|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBUARČKI 2018
29.6.2017 17:56:37   
colouring
Aja glede slabosti...je pa vedno hujse. Na momente sem pred tem da bi vse zbruhala. Takoj morm kaj pojest pa je boljse. Nisem pa se ugotovila kaj mi najbolj pase. Delam pa v trgovini s hrano in samo da voham bi vse dala vnuser posted image upam da bo po treh mescih koncala slabost. Kako se ve kaj izogibate temu?

(odgovor članu colouring)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: FEBUARČKI 2018
29.6.2017 23:05:30   
Dgirl
Colouring v katerem tednu pa pol si? A pa ginekolog nič panike ne zganja?

Zdj sem se malo pomirila in upam na najboljše.

(odgovor članu colouring)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: FEBUARČKI 2018
30.6.2017 10:23:31   
Pikica_82
Moja dva starejša sta vedno za 1t zaostajala v rasti. Sta bila tudi ob porodu mičkena. Pri prvem je G paniko zganjala, kao zastoj rasti, pol pa je prišla do zaključka, da glede na mojo višino bosta čist dovolj velika user posted image

Meni je tudi slabo... Ostali znaki so izginili, edino spaaaala bi pa slabo mi je. Tak da kak zjutraj vstanem, nekaj pojem, pa potem nekje na vsaki dve uri nekaj malega. Mi je manj slabo.
Ko mi je blo v N slabo, smo dobili pupo, ko mi ni blo, je bil fantek. Očitno bo hči vesela, če res dobi sestrico user posted image Sin pa spet razočaran, on bi ful bratca.

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: FEBUARČKI 2018
30.6.2017 11:06:17   
19tina91
Živjo,
tudi jaz pričakujem februarja, sem včeraj in danes naredila test in oba sta bila pozitivna. Po izračunanem predvidenem datumu poroda imam datum 5.2.2018 ampak bomo videli, saj se k ginekologinji naročim v torek. To bo moj prvi otrok. Sem v veselem pričakovanju nečesa čisto novega. Znakov še nimam nobenih ampak bojo že prišli.

(odgovor članu colouring)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: FEBUARČKI 2018
30.6.2017 12:12:04   
NinaM88
zdravo!

no, pa se vam pridružujem se jaz. prvi pregled je za mano in PDP naj bi bil 16.2.zame je to druga nosečnost, saj se je prva na žalost končala z splavom v 7 tednu.
glede na to dan moje slabosti, ki tokrat trajajo cež cel dan in sem ne noramlno utrujena, upam, da bo sedaj vse v redu.user posted image
ali katera jemlje Antimetil prosti slabosti in če pomaga?

(odgovor članu 19tina91)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: FEBUARČKI 2018
1.7.2017 9:21:02   
lumpika007
No, pa da se vam še jaz pridružim. Po več letih sem zanosila po naravni poti en mesec pred začetkom postopkov za umetno oploditev ☺️ pdp okoli 21.2.2018, prvi pregled pa šele 25.7., tako da me čaka še kar nekaj živčnih dni.

Ima katera težave s krči v jajčnikih in maternici? Včasih me tako stisne, da moram sesti da se ne zvrnem, pa sem šele 6t in nekaj malega dni.

(odgovor članu NinaM88)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: FEBUARČKI 2018
2.7.2017 15:28:17   
colouring
Dgirl...jaz sem trenutno v 9 tednu ce stejem prvi dan zadnje menstruacije. V torek sem bla pri ginekologinji samoplacnisko in je plod ocenla za 6 tednov in dva dni. Glede na menstruacijo sem bila takrat 7 tednov in 5 dni. Pri svojem ginekologu se nisem bla tako da niti se ne ve kaj se dogaja. Poklicala sem, vendar so me od tam poslali na urgenco. Pregled imam cez dva tedna in bomo takrat vidli kako bo. Mu pa nameravam vse povedat kaj je blo ker tudi pozna tisto ginekologinjo ki me je hotla poslat na abrazijo. Medtem pa vedno hujse slabosti cez cel danuser posted image

(odgovor članu lumpika007)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: FEBUARČKI 2018
5.7.2017 14:33:50   
Dgirl
Dobrodošle nove.

Kako ste kaj? Pri meni počutje se vedno ok. Kavo se vedno pijem. Ta nosečnost je res čist kontra kot prva. Hvala bogu. Da bi le vse bilo ok.

Ali ste se že narocile na nuhalno? Js bom počakala do 9 tedna, Pol pa kličem.

(odgovor članu colouring)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: FEBUARČKI 2018
6.7.2017 8:30:25   
NinaM88
uhhu, jaz se borim z slabostmi čez cel dan. ampak vsaj to je dober znak, da bo vse ok :) kava pri meni sedaj, definitivno odpade, pa sem bila kar kofetarica. pomoje, da sem tudi dosti bolj utrujena zaradi tega. samo spala bi user posted image
jaz sem se že naročila na nuhalno, ker sem morala malo usklajevat z dopustom.

