|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
19.7.2017 20:21:35   
Allstar
Pozdravljena Anonimna user posted image !

Sem vesela, da slisim se taksne zgodbe kot je tvoja, da se da tudi tik pred postopki user posted image . Drzim pesti, da vama cimprej uspe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
19.7.2017 20:24:11   
Allstar
user posted image user posted image JULIJ 2017user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



4. 7.
user posted image Shana86, 2. krog, 2user posted image

user posted image kkknnn user posted image

5. 7.

miska333

7. 7.

user posted image Wikky, 7. krog

9. 7.

user posted image bonsajka8

13. 7.

user posted image lila9

15. 7.

user posted image pika poka 1

18. 7.

user posted image user posted image bejbibu, 5. krog, 2 ss, 2user posted image

24. 7.

Allstar, 25. krog, 0user posted image

25. 7.

Shana86, 3. krog, 2user posted image

Anonimna, 1user posted image

29. 7.

MartinaTaja

30. 7.

Wikky, 8. krog




Skupaj nas je: 13

user posted image user posted image Nosečk: 2user posted image user posted image

user posted image Navijačice: user posted image
Katte, bejbibu, sarica3

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
20.7.2017 9:44:22   
Katte
Čestitam, bejbibu!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
20.7.2017 10:59:31   
bejbibu
Pozdravljene punce ...
Allstar super, da si prevzela 👍
Jaz sem zaenkrat super, včeraj sem bila na UZ-ju, ker je nehaj hcg hecal in ni rastel, kot bi moral, ampak je potem zrastel, kot je treba, ampak sem šla vseeno na UZ, da smo izključili IMN. Videlo se je, da je v maternici, zdaj pa verjamem, da se bo moj piki miki razvil, kot je treba. Naslednji UZ imam 7. 8., takoj, ko se vrnem z dopusta. Upam, da bo srček lepo tik takal ...
Še vedno držim pesti za vse ...


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
20.7.2017 15:02:30   
Anonimen
Allstar ja,najverjetneje je uspelo ravno zato,ker sem bila že čisto vdana 'v usodo' in sem samo čakala,da pride dan d za IUIuser posted image
Tudi,ko sva začela delat na drugem otročku,sem bila na začetku čisto neobremenjena,nama je sigurno zato uspelo v prvem poskusu. Sedaj,ko je pa za mano ta splav,imam pa v podzavesti skos strah,da kaj,če se zopet ponovi,pa še tako zelo si želiva,da nama uspe,da pomoje že zaradi tega ne rata. Imam občutek,da bo sedaj spet dolgo trajalo,kot v prvo. Je bilo to,da nama je uspelo drugič v prvem poskusu kar prelepo,da bi bilo resuser posted image ,midva se očitno vsakič prav morava matrat.
Ampak dokler je želja po otročku tako močna,kot je,je ravno to tisto,kar nas spodbuja,da vsak mesec poskušamo znova in znova in ne odnehamo. In sem prepričana,da bo tudi za vse nas kmalu posijal sončekuser posted image
Kako ste pa kaj drugače punce? Ste sicer potrpežljive,ko se bližajo dnevi,ko ne pričakujete ?user posted image Ali katero kaj matra,da bi naredila kakšen testek že prej?
Vsem želim lep in ne prevroč preostanek dneva.
Anonimna

(odgovor članu bejbibu)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
21.7.2017 22:56:59   
Allstar
bejbibu drzim pesti, da bo slo vse gladko do konca user posted image !!
Anonimna upam, da vaju zdaj ne bo tako dolgo kaj hecalo...dost sta dala cez, naj zdaj hitro uspe user posted image !

