|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
24.10.2017 21:56:57   
Dgirl
A kaj veste pri katerih letih te morajo na hitro vzeti za neplodnost? Npr vsaj da pri ginekologinji dobim kaj za pospešitev?

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
25.10.2017 8:15:57   
babysmile
mislim, da po 36 letu gre hitreje. Umetne pa delajo do 42 leta na koncesijo


(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
25.10.2017 8:17:37   
babysmile
Punce a čutite ovulacije? Veste kdaj jo imate?

Jaz imam običajno vedno sluz drugačno, pa včasih me kar konkretno boli.

Ta mesec sem pa na Clomidu pa bi morala biti ovulacija enkrat v teh dneh, pa nimam nobenih znakov?!

(odgovor članu babysmile)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
25.10.2017 8:24:48   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: babysmile

Punce a čutite ovulacije? Veste kdaj jo imate?

Jaz imam običajno vedno sluz drugačno, pa včasih me kar konkretno boli.

Ta mesec sem pa na Clomidu pa bi morala biti ovulacija enkrat v teh dneh, pa nimam nobenih znakov?!


Jaz nisem imela nobenih znakov, uspelo pa je.. glede na to, koliko je mali odstopal od PDP, sem imela.ovulacijo verjetno kasneje (tudi ciklo so bili dolgi 31 dni)... ampak ker se imava z mojim rada se sploh nisva to ozirala in sva samo user posted image user posted image user posted image cimvec user posted image

(odgovor članu babysmile)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
25.10.2017 9:41:03   
Katte
Dgirl, do 35 naj bi te napotili na neplodnostno po 1 letu poskušanja, po 35 pa po pol leta. Vendar, če so očitne težave (npr. odsotne ovulacije), lahko že prej, odvisno, kako se zmeniš s svojim G.

babysmile, ni nujno, da čutiš ovulacije, je odvisno od posameznice. Mogoče pa še bo. Imaš O teste?
Jaz jo sicer čutim, na klomidu še bolj.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
25.10.2017 10:31:18   
MartinaTaja
babysmile jaz tudi nimam izcedka med ovulacijo in sem na clomidu ..... edine znake, ki jih imam so boleči jajčniki ..... drugače pa sem delala O teste .... pri meni je bila O vedno bolj kasneje se pravi od 9-12 dne po zadnji tableti .... ko sem že mislila, da je konec je bila ovulacija

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
26.10.2017 13:52:43   
babysmile
Se je kateri že pojavila obarvana ovulacijska sluz? in kdaj?

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
28.10.2017 16:07:58   
Dgirl
A je katera že delala test?

Js danes, 1 teden pred m, in je bil velik minus. Tako da grem spet v nov boj..

(odgovor članu babysmile)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   [Brisano sporočilo]
28.10.2017 16:25:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dgirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   [Brisano sporočilo]
28.10.2017 16:53:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
30.10.2017 10:02:21   
babysmile
Dgirl, 1 teden pred M pa ja še ne more biti pozitiven test, tako da ne greš še v nove boje ;) mogoče bo pa vseeno kaj iz tega.

Jaz sem pa spet štartala z Estimo...zdaj pa dolgih 10 dni do konca cikla. A ne bi bilo fino če bi bil + naslednji teden....

kako ste pa ostale?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
2.11.2017 17:27:24   
Dgirl
Sem delala še en test 2 dni pred in minus :(
Eh. Upam da nam do ny rata.

(odgovor članu babysmile)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   [Brisano sporočilo]
2.11.2017 18:24:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dgirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
6.11.2017 8:11:55   
babysmile
dobro jutro. Kako smo soborke? Kako vam kaj kaže? Jaz sem 2 dni prem M. Ajoj...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
6.11.2017 10:53:50   
MartinaTaja
Jaz se javljam, da je moja user posted image žal prišla v soboto. Kljub klomidu in stopki, ni bilo sreče. Sem se odločila, da naredim malo premora. Čeprav se bojim kako bo sedaj z mojim ciklusom, ker brez podpore je zelo nereden (od 35-50 dni) in s tem tudi ovulacije so vprašljive.
Sem pa začela eno kuro (naravno) piti kitajsko angelico, bomo videli, če mi bo pomagal urediti ciklus.

