|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || Pričakujemo junija 2017
14.6.2017 10:18:13   
pika poka 1
Joj dvomim, da sem take sreče, da bi tista krvavitev bila vgnezditvena user posted image

Allstar, nekaj je bilo govora o krvnem testu. Mogoče me bodo pa potem poslali še kri dat, ko bom šla na UZ. Veš kako izgleda ta UZ?
M imam precej točno, nekje na 30-i dan pride. Zadnjo M sem dobila 21.5., predvidevam, da sem O potem imela nekje med 1.6 in 6.6.
O je pri meni kar hitro po končani M, ker prav točno vem. No čutim user posted image
Se pa vse ful hitro odvija ja user posted image Katera ve kaj sledi po naslednjem posvetu? Verjetno je odvisno od tega kaj bodo izvidi pokazali, kajne?


(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: || Pričakujemo junija 2017
14.6.2017 13:07:19   
Shana86
Eh, same rdečke user posted image Preslabo navijamo ali kaj?

Pikapoka jaz sicer nisem prišla do neplodnostne, ker je moj G speljal diagnostiko. Tako da ti lahko povem samo, kako je bilo pri meni. Najprej mi je naredil natančen UZ, potem je moral moj na spermiogram, z izvidom potem na histerosalpingografijo. Potem sem dala kri za hormone. Do tu so bili vsi izvidi bp, cikli redni, kljub temu mi je dal za štih probo za tri mesece Clomid. Od katerega sem imela samo grozne stranske učinke, nosečnosti pa ne... Potem sem pa pristala na laparoskopiji, kjer so odkrili in odstranili endometriozo in naslednji mesec sem bila noseča. Če v treh mesecih ne bi uspelo, bi me poslali v neplodnostno in direkt ivf. Vse skupaj sem opravila od avgusta do aprila, maja sem zanosila.

Srečno user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: || Pričakujemo junija 2017
15.6.2017 7:24:03   
Allstar
pika poka 1 pa si sigurna glede ovulacije? Jaz sem bila 10000% da vem kdaj jo imam, ker me vse boli in spika, ko pa sem naredila ovulavijski test, pa črtice ni bilo nikjer user posted image . Dejanako sem imela ovulacijo nekje 4 - 5 dni po špikanju. Tako da zdaj vem že tudi brez testov user posted image .
Kar se pa krvi in pregledov tiče ima pa očitno vsak ginekolog svoje poti do rezultatov user posted image . Jaz sem imela UZ tako ali tako reden, potem me je najprej poslal na odvzem krvi za hormone in potem mojega na spermiogram in potem naprej. Če me ne bi on poslal na pregled hormonov, bi šla samoplačniško. Ker je pregled z najmanj poseganja, najcenejši in če je kaj narobe lahko močno vpliva, da ne gre zanosit in tudi hitro se lahkp popravi.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: || Pričakujemo junija 2017
15.6.2017 11:02:38   
pika poka 1
Ma ja, dokaj sigurna. Nekaj mesecev sem delala teste in se je rahla črtica pokazala že nekje četrti dan po končani M, potem pa se je samo stopnjevala.
Pa še ta izračun tukaj gor mi je nazadnje pokazal da bom imela O med 2.6. in 7.6. in verjamem, da je v tem času tudi bila.
No lahko pa, da se konkretno motim. Kar je možno, glede na to, da ne zadeneva pravega dneva že eno leto user posted image

Ja vidim, da imajo vse te ambulante svoje pristope. Mogoče gledajo tudi malo na leta user posted image Pri meni mora it vse hitro, ker bom letos že 35 user posted image user posted image

Če pa nama je tokrat slučajno uspelo, čeprav sva samo 3x, pol pa prisežem, da me kap od veseljauser posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: || Pričakujemo junija 2017
15.6.2017 12:56:47   
sončektvoj
Pozdravljene user posted image

Ta junij je pa res klavern. Upam da bo julij lepši.user posted image

pikapoka jaz sem sveže iz teh pregledov v neplodnostni (mb) tako da lahko malo poročam.

