|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
11.4.2017 9:46:12   
Veronique
Nisem ravno dobro. Zdaj sem bila dva dni bolj tiho tukaj, so me namrec zadnjic klicali iz neplodnostne, da so prisli izvidi iz Lj za trombofilijo in da nekaj ni ok, da naj se cimprej oglasiva. In sem cisto na tleh user posted image do zdaj sem vedno vsaj upala, da sem mela nesreco pa bo zdaj v 4 vse slo brez tezav, zdaj pa me je tako strah, da ne znam opisat. Upam, da je vsaj kaj lahko resljivega. Ni pa mi mogla po telefonu nic pobedat, tako da cakam petek. user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
11.4.2017 9:58:45   
Katte
user posted image Mislim nate.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
11.4.2017 18:59:40   
bonsajka8
Pozdravljene vse!

Nekaj časa že spremljam forum in sedaj se vam pridružujem v pričakovanju user posted image
Ne pričakujem je 21.4., 0 otrok, četrti krog

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
11.4.2017 20:34:16   
Sofie

Veronique držim pesti da bo vse ok.

(odgovor članu bonsajka8)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
11.4.2017 21:02:37   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


Veronique držim pesti da bo vse ok.


Joj Veronique, tudi jaz močno močno močno držim pesti, da bo vse ok. kako pa si sicer? Izcedki so še?

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
11.4.2017 21:11:23   
Veronique
Nic! Tisto je bilo zgolj enodnevno dogajanje (zaenkrat). Sem danes naredila se zadnji test in je bila testna crtica vidna TAKOJ, pa tako debela in mocna, da je vso barvo iz druge potegnila user posted image zdaj sem konec s testi, zares. V cetrtek (res upam) dopolnim 5t, potem je pa tu ze petek in bom morda imela kak odgovor vec.
Sem tudi dokaj u izi glede vsega, tudi ce morda zdaj ne uspe (pa vseeno upam, da bi, imam kar dober obcutek) bomo morda vsaj imeli kake smernice za naprej, da koncno eno N zakljucim z zdravim user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
11.4.2017 21:18:42   
Damuš
Super. kar tako naprej. Držim pesti.

jaz sem pa danes klicala na pregled in mislila, da me bo naročila naslednji teden, me je pa čez 3 tedne. Sem besna ko ris. Ah ja ... kaj čem ...Upam lahko le, da bo vse vredu.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
11.4.2017 21:23:03   
Veronique
Kaj!?! Joj, meni se utrga. Super si, da zdrzis. Jaz bi verjetno ze sla na samoplacniskegauser posted image
Zdaj v petek bom po posvetu poklicala svojo G in upam, da uspem na pregled priti se pred 1. majem, nazadnje me je pevic sprejela ze 4t3d, ko ni bilo se nic user posted image bomo videli. Ceprav, dlje ko ne grem na pregled, manj bo zivciranja.
Pa ti bo uspelo na pregled se pred nuhalno, bos imela potem ravno oboje skupaj ne?

No, ne glede na vse pa sem vsaj vesela, da se nekaj premika in da bomo morda korak blizje odkritju vzroka. Pa se na julij mi ni potrebno cakati, ko sem imela sele datum za posvet. Se je treba osredotociti na dobre stvariuser posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
12.4.2017 6:52:55   
Katte
No, Veronique, pa saj dobro kaže user posted image .

