|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečnice 2018
18.12.2017 22:43:30   
Apik
Joj punce meni je tako zal za vse, ki ste morale dati ze toliko cez....user posted image user posted image user posted image pikepoke za sreco, da ta carobni december poskrbi da se vam/nam uresnicijo vse najbolj skrite in iskrene zelje in da bodo posledice tega polne porodnisnice septembra user posted image

Annaaa veliko srece na punkciji!

Pri meni je O mimo, zdej se morm pa samo se zamotit naslednjih 14 dni pol bomo pa vidli pri cemu smo :)


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Bodoče nosečnice 2018
19.12.2017 8:41:08   
Radenska_
Annaa meni so se po injekcijah pojavile bolečine v sklepih in to je trajalo dva meseca. Pojavijo se mi tudi če jem Klomifen ali Femaro. Tudi v naravnem ciklusu jih imam kdaj, a niti približno tako intenzivne.
Tako da pač, salbo prenašam hormone.
Ko sva delala na sinu, sem jaz imela zelo dolge cikluse in neredne ovulacije, moj pa slab spermiogram . Dali so nama 4% možnosti za zanositev.
Zdaj imam jaz redne cikle, redne ovulacije, moj pa še slabši spermiogram. To je to.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Apik)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Bodoče nosečnice 2018
19.12.2017 10:07:27   
Klimtovka
Hej! Kak ste?
Jaz trenutno čakam, za mano je dober teden od IUI.
Samo čakam, ne razmišljam preveč o tem, hkrati pa si ne delam nekij iluzij. Čeprav bi bil plusek najlepše božično darilo...
Anaaa, kak daleč si ti s postopkom zdaj?

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Bodoče nosečnice 2018
19.12.2017 12:34:27   
Jetkarmak00
Allstar.. Hvala.. Upam pač na zismkega otroka.. Ampal kot sem omenila.. Več kot izgubit nemorem.. Izgubim lahko le en ciklus in neuspeh.. To je vse.. Dobim pa lahko veliko. Zato bom pač probala in če bo bo, če ne bo pa ne bo :) in če ne bo, bom vesela katerega koli letnega časa, samo da bo. Poskušala bom prvič nasploh, zato nič ne vem kaj pričakovati. Ali bo uspeh v prvo.. Ali pa se bom morda dolga leta trudila.. Vse kar zaenkrat vem je le da ima fajn spermiogram uredu, jaz pa naj bi bila tudi vredu. Kaj od tega pričakovati pa sporočim februarja :)
Vidva sta imela nepojasnjeno neplodnost.. Seprav če prav razumem, z obema je bilo vse ok, do oploditve pa ni prišlo?
Klimtovka držim pesti.. Kdaj pa izveš? Po koliko časa izveš? Srečno!!
Radenska.. Torej potem mogoče res ne bosta zanosila naravno če ima slab spermiogram.. Pojdita na neplodnost in ustrajaj!! Zdaj si še mlada.. Moraš vztrajati če si to želiš!!

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Bodoče nosečnice 2018
19.12.2017 13:28:22   
Allstar
Jap, vsi izvidi so super, do oploditve pa še nikoli ni prišlo. Na postopkih sem spoznala 7 punc, vse so mele isto diagnozo - nepojasnjena neplodnost. Zdaj pa ne vem, a naši zdravniki ne raziskujejo dovolj ali pa je res kaj na psihi oz. stresu/novodobni hrani, itd...

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Bodoče nosečnice 2018
19.12.2017 16:20:59   
Jetkarmak00
Neverjetno.. Ne morem verjeti.. Da niti vzroka ne najdejo. Koliko si pa stara? So mogoče leta lahko vzrok? Koliko časa že poskušata? Niti 1x še ni prišlo do oploditve? Kaj bodo pa naredili v tem primeru? Kaj ti ostane? Ivf?

