|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
20.4.2017 20:22:25   
Trinica
Veronique in Damuš vso srečo, držimo pesti, da bo vse OK user posted image

Jaz se ta mesec niti nisem vpisala na seznam, M bi morala priti danes, pa je še ni. Test čisto negativen, tako da upanja več ni. Je pa seznam ta mesec res žalostno rdeč user posted image

Bo pa maj naš mesec za veselje user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
21.4.2017 7:28:27   
Allstar
Tudi jaz sem se nehala vpisovati na seznam, da ga ne kvarim vsak mesec z rdečo......

sončektvoj kaj so ti pa napovedali? kaj naj bi ti spremenile tablete? Upam, da se tudi tebi uredi vse skupaj....

(odgovor članu Trinica)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
21.4.2017 8:30:11   
Veronique
Jaz pa sem danes dobila datum za Ljubljano, sem mislila kako dolgo bo treba cakat in imam ze cez dobre 3 tedne pregled jupiiii.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
21.4.2017 22:27:46   
sončektvoj
Super Veronique da je šlo tako hitro :)

Hvala za skrb punce. Glede moje ščitnice, pa vam prilepim kar liste, ki sem jih dobila pri tirologu. Je super pojasnjeno.

Zdravljenje bo doživljenjsko. Vpliva pa ščitnica na vse od nerednih menstruacij, kvalitete jajčec, oploditve do vseh telesnih sistemov in hormonov. Če ne dela ščitnica, je tako kot da se ti na avtu pokvari akumulator. Nekaj časa še gre, potem pa se vgasne. Samo srečo sem imela, da so mi to odkrili zdaj, preden bi dobila kakšne grozne simptome.

Držite se in se tipkamo. Naj bo maj čisto zelen :) :) :)

user posted image
user posted image


(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
22.4.2017 1:21:38   
sminc
Lp. Se prvic oglasam ceprav vas spremljam ze dooolgo. Stara sem 37 let imam ze dva fanta in si strasno zelim se enega.Obakrat je takoj ratalo, zdaj pa kar ne in ne. Poizkusava ze od jeseni, neprisiljeno . Pazim na plidne dneve in se vsaj malo orientiram po njih. Moje menstre so bile vedno tocne na 28 dni. Ki sem decembra pila krvomocnico mi je ciklus skrajsalo na 26 dni . naslednje menstre so bilem na 26 dni, zadnja celo na 24. Vceraj zjutraj torej s cetrtka na petek ponoci bi mogla prit pa je se kar ni. Naj povem da ze od pon spim z vlozkom. V pon ponoci me je tako bolelo po trebuhu ds bisem spsls in prepricana sem bila sa se bo vlilo pa nic. Mi je pa ze 2 dni cez dsn po malem slabo apetita nimam, ta trenutek me pece zgaga da ne norem spat. Ne vem kaj si naj mislim ker mi nikoli ne zamuja. Je mozno da se pac cikel nazaj na 28 dni rihta al ...Mah poizkusila bom pocakat na nedeljo in takrat narediti test. Da te psiha lahko tolko zj.... da te zgaga pece?

_____________________________

Vse veselo pričakovanje te ne pripravi na resničnost- na drobno, popolno bitje v tvojem naročju.Na ta strah pred odgovornostjo. Na brezmejno ljubezen.

Jakob Enej 15.04.2005
Aljaž 01.02.2007

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
23.4.2017 13:04:23   
Veronique
Punce, lahko prosim za kako pozitivno misel v mojo smer? user posted image vceraj zvecer so se zaceli krci, se vedno me konkretno stiska in je zeprisotna sveza kri user posted image user posted image
Glede na vse tablete ki jih jem, ves pocitek in ne delo si res nimam kaj ocitat, sem naredila vse kar je v moji moci. Ampak vseeno tako prekleto boliuser posted image

(odgovor članu sminc)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
23.4.2017 14:14:31   
Katriss
Veronique, ti pošiljam pozitivne misli in močno stiskam pesti, da bo vse ok! Zares zelo, zelo ti privoščim. da se nosečnost obdrži in dobiš malo štručko.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
24.4.2017 7:34:28   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Punce, lahko prosim za kako pozitivno misel v mojo smer? user posted image vceraj zvecer so se zaceli krci, se vedno me konkretno stiska in je zeprisotna sveza kri user posted image user posted image
Glede na vse tablete ki jih jem, ves pocitek in ne delo si res nimam kaj ocitat, sem naredila vse kar je v moji moci. Ampak vseeno tako prekleto boliuser posted image


Joj Veroniue, pa ne no ... Pošiljam pozitivno energijo, dobre misli in vse kar je še možnega k tebi. Se je stanje kaj umirilo?

Pa niti slučajno si ne očitaj kaj. Ker si res nimaš kaj očitat.


(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
24.4.2017 8:11:11   
pika poka 1
Dobro jutro punce!

Sporočam, da lahko žal tudi mene obarvate rdeče user posted image Včeraj se je prikazala. Z 2-dnevno zamudo.
Lahko si mislite kako vesela sem že bila in kaj vse se mi je že pletlo po glavi. Danes sem nameravala po test, tako pa sem morala včeraj po tampone user posted image
Moj je že govoril, da gremo štirje zdaj na morje, prav vesela sva bila. Nič več mi ni jasno, res ne. Sem že mela v planu kako bom odpovedala termin na neplodnostni 1.6.
Imava še eno šanso v maju in če ne uspe, naju čaka 1.6. posvet. Včerajšnji dan je v glavnem bil grozen user posted image

Veronique, pikica, mislim na tebe! user posted image Pošiljam ti veliko pozitivnih misli in energije, da se bebika obdrži. user posted image user posted image

sminc, kako kaže pri tebi? Si delala test?

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
24.4.2017 8:18:09   
Katte
Kako slab mesec user posted image .
Močno mislim nate, Veronique, da se zate obrne na bolje in da se tvoja pikica obdrži in zraste v veliko piko.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
24.4.2017 19:04:20   
miska333
Punce.

Spremljam vas skoraj vsak dan, napišem pa bolj malo. Dnevi bežijo mimo, probam čim manj misliti na vse skupaj...
Objemčke vsem, ki jim tudi ta mesec ni uspelo. Držim pesti za tiste, ki ste še v dvomih.
Jaz pričakujem M konec tedna. Že dva dni čutim, da prihaja... Če res pride ima moj sredi maja spremiogram, potem pa upam, da se bo kaj premaknilo naprej!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
24.4.2017 22:09:12   
sminc
Tudi pri meni zal nic. Se je poravnala ocitno nazaj na 28 dni. Mah...
Zgleda moram mal sebe v red spravit. Mislite da je mozno da ne rata zaradu slabokrvnosti?? Baje imam HB le 91. Danes dobila tablete..

_____________________________

Vse veselo pričakovanje te ne pripravi na resničnost- na drobno, popolno bitje v tvojem naročju.Na ta strah pred odgovornostjo. Na brezmejno ljubezen.

Jakob Enej 15.04.2005
Aljaž 01.02.2007

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: II pričakujemo APRILA 2017
24.4.2017 22:15:41   
Trinica
Veronique stiskaaam pesti in pošiljam pozitivno energijo tebi ter vajini pikici user posted image držite se

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 138
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?