Moj test je bil pa zjutraj negativen, potem se je pa še M prikazala. Očitno se mi je podaljšala LF. Je bil itak ful čuden cikel in samo dobro, da ga je konec.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
12.4.2017 15:53:42   
Veronique
Jaz sem zacela po malem krvaveti, tako da... spet ne bo srecnega konca user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
12.4.2017 20:27:11   
MartinaTaja
Veronique žal mi je .... kaj če bi se šla pokazat na urgenco

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
12.4.2017 20:59:30   
Veronique
Ah ne.. Dabroston itak jemljem, je pa tako zgodaj da tako nimajo kaj, se na uz se ne vidi nic, je skoraj kot malo bolj mocna user posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
12.4.2017 21:27:18   
MartinaTaja
Aha že piješ dabroston..... jaz jo v prihodnjih dneh ne pričakujem in če zagledam + začnem z estima 3x na dan.....Po 2 ss sploh več ne vem kaj lahko pričakujem

Imaš samo izcedek ali se ti je že fajn ulilo?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
12.4.2017 21:38:59   
Veronique
Je ze rdeca kri tako da jutri bo na polno. Ocitno progesteron ni tezava, morda bo aspirin resitev. Upam, da tvoja ne pride!user posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
13.4.2017 8:35:18   
Katte
user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
13.4.2017 8:43:55   
pika poka 1
Lep pozdrav punce!

Že nekaj časa se nisem javila...tempo, tempo, tempo. Razlog je vedno isti. V službi gužva, da se nimam časa prijavit na forum, doma pa še bolj - otrok, gospodinjstvo, itd.
Sem pa vas prebirala preko telefona, ko sem utegnila.

Veronique, danes sem ti hotela čestitat, pa preberem, da si začela krvaveti user posted image Res mi je zelo žal! user posted image Jutri greš na posvet?
Katte, žal mi je za M user posted image

Jaz pa ne morem verjeti, da bo maja že 1 leto odkar sva se odločila za drugega otroka, pa še vedno brez uspehauser posted image
Moja O je sicer mimo. Lahko rečem, da sva bila pridna, če pa sva kaj ustvarila, pa bomo videli naslednji vikend.

Katera naslednja testka?

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
13.4.2017 17:46:14   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Je ze rdeca kri tako da jutri bo na polno. Ocitno progesteron ni tezava, morda bo aspirin resitev. Upam, da tvoja ne pride!user posted image



Veronique, res mi je žal. Jaz bi šla do g samo zato, da zabeleži splav. Drugega pa kot si rekla tako nimajo storiti.
Jutri imaš posvet, boš vsaj izvedela v čem je problem in boste skupaj poiskali rešitve. Močno močno držim pesti da se izteče čim bolj pozitivno.
Imaš srečo, da te je g. tak hitro napotila na preiskave (moja mi je pri drugem ss rekla, da mi preiskave pripadajo le v primeru, da ne bi mogla več zanosituser posted image user posted image ).

Jaz sem pa že cel teden živčna in napeta, saj se približuje moj nesojeni PDP. Bolj skušam odmislit, bolj imam to ves čas v glavi. user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
13.4.2017 17:51:36   
Damuš
IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Kaj!?! Joj, meni se utrga. Super si, da zdrzis. Jaz bi verjetno ze sla na samoplacniskegauser posted image

Pa ti bo uspelo na pregled se pred nuhalno, bos imela potem ravno oboje skupaj ne?


Mah ves kako je ... vsakic ko sem poklicala za pregled, se je v roku enega tedna začel SS. In sem še zaradi tega že od torka cela živčna. Zdaj sem res odlašala do 9. tedna (sem pričakovala, da bom kregana hehehe - očitno nisem dovolj dolgo odlašala). In sem odlašala zato, da bi bila potem čimprej na vrsti. No pa sem se pošteno uštela.

Na nuhalno pa najbrž ne bom šla, ker se mi ne zdi dovolj zanesljiva preiskava, pa tudi moje mnenje je, da tud če bi bilo karkoli narobe, ne bi šla na splav.

Sicer pa nisem čisto prepričana ... se mi zdi, da mi po 37 nuhalna pripada brezplačno. Al je mogoče celo amnio? Se moram pozanimat. Načeloma pa sem proti tem preiskavam.


