|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero stekleničko?
5.4.2018 18:18:13   
MalinaL
Zdravo user posted image
Obračam se na vas ker ne najdem nobene novejše teme o tem katero stekleničko ste oz. jo uporabljate?

Trenutno imamo stekleničko iz dm, ker žal dojenje ni steklo. Nam pa ne ustreza najboljše...
Trenutno si ogledujem Twistshake Anti-Colic, a bi raje slišala še kakšno izkušnjo preden se odpravim v nakup user posted image

Uporablja katera?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katero stekleničko?
17.4.2018 10:19:44   
kokos4 RR
Pozdrav.

Iskreno povedano, tudi sama sem imela Twistshake pa se mi ni zdel noben presezek. Najbolj zadovoljna sem, se zdaj, s flaskami od mam. V kompletu sta celo dva cuclja, eden za kasneje ki je bolj sirok(za ucenje pitja iz kozarcka) ter eden navaden. Ob strani ima tudi drzalo, da si lahko otrok brez problema tudi sam prime. Kar mi je pa najbolj vsec je pa to, da ko jo obrnem, ne pritece ven niti kapljica :) pa tudi cena je vec kot odlicna.. nevem, jaz sem jih probala kar nekaj pa teh Mam-ovih nobena ne prekasa.. :)

(odgovor članu MalinaL)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero stekleničko?
21.4.2018 12:06:41   
madjanca
Nimam izkusenj s twistshake.. so pa odlicne od MAM steklene flaske. Lepo se perejo, luskane so, cuclji so tudi super in so treh velikosti. In tudi cenovno ugodne so.

(odgovor članu kokos4 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero stekleničko?
4.5.2018 8:36:35   
MalinaL
Zdravo mamice,

mam sem opustila. Sicer imam doma samo flaškico, ki je prišla poleg ročne prsne črpalke, vendar nam vse pušča (je sestavljena iz več delov) in sem bila razočarana.
Sem se pa potem odločila vseeno za nakup Twistshake flaške, ker so imeli neko akcijo user posted image Ne uporabljamo več klasičnega cuclja ampak tistega, ki je take bolj ploščate oblike, kot nek mehak ustnik in nam zelo odgovarja user posted image

Vseeno pa iskrena hvala obema za odgovor, včasih res ne veš več ali je ok, da je toliko izbire ali ne user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero stekleničko?
16.10.2018 12:58:51   
MalinaL
Zdravo :)

Lahko povem, da že nekaj časa sedaj uporabljamo Twistshake in nam res zelo ustrezajo, sem prav vesela, da jo je naša deklica sprejela.
Z Mam žal nismo bili zadovoljni, smo jo dobili kot darilo in mi je uporaba prav nerodna...
Seveda je vsak otročiček drugačen in hvala vam za nasvete :)

(odgovor članu MalinaL)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katero stekleničko?
8.4.2022 10:19:16   
fillbler4
r and hdetermined out that we had announced the date and referred to as nicole upset that we had booked a marriage on her wedding date. we were careworn because amber and her boyfriend were not even engaged, however she an

seo company

(odgovor članu MalinaL)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?