|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčki 2018
16.10.2017 16:08:01   
madejka
Jaz sem na FB pod skupino Aprilčki in aprilčice 2018, ampak sem mogla prosit za sprejem. Oglasite se punce tudi tam user posted image Je kar bolj živo kot tukaj! user posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu maladeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Aprilčki 2018
18.10.2017 9:05:02   
mamicadvehfantkov
prisim še mene dodajte na fb, sem že prosila za sprejem user posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Aprilčki 2018
19.10.2017 18:35:04   
Yogi
Danes so me rahlo jajcniki boleli in sem bila itak panicna pa mi je moz z bolhe zrihtal AngelSounds. Vredno vsakega centa, punce user posted image

(odgovor članu mamicadvehfantkov)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Aprilčki 2018
19.10.2017 20:00:52   
Vrtnicaa
Glede AngelSoundsa se strinjam z Yogi. Jaz ga tudi imam in mi pride super prav, ker sem včasih tudi vsa panična. Potem poslušam srčka in vidim/slišim, da je vse OK...in gremo dalje! user posted image
Drugače sem kar ok, se mi je pa danes pojavil tak čuden občutek v nogah. Od kolen dol so se mi kar naenkrat napele mišice, vsaj občutek imam tak, kot da bi imela mogoče malo vode v nogah, kaj pa vem, večinoma je občutek napetih mišic, kot da bi cel dan telovadila na polno. Se kateri to tudi dogaja? Kaj bi to bilo?
Zdaj sem 16t 3d, naslednji teden imam pa kontrolo pri G.
Kako ste ostale?

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Aprilčki 2018
19.10.2017 22:58:39   
belacebela
-Se nisem že nekaj časa oglasila, ampak od kar je za mano nuhalna in mi končno ni treba več skrivati, je čas začel kar naenkrat bolj hitro teči. user posted image
- Sem pa tudi jaz iskala in našla dve skupini na Fb, zdaj pa ne vem katera je prava? Oz kakšna je razlika? user posted image
- Ta Angel sound bi pa tudi meni prišel prav, sem na trenutke tudi jaz panična, ker me stalno nekaj špika v trebuhu.
Sem pa drugače jaz vedno boljše, slabosti so mimo in apetit se vrača. user posted image

(odgovor članu Vrtnicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Aprilčki 2018
20.10.2017 9:24:12   
brblja85
Jaz bi šla na fb skupino, ampak ni dovolj skrita, člani se vidijo. Jaz pa še vedno nisem povedala v službi... Fak me skrbi, bojim se da bo šla pogodba v maloro... IŠčem primeren trenutek, pa ma šef skoz eno sranje, jaz pa bi ga rada dobila v roke ko bo dobre volje. Upam, da še pred aprilom :D

(odgovor članu belacebela)
Neposredna povezava do sporočila: 131
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?