|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
27.9.2018 21:46:53   
Cvetnilist
Tudi pri meni je pregled trajal dobre pol ure. user posted image Pregledal je vse organe, opravil vse meritve in mi sproti vse razložil kaj kaj pomeni. Ultrazvok je navaden, ni vaginalen. Se je pa moja pupa cel čas držala za nos. user posted image Je pa rekel, da je to super, da je to obrambni mehanizem pred pritiski ultrazvoka. user posted image Za spol je pa rekel, da naj ne vzamem za gotovo ampak da zaenkrat vse kaže na pupo. user posted image
Moj dragi na žalost ni mogel zraven, ker dela v tujini in ga ni. user posted image Sta pa šli z mano mama in sestra in sta tudi dobili vsaka svojo slikico haha. user posted image
Na koncu sem dobila pa še enih 10 slikic ter cd s posnetki in z vsemi slikami, ki jih je naredil. user posted image Aja, pa tudi srček ti da za poslušat in izmeri njegov utrip.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: APRILČICE 2019
28.9.2018 8:00:36   
Jetkarmak00
Kakšni dolgi pregledi 😍 pri meni je nuhalna trajala nekje 10minut. Bila sem pa pri Pušenjaku. Očitno je on tak ekspert, da tako hitro vse pregleda. No jaz mu zaupam ker vsakič slišim kako v dobrih rokah si pri njem. Tako da očitno je mali genij v tem hitrem postopku :)))) zza morfologijo se bom pa bolj pripravila.. Lepo ga bom skoz spraševala kaj pa to, kaj pa ono... Ker je zelo redkobeseden in če ne prašaš ne zveš kej dosti. Hehe. 😂Evo, jaz sem v 15t. Še malo pa bo 20 hehe :) Glede spola in počutja jaz ne verjamem več v to.. Bruhala sem kot nora in še vedno traja, pa je fantek. Tko kot ti praviš cvetnilist, nikoli bilo slabo pa je puncka. :D larifari. Hehe

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: APRILČICE 2019
28.9.2018 11:26:14   
KmAlU MaMiCa
Tudi jaz ostajam na forumu ker nimam fb, tako da super da nas bo vsaj nekaj. Drugace se pri meni pocutje umirja, slabosti samo se obcasno pa se to take blage da ni panike. Se mi pa trebuscek ze full fajn pozna...ocitno res drzi da se vsako nosecnost prej opazi. Jaz zgledam kot da sem ze 5 mesec😂😂😂...NS mam 4.10...komaj cakam...za spol mi je vseeno...imam doma sicer ze dve puncki in bi bilo zanimivo ce bi bil fantek, ce bo pa spet puncka pa...bogi moj moz s toliko zenskami v hisi hahaha...vazno da bo vse ok in bomo najbolj srecni. Ze razmisljate kaj o imenih? 

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: APRILČICE 2019
28.9.2018 12:01:13   
Jetkarmak00
Ja jaz si zaradi tega ne mislim delat FB profil. Če bo katera za dopisovanje tukaj prav, za to si pa ne bom delala profilov.. Upam da bo katera tukaj :DBodoča mamica koliko si stara in iz kje si? Malce sem pozabila. Hehe.. V katerem tednu si zdaj? 
Ja midva imava imena ze zbrana oz ozji izbor. Favorita sta Lan ali pa Naj. Sem pač za zelo redka in sodobna imena :) ti? 

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: APRILČICE 2019
28.9.2018 14:41:28   
Mišmašek
Ma carice, ve kar tu klepetajte jaaa! 😁 Jaz imam nuhalno 3.10 in tudi že komaj čakam. Za spol nisem še sigurna ali naj vprašam ali naj pustim presenečenje za konec, tako kot prvič. Po tiho si želim punčke, da bi imeli parček. Čeprav mi je najpomembnejše seveda zdravje. Hja, bo to, kar smo zrihtali par tednov nazaj a ne? 😋 Sigurno pa bo naš mali zakladek, ki ga bomo imeli neizmerno radi! ❤️

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: APRILČICE 2019
28.9.2018 17:56:18   
TissaBaby
Cvetnilist, kje si pa bila na NS? Jaz sem dobila jutranji termin, v porodnišnici, ker imam napotnico za NS zaradi starosti (haha, zdaj si kar bakico predstavljate ja, ampak vsi oči ven vržejo, ker mislijo, da imam vsaj 5 let manj :D), zato moj dragi ne bo mogel z mano. Se mi zdi pa bedasto, da bi nekje plačala, če imam zastojn, samo zato, da bi bil on lahko zraven. Upam, da nama rata vsaj skupna morfologija :). A to povsod dajo še slikice in cd ali to pripada samo, če plačaš?