(odgovor članu babysmile)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   [Brisano sporočilo]
6.11.2017 11:03:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MartinaTaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
6.11.2017 11:16:24   
babysmile
MartinaTaja user posted image vem kako ti je user posted image .

si Maco že poskusila in pa poleg čaj krvomočnice?

Jaz imam pa hud PMS (vse me špika, boli, občasno mi je slabo, občasno sem napihnjena), kar nekaj... Klinc pa te tablete

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
6.11.2017 15:00:49   
MartinaTaja
baby smile , kupila sem si kitajsko angelico naj bi bil ženski gingseng, ki ureja hormone bomo videli

Tudi za amco sem slišala, ampak ne vem če je dobro mešati oboje skupaj

Kdaj boš delala test, želim ti user posted image

(odgovor članu babysmile)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   [Brisano sporočilo]
6.11.2017 17:33:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MartinaTaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
6.11.2017 20:26:30   
Ashaya
Ojla punce! Ne vem, če se me sploh še katera spomni user posted image madjanca, za tebe vem, da smo skupaj čvekale 2015...no, pa da malo opišem svojo "zgodbo" od takrat..torej, s fantom sva se takrat trudila dobro leto, vmes sem bila na laparo in histero, nazadnje sva se odločila še počakati, ker sem dobila pripravništvo in želela počakati na službo ter opraviti vse obveznosti na faksu..No, nazadnje se je izkazalo, da nisva za skupaj..mene je nekaj podzavestno držalo nazaj, ampak sem mogla leto dni precej delati na sebi, da sem prišla pod svoje površje in priznala, da mi ni to to. Po več letih zveze sem imela občutek, da ga pravzaprav sploh ne poznam, sem pa bolje spoznala samo sebe. Počasi se je vse skupaj odvilo tako, da sem spoznala sedanjega fanta, s katerim sva skupaj od začetka letošnjega leta. Vse skupaj se nama že od začetka zveze dogaja precej hitro..po dolgih urah pogovorov in druženja, ki je izhajalo iz pristnega prijateljstva sva postopoma razvila zvezo, ki se samo še nadgrajuje..že po parih mesecih sva zaživela skupaj in moram reči, da mi je bistvo te zveze to, da se znava tudi skregati..vendar se znava nato o tem tudi pogovoriti (vsega tega prej nisem poznala, to, da se z bivšim nisva več kregala mi je bil alarm, da nekaj res ni več ok..bila sva samo še "vljudna" kot npr.dva cimra). No, da ne bom preveč dolgovezila...marsikdo morda tega ne razume, saj sva navzven nekoliko neobičajen par (jaz sem kar malce večja od njega), vendar midva čutiva, da sva sorodni dusi in naju to sploh ne moti (se opravicujem za poeticnost, ampak ne znam tega drugace opisatuser posted image ). Prvič se ne oziram več na mnenja drugih (predvsem tistih, ki te nenazadnje še najmanj poznajo). Pa je nanesel pogovor tudi na otroke...bolj prepričana, da si ga zares želiva, ne bi mogla biti in tako sem septembra prekinila s tabletkami, o katerih že na splošno itak nimam preveč dobrega mnenja. Menila sem, da bo verjetno nekaj časa trajalo, da se prime glede na pretekle izkušnje in mojo anamnezo. Tako sem se enostavno prepustila in uživala z njim v user posted image user posted image kadar nama je pač zapasalo. Bilo mi je glavno samo to, da se medtem imava fino, na ostalo sem kar malce pozabila. Po prvi "pravi" user posted image pa sedaj druge, ki bi morala biti nekje v teh dneh, ni bilo. Nek čuden občutek mi je rekel, naj naredim test, čeprav se mi je zdelo, da se telo pripravlja na user posted image . Edina stvar, ki je tokrat ni bilo od nikoder, je migrena, ki pride vsak mesec točno dan pred tečko. Vse ostale stvari sem pripisovala prehladu, ki je ostal po gripi, ki sem jo imela pred dobrim tednom. Skratka, včeraj sta first sign in nato še digitalni clear blue pokazala user posted image !! Najprej šok prvih par minutk, nato pa noro veselje obeh!! Sedaj komaj čakava 1.pregled, ki bo šele konec tega meseca, do takrat pa naj ne ni povedala niti staršem..tako naju razganja, da ne vem če bova zdržala.. Hotela sem samo povedati, da ne obupajte, očitno je včasih res psiha tista, ki blokira marsikajuser posted image Ko pomislim za nazaj, sem se pri bivšem res osredotočala samo na to, da si noro želim otroka, nisem pa bila prepričana, če je med nama še to to (priznam, da je malce vplivala tudi družba kolegic, ki so vse v roku leta in pol zanosile, da je prijelo tudi mene). Zdaj točno vem, s kom želim biti do konca življenja, da želiva otroka oba, ne zaradi drugih ampak izključno zaradi naju samih, pa je uspelo skoraj takoj. Zdaj pa samo upamo na najboljše, da se vse izteče tako, kot se mora. Se opravičujem, če sem bila predolga, enostavno mogla sem nekam izlit vse skupaj, ker me bo pobralo od želje, da povem vsaj staršemuser posted image Napisala pa sem tudi zato, da dam kateri še kaj upanja, da nič ni nemogoče ne glede na diagnoze, ki vam jih postavijo (meni so odkrili endometriozo, dali so mi max 2 leti, da mogoče zanosim). Zdaj pa držim pestke še za ostale, pa upam, da bomo počvekale v naslednjih mesecih!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
7.11.2017 6:51:49   
babysmile
Ashaya to pa je zgodba! Vsi vemo da tudi psiha ogromno prispeva k vsemu temu, pa vendar je nemogoče popolnoma odmislit... Midva sva brez zaščite 2 leti, pa so obdobja ko mi je vseeno, ko si rečem saj itak ne bo nič, brezveze še vztrajat, včasih me prime da bi šla kar po kontracepcijske tablete, da bi bila potem zihr da res ne bo nič ;) ;) ker tole prav ubija.
Večkrat se sprašujem zakaj zaboga uspe ponesreči tistim ki si tega niti ne želijo, tisti ki pa imamo stvari urejene in željo po otroku, pa ne rata in ne rata. tale svet res ni pravičen

