|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oktoberke 2018
30.1.2018 21:48:08   
Simona26
Zdravo, odpiram novo skupino user posted image . Clearblue je pokazal 2-3 tedne, DZM je pa 28.12.17...torej če prav štejem pričakujemo nekje v začetku oktobra user posted image .
Za naju bo to št. 2, najina prva čebela je bila rojena konec oktobra 2014 (sicer 3 tedne prekmalu) in že približno vem kaj me čaka, tudi nosečnost sem praktično takoj prepoznala user posted image .
Stara sem 27, tati 31, čebela pa 3 user posted image . Novice nimamo namena razglašati, prav zato ker si tokrat želim čimbolj mirno nosečnost user posted image . Opremo že imam več ali manj od čebele, manjka mi samo
lupinica (po možnosti večja - da je dete ne preraste takoj) ter nov jogi za kinderbett user posted image . Na prvi pregled sem (zaradi "gneče") naročena šele 28.2. user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oktoberke 2018
31.1.2018 20:00:43   
Dasika
Pozdravljene!
Tudi midva sva danes zagledala + user posted image
Doma že imamo 1 žabo, staro skoraj 4 leta. Avgusta lani sva že zagledala +, pa se je žal končalo v 10. tednu s splavom, ker ni bilo srčnega utripa.
Tokrat seveda verjameva, da bo vse kot mora biti in bo žaba oktobra postala sestrica user posted image
Datuma prvega pregleda še nimam, ker se še nisem naročila, bom drug teden to uredila. :)
Ali ste na facebooku tudi v skupini? Sem videla, da je.
Vsem skupaj želim lep večer.user posted image

< Sporočilo je popravil Dasika -- 31.1.2018 20:01:27 >

(odgovor članu Simona26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oktoberke 2018
1.2.2018 9:01:25   
Autumn
Pozdravljene nosecke 😉
Tudi mi smo prejsnji teden zagledali user posted image . To je moja druga user posted image .
Pregled imam sele v zacetku marca 😔 Kar dolgo za čakat, prvič sem ga imela veliko prej.
Pozdravček vsem.

(odgovor članu Dasika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oktoberke 2018
1.2.2018 9:34:09   
Dasika
Pri nas vedno naročajo v tekočem 9 tednu nosečnosti.. res je kar dolga :/
Tako da jaz bom nekje po 8. marcu na vrsti user posted image

Ali ste vedele/čutile, da ste noseče še preden ste delale test? Po čem?

Jaz sem to nosečnost čutila čisto od vgnezditve dalje, zbadanje v trebuhu in pa špikanje v bradavičkah. Ponoči pa zelo žive sanje, to je trajalo več kot 10 dni. Sem bla 100%, da sem user posted image

(odgovor članu Autumn)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oktoberke 2018
1.2.2018 10:00:33   
Simona26
Haha Dasika isto jaz - takoj sem vedela, da sem user posted image , medtem, ko se mi pri prvi tudi sanjalo ni, je skapiral tati user posted image . Začelo se je z bradavicami in prsmi, zbadanje v maternici, napihnjenost, slabost, močna vrtoglavica ter še nižji pritisk kot običajno. Nevem mene moti, da me je sestra tako pozno naročila, saj sem imela že pri prvi dodatne preglede, saj imam srčne težave in prenizek pritisk - kar sem seveda sestri omenila ampak me je gladko preslišala...upam, da ne bo kaj narobe.
Dajta mi povedat, ker smo vse že drugič v zosu user posted image a ima katera občutek, da ji trebuh naprej rine že? Meni se to zgodi približno vsak drug večer in je res malo zoprn občutek, pa še zgleda potem ponavadi kot da sem ene 3-4 mesece noseča...a se res vsakič prej pozna...bom mogla sama sebi predpisat housearest user posted image

(odgovor članu Dasika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oktoberke 2018
1.2.2018 12:13:02   
Freerider
Hojlaaa 😊