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Bodoče nosečnice 2018
19.12.2017 18:24:58   
mimi_ka
Oooo Allstar, Radenska, Katte... kako lepo vas je spet brati user posted image prav pogrešam vašo družbo.
Nočem vam smetiti teme, upam da mi ne zamerite, ker sem se oglasila..rada bi samo "starim borkam" sporočila svojo situacijo, no pa tudi vsem ostalim, ki čakate in upate na pluske user posted image jaz sem ena izmed teh, ki sta jo doletela dva splava. Sicer imam že enega otroka. Prvič uspelo skoraj takoj, v trejem poskusu, celotna nosečnost brez težav, na drugem pa sva delala kar dve leti, vmes pa dva splava. Kot so že punce napisale, dejstvo je, da so splavi zelo pogosti, tako pri mlajših kot pri starejših in nihče ne more napovedati, da se ti to ne bo zgodilo. No oktobra je po dveh letih in pol končno uspelo in zdaj sem v 14. tednu. Zaenkrat vse ok. Ampak seveda zaradi mojih let in preteklih izkušenj sem stalno na trnih, ali bo vse ok. Prejšnji teden sem na nuhalni doživela rahel šok, rezultati so bili zelo slabi. Sicer sem že na prvem pregledu dobila tudi napotnco za AC, vendar se zanjo nisem odločila. No v bistvu imam še vedno čas da jo opravim, ker se dela šele pri 16. tednih, vendar ne želim riskirati, ker vem, da je to moja zadnja nosečnost, zadnji poizkus. No in zato sem opravila nipt test. Včeraj me je poklicala dr. Brezigar z izvidi in lahko si predstavljate, da mi je skoraj srce zastalo. Potem pa po nekaj uvodnih stavkih pove, da so izvidi odlični in da je tveganje za vse nepravilnosti zelo nizko. Še dobro, da sva govorili po telefonu, ker meni so kar solze tekle po licih. Ker sem bila tako iz sebe, sem pozabila vprašati za spol, ker sem tam označla, da želim vedeti. Mi je potem sama povedala, da pričakujemo punčko. Jaz vam ne znam opisati kako srečna sem. Vem, da je še dolga pot pred mano in se lahko še marsikaj obrne. Ampak res se trudim razmišljati pozitivno.
Punce, moje stare borke in vse ostale, jaz vam iz vsega srca želim, da se vam uresniči velika želja in da boste vse kmalu postale mamice svojim zakladkom..ene prej, druge kasneje, samo ne obupat user posted image

< Sporočilo je popravil mimi_ka -- 19.12.2017 18:33:31 >

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Bodoče nosečnice 2018
19.12.2017 19:46:58   
Annaaa
Klimatovka..jutri imam punkcijo.. Strah me je full..pa ceprou sm mela ze tri..in vem..da nou nic hudega...

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Bodoče nosečnice 2018
19.12.2017 20:12:48   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Oooo Allstar, Radenska, Katte... kako lepo vas je spet brati user posted image prav pogrešam vašo družbo.
Nočem vam smetiti teme, upam da mi ne zamerite, ker sem se oglasila..rada bi samo "starim borkam" sporočila svojo situacijo, no pa tudi vsem ostalim, ki čakate in upate na pluske user posted image jaz sem ena izmed teh, ki sta jo doletela dva splava. Sicer imam že enega otroka. Prvič uspelo skoraj takoj, v trejem poskusu, celotna nosečnost brez težav, na drugem pa sva delala kar dve leti, vmes pa dva splava. Kot so že punce napisale, dejstvo je, da so splavi zelo pogosti, tako pri mlajših kot pri starejših in nihče ne more napovedati, da se ti to ne bo zgodilo. No oktobra je po dveh letih in pol končno uspelo in zdaj sem v 14. tednu. Zaenkrat vse ok. Ampak seveda zaradi mojih let in preteklih izkušenj sem stalno na trnih, ali bo vse ok. Prejšnji teden sem na nuhalni doživela rahel šok, rezultati so bili zelo slabi. Sicer sem že na prvem pregledu dobila tudi napotnco za AC, vendar se zanjo nisem odločila. No v bistvu imam še vedno čas da jo opravim, ker se dela šele pri 16. tednih, vendar ne želim riskirati, ker vem, da je to moja zadnja nosečnost, zadnji poizkus. No in zato sem opravila nipt test. Včeraj me je poklicala dr. Brezigar z izvidi in lahko si predstavljate, da mi je skoraj srce zastalo. Potem pa po nekaj uvodnih stavkih pove, da so izvidi odlični in da je tveganje za vse nepravilnosti zelo nizko. Še dobro, da sva govorili po telefonu, ker meni so kar solze tekle po licih. Ker sem bila tako iz sebe, sem pozabila vprašati za spol, ker sem tam označla, da želim vedeti. Mi je potem sama povedala, da pričakujemo punčko. Jaz vam ne znam opisati kako srečna sem. Vem, da je še dolga pot pred mano in se lahko še marsikaj obrne. Ampak res se trudim razmišljati pozitivno.
Punce, moje stare borke in vse ostale, jaz vam iz vsega srca želim, da se vam uresniči velika želja in da boste vse kmalu postale mamice svojim zakladkom..ene prej, druge kasneje, samo ne obupat user posted image


