|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2019
19.7.2018 14:05:13   
Claudy25
Oj oj. Tudi pri nas se bo družina povečala za 1ga družinskega člana. Po mojih izračunih imam PDP 5.3. Pregleda še nisem imela. Jutri gremo na dopust user posted image tako da začnemo s pregledi po morju.
Je pa to naš 4user posted image . Doma imam 2 punci 7 in 5,ter fantka ki bo avgusta 2. Glede na to da so bli vsi s carskim, me je ta nosečnost vrgla malo na rit user posted image .
Utrujena sem od začetka, ko se ja mala stvarca vgnezdilauser posted image vendar še nisem vedela zakaj rekla sem si da je to pozna spomladanska ali vročinska utrujenost... Hahaha... Slabost sem pa danes prvič začutila in se počutim čisto izmozgano. Apetit se ni veliko spremenil. Le želje po doloceni hrani.
To je za enkrat to. Lp user posted image

(odgovor članu čokoladka12)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevke 2019
19.7.2018 17:22:00   
Anonimen
Evo, jaz se spet malo javim :) tista anonimna, ki je + zagledala dan po drzavnem prazniku ;)
No, pri meni je bilo zadnji teden zelo stresno.... ginekolog je namrec prejsnji cetrtek na pregledu ugotovil, da je maternica prazna in me pod nujno napotil v bolnico po tabletko ze kar naslednji dan. Verjetno ne rabim posebej razlagati v kaksnem soku sem bila, predvsem zato, ker je za mano ze nemalo spontanih splavov... torej, pridem v petek v bolnisnico, ampak mi nekaj ni dalo miru in sem prosila se za zadnji pregled. V roke me je dobilo res najbolj prijazno bitje v vlogi specializantke ginekologije. V trenutku, ko je zacela z vaginalnim uz smo zagledali plodek in srcek, ki je utripal... mislim, da se se v zivljenju nisem tako razjokala kot sem se takrat na tistem stolu.. sledi seveda sok ginekologinje kako se je lahko moj osebni ginekolog (precej poznan) tako zmotil, ker tega res ne gre spregledati.
Danes sem imela ponovno kontrolo in otrocek je v 6 dneh zrastel za vec kot 2x :) srcek bije, kar me je zelo pomirilo... je pa ugotovila, da sem verjetno nosila dvojcka in splavila enega, ker so se videli ostanki necesa v gestacijski vrecki + hcg je bil izredno visok. Res mi je zal tega otrocka, po drugi strani pa sem hvalezna za drugega borca💓
Naslednja poteza, ki me caka, je menjava ginekologa in kontrola cez 7-10dni.
Na nuhalno ste se ze narocile? Ce ja, kam boste sle? Jaz sem bom verjetno zopet narocila pri dr. Hozjan Levakovi iz Velenja. Sem bila ze pri njej in bila z njenim odnosom vec kot zadovoljna.

(odgovor članu Claudy25)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevke 2019
20.7.2018 7:06:55   
Dotty
Joj, Anonimna, kakšna zgodbauser posted image Samo, da se ti je na koncu dobro izšlo! Ne razumem, zakaj v teh primerih avtomatsko ne naredijo dodatnega pregleda.

Drugače se pa še jaz pofočkam... rok naj bi imela proti koncu marca. Malo sem tudi prestrašena, kaj bo, ker sem včeraj zagledala tak krvavo sluzast izcedek. Bilo je le enkrat in ne vem, kaj naj si mislim. Je katera imela podobno, bi se bilo it fino pokazat?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevke 2019
20.7.2018 8:59:52   
Anonimen
Jaz sem imela krvavo sluzast izcedek, pac, ravno toliko, da sem si 3x obrisala... potem pa se je naslednji dan zacel temno rjav in je trajal skoraj cel teden dokler ni barvna lestvica zopet prisla do belega toka..
Pri meni je to najverjetneje pomenilo odmrtje drugega ploda...jaz z nobenim izcedkom nimam dobrih izkusenj, pa naj bo krvav ali rjav...smo si pa na sreco razlicne. Mogoce pri tebi to samo pomeni vrascanje posteljice in nic drugega. Bi se pa mogoce sla vseeno pokazat, toliko, da pomiris zivce, ker vem kako je to.

(odgovor članu Dotty)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevke 2019
20.7.2018 11:52:52   
končnonosečka
Živjo! Še ena nosečka, ki se vam pridružuje user posted image
Končno sem dočakala user posted image , zanosila sem po postopku IVF, zato je veselje toliko večje, ampak strah pa vseeno ostaja..
Jaz zaenkrat še ne bom mirna dokler ne grem na prvi UZ.
Kako kaj prenašate nosečnost, imate kakšne posebne znake? Meni je občasno malo slabo, prsi imam občutljive, utrujena za pop...
Ste se začele že kaj pripravljati, berete kakšne knjige?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevke 2019
20.7.2018 13:01:45   
Anonimen
Ojla punce, še ena marčevka, zaenkrat anonimna. Plusek sva zagledala 9.7., pdp pa je 22.3. ☺️☺️☺️ Pregled imam 16.8., upam, da bo vse ok. Imate mogoče že skupinico na fb?

Počutim se sicer ok, slabosti zaenkrat ni, je že v prvi nosečnosti nisem imela. Najbolj se opazi na prsih 😂😂😂 upam, da bomo vse veselo dočakale marec 2019 ❤️

(odgovor članu končnonosečka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevke 2019
20.7.2018 14:14:08   
čokoladka12
Cestitke vsem, ki ste se nam pridruzile v user posted image .

