|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2018
24.3.2018 13:05:44   
teyika
Pozdravljene. Tudi jaz se bi pridruzila. Doma imam ze puncko,ki je bila januarja stara 2 leti. Pred kratkim sem pa zagledala pozitiven test. Je bil kar sok. Nenacrtovano.
Pocutim se kot prvic. Malo mi je slabo na case.
Rok imam 9.11. Ni pa 100%,ker ne vem tocne zadnje M.
Prvi pregled sem ze imela.
Lp

< Sporočilo je popravil teyika -- 24.3.2018 13:13:42 >

(odgovor članu iva.anam)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Novembrke 2018
24.3.2018 13:32:58   
teyika
Pa cestitke se vsem drugim za user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil teyika -- 24.3.2018 13:43:00 >

(odgovor članu teyika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Novembrke 2018
25.3.2018 11:31:06   
erised
Živjo user posted image evo še ena, ki bi se rada pridružila debati :)
Po internetnih izračunih naj bi bil PDP 8.11., ampak še čakam na prvi pregled v začetku aprila.
Stara sem 26 in je to zame prva nosečnost.

Kar se pa simptomov tiče - sem pa grozno utrujena (zadnje nekaj dni zaspim že ob osmih), občutljive prsi, zjutraj rahle slabosti, dokler kaj ne pojem in pa obenem mi nič ne paše jesti.user posted image

(odgovor članu teyika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Novembrke 2018
25.3.2018 16:27:18   
Bibabuba12
Lepo, da se nas je ze toliko nabralo. A ustvarimo tudi kaksno fb skupino? Seveda skrivno, da noben ne ve in ne vidi kdo smo, da se ne bi kaksne novice prehitro sirile naokoli. user posted image

Sama imam jutri prvi pregled in priznam, da sem kar malo zivcna glede tega. Si full zelim, da bi bilo vse ok, ker mam za sabo ze slabe izkusnje. Drzite pesti. user posted image

(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Novembrke 2018
26.3.2018 10:35:39   
Blue_M
Zivjo! Kako ste kaj? Jaz se vedno nimam posebnih znakov, razen obcutljivih prsi in krcev, ki so bili danes ponoci tako zelo mocni, da sem skoraj bruhala od bolecin. Ima se katera take krce? Lp vsem novim user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Novembrke 2018
26.3.2018 14:20:00   
Pikalonka
Ojla :) Tudi jaz se javljam.. prvi pregled imam naslednji teden in ze komaj cakam :) Se strinjam za FB skrito skupino.. cestitke vsem! :D

(odgovor članu Blue_M)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Novembrke 2018
26.3.2018 20:21:17   
Pelispedia
Zivjo punce! Se ena nova tukaj, test je pokazal dve crtici :) po mojih izracunih naj bi bil pdp 30.11. Bo pa pestro, ker imamo ze enoletnega cmrljcka doma :) se lahko pridruzim vasi FB skupini?

(odgovor članu Pikalonka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Novembrke 2018
27.3.2018 6:58:34   
Bibabuba12
No, da porocam s pregleda. Videlal sem da je nosecnost v maternici, in nic kaj dosti vec. Sem malo zalostna, ampak zaenkrat ne prevec zaskrbljena, ker sem vedela, da sem imela ovulacijo kasneje in sem manj noseca. V glavnem, cez dva tedna imam spet pregled, da vidimo srcek.

Tiste, ki bi zelele na fb, mi prosim na zs napisite email, ki ga uporabljate za prijavo na fb ali pa direkten link do profila, da vas dodam.user posted image

(odgovor članu Pelispedia)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Novembrke 2018
27.3.2018 12:03:20   
clementina
Uuu vedno več nas je😍 včeraj imela prvi pregled... baje bla ovulacija malo kasneje tako da sem cirka 7 tednov in slišala srčekuser posted image
Res neverjeten občutek.
Se strinjam za fb grupo🙂

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Novembrke 2018
27.3.2018 12:06:34   
Blue_M
Uh, zavidam vam, ki ste že imele pregled. Jaz ga imam komaj čez 14 dni. So šli vaši partnerji že na prvi pregled z vami?

(odgovor članu clementina)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Novembrke 2018
27.3.2018 13:26:15   
AnaMT
Pozdravljene❤
Moj partner je šel z mano na 1.pregled. Nisem mogla
verjeti kako je bil on ganjen ko je zagledal
malo pikico in ko sva poslušala bitje srčka,
neprecenljivo😍
Drugače pa znaki- bruhanje 5 dni že v eno, boleče
prsi + hud prehlad s kašlajem in zamašenim nosom.
Ampak kljub vsemu najsrečnejša ☺
Lepo bodite, želim vam samo lepe simptome 🙋❤

(odgovor članu Blue_M)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Novembrke 2018
27.3.2018 17:52:23   
Bibabuba12
Moj je sel zraven, ampak ni bil prisoten pri pregledu, ker je imel cez skrb za enoletnika v cakalnici. Itak pa ne bi imel dosti kaj za videt, ker tudi js nisem videla vec kot gestacijsko vrecko. user posted image

(odgovor članu AnaMT)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Novembrke 2018
27.3.2018 19:03:53   
erised
Tole čisto mimogrede...

punce - za svoj spominček si bom ustvarila album/dnevnik za vpisovanje prelomnic in spominov na to obdobje pa me zanima, če bi še katero zanimal, ker ravno pošiljam povpraševanje za tisk user posted image
http://album.ringaraja.net/index.php?page=album1&ID=18064

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Novembrke 2018
28.3.2018 11:55:12   
riibiica
punce a so se še pri kateri pojavile krvavitve?
Jaz ko grem na wc imam malo krvavo (bolj roza) ko se obrišem, na hlačkah sicer ni nič.
Tudi bolečin ni nobenih tako da še vedno upam da je vse okuser posted image
jutri pa končno pregleduser posted image takrat bo vse jasno kaj in kako.