Kakšna lepa novička. Čestitkeuser posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Bodoče nosečnice 2018
19.12.2017 20:15:29   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Pozdravljene vse punce, še posebej "stare" borke madjanca, mimika, Katte, Sofie in Radenska user posted image .

Že mi "ta stare" smo dokaz, da se ne da nič planirat. Dvema od nas je uspelo, 3 so mele splav/e, ena je po splavih spet noseča (hvalabogu, čestitke in srečno do konca user posted image ), meni pa se druga črtica še nikoli ni pojavila. Najina diagnoza je nepojasnjena neplodnost. Načrtovat se žal ne da. Tudi jaz sem si vedno po tihem želela pomladanskega otroka, ampak na to ne gre vplivat. Ampak delala sva pa na tem ne glede na rok pdp odkar sva se dogovorila za otroka.
Res je kar punce pravijo, Jetkarmak00, daj na stran in uživaj. Upam, da ne boš čakala na user posted image tako dolgo kot jaz.... Ker potem pa res ni več tako velik užitek kot na začetku.
Deluješ mi brihtna punca, ne ga srat s takimi. Uživaj. Upam pa, da ti uspe dobiti zimskega otroka, če si to tako želiš.


Allstar se velikokrat spomnim nate in na naš klepet. Si mogoče pomislila, da bi zamenjala center za neplodnost? Mogoče naredijo kakšne dodatne preiskave oz. greš hitreje v postopek?


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Bodoče nosečnice 2018
19.12.2017 20:24:29   
Jetkarmak00
Mimi_ka.. Vse čestitke! Drži se! Vse bo okej. Kdaj pa imaš pdp?
Zanima pa me zakaj si tako proti AC? Tudi pri nekaterih sem že zasledila da so zelo proti.. Nekatere pa seveda navdušene. Res me vedno bolj bega da vas je toliko proti AC a mi ni jasno pravzaprav zakaj saj splav ni pri vsaki drugi? user posted image user posted image . Jaz recimo vem da bi se trenutko 1000% odločila za AC pa čeprav imam šele 24let in zdaleč od tega da bi mi stroške krila zavarovalnica.. Poznam preveč primerov, ki so ob rojstvu doživeli šok in se jim je sesul svet.. Vem pa da je AC edina, ki je karkoli 100%. No sej, vsak po svoje. Mnenja so različna :) samo tako me zanima zakaj se nekatere ne odločajo oziroma niti nočejo razmišljati o tem :) user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Bodoče nosečnice 2018
19.12.2017 22:01:20   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00

Mimi_ka.. Vse čestitke! Drži se! Vse bo okej. Kdaj pa imaš pdp?
Zanima pa me zakaj si tako proti AC? Tudi pri nekaterih sem že zasledila da so zelo proti.. Nekatere pa seveda navdušene. Res me vedno bolj bega da vas je toliko proti AC a mi ni jasno pravzaprav zakaj saj splav ni pri vsaki drugi? user posted image user posted image . Jaz recimo vem da bi se trenutko 1000% odločila za AC pa čeprav imam šele 24let in zdaleč od tega da bi mi stroške krila zavarovalnica.. Poznam preveč primerov, ki so ob rojstvu doživeli šok in se jim je sesul svet.. Vem pa da je AC edina, ki je karkoli 100%. No sej, vsak po svoje. Mnenja so različna :) samo tako me zanima zakaj se nekatere ne odločajo oziroma niti nočejo razmišljati o tem :) user posted image