Kako ste kaj s testkanjem?? Jaz ne delam testov pred zadnjim moznim izostankom user posted image , zato le redko pridem do testiranja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
24.7.2017 21:00:30   
Anonimen
Punce kje ste vse? Pobegnile na dopust? Mi se odpravljamo konec tedna,komaj že čakamuser posted image
[Allstar] kako si ti? Je danes tvoj dan d, a ne?
Glede testkanja pa ja...tudi pri meni enako-čakam zadnji dan,ko naj bi bilo še možno,da pride m in mi zato večinoma sploh ni potrebno testiratuser posted image me pa sem in tja kdaj seveda full matra,da bi naredila test,vendar še iz prve user posted image , ko sem jih naredila čisto preveč,vem,da je to potrata časa,živcev in denarja.
Stiskam pesti za vseuser posted image
Anonimna

(odgovor članu Allstar)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
24.7.2017 21:23:57   
MartinaTaja
Po dolgem času se oglašam. ....v čakanju na user posted image .....kljub clomidu težko določim ovulacijo v navodilih piše da nastopi od 5-10 dne od zadnje tablete, pri meni pa mislim da je bila kar 12 dan po zadnji tableti, saj imam cikluse dolge 35-36 dni

Danes je 9 dpo....upam, da je konec tedna ne bo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
25.7.2017 15:02:21   
Anonimen
[MartinaTaja] pa si sigurna,da ovulacija sploh je? Kako jo določiš? Ker so pri Clomidu O testi itak nezanesljivi(se barvajo za brezveze). Jaz sem jemala zdaj 2cikla 5.-9.dan po 1tabletko in sem imela cikluse na okoli 34dni,ovulacijo pa komaj okoli 20.dne (običajno mine od ovulacije do menstruacije 12-16dni,zelo redko manj ali več). Tako,da je možno tudi,da imaš ovulacijo full kasneje,če imaš cikluse na 35-36dni,najverjetneje okoli 21.dne.
Pri meni se je to izkazalo za težavo že,ko smo delali na prvem otročku,so bili cikli s Clomidom predolgi (ni zagrabil in je jajčece zorelo predolgo).
Tokrat pa sem govorila z ginekologinjo in sva spremenili shemo jemanja na 3.-7.dan po 2tabletki. Na ultrazvoku sta se potem 11dan videla 2vodilna folikla po 18mm,ovulacijo pa sem potem imela lepo na 14 oz.15.dan (sem jo po 3.ciklu jemanja celo končno močno čutila). No,danes sem točno 14dpo in zaenkrat user posted image še ni. Če je še ne bo,jutri ali v četrtek delam test. Znakom za prihajajočo pa tudi nimam nobenih, imam pa boleče in občutljive bradavice. Bomo videli,če smo bili tokrat uspešni.
Tako,da ti svetujem,glede na tako pozne ovulacije,da govoriš z gin. o tem,da bi te spremljal s folikulometrijo oz.da morda povečate odmerek in/ali shemo.
Držim pesti za vse.
Anonimna

(odgovor članu MartinaTaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
25.7.2017 15:15:19   
MartinaTaja
Bila sem na ultrazvoku 1 mesec ko sem imela 1 tableto na dan.... slabo je kazalo.... naslednji mesec sem povečala dozo na 2 tableti in ko sem šla na ultrazvok je bil folikel velik 19 mm in sem dobila stop inekcijo ampak ni bilo nič .... ta mesec nisem šla na ultrazvok sem pa čutila močno ovulacijo in povečana sluz.

Vedno sem se spraševala zakaj enim dajo od 3 dne drugim od 5 dne....mogoče pa bom ta mesec poskusila tudi jaz od 3 dne naprej