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: FEBUARČKI 2018
6.7.2017 9:24:44   
lumpika007
O ja, slabosti... Jaz sem 7t+1 in že par dni živim samo na sirovih štručkah, vse ostalo sploh ne prenašam. Sem šla pa včeraj zaradi krčev in malo krvi h ginekologinji in me je s takšno muko pregledala da kar grozno, očitno sem ji bila zelo napoti. Sem pa videla dete in srček, tako da se je splačalo malo potrpeti njene komentarje user posted image

(odgovor članu NinaM88)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: FEBUARČKI 2018
6.7.2017 9:56:29   
frutabelca
Ravno prihajam iz UZ, 6w3d, utripi so lepo slisni in vidni.. Plodek se lepo razvija :) presrecna ❤️

(odgovor članu lumpika007)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   [Brisano sporočilo]
6.7.2017 13:13:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frutabelca)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: FEBUARČKI 2018
6.7.2017 13:32:30   
Biba91
Še ena Biba se vam pridružuje! ☺

Trenutno sem v 9. tednu (8t 2d). Pdp je 14.2. user posted image Je pa bilo prejšnji teden kar pestro pri nam..rjavi izcedek..seveda panika in letimo h ginekologinji, kjer sem prvič videla sončka in srček, ki je bil hvala bogu. Dobila pa sem tablete Dabroston in Spasmex. Izcedek sem imela sicer samo tisti dan, potem ne duha ne sluha več o njemu. Ta teden sem zopet imela kontrolo in hvala bogu vse štima. To je moja druga nosečnost, prva se je žal končala s splavom.. user posted image

Jaz sem se že naročila na nuhalno v Velenje. user posted image Naslednji teden imam se eno kontrolo in srčno upam, da bo vse ok. Vsaj meni osebno je psihično zelo naporen vsak obisk pri ginekologu, ravno zaradi boleče izkušnje.. user posted image

Vse dobro tudi vam sonosečke.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: FEBUARČKI 2018
11.7.2017 11:41:15   
Pugica
Pozdravljene :) Z veseljem se vam pridružim srečkam user posted image . Sama sem v 11 tednu, pdp 4.2, to je moja 3 nosečnost in upam da uspešna. Pravijo v 3 gre rado user posted image
Vsem čestitam za user posted image user posted image in da bo čimprej februar.. Kako ste? Slabosti? Mene kar mučijo user posted image Naslednji teden imam uz in potem še NS. Lepo bodite, pa pa user posted image user posted image

(odgovor članu Biba91)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: FEBUARČKI 2018
11.7.2017 22:39:34   
elinkos
Super, kar veliko se nas je nabralo. In vesela sem, da nam trebuščki rastejo, no malo se pa že pozna ali pa vsaj pri meni in če veš kaj gledaš… user posted image Slabosti pri meni po moje ne bo, malo me zvija, ampak ni velik problem, zaspana sem še kar in se mi zdi, da vsak teden bolj. Jemljem pa femibion, če katero zanima. Več bom zvedela 17.07, ko grem na pregled nuhalne. Po svoje komaj čakam, saj rada gledam kako dete raste in sploh ne razmišljam, da bi se lahko predčasno končalo. Vse ostalo pa lahko prenesem.

(odgovor članu Pugica)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: FEBUARČKI 2018
12.7.2017 13:26:36   
Pikica_82
Naša biba pridno raste in je zeeelo živahna :) Danes sem mela končno pregled in je vse bp. Se kar lažje diha :)

Mam pa en kup napotnic, jao... Sladkor, nuhalna, laboratorij... Hja, leta so tu...

(odgovor članu elinkos)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: FEBUARČKI 2018
14.7.2017 14:15:24   
frutabelca
Spet en pregled za menoj, danes uz in krvne preiskave in koncno sem dobila materinsko knjizico user posted image . Kontrola cez 4 tedne, v Avgustu pa nuhalna, ki jo ze nestrpno pricakujem ❤️

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: FEBUARČKI 2018
15.7.2017 19:38:11   
Feli12
O,lepo da se nabiramo in da nam gre vsem nosecnost lepo po nacrtih ;) Jz sm ze imela prvi pregled, v cetrtek me caka nuhalna (po UZ bom takrt 11t2d, po M pa 12t2d), potem pa pocasi zacnemo deliti veselo novico naokoli ;) Ste ve ze povedale, a ste se skrivnostne? Mate kako idejo kako povedat? Midva sva prvic dala cestitke (je bilo ravno praznovanje enega rd-ja), drugic sva hcerki oblekla body velika sestrica in cakala, da so opazili, tokrat pa sva brez idej.. Ce bo tavelka pri volji bi jo nastimala, da ona pove,ampk nevem ce bo..
Meni so se hb nehali vsi krvavi izcedki, zdaj je ze 3tedne mir, slabosti so pa grozne, na sreco je najhuje popoldne in zvecer, ko sm ze iz sluzbe..