Jetkarmak00, pdp imam 21.6., en dan po svojem RD user posted image
Saj ne da sem proti AC. Glej, jaz tako razmišljam: pri AC je tveganje zasplav v 1% primerov, kar vem da ni veliko, ampak možnost, čeprav minimalna je. Pri nipt testu pa je verjetnost, da je ta lažen zgolj 0,67%. No in ker imam že 37 let, ob pdp bom dopolnila 38, in vem, da je to moj zadnji poizkus zanositve, sem pač pretehtala, da rajši sprejmem ta 0,67% riziko napačne napovedi kot pa tisti 1% riziko splava,ker vem.da si v primeru da bi šlo karkoli narobe, ne bi nikoli odpustila. To pač mora pretehtati vsaka pri sebi glede na svoje okoliščine, kaj je zanjo najbolje, ker ti boš živela s svojo odločitvijo. Tako jaz razmišljam, seveda pahkrati čisto razumem tvoje razmišljanje, ker tebi pri tvojih letih to tveganje ne predstavlja take strašne "izgube". Si mlada in inaš še veliko plodnih let pred sabo ;)

Sofie hvala za čestitke! user posted image kako si ti? Tvoja pupa mora biti zdaj že kar velika, če me spomin ne vara, bo kmalu že eno leto user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Bodoče nosečnice 2018
19.12.2017 22:33:15   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka


IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00

Mimi_ka.. Vse čestitke! Drži se! Vse bo okej. Kdaj pa imaš pdp?
Zanima pa me zakaj si tako proti AC? Tudi pri nekaterih sem že zasledila da so zelo proti.. Nekatere pa seveda navdušene. Res me vedno bolj bega da vas je toliko proti AC a mi ni jasno pravzaprav zakaj saj splav ni pri vsaki drugi? user posted image user posted image . Jaz recimo vem da bi se trenutko 1000% odločila za AC pa čeprav imam šele 24let in zdaleč od tega da bi mi stroške krila zavarovalnica.. Poznam preveč primerov, ki so ob rojstvu doživeli šok in se jim je sesul svet.. Vem pa da je AC edina, ki je karkoli 100%. No sej, vsak po svoje. Mnenja so različna :) samo tako me zanima zakaj se nekatere ne odločajo oziroma niti nočejo razmišljati o tem :) user posted image

Jetkarmak00, pdp imam 21.6., en dan po svojem RD user posted image
Saj ne da sem proti AC. Glej, jaz tako razmišljam: pri AC je tveganje zasplav v 1% primerov, kar vem da ni veliko, ampak možnost, čeprav minimalna je. Pri nipt testu pa je verjetnost, da je ta lažen zgolj 0,67%. No in ker imam že 37 let, ob pdp bom dopolnila 38, in vem, da je to moj zadnji poizkus zanositve, sem pač pretehtala, da rajši sprejmem ta 0,67% riziko napačne napovedi kot pa tisti 1% riziko splava,ker vem.da si v primeru da bi šlo karkoli narobe, ne bi nikoli odpustila. To pač mora pretehtati vsaka pri sebi glede na svoje okoliščine, kaj je zanjo najbolje, ker ti boš živela s svojo odločitvijo. Tako jaz razmišljam, seveda pahkrati čisto razumem tvoje razmišljanje, ker tebi pri tvojih letih to tveganje ne predstavlja take strašne "izgube". Si mlada in inaš še veliko plodnih let pred sabo ;)

Sofie hvala za čestitke! user posted image kako si ti? Tvoja pupa mora biti zdaj že kar velika, če me spomin ne vara, bo kmalu že eno leto user posted image


Jaz sem super. Moja pupa bo v tem tednu stara že 10 mesecev. Je zelo nasmejana in luštna dojenčica, vredna vsega čakanja nanjouser posted image

