesecev minimalno, jaz grem čez 2 tedna user posted image So mi polepšali mesec. Prej pa še na UZ za pregrado. Upam, da se kaj premakne, ker me mineva.
Držite se, punce user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
16.3.2017 12:46:32   
Veronique
Ja, zal je tako pri nas. V tujini je milijon preiskav, ki jih delajo in tudi vecim razlogom posvecajo pozornost pri SS.
Jaz sem tudi vprasala, ce bi lahko vsaj kot podporo dobila progesteron, ker vem, da mnogim to pomaga pri uspesni donositvi, ce pa ze ne, pa tudi skodi ne. Seveda sem nazaj dobila 'da itak nic ne morejo in da ob morebitni zanositvi lahko samo cakamo' Tako da ves kje smo pri nas... morda so drugi zdravniki boljsi, jaz imam s to dokaj slabe izkusnje oz. se nobene dobre. Bom zamenjala.

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
16.3.2017 12:54:33   
MartinaTaja
Po dolgem času se oglašam, najprej čestitke vsem user posted image

Končno prišla moja user posted image pom SS, še nikoli je nisem tako neučakano pričakovala, ta mesec sem naredila malo pause, zato je tudi zamujala in to 15 dni.
Začela sem z Estrofem tabletami, nato od 5-9 dne clomid, 12. dan ciklusa UZ. Upam, da bojo vse te tabletke obrodile sadove user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
16.3.2017 14:14:55   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

Damuš ČESTITKE!!! JEEEEEEJ user posted image
Lahko pa narediš še CB digital, da ti še tedne napiše, da boš še bolj pomirjena user posted image
Kakšne imaš kaj znake?



Hvala za čestitke.

CB digital pa niti v sanjah ne naredim. NIKOLI VEČ! 2x je bilo s tem CB samo sranje. Pa prvič sem se še slepila, drugič mi je bilo popolnoma jasno, da neki ne štima in sem potem samo čakala kdaj bo konec. Zdaj nimam nobene želje se "pomirjat" z njim. Kot sem rekla. En test je pozitiven in to je dovolj. Sem naredila preveč testov v zadnjem letu.

Znaki pa ... boleče in občutljive prsi in pojavlja se mi slabost. Na mojo veliiiiiiiiiiiko srečo (prejšnje dvakrat mi ni bilo slabo).
Čeprav kaj pa vem ... slabost bi lahko bila tudi zaradi živcev.

Tiste z izkušnjami, a mi po dveh ss pripada bolniška? Najbrž ne.


(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
16.3.2017 14:35:16   
Mayche
Damuš, iskrene čestitke, punca... user posted image user posted image

Jaz sem pred dvema letoma naravno zanosila in imela zelo zgodaj obakrat SS. Vem, da mi je moj G takrat rekel, da pri naslednji nosečnosti naj se mu takoj javim, da bo mi predpisal počitek in mirovanje v prvih tednih. Tako da, mislim, da čisto upravičeno lahko prosiš za bolniško. Je pa vse odvisno od tvojega G. Če je dober G, mislim, da ti bi moral predpisat bolniško, že zaradi psihe, da se umiriš psihično in fizično.

Sama sem sedaj na bolniški do prvega UZ, ampak, po postopku IUI (pa tudi IVF), ti avtomatsko pripada bolniška do prvega UZ. user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
17.3.2017 6:38:28   
Zmajćek
Jutrić vsem user posted image
Petek je...juhuuuuuu...user posted image
Moja O je mimo,śe 10 dni pa bova vidla če sva kaj začarala user posted image ...joòooj kak se tooo vlece ko si neucakan user posted image
Lep vikend vam želim....user posted image

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
17.3.2017 15:01:31   
mamiza3
Čestitke novim nosečkam!user posted image Res vam privoščim, še posebej tebi Radenska, ker mi je znana tvoja zgodba.

Mene kar obarvajte rdeče, saj je bila user posted image točna kot urca, le jaz zaradi gužve v službi nisem utegnila javiti.

(odgovor članu Zmajćek)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
20.3.2017 15:03:33   
Trinica
iskrene čestitke vsem nosečkam user posted image

(odgovor članu mamiza3)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
21.3.2017 6:39:20   
Katte
user posted image MAREC 2017 user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

4.3.
user posted image Katriss, 20. krog, 0 otrok
user posted image sarica3


7.3.
user posted image Katte, 9. krog, 2 otroka
user posted image user posted image Mayche, 0 otrok

9.3.
user posted image user posted image Radenska_, 20. krog, 1 otrok

10.3.
user posted image Veronique, 0 otrok
user posted image mamiza3

13.3.
user posted image user posted image Damuš, 1 otrok


24.3.
user posted image pika poka 1, 1 otrok

25.3.
user posted image miska333

27.3.
user posted image Zmajćek, 4. krog

x.3.
user posted image Lara87, 1 otrok

Skupaj nas je: 12

Nosečk: 3

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Navijamo: user posted image user posted image
Katte, tamala86, ..noname.., Bibabuba12, sončektvoj, mava1975