Klomid in ostale preglede pri osebni G smo že poskusli.

Na prvem posvetu marca sem dobila napotnice za kri in UZ, moj pa za 2x spermiogram
Pri krvi so pomembni nivoji spolnih hormonov (preveri se tudi AMH, ki kaže na zalogo jajčec), spolno prenosljive bolezni, prolaktin, ščitnični hormoni.

Ščitnica ni bila vredu, tako da so me kar poklicali, da sem lahko šla k tirologu.

UZ je bil čisto standardni transvaginalni, res nič posebnega.

Na drugem posvetu konec maja, smo pregledali izvide. Spermiogram mojega dragega je bil za v okvir (brez heca, še zdaj hodi kot pav naokoli user posted image )tudi moji hormoni so kar OK, le FSH-LH razmerje kaže na PCO, nimam pa povišanega testosterona. Pač iz nekega razloga ne ovuliram.

Tako da zdaj sledi zame HYFOSY- pregled prehodnosti jajcevodov s peno in UZ. Sumi se da so neprehodni zaradi razlitja slepiča v otroštvu in peritonitisa. Laparaskopija zaradi predhodnih operacij odpade. Tako da če so neprehodni (kar sem 99% da so), sem direktni kandidat za IVF.

Naslednji pregled imava septembra, kjer nam bodo glede na izvide prehodnosti povedali kako naprej.

Je pa res, da se z leti malo bolj hiti/mudi. Midva sva med mlajšimi (jaz 28), tako da se jim ne mudi tako zelo. Upam da bodo pri vama krepko pljunili v roke in vama malo pospešili to čakanje user posted image

Za vse ostale še naprej držim pesti!user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: || Pričakujemo junija 2017
16.6.2017 9:56:25   
pika poka 1
sončektvoj, tudi midva sva bila v MB. Mogoče gre pa v MB vse hitreje kot npr. v LJ user posted image Ko sem brala ta tvoj post, polovico nisem razumela user posted image user posted image user posted image
Jaz se v glavnem res nič ne spoznam na vse te ''kode'' - AMH pa FSH, pa PCO, hahaha user posted image
Pri prvi zanositvi in nosečnosti je šlo vse tako hitro in brez težav, da se sploh nisem potrebovala ukvarjati s tem.

V glavnem jaz zdaj čakam na M, ki bo skoraj ziher prišla v nedeljo ali ponedeljek. Če že mora prit, naj pride čim prej, da lahko še grem na UZ pred odhodom na morje (v sredo).
Sem pa vesela, da imava vsaki mesec nekaj, tako da se res hitro vse premika. Me res zanima kaj bodo pokazali izvidi.

Naj le pohitrijo pri vsem, ker nisem več rosno mlada user posted image Hvala bogu, da je vsaj moj še vedno 32 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: || Pričakujemo junija 2017
16.6.2017 10:27:49   
pika poka 1
Imam ravno malo pavzo in sem šla računat...
Prvi dan zadnje M: 21.05.
Slončkala sva: 31.5., 1.6. in 4.6. user posted image user posted image user posted image (ja vem točno, ker sem ženska, hihi) user posted image
Rahlo krvavitev opazila: 11.6. zjutraj
Naslednjo NE pričakujem 19.6.

Nekako po datumih bi šlo skozi, kajne? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: || Pričakujemo junija 2017
16.6.2017 11:24:10   
MartinaTaja
Pozdravljene punce,

PO dolgem času se spet oglašam, po 2ss, čakamo na user posted image , danes je 29. dan cikla ...........user posted image imam od 30-36 dni, danes me je premamilo in sem naredila CB test, zelo zelo rahla komaj vidna 2 črtica ..... tesst sem dala v album, sicer je malo slabše vidna slika kot v resnici ............ mogoče, pa si 2 črtico samo namišljam

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: || Pričakujemo junija 2017
17.6.2017 8:27:51   
bejbibu
Heej ... kje ste? Vse tiho tukaj ...