Vidim, da boš dobila najlepše darilo za rojstni dan. Ful lepo.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Bodoče nosečnice 2018
20.12.2017 8:07:36   
Katte
mimi_ka, ne veš, kako sem vesela zate. Vem, kako si se počutila. Sem bila na tem, nuhalna ful slaba, ampak se ni tako dobro končalo. Sem šla na BHR in čez tri dni rezultati... Nobeni ne privoščim kaj takega. Vem, da bom res živčna, če mi uspe spet zanositi. Pa vseeno upam na najboljše.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Bodoče nosečnice 2018
20.12.2017 8:13:21   
Katte
Hej Allstar user posted image .
Jaz se pogosto spomnim na stare borke. Veliko časa sem preživela tukaj zadnja leta. Vesela sem za vsako, ki ji uspe in žalostna, če traja. Ampak ti povem, da je končni cilj vreden vsega hudega in verjamem, da ta izkušnja tudi tebe čaka. Za dobre stvari se izplača čakati. Res.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Bodoče nosečnice 2018
20.12.2017 8:15:58   
Katte
Annaaa, srečno na punkciji!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Bodoče nosečnice 2018
20.12.2017 8:31:58   
Jetkarmak00
Mimi_ka.. Razumem seveda :) a ti na nipt testu ugotovijo vse odklone od normalnih kromosomov? Čisto vse? Ali je to samo za DS? Res boš imela lepo darilo za rojstni dan :) srečnooo! Čim bolj misli da bo vse vredu in potlej tut bo vse vredu :)user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Bodoče nosečnice 2018
20.12.2017 9:54:58   
Jetkarmak00
Anaaaa, javi se kako je bilo na punkciji :) mislim nateuser posted image user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Bodoče nosečnice 2018
20.12.2017 12:24:23   
Annaaa
Evo mene...umiram od bolecine..
Pa tok sm rekla..da ne boli?
Kva je blo to dons pa tud ne vem...
7 celic se ze razvija 😍😍😍😍😍😍

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Bodoče nosečnice 2018
21.12.2017 8:17:56   
Allstar
Jetkarmak00, ni tako poredko, da ne najdejo niti vzroka veš. Tudi leta niso problem, ne. Ko daš kri za hormone, preverijo tudi zalogo jajčec in vse drugo in je bilo vse ok. Kot sem že rekla, 8 nas je bilo skupaj na postopkih (različnih starosti, poklicev in tež), pa nobeni niso našli vzroka. Pa to je bilo samo tiste dneve ko sem jaz hodila....ostane pa ivf ja.
Mi pa vsi pravijo, da naj odmislim in se sprostim in bo, pa se do 6 mesecev poskušanja nisem nič sekirala in "izobraževala", ti pa že zdaj vse veš preden sta začela user posted image . Upam, da nimajo prav in da to nima vpliva na uspešnost. Ti pa na srce polagam, da naj na stran, zdaj ko res še lahko. Mene je zdaj dobro leto mučilo in sem imela vedno to v glavi, zdaj pa sem spet dala na stran, pa ko bo bo. Vmes pozabim v katerem delu cikla sem, na ovulacijo me spomnijo samo boleči jajčniki user posted image

mimi_ka čestitkeee za punčko user posted image . Zdaj boš pa še vse ljudi utišala in ti nimajo več kaj govorit, imela bosta dva otroka in celo par, popolno user posted image ! Haha user posted image . Srečno do konca nosečnosti in naprej.

Sofie sem zamenjala center, sicer ne bom kaj hitreje in dodatnih preiskav tudi ne bo, ampak zaupanja in prijaznosti bo pa več. Kako si ti? Punčka je pridna in raste, delata kaj na bratcu ali sestrci (mogoče sem spregledala, nisem šla vsega brat nazaj)?

Katte hvala user posted image ! Vedno sem razmišljala, kako bom povedala mojmu, da bo ja presenečen, zdaj bom pa še sama ful presenečena, ko uspe user posted image !

Annaaa na kateri neplodnostni pa si? Predvidevam da v LJ glede na bolečine? Upam, da se ti čimprej umiri....Držim pesti, da se bo vseh 7 razvilo!

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Bodoče nosečnice 2018
21.12.2017 8:47:21   
Jetkarmak00
Allstar.. Nemogoče je odmisliti.. Sploh ker kot že vidiš zelo hiperaktivna, ki me vse zanima.. Ja ni druge, če mi nebo uspelo bom vedela da je nepojasnjena neplodnost.. user posted image glede na to da sem preiskave že prehitela.. user posted image .. Težko je odmisliti misli, glede na to kaj vse slišiš. Pa saj ubistvu je že kar skoraj 100% da v prvem ciklusu ne bo uspelo..