(odgovor članu frutabelca)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: FEBUARČKI 2018
15.7.2017 19:41:51   
Pikica_82
Pri nas bosta kar maladva povedala. Verjetno hči, sicer še ne ve, ampak skozi govori o dojenčkih in sestrici, tak da bo verjetno čisto navdušena in bo hitro vsem okoli povedala. Itak pa se mi že precej pozna, tak da dolgo več ne bo skrivnost :) Za sestrico je pa tudi starejši "povedal", sem mu naredila majčko "starejši bratec". Pa kar nekaj ur ni nihče skapiral user posted image

(odgovor članu Feli12)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: FEBUARČKI 2018
15.7.2017 21:17:28   
biba85
Dobrodosle nove :)

Kaj "stare" ste vse pobegnile na fb? Katera skupina je sploh prava, sem zasledila eno zdruzeno z januarjem in eno februarcki in februarke al nekaj takega :)?
Tudi mene cez 10 dni caka nuhalna,komaj ze cakam.
Trenutno sva povedala samo mojim,ostalim pa po nuhalni. Ceprav se mi zdi, da se sedaj v drugo ze kar pozna trebuscek, prej kot pri prvi.Se pri kateri? Sicer zredila se se ravno nisem nic. Bi pa skoz jedla bel kruh :s Edino to mi trenutno ne povzroca tezav. Slabosti in bruhanje se kar vstraja,sicer ne vsak dan.
Ima katera tak cuden okus v ustih? Ze pri prvi sem ga imela,pa ni nic kaj pomagalo oz. omililo tega. Je pa kasneje po 3m izginil.
Aja,ste vse dale sedaj prvic kri zaradi sladkorja? Sama sem oddala kri in sem morala ponoviti,saj sem imela 5,6 po jedi,in kao ni bilo ok. Naj bi bilo pod 5,1.sem pa sedaj v drugo morala bit tesca. Kar nekaj no.
?
Greste kam na dopust oz. ste ze bile?

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: FEBUARČKI 2018
15.7.2017 21:20:48   
cicy07
Živjo,
Najprej čestitke vsem. Tudi jaz se vam pridružujem. Sem 9t+4. To je moja 4 nosečnost. Doma mam dva fantka. Tretja se je na žalost končala s splavom.
Zj pa upam da bo vse vred. :-)

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: FEBUARČKI 2018
16.7.2017 10:09:47   
Pikica_82
O ja, okus... Jaz mam skozi zobno ščetko v ustih al pa mentolove bonbone ližem, drugače mi je od tega obupnega okusa samo še bolj slabo...

Dobrodošle nove!

(odgovor članu cicy07)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: FEBUARČKI 2018
16.7.2017 19:36:59   
colouring
Pozdrav z moje strani in vsem novim cestitamuser posted image jutri cakam na prvi uradni pregled in res upam da je vse ok glede na prejsnje novice. Rjav izcedek sem imela ze trikrat. Na vsaka dva tedna se pojavi. Slabosti so malo ponehale, me pa ze cel mesec drazi crevesje, vsako jutro me spuca kot da bi imela driskouser posted image drugace je pa vredu. Cez en teden imam tudi nuhalno. Se katero daje utrujenost? Po sluzbi me takoj zmanjka in sem kot cunja celo popoldne.

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: FEBUARČKI 2018
18.7.2017 22:48:49   
darlene89
Živjo punce, se vam še jaz pridružujem :) Najprej čestitke vsem!!! To je moja prva nosečnost in sem še čisto zmedena user posted image Sem v 10t nosečnosti, (bolj natančno 9t in 4d) pdp je 16.02. Imela sem že dva pregleda, prvi je bil že v 5t, ko je G potrdila nosečnost, drugi pa takoj en teden zatem, ko mi je naredila še ostale preiskave. V 8 tednu sem dobila zelo močne krče in krvavitev in sem seveda bila prepričana, da je šlo za SS. Takoj sem klicala svojo G, ki me je napotila na urgenco, saj je bila sobota zvečer. Tam so mi naredili UZ in je bilo, hvala bogu, vse ok. Otroček je ravno prav velik, srček je bil, vse ok. Dobila sem Dabroston in Buscopan in seveda bolniško in počitek. Zdaj je vse v redu, krvavitve ni več, krči tudi počasi izginjajo. Ginekologinja mi je napisala še Aspirin protect, jemljem pa še Elevit in Magnesol. Drugače splošno počutje se malo umirja, na začetku mi je bilo zjutraj grozno slabo, sicer brez bruhanja, spat sem hodila ob 19h. Zdaj slabost počasi izginja, utrujena sem še vedno, pa pojedla bi slona :D V soboto imam pregled, komaj čakam, da vidim ali je vse ok. Pri nama so kar hitro izvedeli skoraj vsi. Najbližjim sva povedala že drugi dan, v službi sem tudi morala kar hitro povedati, ker so mi ponudili napredovanje, ki sem ga morala zavrniti. No, tudi če ne bi takrat povedala, bi izvedeli en teden kasneje, saj mam cel mesec bolniško. Kako gre pri vas?

lep večer
D.

(odgovor članu colouring)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   [Brisano sporočilo]
19.7.2017 9:35:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu darlene89)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?