No, pri meni je pa situacija naslednja:
*v ponedeljek, čez 2 dni, bi naj dobila user posted image , itak so točne in bomo videli, ampak ker sem js pač js, sem včeraj naredila CB in taaakoj je bila navpična črtica, še predno je bila vodoravna, pozitivne imam tudi BC-je. Problem se pojavi, ker sem šla na krvnega, ki pa je rezultat <1,2, torej negativno.
Nič jasno, ker mi do sedaj CB ni nikoli pokazal, če ni bilo.
Vem, daje krvni 100 %, ampak vseeno še imam malo upanja.

Ima katera takšno izkušnjo?



_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: || Pričakujemo junija 2017
17.6.2017 11:28:39   
pika poka 1
Na hitro...moja M Je prišla danes zjutraj, tako, da me lahko obarvate rdeče. V torek grem na UZ, potem pa sproščeno na morje user posted image Se tipkamo v juliju. Navijam za čim več plusekov do konca mesecauser posted image Pozdravček

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: || Pričakujemo junija 2017
17.6.2017 12:47:53   
bejbibu
No, ta mesec bo pa res očitno katastrofalen 😯😯😯 cel rdeč, al kaj user posted image user posted image

Naj vsaj ena pove lepo novičko no ...

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: || Pričakujemo junija 2017
17.6.2017 12:52:26   
bejbibu
user posted image user posted image JUNIJ 2017user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


8. 6.

user posted image lila9, 0 user posted image


user posted image Shana86, 2user posted image


10. 6.

user posted image **Zvezdica**, 2user posted image

13. 6.

user posted image bonsajka8

19. 6.

bejbibu, 2user posted image

user posted image pika poka 1
, 1user posted image

24. 6.

MartinaTaja, 1user posted image

Allstar, 0user posted image


Skupaj nas je:
8

Nosečk:

user posted image user posted image
user posted image
user posted image user posted image Navijamo user posted image user posted image

Katte,
bejbibu
Shana86













_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: || Pričakujemo junija 2017
17.6.2017 13:39:58   
MartinaTaja
Ponovno sem nardila danes test in user posted image bolj vidna.....upam da je to to, čeprav se ni še za veseli

Slike cb so v albumu

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: || Pričakujemo junija 2017
17.6.2017 14:25:02   
bejbibu
MartinaTaja, prav takšne črtice imam jaz!!! Bom dala v album. Jooooj, upam, da je to to user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: || Pričakujemo junija 2017
17.6.2017 14:35:37   
bejbibu
Ampak moja se na sliki skoraj nič ne vidi, v živo pa zelo lepo. Če jo je moj mož videl, potem je ziher tam user posted image user posted image user posted image
Ohhh ja, bomo vidli ...

MartinaTaja ti pa se po mojem že lahko veseliš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: || Pričakujemo junija 2017
17.6.2017 16:17:42   
Allstar
bejbibu mogoče je prišlo pri krvnem do kakšne napake? Drugače je zelo nerazumljivo, v krvi se najprej vidi bHCG, šele nato pride do urina. Clearblue pa je tudi zelo zanesljiv.... Jaz bi ponovila krvnega, če bi bila namesto tebe. Upam, da se ti izkaže, da CB ne laže user posted image
Martinataja nisi imela ti vsak cikel do sedaj črtice? 2x je biv SS, kaj se je pa drugače izkazalo? Upam, da je zdaj to to in da zdržiš do konca nosečnosti.

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: || Pričakujemo junija 2017
17.6.2017 16:51:46   
MartinaTaja
Res sem imela črtice ampak na bc mini....in obakrat ss....do user posted image je še 3 dni ......upam da je to to....Če se bo crtica temni la moram takoj začet z aspirinom in podpora s hormoni