Držim pesti da ugledaš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
25.7.2017 20:32:13   
Anonimen
Kolikor sem brala (tuji članki) naj bi bila razlika med jemanjem 5-9 in 3-7 ta,da pri 5-9 telo (oz.hipofiza) že določi glavni folikel,predno začnemo z jemanjem,Clomid pa deluje nato kot podpora,da folikel dobro in pravilno zraste,ter,da je bolj kvaliteten. V primeru,ko ženska sicer nima ovulacij,seveda pomaga tudi pri nastanku foliklov (telesu sporoča,da je estrogena manj,kot v resnici, zato ga telo tvori več in zaradi tega potem rastejo folikli). Pri shemi 3-7, pa se Clomid vzame že predno telo izbere vodilni folikel,zato je večja možnost za nastanek več vodilnih foliklov (kar pomeni več možnosti za zanositev),vendar pa ovulacija nastopi nekoliko prej in potem folikli lahko niso tako kvalitetni.
Iz lastnih izkušenj pa težko kaj rečem. Ko sem bila zanosila prvič,mi Clomid sploh ni pomagal (5.-9.dan 3cikle), sem zanosila s pomočjo Femare.
Zdaj, ko delamo na 2.otročku je pa to moj 1.cikel 3.-7.dan. Jutri testkamuser posted image . Če tudi tokrat ni uspelo,grem pa po Femaro.

(odgovor članu MartinaTaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
25.7.2017 20:51:05   
MartinaTaja
Mogoče malo neumno vprašanje kaj je Femara?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
25.7.2017 22:07:59   
Anonimen
Nemnih vprašanj ni,so samo neumni odgovoriuser posted image
Femara je hormonsko zdravilo (tablete), ki imajo aktivno učinkovino letrozol (tako kot ima Clomid klomifen citrat). V osnovi so namenjene za zdravljenje hormonsko odvisnega raka dojk (niso tako kot Clomid,ki ima v indikacijah navedeno samo vzpodbujanje ovulacije), vendar delujejo te tablete prav tako na hipofizo in vzpodbujajo nastanek foliklov (povečano nastajanje estrogena). Ponavadi jih osebni ginekologi ne predpisujejo,ker naj ne bi bila indicirana za rast foliklov (ni v navodilih tega), ampak jih pa že predpisujejo v vseh ambulantah za zdravljenje neplodnosti (Ljubljana Leonišče npr.). Kje se zdraviš pa ti? Kam si šla po stopko?

(odgovor članu MartinaTaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
26.7.2017 7:22:30   
Tara9
Ojla, se opravičujem da se vmešavam v debato. Tudi sama sem 2 leti nazaj oziroma bo kar tri počasi zanosila s pomočjo Femare. Klomifen je pri meni sicer sprožal ovulacije (preverjeno vsak cikel na UZ), vendar mi je toliko tanjšal steno maternice, da se zarodek nikoli ni mogel vgnezdit. Meni je kar osebna ginekologinja dala Femrao, sicer po posvetu s kolegico v neplodnostni, zanosila sem prvi cikel, imela ss, en cikel počakala in spet zanosila. Meni je veliko bolj ustrezala. Sem pa tudi jaz imela pozno ovulacijo, in cikel na 35 dni, pa je vseeno uspelo. No toliko o tem, če mogoče kateri prav pride user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
26.7.2017 10:20:21   
MartinaTaja
Anonimna clomid in stopko mi je dala osebna ginekologinja v SB Izola ... Je kaj novega pri tebi? Si delala test?

Tara9 jemala sem clomid in imela 2 zaporedna SS, potem sem naredila 1 mesec pause s clomidom, sedaj pa je 3 cikel s 2 tableti na dan

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
26.7.2017 12:01:56   
MartinaTaja
Spet me je premamilom in šla polulat test 32. dan ciklusa ..... črtica rahala.... bomo videli če bo kaj iz tega.... slike so v albumu