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: APRILČICE 2019
28.9.2018 18:34:42   
Cvetnilist
Jaz sem imela NS pri dr.Žebeljanu v Mb in moram povedati, da je bil res super! Slikice in cd mislim da dobiš povsod. Bi naj blo všteto v ceno. Lahko pa vzameš za vsak slučaj prazen cd zraven, da ne bo izgovorov. Kje boš pa imela ti, v kateri porodnišnici? In seveda, če imaš možnost zastojn NS, boš to izkoristila. :-)

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: APRILČICE 2019
28.9.2018 18:35:55   
Cvetnilist
Ampak je pa res NS ena zelo posebna izkušnja. Vsaj zame je bila. :-D

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: APRILČICE 2019
28.9.2018 20:43:16   
LoniRR
Jetkarmak sem iz Kamnika. Stara 28 let. Haha ravno danes sem zakorakala v mirne dni-13 teden... uf vidim da moja izbira ni ravno redka... spola ne vem in nama je popolnoma vseeno. Sva se pa odlocila da bo puncka Lana ali fantek Lan. Sem za kratka imena in to sta imeni, ki sta mi ze dolgooo pred samo zanositvijo tako vsec. Kar se tice foruma bom tudi jst vesela da vs cim vec ostane. Sama uporabljam profil od partnerja, ker nisem neki ljubitelj FBja...

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: APRILČICE 2019
28.9.2018 20:51:26   
LoniRR
Tissababy pri meni je bilo mozno doplacilo za CD. 60 eur NS ali 75eur s CDjem... cvetnilist se strinjam. Mene je cist raznezilo ko sem gledala na televizijo svojga otroka. Cd je pa odlicna ideja za domace. Najini starsi so bili cist vzhiceni. Pri mojih bo to prvi vnuk in veste kako pol to zgleda haha 😉

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: APRILČICE 2019
28.9.2018 22:23:52   
TissaBaby
Jaz grem v ljubljansko porodnišnico, tam delajo na napotnico. Se zato bojim, da ne bo nobenih CD-jev, ma se tolažim, da bom pa na morfologiji to doživela z dragim in mislim da tam tudi ful vidiš otročka, pa še filmček lahko dobiš tudi.

Je imela katera izkušnjo z LJ porodnišnico in NS?

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: APRILČICE 2019
28.9.2018 23:04:53   
Bella87
Bodoca mamica, kje si pa imela NS?ker jst sm iz Komende in grem v Kamnik k dr.Merkunovi na NS,k je tud moja ginekologinja.

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: APRILČICE 2019
29.9.2018 5:10:14   
LoniRR
Bella87 v ZD pri Merkunovi sem imela NS in sva zadovoljna. Karkoli jo vprasas ti razlozi. Ooo pol sva si pa cisto blizu. 

(odgovor članu Bella87)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: APRILČICE 2019
29.9.2018 5:15:55   
LoniRR
Bella87 kako si pa zadovoljna z njo? Mislim Merkunova je tudi sedaj moja ginekologinja, odkar je sla Isteniceva v pokoj. Zaenkrat se mi zdi super...

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: APRILČICE 2019
29.9.2018 8:24:18   
Bella87
Zaenkrt zelooo...sem zamenjala,prej sm mela v Kranju in sm bla cist razocarana.ona pa se je ful poglobila in mi vse razlozila.sam primer:mam ful krce,pa so mi v kranju rekli da ce nisem hotla bit noseca in da naj se pac navadim,da tko je. Tuki mi je pa razlozila da glede na moje zdravstvene tezave bom imela boleco nosecnost.😀 no midva imava NS 11.10...komaj cakam😀

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: APRILČICE 2019
29.9.2018 8:58:35   
LoniRR
Bella87... Mene so obvestili, da so me premestili k njej ksn mesec preden sem zanosila. Pa sem rekla, da se bom odlocila po prvem pregledu, ce bom ostala in sva oba s partnerjem mnenja da je super. Strokovna in pozorna. Na NS bos uzivala. Vzame si cas in ti lepo pove in pokaze od mozganov do zelodcka. Roke,nogice...vsec mi je blo, ker mi je ze med pregledom povedala, da izgleda vse ok in me ni pustila v negotovosti do konca pregleda. Realno te seznan s podatki. V katerem tednu pa si? Kdaj imas rok?