Ko bi res bilo to to.....in prišlo do konca

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: || Pričakujemo junija 2017
17.6.2017 22:11:01   
sončektvoj
Jaz iskreno upam da je to to, ampak kolikor sem brala po ameriških forumih je cb znan po lažnih šibkih crticah. V enem postu sem prebrala, da je ženska imela tanke šibke črtice in negativni krvni test in je klicala njihovo linijo za pomoč in so odgovorili, da če je crtica tanjša kot kontrolna, da to ni pozitivno ampak reakcija zaradi kislosti urina. Nasploh vsi testi ki imajo modro barvilo so opisani kot nezanesljivi. Zaznajo 50-100miU Hcg, tak da če naredita recimo Firstsign iz dm-a ki je 25miU bi ta moral biti konkretno pozitiven. Kar se tiče babycheck mini, je pa tako zanič, da ga lahko kadarkoli uporabim in imam 2 crtici in še nikoli nisem bila noseča. Držim pesti da se testi tokrat ne motijo. Edin zanesljiv je pa seveda krvni :)

< Sporočilo je popravil sončektvoj -- 17.6.2017 22:27:39 >

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: || Pričakujemo junija 2017
17.6.2017 22:51:28   
MartinaTaja
CB me do sedaj še nikoli ni kazal "lažnih" črtic on upam, da tudi tokrat ne ...... pustimo se presenetiti


(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: || Pričakujemo junija 2017
17.6.2017 22:54:23   
MartinaTaja
bejbibu upam, da se bova skupaj veselile user posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: || Pričakujemo junija 2017
18.6.2017 11:34:43   
MartinaTaja
Zjutraj test negativen ..... soncektvoj prav si imela .... pa spet nič user posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: || Pričakujemo junija 2017
18.6.2017 11:53:41   
sončektvoj
Zelo mi je žal MartinaTaja... Ampak ti testi nosečnosti so res svinjarija. Zato pa piše, da so zanesljivi od izostanka user posted image dalje. Da se zaščitijo proizvajalci. Ker če ti zamuja, je že velika možnost, da je ženska noseča. V resnici pa reagirajo na vse možne stvari in ne samo na HCG. Če greš brati ameriške forume, vidiš da so punce imele res močne lažne črtice. Sama sem jih pa tudi videla že celo morje. Take, da se iz letala vidijo na bc mini, pa nisem bila noseča.

Sama dobro vem, kako je ko ne gre in ne gre. Mi se trudimo že več kot 2 leti in pol in niti enega pravega pluseka. Ampak ne obupat, slej kot prej bo user posted image . Samo ne predolgo čakat z neplodnostno, oni so res temeljiti. Prosi ginekologa da ti da preveriti ščitnico. Je lahko kaj narobe (kot pri meni), pa nimaš nobenih znakov, na zanositev pa močno vpliva. Navijam še naprejuser posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: || Pričakujemo junija 2017
18.6.2017 13:52:01   
bejbibu
Punce, tudi moja user posted image je prišla, celo 1 dan prej user posted image .
Od zdaj naprej tudi jaz ne verjamem nobenemu testu več, le krvnemu, ki je prav povedal.

Jah nič, gremo v julij user posted image

MartinaTaja user posted image

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: || Pričakujemo junija 2017
18.6.2017 14:15:20   
bejbibu
user posted image user posted image JUNIJ 2017user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


8. 6.

user posted image lila9, 0 user posted image


user posted image Shana86, 2user posted image


10. 6.

user posted image **Zvezdica**, 2user posted image

13. 6.

user posted image bonsajka8

19. 6.

user posted image bejbibu, 2user posted image

user posted image pika poka 1
, 1user posted image

24. 6.

MartinaTaja, 1user posted image

Allstar, 0user posted image


Skupaj nas je:
8

Nosečk:

user posted image user posted image
user posted image
user posted image user posted image Navijamo user posted image user posted image

Katte,
bejbibu
Shana86














_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: || Pričakujemo junija 2017
19.6.2017 10:41:53   
Allstar
Žal mi je MartinaTajauser posted image ...
Je pa res tako kot pravi sončektvoj... Testi pred izostankom so čista loterija in samo napsihirajo, ker tako ali tako ne vemo ali jim verjeti ali ne. Jaz ga pred izostankom ne delam in potem je do zdaj skoraj vedno tako ali tako prišla user posted image .... Brezveze se živcirati prej.
A sploh bo kakšna zelena še? Slab mesec je tole...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?