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
26.7.2017 15:50:46   
Anonimen
Hei punce. Evo meneuser posted image zjutraj sem naredila test in jaaauser posted image sta se pokazali močni user posted image user posted image . Ni dvoma,očitno je shema jemanja Clomida od 3.-7.dne delovala. Upam samo,da bo tokrat vse ok.
MartinaTaja sem šla pogledat v album in se čisto dobro vidi,jaz mislim,da si tudi ti user posted image
Mogoče bi probala še kakšen drug bolj občutljiv test (npr. Bc mini, zahteva samo 10iu/e), medtem,ko Clear blue potrebuje kar 50iu/e,da postane pozitiven.
Sporoči kako se bo razvilo,držim pesti in upam,da bova skupaj klepetali v nosečniški temiuser posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
26.7.2017 16:12:14   
MartinaTaja
Bom jutri zjutraj ponovila test s baby chek .....Kateri dan ciklusa si danes? Cestitkeeeeeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
26.7.2017 21:00:01   
Anonimen
Danes sem 30.dan cikla,ovulacija je bila 14.dan zvečer ali najkasneje 15.dan zjutraj (vem ker me je full bolelo). Tako,da mi danes user posted image v bistvu zamuja 1-2dni. Sem pa sedaj popoldne za hec naredila še en test (BC mini),ker sta 2 v paketku in dobri 2uri po tem,ko sem nazadnje lulala,pa še pila sem vmes. In je ravno tako lepo pokazalo. Saj bi dala slikco v album,pa mislim,da kot anonimen uporabnik ne morem,lahko ti edino pošljem na zs se mi zdi. Tako,da sem prepričana,da bo tudi jutri zjutraj tebi BC pokazal debel user posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
26.7.2017 23:03:16   
lila9
MartinaTaja in Anonimna čestitke zauser posted image . Lepo in mirno nosečnost vama želim!!!
Jaz sem se pa vrnila iz morja. Tam sem imela ravno ovulacijo, tako da sva pridno izkoristila. M ne pričakujm konec drugega tedna, če pa bo pa začnem z jemanjem komiflena 5-9 dan.
Za ostale, ki še čakate m, pošiljam user posted image
user posted image za srečo, da jo ne dočakate. 😉

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
27.7.2017 8:00:41   
MartinaTaja
Naredila test BC mini in je negativen, tako da v prihodnjih dneh pričakujem user posted image user posted image


(odgovor članu lila9)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
27.7.2017 12:33:16   
Anonimen
MartinaTajauser posted image (objem), žal mi je. Sem pa bila prepričana,da si,ker je na tem CB,ki si ga objavila včeraj prav vidna druga pokončna črtica. No,dokler se ne vlije,še vedno obstaja možnost. Če pa vseeno pride user posted image , ti pa želim,da čimprej uspe.
No pa vsem ostalim tudi

(odgovor članu MartinaTaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
27.7.2017 14:25:09   
lila9
MartinaTaja mogoče pa še ni vse izgubljeno. Imaš še dva dni do predvidene user posted image aneda?
Drznila sem si odpreti nov forum za avgust. Misleim, da je čas da se počasi preselimo. user posted image
Allstar in Shana86 kako kaže pri vama?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
27.7.2017 14:29:11   
lila9


user posted image user posted image JULIJ 2017user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



4. 7.
user posted image Shana86, 2. krog, 2user posted image

user posted image kkknnn user posted image

5. 7.

miska333

7. 7.

user posted image Wikky, 7. krog

9. 7.

user posted image bonsajka8

13. 7.

user posted image lila9

15. 7.

user posted image pika poka 1

18. 7.

user posted image user posted image bejbibu, 5. krog, 2 ss, 2user posted image

24. 7.

Allstar, 25. krog, 0user posted image

25. 7.

Shana86, 3. krog, 2user posted image

user posted image user posted image Anonimna, 1user posted image

29. 7.

MartinaTaja

30. 7.

Wikky, 8. krog




Skupaj nas je: 13

user posted image user posted image Nosečk: 3user posted image user posted image

user posted image Navijačice: user posted image
Katte, bejbibu, sarica3

[/quote]
user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo JULIJA 2017
29.7.2017 14:37:03   
Allstar
Cestitam Anonimna :)
Pri meni pa spet ni uspelo user posted image

(odgovor članu lila9)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?