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
8.11.2017 9:35:08   
MartinaTaja
babysmile kako si? si naredila test?

(odgovor članu babysmile)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
8.11.2017 9:40:08   
Sofie

Tole s psiho je tako tako. Men so tudi govorili, da naj se samo sprostim pa bo šlo. Pa se je izkazalo, da s pregrado čez polovico maternice pač ne moreš zanosit. Pa da ciklusi dolgi več kot 40 dni tudi ne pripomorejo k temu.

Navijam za vse pluskeuser posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
8.11.2017 13:21:32   
babysmile
MartinaTaja ja sem. Čista belina. Tako sem žalostna....

Oculacijo sem dobro čutila (vse me je bolelo - tako da je bilo tudi user posted image user posted image neprijetno. Po progesteronskih tabletah pa mi je sedaj celih 12 dni slabelo, bila sem napihnjena, joški me bolijo..in vse to za belino na testu ;( ;(

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
9.11.2017 8:14:16   
MartinaTaja
Babysmile žal mi je user posted image

Enako kot, ti clomid, stop inekcija, estima v nožnico in žal veliko razočaranje ..... odločila sem se za premor ..... kupila sem si navadno konopljiko, ki naj bi urejala hormone in se prepustim ..... psiha po moje že dela svoje

(odgovor članu babysmile)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?