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Bodoče nosečnice 2018
21.12.2017 9:39:40   
mimi_ka
Katte hvala user posted image Vem za tvojo borbo in tragično zgodbo. Sploh ni besed, si lahko samo predstavljam, skozi kak pekel si morala. Jaz sem tudi že skoraj vrgla puško v koruzo, prav depresija me je zagrabla, pa še sreča, da sem takoj po prvem splavu ravno dobila eno začasno sezonsko službo in me je tisto rešilo, ker sem se ukvarjala z drugimi stvarmi in sploh sem že več let neuspešno iskala službo, pa je prišla v najboljšem možnem trenutku. saj veš, kako pravijo, vse slabo je za nekaj dobro in zdaj resnično verjamem v ta rek,ker se je ževečkrat izkazal za resničen. Tudi ko sem izgubila svojo prvo službo, sem naslednji mesec zanosila in dobila svojega sinka. Tako da Katte in vse ostale punce, res ne obupat, po dežju vedno posije sonce user posted image

Allstar hvala ti iz srca za vse tvoje dobre misli user posted image Jaz vem, da ti bo uspelo user posted image user posted image

Sofie res bo najlepše darilo in tokrat res upam, da ga dobim v roke user posted image Bom na trnih do zadnje minute, ampak vem, da se je izplačalo. Sem ravno hotela vprašati, če že kaj razmišljata o bratcu ali sestrici, pa me je že Allstar prehitela user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Bodoče nosečnice 2018
21.12.2017 9:46:28   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00

Mimi_ka.. Razumem seveda :) a ti na nipt testu ugotovijo vse odklone od normalnih kromosomov? Čisto vse? Ali je to samo za DS? Res boš imela lepo darilo za rojstni dan :) srečnooo! Čim bolj misli da bo vse vredu in potlej tut bo vse vredu :)user posted image



Jetkamark, hvala za dobre želje user posted image res je, pozitivno razmišljanje zelo pomaga, ker z negativnimi mislimi samo se bolj prikličemo razne probleme.
Nipt obstaja v treh oblikah: osnovni, razširjeni in celostni. Te osnovne kromosomske nepravilnosti, kot so trisomija 21, 18 in 13 vsebujejo vsi trije. Jaz sem vzela najobsežnejšega, ki vključuje še veliko drugih nepravilnosti, raznih sindromov, ki so tudi pogosti, triplodijo, monosomijo in še razne mikrodeliacije, s katerimi se ugotavlja srčne napake in podobno.

Srečno tudi tebi. Upam, da bo šlo vse brez težav, ko se odločiš za zanositev, kar je tudi zelo velika verjetnost, da bo, zato se res ne sekiraj po nepotrebnem user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Bodoče nosečnice 2018
21.12.2017 10:49:29   
Jetkarmak00
Srčne napake ugotovijo z nipt testom tudi? To pa prvič slišim. A ni bilo do zdaj to samo preko UZ možno? Če res ugotovijo srčne napake potem bi sigurno tudi sama šla na to :) user posted image
Hvala.. Res upam da bo uspelo in ne bom preveč razmišljala negativno. Probala bom in definitivno bo uspelouser posted image kakšen optimist ane?user posted image sem celo tak optimist, da sem že kupila prvi božični pajac za novorojenčke user posted image user posted image user posted image
Že kaj veš kateri spol jeuser posted image ? V katerem tednu pa si zdaj?

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Bodoče nosečnice 2018
21.12.2017 14:19:14   
mimi_ka
jetkarmak tudi srčne napake se da ugotoviti, te ki so genetsko prirojene, je pa sveda še veliko drugh stvari, ki jih lahko odkrijejo šele pozneje z UZ na morfologiji, nekaterih pa sploh ne odkrijejo dokler se otrok ne rodi. Pač tako je, vsega nikoli ne bomo imeli pod nadzorom. Zato je boljše ostati miren in pozitiven, ker z živciranjem in premišljevanjem, kaj vse gre lahko narobe, ne bomo nič spremenile, samo stres si ustvarjaš, ki pa dokazano škodi user posted image Drugače pa je cena tega večjega nipt testa tam tam z AC (jaz sem plačala 630 €). Ti pa ugotovijo tudi spol, če želiš. Mi pričakujemo punčko user posted image sem res ful vesla, ker imamo že fantka in bomo tako dobili parček. Čeprav mi spol res ni bil pomemben, kar bi bilo, bi bila srečna, samo da je otrok zdrav.
Hehe..sem se pa nasmejala temu božičnemu pajacku user posted image res si faca user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?