|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčki2019
20.6.2018 17:15:43   
Matejkaa
Živjooo punce. Še ena nosečkica z februarčkom ( enega februarcka imam od 2013 :) zanosila s pomočjo icsi in je hvala bogu nam je uspelo. Na krvi je pokazalo lepo nosecnost. V torek imam pa prvi uz in upam da bo vse ok:) sicer trebuscek ze kar pridno raste. Po izracunih pa imam rok 15.2 :) user posted image


user posted image

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februarčki2019
21.6.2018 6:16:15   
Yoyoa
Pozdrav vsem. Tudi pri nas se bo druzina povečala v februarju. Pregleda se nisem imela, predvideno pa bomo zibali okoli 23.2.

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Februarčki2019
21.6.2018 8:40:48   
mojcaz.
Men tudi ne najde skupine na fb user posted image je pa res bolj osebno na fb. A lahko ena link prilepi??

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Februarčki2019
21.6.2018 19:59:48   
Yoyoa
Tudi meni je ne najde

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Februarčki2019
21.6.2018 20:36:37   
KajaKl
Ojla še ena nosečka user posted image , ki ima po izračunu rok konec februarja :) skupine na FB mi ne najde, kar mi je načeloma všeč, saj razen domačim, še nobenemu nisva povedala :) se pa ji z veseljem pridružim... Mogoče kakšna prilepi link? Pa cestitke vsem bodocim mamicam user posted image

< Sporočilo je popravil KajaKl -- 21.6.2018 20:37:26 >

(odgovor članu Yoyoa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februarčki2019
22.6.2018 10:45:11   
erika2
Živjo punce! Tudi jaz sem končno ugledala +. In tudi naš bo februarček. Prvi uz pa me čaka v četrtek.

(odgovor članu KajaKl)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Februarčki2019
22.6.2018 11:07:13   
mojcaz.
Skupina je skrita, zato jo ne najde.
Pišite meni, da vas dodam na fb med prijatelje in potem predlagam v skupino user posted image


Pa dobrodosle vse srecke user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februarčki2019
25.6.2018 22:32:04   
Matejkaa
Punce lahko ni pišete na privat. Pa vas dodam na fb v skupinico. Mi morte pa napisat ime in priimek
:)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februarčki2019
26.6.2018 14:35:19   
Kaleidoskop
Zivjo, tudi jaz se vam pridruzujem, tocnega datzma se nisem dobila, ker sem bila prehitro na pregledu :)

(odgovor članu Matejkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Februarčki2019
28.6.2018 13:54:09   
Zelenobel
Sm imela danes pregled pdp 10.2. Vse je bp.Nuhalno imam,ko se vrnem iz morja😊

Sem iskala skupino na fb pa mi ne najde😔

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Februarčki2019
28.6.2018 20:57:24   
Tjanka
Živijo. Se tudi jaz pridružujem. Po 8 letih dočakala plusek in se bo nama februarja pridružil tako težko pričakovan član. Bi pa se z veseljem pridružila tudi fb skupini. Lepo nosečnost vsem srečkam 😊🤗

(odgovor članu Zelenobel)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Februarčki2019
29.6.2018 15:17:56   
Dolenjka55
Zdravo!
Mi pa 2. družinskega člana pričakujemo nekje sredi februarja.
Se že veselim vaše so-februarske družbe, prošnjo za vključitev v FB skupino pa sem tudi že poslala :)
Se beremo!

(odgovor članu Tjanka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februarčki2019
29.6.2018 22:25:30   
Matejkaa
Punce tiste katere ste mi pisale na ZS sem vas dodala na fb za prijatelje in pisala pod zasebno da ste taprave da se nism kej zmotla

. Ko potrdiste vas dodam v skupinico user posted image

(odgovor članu Dolenjka55)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februarčki2019
30.6.2018 18:18:55   
Anonimen
Hey, še ena nova med vami. Enega škratka že imamo sedaj pa pričakujemo drugega. Po mojih izračunih bo pdp konec februarja. Test naredila šele danes,čeprav sem bila že en teden prepričana,da je user posted image nisem ga prej delala,ker sem imela cikluse enkrat na 28 dni,naslednjič na 38dni. Dokler prvi pregled ne bo mimo bom raje anonimna, potem se vam pridružim na fb.