Včeraj zagledala + 😀😀😀
Prvi dan ZM je bil 31.12.
Imam pa že eno punčko ❤

Me pa nekaj zanima... fb skupine vidim da že nekaj let delajo ene in iste osebe za propagando svojemu poslu (katere seveda sploh niso noseče).
Sem se odločla da naredim svojo skupino in me zanima kakšni so kaj kriteriji katere svetujete za vstop vanjo. Saj seveda ne želimo nezaželjenih gostov 😊😊😄

(odgovor članu Simona26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oktoberke 2018
1.2.2018 13:20:05   
Autumn
Dasika...ja tudi jaz sem kr cutila, da bo to to. Ceprav znaki so pa bili enaki, kot pred M 🙈☺

Simona26...jaaa tudi jaz man obcutek, da se mi ze pozna 😂😂

Glede FB skupine, sploh nisem vedela, da jo ustvarjajo ene in iste osebe. Sem samo v eni skupini, ki je skrita, kar nam je oz. nam se odlicno funkcionira. Ustvarile so jo punce, ki so prej klepetale na tem forumu.
Ne vem pa, kako bi preprecila, da se vpisujejo le nosecke, ki imajo pdp v oktobru 2018 in ne tudi druge osebe, ki imajo drugacne namene.


< Sporočilo je popravil Autumn -- 1.2.2018 13:23:43 >

(odgovor članu Freerider)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oktoberke 2018
1.2.2018 14:08:35   
Dasika
Te punce, ki ustvarjajo skupine so porodničarke/babice in so super punce.
Meni to ne predstavlja težave. Kvečjemu obratno, ker z veseljem delijo svoje znanje.

(odgovor članu Autumn)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oktoberke 2018
2.2.2018 10:13:38   
Patricia96
Pozdravljene! user posted image

Sama sem prejšni teden končno zagledalauser posted image na vseh štirih testih kaj sem jih naredila, ker enostavno nisem mogla verjeti, da je po dveh letih končno uspelo in da naj bi bila noseča 5 tednov!user posted image Sama imam boleče prsi, imela sem krče (sploh pri hoji), ter sploh nimam nobenega apetita.

No vse je super samo strah me je glede prvega obiska pri ginekologinji v devetem tednu, da ne bi slišala tistega malega srčeka biti ! Tolko sem prebrala kaj lahko gre narobeuser posted image . user posted image user posted image :)

Uff čestitke, da se že enim pozna user posted image !! :D

(odgovor članu Dasika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oktoberke 2018
2.2.2018 19:27:21   
Dasika
To je pa res lepo slišat, da vama je uspelo, ko sta se toliko časa trudila! Bravo user posted image
Moja prva nosečnost je bila bp, pri drugi pa niso našli srčka in sem morala na splav... To se pač dogaja, jaz sem se kar presekirala, potem pa sem si enostavno rekla, tako pač je, to se pač zgodi, noben nič kriv, genetika se poheca in nikakor ne moreš na to vplivat.
Zato pa lepo pozitiven pristop, seveda, da bo vse v redu, mora bit. user posted image
Mene tudi prsa bolijo, pozna se mi tudi že malo, najbolj zaradi napihnjenosti...
Vsem skupaj želim lep zasnežen vikend user posted image

(odgovor članu Patricia96)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oktoberke 2018
4.2.2018 13:04:46   
pikapoka93
Pozdravljene.
Danes sem tudi jaz zagledala user posted image . Zelooo vesela user posted image
Doma imam že enega navihanega 13 mesečnika user posted image zadnjo menstruacijo sem imela 7.1 tako da po mojih izračunih rok nekje sredi oktobra. user posted image sem pa imela občutek da sem noseča že pred testom, kar pri prvem nisem imela, drugačno počutje, slabosti in bruhanje ob določeni hrani. V prvi nosečnosti sem imela težave z visokim pritiskom in sem rodila 1 mesec pred rokom.
Če pa bo katera ustvarila fb skupino, se z vseljem pridružim, saj sem že v eni luštni skupinici, kjer nam je zelo fino user posted image
Čestitke vsem srečkam user posted image in upam da še kaj poklepetamo user posted image