< Sporočilo je popravil Damuš -- 13.4.2017 17:52:54 >

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
13.4.2017 18:05:25   
Veronique
Ja res je super ta moja, takoj po 2. sem ze imela napotnico za neplodnostno, to sem res hvalezna. Isto kot sem hvalezna, da se bo vsaj zacelo nekaj premikati v smeri, da najdemo tezavo in jo poskusimo odpraviti.
Ne bom hodila sem se odlocila, imam ze tako prevec pregledov, sem skozi tam. Ce pa bo jutri rekla, da je smiselno pa bom poklicala, saj 3 ali 4 je ze skoraj vseeno user posted image malo sale.
Damuš vse bo ok, zdaj si ze v super tednih! Razumem pa tudi za preiskave, mislim pa, da ti nuhalna priprada po 35 letu, amnio pa po 37, ja.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
13.4.2017 21:49:07   
Taroma
Mene lahko obarvate na rdeče user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
14.4.2017 7:37:09   
Allstar
Veronique, KatteinTaroma žal mi je user posted image user posted image user posted image

Damuš poskušaj se čimbolj sprostit, oni prejšnji PDP odmisli, je že za nekaj bolje, da ni bilo tako.....počasi boš dobila nov PDP, katerega boš dočakala z velikim bušijem in bo vse ok. Jaz vedno bolj verjamem, da se vse zgodi z razlogom, ampak je včasih ta razlog zelo težko takoj videti....ko pa nazaj pogledaš, pa je večkrat vse jasno.....tudi za mene še ne vem zakaj se mi to dogaja, ampak poskušam čimbolj odmisliti in mi uspeva mogoče celo bolje kot pol leta nazaj.....Za vse enkrat pride čas in to je žal tematika v življenju, na katero skoraj da nimamo vpliva....

Veronique, držim pesti, da ti bo jutrišnji pregled odgovoril na veliko vprašanj in da se ti čimprej premakne naprej.

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
14.4.2017 11:34:17   
Veronique
Danes sem dobila odgovore, imam trombofilijo in najverjetneje ravno to povzroca splave. Pri naslednji nosecnosti startamo z aspirinom, ga ze imam, morda pa se kaj druga. Sem napotena v Lj na oddelek za zilne bolezni, tam to vodijo.
So pa mi naredili tudi UZ danes, videla se je gest vreckica in rumenjakov mehurcek, ni pa ploda ali utripov, tako da noben ni bil optimisticen. Imamo pa vsaj nacrt za naslednjic, to pa sem vesela.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
14.4.2017 11:48:13   
Allstar
O Veronique oprosti, danes sem mislila ja.....tako mi letijo dnevi, da sem mislila, da je danes četrtek user posted image .

Super, da si izvedela za naprej, veš da zanosiš lahko, zdaj pa ti bojo našli še potrebno podporo po oploditvi in se bo plodek obdržal.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
14.4.2017 21:32:07   
MartinaTaja
Danes sem 8 DPO....znaki malo drugačni, kot ponavadi, prsa bolj napeta, bolečine v križu in rahli krCI v maternici ...Nič si ne bom obetala, ker bo razočaranje preveliko sploh pa če ne pridem do konca .... Ne vem kdaj bom test naredila kdaj me bo premamilo

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
17.4.2017 11:25:21   
Veronique
user posted image user posted image pričakujemo APRILAuser posted image


user posted image 1.4
sarica3, 13. krog, 0 otrok
user posted image

user posted image 6.4
Veronique, 20. krog, 0 otrok
user posted image

user posted image 10.4
Katte, 10. krog, 2 otroka
user posted image

user posted image 12.4
Taroma, 24. krog
user posted image

user posted image 15.4
Acjom1, 2.krog, 1 otrok

user posted image 16.4
MartinaTaja, 1. krog, 1 otrok

user posted image 17.4
Radenska, 21. krog, 1 otrok

user posted image 21.4
pika poka 1

user posted image 30.4
miska333, 15. krog


(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?