user posted image

(odgovor članu tejchy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Februarčki2019
2.7.2018 8:06:00   
sarkaaa
Hej punce... tud jst sm zagledala plusek :) se en februarcek ... enega mam ze letnik 2015 :) je kaksna skupina na facebooku?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Februarčki2019
2.7.2018 23:55:39   
Jenika329
Pozdravljene, moj tretji otrok je napovedan 5.2.2019, zato vas lepo pozdravljam tukaj gor in upam da kmalu tudi v facebook skupinici.

(odgovor članu sarkaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februarčki2019
4.7.2018 10:42:32   
renata7
Sem Renata Javornik, študentka zaključnega letnika podiplomskega študija psihologije v Mariboru. V sklopu magistrske naloge raziskujem povezavo med kakovostjo partnerskega odnosa in občutkom kompetentnosti za opravljanje starševske vloge med nosečimi pari.

Drage nosečke in bodoči očki,
vzemite si par minutk in mi s tem pomagajte pri magistrski nalogi.
POZOR!
Raziskava je namenjena tako bodočim mamicam KOT TUDI OČKOM! :) Zato prosim, če rešita oba:)

Hitro klik na naslednjo povezavo: https://www.1ka.si/a/175908

Če pa poznate še kakšen par v veselem pričakovanju, pa zadevo le sporočite naprej:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februarčki2019
4.7.2018 18:04:10   
Anonimen
Hey, v katerem tednu imate oz.ste imele 1.pregled? Jaz ga imam šele 11/12,zaradi odsotnosti ginekologije. Mislite,ds je dobro,da se kar prdj naročim na nuhalno in potem odpovem, če kaj ne bo ok, ker z dynes na jutri me nikjer ne bodo vzeli.

Lp user posted image

(odgovor članu renata7)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februarčki2019
4.7.2018 20:38:13   
Yoyoa
Pregled sem imela danes (6/4). Kar kmalu. V prvi nosečnosti sem imela 2 tedna kasneje. Se je pa vse lepo videlo. Rok pa 23.2.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februarčki2019
6.7.2018 23:40:09   
Jenika329
Jaz bi se na tvojem mestu narocila za nuhalno. Sploh pa sedaj ko so dopusti, da ne izvisis.

Se tukaj napisem. Sem ze dvakrat pisala za dodanje v facebook skupinico, ker sem mislila da prvic ni uspelo. Ce je sploh se katera aktivna tukaj gor od tistih ki ste ze v skupinici bi prosila da se mi javi v zs. Hvala

(odgovor članu Yoyoa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Februarčki2019
7.7.2018 9:54:58   
alaja
Pozdravljena, tudi jaz čakam februarčka, nekje okoli mojega roj dneva 21.2 😊 in bi se z veseljem pridružila skupini na fb - Tatjana Šeneker. Hvala že vnaprej in mirno nosečnost še naprej.

(odgovor članu Matejkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Februarčki2019
9.7.2018 11:59:19   
mojcaz.
Ce katera zeli v skupino naj pise zs.

Mi smo bili zdaj 2t na morju in uzivali v troje user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu alaja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarčki2019
31.7.2018 13:18:29   
Anonimen
Ziujo :) tudi jaz februarka :) zelela bi v skupino. Pa ne vem k je vas najdem:) ste dobroskrite kar mi je vsec:)

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februarčki2019
31.7.2018 21:55:26   
Anonimen
Tudi jaz bi se pridruzla v fb skupini pa mi nekako ne uspe pisat sporocil. Bi mi lahko mojcaz pisala sporocilo

(odgovor članu Matejkaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarčki2019
2.8.2018 12:44:48   
Februarka19


Pozdravljene; se vedno ne vem kje vas najdem na fb. Lahko prosim tisto k ma to ces da mi zaupa ime kakrsno ima na fb da ji lahko pisem zasebca da me doda na fb pod skupino februarcki 2019 saj sem tudi jaz med sreckami noseckami :) prosim prosim da se jaz poklepetam z vami :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?