(odgovor članu Bella87)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: APRILČICE 2019
29.9.2018 9:27:22   
Bella87
Ooo super.komaj cakam😀 jst sm v 10.tednu in mam predviden rok 23.4. Je pa to moja druga nosecnost...prva se je koncala  s ss. 

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: APRILČICE 2019
29.9.2018 9:28:47   
Bella87
V katerem tednu si ti? No super da je ena tko blizu😀

(odgovor članu Bella87)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: APRILČICE 2019
29.9.2018 10:23:08   
LoniRR
Sem v 13 tednu. Sepravi sem dopolnila 12 tednov... nvm kako je pravilno, ker razlicno uporabljajo... rok mam 12.4. Ojoj. Ze zaradi tega bi morala biti G. v Kranju bolj obzirna... no se malo pa bos lahko zadihala. Bos videla da bo OK 😉

(odgovor članu Bella87)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: APRILČICE 2019
29.9.2018 15:12:11   
Mišmašek
Ijoooj, jaz tudi sedaj že komaj čakam 3.10 in nuhalno. Se mi je začel trebušček poznat, zvečer sem sploh kot balonček 😁 še štiri dni širokih majic, potem pa povemo veselo novico, pa tudi trebušček pokažemo 🤰💕

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: APRILČICE 2019
1.10.2018 17:29:18   
KIARA2009
Ojla aprilcice😀evo za mano je NS in prav tako Nifty rezultati. Vse je ok,rezultati so super,imeli pa bomo se eno puncko🤰👧Jutri me pa caka ze drugi pregled pri moji ginekologinji.Trebuh raste in zdi se mi,da je ze zelo velik za to obdobje.Tudi jaz nimam Fbja tako,da bom samo tukaj aktivna.Drugace se po pocutim super,slabosti so minile,apetit pa raste haha🙈😂Kako se ve kaj pocutite?

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: APRILČICE 2019
1.10.2018 18:54:15   
Bella87
Jst sem danes cist vremenska...slabo pocutje,slabost in utrujenost 😩 upam da bo jutri boljse.😀cestitke za cudovite rezultate 😀

(odgovor članu KIARA2009)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: APRILČICE 2019
1.10.2018 19:05:03   
Nosecka30
Super za dobre rezultate. Jaz neucakano cakam na jutrišnji dan in nuhalno. Se pa ze nekaj dni spopadam z bolecinami v krizu, pa sele 13.tednov sem dopolnila. Tudi slabosti so se zadnji teden pojacale tako da nisem naboljše te dni. Potem pa se premalo spanja in utrujenost.... Ima katera izkusnje z bolecinami? 

(odgovor članu Bella87)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: APRILČICE 2019
1.10.2018 21:41:15   
Mišmašek
Ojla punce 😉 a ste za eno foro... Gre za en poskus in najbolj primerne kandidatke ste tiste, ki ste že izvedele za spol otroka, da boste povedale ali zadeva res deluje.  Lahko tudi ostale probate za foro. 😉 Sem slišala, da če zmešaš sodo bikarbono in svoje lulanje naj bi baje lahko pokazalo katerega spola je otrok. Če se zadeva začne penit kot piva naj bi nosila ženska fantka, če ni reakcije pa punčko. Ne vem ali deluje, lahko pa poveste tiste, ki spol veste. 😋

(odgovor članu Nosecka30)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: APRILČICE 2019
1.10.2018 23:28:25   
TissaBaby
Haha, ravno včeraj sem to prebrala :D. Jaz še nisem imela nuhalne, bi bila pa tudi vesela, če bi katera poročala. Tako... čisto za hec :D.

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?