|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Največja neprijetnost
29.9.2005 18:47:25   
artista7
a še nekaj.. enkrat na začetku najine veze, dva mesca prbližn sva hodila..sva user posted image in pol on men.. ja Andreja..To mi deli.. Verjetn ne rabm razlagat da men ni tko ime.. Je blo pa njegovi bivši.. Zmotu se je- takrat že pol leta nista več bla skup- jaz sem popuser posted image in mu prmazala eno.. joj kolk je blo pol opravičevanja.. mel je čist rdečo faco, jaz sem vpila nanj.. danes se samo še smejeva temu..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Največja neprijetnost
30.9.2005 8:52:53   
Anonimen
 
A te ni tole se bolj zrajcalo??? user posted image user posted image

(odgovor članu artista7)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Največja neprijetnost
2.10.2005 23:05:27   
Margareta

Ni se zgodilo ravno pri sexu, ampak moj mali nečak mi je brskal po omarah in našel vibratoruser posted image   mulc mali
potem se je pa menda že ene dve ure z njim igral preden sem opazila sem bila rdeča kotuser posted image
sestra je pa videla pa mi zanalašč ni hotla nič reči

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Največja neprijetnost
3.10.2005 12:30:49   
metka
Si predstavljate izlet po naši preljubi deželici, pa naju "prime"user posted image sredi gričkov, bogu za hrbtom, ko misliš user posted image user posted image , da tu mimo pa pride enkrat na 100 let živa duša.... midva v akciji..... mimo po "roj" upokojenih planincevuser posted image user posted image user posted image , ki obuja spomine na leto 45. Groza, nikoli več v tiste kraje!user posted image  

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




joh ansa jansa
gabb

jansa sucks - yes or no?

yes (64%)

no (36%)


Število vseh glasov: 221

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!