(odgovor članu Dasika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oktoberke 2018
4.2.2018 13:15:43   
Simona26
Hej punce 😊 jaz sem tudi za FB skupino, lahko jo ustvarim jaz, če je še ni 😉 Kako se kaj počutite? Mene je tale sneg čisto vrgel 😂 Dopoldne ali popoldne s čebelo ponavadi šibava ven, zdaj pa ko je sneg pa nama dlje od dvorišča ni treba, ampak jaz sem bolj utrujena kot če obhodiva pol igrišč v Lj 😅 včeraj sem, ko je šla ona počivat tudi jaz zaspala in jo je potem tati še popoldne ven peljal - jaz se nisem zbudila do 18h...noro vam rečem 🤣 jaz nevem kako sem prvič sploh zmogla po 16 ur bit v službi 😅 me pa že dva dni grabi močan glavobol in si neupam nič vzet..nevem ampak po prejšnji nosečnosti sem malo v dvomih. Uživajte v snegecu, pluskih, otročkih in vsem kar vam je usoda naklonila lepega ❤

(odgovor članu pikapoka93)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oktoberke 2018
4.2.2018 13:38:22   
pikapoka93
Orodja

Jaz sem ok. Danes. Kako bo naprej bomo pa videli.
No daj jaz na fb ne najdem skupine, lahko ustvariš oktoberčki 2018 in se z veseljem pridružimo user posted image si za?
Mi smo ravno praznovali moj rd, ki sem ga imela v petek, danes pa bolj počivamo user posted image
Za glavobol če je res hudo pa mislim da lahko lekadol vzameš...

(odgovor članu Simona26)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oktoberke 2018
5.2.2018 10:10:01   
Simona26
Evo skupina Oktoberčki 2018 je ustvarjena :) Kako ste danes? Jaz sem se zjutraj komaj vstala in sestavila :D Nevem kako majo malčki lahko toliko energije že zjutraj - in tolko za povedat user posted image . A ste vašim prvorojencem že povedale? Meni se zdi še prezgodaj, sam kaj ko me kot zanalšč skoz nekaj žoka pa štoka pa brca v trebuh user posted image

< Sporočilo je popravil Simona26 -- 5.2.2018 10:13:48 >

(odgovor članu pikapoka93)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oktoberke 2018
5.2.2018 12:52:30   
pikapoka93
Hojla.
Jst nism še nič povedala doma. In ne vem če se vam smem že pridružit v skupino. Problem je, ker sem danes doživela šok. Včeraj sem naredila navadni test in je pokazal zelo rahlouser posted image . Danes naredila digitalnega in mi pokaže -. Šok. Kako je to mogoče. Imam vse znake. Pri prvemu mi je test pokazal 5 dni po izostanku. Zdej mi zamuja 2 dni. Kaj se dogaja?

(odgovor članu Simona26)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Oktoberke 2018
5.2.2018 14:33:51   
Dasika
Hmm... Čudno. Jaz bi na tvojem mestu šla na krvni test.
Jaz sem sicer utrujena, po kosilu sem samo padla dol...
Res nisem za nikamor. :)
Danes sem dobila datum od ginekologa za 1. Pregled.. naročili so me šele v 11. tednu .. 16. marca.
Ne razumem kaj tako pozno naročajo.. do sedaj sem bila na prvi pregled naročena v 9. Tednu, nikoli kasneje.
Ker se je prejšnja nosečnost(poleti) končala z diagnozo missed abortion, sem zdaj logično toliko bolj zaskrbljena, da spet ne bi bilo utripa.

Lepo popoldne vsem!