(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Novembrke 2018
28.3.2018 12:10:59   
modrarozica
Zdravo,

evo tudi jaz sem danes iz prvega pregleda.
Vse je ok, rok imam 6.11.2018.

Nuhalno imam šele 26.04.2018 uf kje je še do takrat. Naslednji pregled pa šele 24.05.2018.

Sicer mi je pa trenutno kr močno slabo, vendar vztrajam v službi, če skos kkšn prepečenec al pa kj suhega grickam je velik boljš.
Upam, da hitr mine tale slabost.
Je pa to moja 2 nosečnost, doma imamo že 1,5 leta staro punčko.

Uživajte!user posted image

(odgovor članu riibiica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Novembrke 2018
28.3.2018 16:06:36   
Blue_M
Riibiica meni se je vceraj zdelo da imam cisto blago rozast izcedek, ampak ker potem nic ni bilo, tudi do danes ne, sklepam, da ni bilo nic. Mi je pa kolegica zadnjic povedala, da je ona veckrat malo krvavela, se v zadnjem mesecu in da naj bi to poknile kaksne zilice notri, zato pride do krvi. Ni pa to nic narobe. Seveda bi jaz v vsakem primeru krvavitve letela do gin, nazadnje ko sem krvavela sem imela nato ss.

(odgovor članu modrarozica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Novembrke 2018
28.3.2018 18:00:45   
riibiica
Blue_M tolažim se s tem da je to res blaga krvavitev in pa da nimam nobenih bolečin.
Res komaj čakam jutri pregled user posted image
Seveda grem pa takoj do ginekologinje če bo krvavitev močnejša ali pa da bom imela kakšne hude bolečine user posted image

(odgovor članu Blue_M)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Novembrke 2018
28.3.2018 18:05:53   
ceja
Živjo bodoče mamice ;)

Tudi jaz imam pregled šele 5.4. in poleg popoldanske slabosti, mi občasno teče kri iz nosu. A ima katera podobne problemčke?
Je katera nosečka slučajno iz gorenjske? :)
Lp. Teja

(odgovor članu riibiica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Novembrke 2018
28.3.2018 18:40:54   
Bibabuba12
Punce, ki bi si zelele v fb skupino mi pisite zs. Je skrita, tako da vas noben ne bo nasel, da ste v njej. 😉

(odgovor članu ceja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Novembrke 2018
29.3.2018 11:58:00   
Ella221118

IZVIRNO SPOROČILO: ceja

Živjo bodoče mamice ;)

Tudi jaz imam pregled šele 5.4. in poleg popoldanske slabosti, mi občasno teče kri iz nosu. A ima katera podobne problemčke?
Je katera nosečka slučajno iz gorenjske? :)
Lp. Teja


Zivjo,

Tudi jaz sem imela par dni tezave s povecano prekrvavitvijo v nosu.. Kolikor sm brala, naj bi bilo to normalno. Ni se mi nikoli sicer vlilo iz nosa, sem pa opazila ko sem si obrisala nos da je zraven kri.
Drugace se mi pa zdi da je vsak dan kak drug simptom hahauser posted image . Edino slabosti zaenkrat pri meni se ni bilo. Sem pa danes vstopila v 6t 😊

V fb skupini se vam pridruzim po prvem pregledu 😊

(odgovor članu ceja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Novembrke 2018
30.3.2018 10:39:30   
riibiica
Hei :)
jaz se pridružim FB skupini po nuhalni user posted image upam da boste tudi tukaj še kaj aktivne
Drugače pa včeraj sem imela 1. pregled in vse je bilo super. Videl se je tudi srček, plod pa naj bi bil star danes 6 tednov in 2 dni.
Mi pa kar izginjajo počasi simptomi, vedno manj me špika po trebuhu, kovinskega okusa v ustih nimam več, utrujenost ni več tako grozna, samo še občasna slabost vztraja in pa seveda zeloo boleče prsi user posted image

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Novembrke 2018
30.3.2018 20:40:18   
Blue_M
Živjo punce!
Jaz sem obležala user posted image že dva dni sem prehlajena, brez energije, danes je prišla še vročina. Če jutri ne bo boljše, mislite, da lahko vzamem raztopino dalerona c?

(odgovor članu riibiica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Novembrke 2018
31.3.2018 11:58:38   
mava1975
Samo Lekadol navaden

(odgovor članu Blue_M)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Novembrke 2018
3.4.2018 9:23:18   
katja_blaz
Zivjo. Tudi jaz se vam pridruzujem ceprav po zm in pdp spadam v december rok naj bi bil 4.12. Doma imam ze skoraj 3 letnega navihancka bo pa to moja tretja nosecnost druga se je zal koncala s spontanim splavom. Bi se vam pa zelela pridruziti tudi na fb ce skupina ze obstaja?

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Novembrke 2018
3.4.2018 11:16:54   
Anonimen
Zdravo nosečkice!

Ponovno se vam javljam po pregledu, ki sem ga imela 28. Zaenkrat je vse v redu, kljub krvavitvam, ki se mi pojavljajo. Je bil pa pregled zelo zanimiv, poleg tega da sva izvedela, da sta sem radenska, je zdravnica iskala še tretjega user posted image . Zaenkrat ga ni našla, imam pa pregled spet ta teden z malo boljšim UZ. Glede nosečniških znakov se stanje počasi spravlja v normalo,

Lepo cartajte svoje sončke user posted image


(odgovor članu katja_blaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?