|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBUARČKI 2018
11.8.2017 14:01:19   
egleria
Kako se pa pride v skupino na FB? Jaz sem poslala prosnjo ze vceraj, pa se vedno ni odobrena.
NS je mimo, zdaj smo pa na morju. Tako da nisem nic porocala.
Glede porodov in vsega tega pa lahko recem da je pri nas kar OK. Ampak ce primerjamo s Svico, smo pa kar dosti zadaj.

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: FEBUARČKI 2018
14.8.2017 11:42:52   
elinkos
Mene so kar hitro sprejeli v FB skupino, pa nisem nic posebej razlagala. Mogoce so le potrebovali malo vec casa tokrat. Ce ne, pa se ena prosnja ne skodi, ce so slucajno prvo spregledali.
Spanija je po skoraj desetletju moj drugi dom. Obcasno pogresam slovenijo sigurno, ampak se ne bi vrnila nazaj. No, ne se...user posted image ta vikend sem bila frej in sem uzivala 100%, saj ni vsak vikend tako. Na splosno sem zadovoljna z oskrbo in nego, ampak ce to primerjam s Slovenijo ali anglijo (moz je anglez), so kar velike razlike. Moram pocakat na 20 tednov, potem bomo pa videli kako najprej. Mene trenutno veseli to, da imam busi ze zjutraj in ne le zvecer. Pozna se pa se ne, se zmeraj zgledam par kil prevec, se Malo pa bouser posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: FEBUARČKI 2018
14.8.2017 12:42:44   
egleria
So me sprejeli v skupino user posted image
Ampak opazam da je ta skupina odprta za vse. Obstaja pa se ena bolj zaprta in skrita. V tisto pa nimam pojma kako prit.

(odgovor članu elinkos)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: FEBUARČKI 2018
17.8.2017 10:35:07   
Pikica_82
Jaz se pa trenutno ubadam s tem, kje kupita nosečniške hlače, ki ne stanejo celega kupa denarja... Any idea?

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: FEBUARČKI 2018
18.8.2017 5:03:50   
egleria
Mana, Lidl, Spar. Tam imajo vcasih. Jaz se se ne ubadam s tem dokler je obdobje oblekc, pajkic, kratkih hlac itd. O tem bom razmisljala v hladnih dneh user posted image

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: FEBUARČKI 2018
18.8.2017 18:36:08   
elinkos
Kaj pa če pogledaš po oglasniku, če te roba iz druge roke ne moti. Sicer ni čisto isto, ampak še najboljši nakup se mi zdi so bili trakovi za nsečniške hlače. Upam, da se vidi na spodnjem linku:


http://album.ringaraja.net/index.php?page=album1&ID=18053&hash=dff40bc384a20cb8abcedadad56e2ca0

Sama ne znam niti gumba zašituser posted image samo izgleda zelo enostavno za naredit. Jaz imam le ene kavbojke, kupila za male pare leta nazaj in zdaj ne vem, če mi bodo še prov




(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: FEBUARČKI 2018
21.8.2017 12:35:23   
elinkos
Veselim se, da nisem več non stop utrujena, ostalo pa ok. Nisem pričakovala, da se tud v rit zrediš user posted image , ostalo se komaj kaj pozna. Če nosim ohlapno majčko, pa čisto nič. Komaj čakam na počitnice čez tri tedne, ponavadi potujem izven sezone, če ne je predrago, prevroče in preveč turistov.

(odgovor članu elinkos)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: FEBUARČKI 2018
21.8.2017 12:42:29   
mava1975
Punce na FB imate skupino Nosečka, tam se stvari prodajajo po par evrov in to kvalitetne in lepe stvari, tudi kaj se podari...torej nosečniške stvari in otroške stvari...uživajte

(odgovor članu elinkos)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: FEBUARČKI 2018
24.9.2017 19:15:23   
elinkos
Sem ravno s pocitnic, super je bilo in ne prevroce. Pregled v 20. tednu kaze da je vse ok in trebuscek to samo se potrjuje. Malo ze miga, ampak brce so zelo zmerne. Moram se pocakat na tekmovanje s piskoti user posted image Vse dobo se naprej

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: FEBUARČKI 2018
12.10.2017 14:45:47   
petraxx
Malce pozno, ampak vseeno se vam pridružujem še jaz :) Me prav firbec matra kaj se pa vam dogaja user posted image in se že veselim branja vaših komentrajev :)

(odgovor članu bikica88)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: FEBUARČKI 2018
13.10.2017 8:48:04   
Pikica_82
Petraxx dobrodošla! Tule sicer bolj malo čvekamo, so povečini pobegnile na FB user posted image

Kako ste kaj? Jaz sem super, naj le traja... V torej imam morfologijo, pa da vidimo, a bo fantek ali punčka user posted image

(odgovor članu petraxx)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: FEBUARČKI 2018
13.10.2017 9:58:56   
petraxx
Ja vidim ja..sem tudi sama že poslala prošnjo v skupino, tako da se (upam) kmalu slišimo še tam :) UUU super! Jaz sem jo imela prejšnji torek in mi je potrdila, da bo fantek (to je rekla že na NS). Držim pesti, da tudi tvoj "pokaže" in pa seveda, da bo vse ok! user posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 137
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?