(odgovor članu pikapoka93)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Oktoberke 2018
5.2.2018 14:43:10   
Simona26
Joj ja mene so tudi nekam pozno naročili glede na moje težave s srcem...nevem no...upam da bo z obema otročkoma vse vredu...mene danes nekaj čudno boli v trebuhu...ampak se tolažim, da se vse nekam širi 😜 jaz bi tudi verjetno šla kar v laboratorij če te tile testi hecajo...mojedva prvedva sta bila testa fuč, potem sem pa kupila Clearblue in ga delala okoli treh ponoči (ko me je prvič lulat prijelo) 😅 mi je pa tudi sestra pri G rekla da naj grem v laboratorij če niso testi vredu...srečno! ❤

(odgovor članu Dasika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Oktoberke 2018
5.2.2018 17:38:55   
pikapoka93
Ja, nekej me hacajo tile testi. A je to sploh možno? Sej pravim pri prvem mi je test pokazal šele po petih dneh izostanka menstruacije. Bom počakala še kakšen dan ponovila test če ne pa šla v laboratorij. Do zdej sem mela itak redne menstruacije. Bi pa tudi jaz samo spala pa spala... pa v jajčnikih me noro špika pa prsa me bolijo, na boku težko spim user posted image

(odgovor članu Simona26)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Oktoberke 2018
5.2.2018 19:33:32   
Simona26
Ej čist možno, ker jaz bi lahko prisegla, da je na prvem bila črtica ampak tako bleda, da sem potem čez nekaj dni ponovila z enakim testom,ki je bil pa prisežem "čuden"...kot da bi bila palčka defektna, seveda je bil defekten ker sploh ni pokazal kontrolne črtice, temveč samo nosečnost 😅 ok čez dober teden jovo na novo s clearblu...kaže plusek in 2-3 tedne...je možno da je hin, čeprav naj se to nebi dogajalo, sem pa nekje prebrala da naj bi bil najbolj občutljic na ta hcg hormon ravno clearblu - verjetno nam zato ostali testi delajo težave 😑 javi se nam!! 🐞🐞🐞

(odgovor članu pikapoka93)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Oktoberke 2018
5.2.2018 19:48:30   
Autumn
Pri prvi nosečnosti je tudi meni first sign pokazal -. Čez nekaj dni sem naredila test s clear blue in je bil +. Sedaj sem kupila, samo clear blue ;) Zagotovo pa je najbolj sigurno, če greš v laboratorij ;)

Mene so pa začele že mučiti slabosti :( Očitno, jim ponovno ne bom ubežala...haha

(odgovor članu Simona26)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Oktoberke 2018
6.2.2018 7:29:20   
pikapoka93
Ja, prisežem, da so te testi čudni user posted image
user posted image še vedno ni tako, da sem se odločila počakati par dni in narediti še en test, bom kar clear blue. Ampak a je možno da je hormona še premalo?
Uff mene so že v prvi nosečnosti mučile slabosti in bruhanje, nič mi ni pomagalo...
Sem pa ful ful utrujena, sploh se ne morem naspati user posted image

(odgovor članu Autumn)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Oktoberke 2018
6.2.2018 7:33:15   
Simona26
Lahko da je hormona premalo in da je občutljivost testa bolj med nižjimi...cb ma najvišjo občutljivost...https://iskreni.net/nosecnost/333-kdaj-bo-test-nosecnosti-pozitiven.html

< Sporočilo je popravil Simona26 -- 6.2.2018 7:37:05 >

(odgovor članu pikapoka93)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Oktoberke 2018
6.2.2018 7:47:20   
pikapoka93
Za clear blue piše 50 a ni to že kar dost? Pol bi bil ta baby check najbolj občitljiv? Za zgodnjo nosečnost mislim... no saj bom počakala še par dni pa bom videla, drugače pa bom šla v laboratorij. Če vas ne moti bom vseeno toliko časa tukaj med vami, ker čutim da je to to user posted image kako si pa ti danes glede počutja?

(odgovor članu Simona26)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Oktoberke 2018
6.2.2018 8:09:58   
Simona26
Kot sem jaz razumela je ravno nasprotno, babycheck je najmanj občutljiv, cb pa najbolj...😅 mah boli me in še gruntam če bi šla na urgenco...spodaj me ful boli in niti vstat nemorem 😣

(odgovor članu pikapoka93)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Oktoberke 2018
6.2.2018 8:12:02   
pikapoka93
Ojooj. Raje se pojdi pokazat, če te tako matra, boljše tako, da boš pomirjena user posted image
Jaz pa bom še nekaj dni v negotovosti, čeprav me skos špika spodaj...

(odgovor članu Simona26)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?