Odprta je tudi fb stran Marčevke 2019 😃.. vabljene!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevke 2019
20.7.2018 14:40:32   
Anonimen
Meni so se slabosti s 6.tednom kar okrepile, morem priznat, sploh ob jutrih in vecerih. Cez dan je se dokaj zdrzno.. Prsa me ne bolijo, imam pa bradavice izredno obcutljive, pa lulanje na 15min, hahahah :) Utrujena pa tako, da zdaj ze 2 tedna zaspim naučenja kavcu pred TV, pred 21.uro😂😂
Knjig o nosecnosti/porodu ne berem, jih nikoli nisem, ker praksa je potem itak drugacna od teorije. Se puscam presenetit. Je pa najbolj pomembna itak psihicna priprava, pozitivne afirmacije itd. Pri 2 porodih, ki sta za mano pa tudi ze vem kaj vse me caka, hahaha😁 na zalost ali na sreco, ne vem kako bi rekla😂😂

(odgovor članu čokoladka12)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevke 2019
20.7.2018 15:16:36   
čokoladka12
Tudi jaz sem utrujena cez dan.. in sem se prisiljena ulezt za kako urco tudi popoldne user posted image
Slabosti prisotne, vendar brez bruhanja. Prsi napete, prodelala sem pa tudi ze 2 kili 😂

Tezko cakam svoj prvi pregled, ko ga imam v sredo user posted image . Javim kako se je izslo 😉

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevke 2019
20.7.2018 16:45:55   
čokoladka12
Mislila sem „pridelala“ 😊 tiskarski škrat pa to .. 😂😂

(odgovor članu čokoladka12)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevke 2019
20.7.2018 17:55:16   
Anonimen
Čokoladka, sem ti poslala zs ☺️

Glede knjig... nic ne berem, se še spomnim iz prve nosecnosti. Edino aplikacijo Ovia pregnancy mam instalirano pa spremljam rast 🙈

(odgovor članu čokoladka12)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marčevke 2019
20.7.2018 18:22:38   
Anonimen
Jaz imam tudi Ovia pregnancy :) pa se Nurture ;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevke 2019
20.7.2018 21:29:35   
Anonimen
Hejla srečke nosečke :)
Naj se vam še jaz pridružim user posted image
10.7. sva z mojim dragim zagledala II. in ker je bila druga črtica rahla sem drugi dan delala še en test, ki je pokazal + user posted image sreča neopisna :)
Pregled pa imam komaj 13.8. joooj kdo bo zdržal do takrat 🙈

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevke 2019
20.7.2018 21:37:57   
čokoladka12
user posted image user posted image . Cestitke!

Za vstop v fb skupino mi pisite na zasebno, ker je stran na fb anonimna oz skrita 😃

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevke 2019
20.7.2018 22:53:24   
čokoladka12
Joj punce.. Resnicno sem se trudila, da bi znala obvladat fb stran..user posted image , ampak mi kljub temu ni uspelo.
Fb stran sem še uspela narest, ostalo pa ze ne. Zal jo bom morala zbrisat.

Ce katera obvlada fb strani - priporocam da jo na novo odpre user posted image .. Groza 😂😂

(odgovor članu čokoladka12)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevke 2019
21.7.2018 0:44:36   
Barcula
Fb stran je marčki in marčevke 2019
Se pa tudi jaz pridružujem pdp po mojih izračunih 10.3
Pri gin se nisem bla je na dopustu.Smo pa bili presenečeni nad + saj sem do sedsj vedno hodila na ivf 1 že imamo star 3 leta.ta pa je angel iz nebes poslan upamo da nam uspe do konca po 2x ss sem ze naveliča človek in psihično utrudi.
Pa srečno vsem nam <3

(odgovor članu čokoladka12)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevke 2019
21.7.2018 7:39:26   
Anonimen
Ali bo katera klepetala tukaj, ker ne uporabljam FB user posted image ?

(odgovor članu Barcula)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevke 2019
21.7.2018 10:46:02   
Anonimen
Aja pozabila sem dopisat...po spletnih izračunih naj bi bil pdp 14.3. 😊

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevke 2019
21.7.2018 19:30:16   
Anonimen
Jap, jaz ostajam tukaj, ker tudi nimam fb :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevke 2019
21.7.2018 22:18:36   
Anonimen
Nosečke kje se skrivate ;)
Kako ste?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevke 2019
21.7.2018 23:23:45   
končnonosečka
Zakaj ste pa skor vse anonimne?🙈
Sploh nevem kako naj vas locim med sabo🤣

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevke 2019
22.7.2018 5:43:12   
Jetkarmak00
Anonimna* tista če bo katera klepetala tukaj user posted image
Mene je mejhn presenetl user posted image user posted image , stara sem 25 let. PDP 30.3.
Imam pa doma majhnega bratca user posted image user posted image

(odgovor članu končnonosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevke 2019
22.7.2018 7:03:31   
Anonimen
A katera ve, kaj bi lahko pomenile blage krvavitve? user posted image user posted image je še vedno močan.

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marčevke 2019
22.7.2018 7:22:06   
Jetkarmak00
Pojdi se pokazat k zdravnikom. Lahko da ti bodo predpisali kakšno estimo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevke 2019
22.7.2018 8:02:40   
Marble
Juhuu!!!

Se ena nova tukaj! user posted image
user posted image sva zagledala pred slabima dvema tednoma, PDP po mojih izracunih pride okoli 19.3. user posted image
Prvi pregled imam za v naslednjem tednu (6t 2d), ker potem za dva terna odhajava na morje, nato pa se moja zdravnica. Upam, da se bo ze kaj videlo, ker drugace me caka zivcna vojna :)

Simptomov pa razen utrujenosti, lulanja na pol ure in zmesane koze (mozolji) nimam user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?