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
21.3.2017 13:38:37   
Sandyy
Zivjo punce ze dolgo me ni blo pri vas saj sm neki casa jedla kontracepcijske zaradi cist in drugih stvari.
Vidim da vas je veliko zanosilo tko da bom najprej cestitala usem sreckam noseckam xoxoxo
Mam namrec en problem in ze par dni razmisljam ali naj se obrnem na vas...
Namrec tabletke sem pustila ze 23februarja...in ker sem se pocutila malo cudno ta mesec sem 17.tega (po ukazu moje prijateljice) opravila nosecniski test....sprva sam mislila da bo pokazalo - ampak ne....delala sam babychekmini in je pokazalo pozitivno...
Takoj naslednji dan sem ponovila in je bil negativen? No ker sem bila zmedena sem vceraj 20.tega naredila se enega in ta je tudi bil rahlo pozitiven nato danes spet rahlo pozitiven...pocutim se noseco vendar nisem prepricana. Ko sem klicala ginekologinjo mi je rekla naj pocakam se dva tedna...menstruacijo naj bi dobila zdej enkrat...nevem pa tocno zaradi prenehanja kt...
Kaj vi mislite? A sem noseca ali lahko da gre za lazno pozitivne teste? Zelo sem pod stresom saj si zelo zelim vedet... sem razmisljala da bi nrdila krvni test vendar ne bom imela casa?
Mislite da so lazni testi? A je sploh mozno dobit 3 lazno pozitivne teste?
Prosim vas za mnenje js srcno upam da je ratalo :)

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
21.3.2017 15:04:50   
snika
Pozdravljene punce.
Jaz sem še vedno v bojih za prvo user posted image , po več kot petih letih.
V četrtek sem imela ETZ s terapijo estrofem + estima 3x dnevno. Pa me zanima če ima katera podobno izkušnjo.
Saj me že 2 dni kar dajejo krči, niso močni kot pri M ampak malce neprijetni glih tok da vedno mislim na to.
Jaz res upam da bo to dober znak saj je to moj 3 ET a prvi z zmrznjenjenčkom in terapijo, pa občutek je čisto drugačen.

Lep pozdrav,

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
21.3.2017 15:32:39   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Zivjo punce ze dolgo me ni blo pri vas saj sm neki casa jedla kontracepcijske zaradi cist in drugih stvari.
Vidim da vas je veliko zanosilo tko da bom najprej cestitala usem sreckam noseckam xoxoxo
Mam namrec en problem in ze par dni razmisljam ali naj se obrnem na vas...
Namrec tabletke sem pustila ze 23februarja...in ker sem se pocutila malo cudno ta mesec sem 17.tega (po ukazu moje prijateljice) opravila nosecniski test....sprva sam mislila da bo pokazalo - ampak ne....delala sam babychekmini in je pokazalo pozitivno...
Takoj naslednji dan sem ponovila in je bil negativen? No ker sem bila zmedena sem vceraj 20.tega naredila se enega in ta je tudi bil rahlo pozitiven nato danes spet rahlo pozitiven...pocutim se noseco vendar nisem prepricana. Ko sem klicala ginekologinjo mi je rekla naj pocakam se dva tedna...menstruacijo naj bi dobila zdej enkrat...nevem pa tocno zaradi prenehanja kt...
Kaj vi mislite? A sem noseca ali lahko da gre za lazno pozitivne teste? Zelo sem pod stresom saj si zelo zelim vedet... sem razmisljala da bi nrdila krvni test vendar ne bom imela casa?
Mislite da so lazni testi? A je sploh mozno dobit 3 lazno pozitivne teste?
Prosim vas za mnenje js srcno upam da je ratalo :)


Babycheck mini je še vsaki pokazal pozitivno 8tudi takim ki absolutno niso bile noseče). jaz res ne vem zakaj sploh še prodajajo te teste.
Kupi Clearblue ali pa Viola test (se ga dobi v Mullerju) ali pa First sign ali pač bilo kateri drugi test.

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
22.3.2017 14:54:23   
miska333
Čestitke za vse pluske in user posted image za vse nenosečke.
Kar nekaj časa se nisem oglasila. Občasno sem vas sicer prebrala, ampak sem se poskusila kar malo distancirati od tega področja. Je potem lažje. Drugače samo gledam in iščem vse možne znake. Moja M naj bi prišla enkrat do petka. Prsi imam ogromne - možno, da nakazujejo prihod M, ne vem. Jutri imam pregled pri G - mora mi vzeti bris in upam, da me bo počasi poslal kam naprej na preglede, da vidimo zakaj ne uspe...


(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo MARCA 2017
22.3.2017 15:08:18   
pika poka 1
Ojla punce!

Da se na hitro javim iz službe, čeprav sem v nooori gužvi. Doma pa sploh nimam časa se priklopit na računalnik.

Danes je 28-i dan. Prejšnji mesec sem na 28-i dan dobila M, danes je še vse belo user posted image
Počutje je drugačno kot ponavadi. Ko se najem me napihne kot žabo in si moram gumb odpret (nikoli prej) - je to lahko kakšen pokazatelj za N? user posted image
Prsi me malo zabolijo na dotik. ''Spodaj'' pa čutim neko ''težo'', ne vem kako naj opišem...Počutim se drugače kot prejšnje mesece.
Bog daj, da sem nosečka!!! To bi bila res še samo češnja na vrh smetane , če gledam na vse kar se naši družini zadnje čase dogaja - same dobre stvari user posted image
Testa pa ne bom delala pred koncem tedna. Me je strah.

Papa user posted image


(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?