|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
14.11.2018 4:04:06   
Venera27

Ja sem si želela fantka😍 Zdej lahko grem vsaj v trgovino si kej kupit za lušte😎😋
IZVIRNO SPOROČILO: Cvetnilist

Čestitke Venera. user posted image Si si želela fantka? user posted image



(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: APRILČICE 2019
14.11.2018 4:06:42   
Venera27
Iii super♥👍 Bomo imele kej za počvekat😁😏
IZVIRNO SPOROČILO: TissaBaby

Venera, obe bova imeli fantka, morfo mava pa tudi na isti dan 🙂. 



(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: APRILČICE 2019
14.11.2018 4:15:54   
Venera27


IZVIRNO SPOROČILO: Venera27


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Nosecka30

Javite podatke še tiste, pri katerih manjkajo.

Vzdevek PDP Otrok Kraj
Kolica 28.3 1.otrok Krško
Jetkarmak00 29.3. 1 otrok, Jesenice
PaNdAlex 1.4. 1.otrok ?
KIARA2009 6.4. 2.otrok Lj
Cvetnilist 7.4 1.otrok Maribor
Nosecka30 9.4. 2.otrok Celje
Bodoca mamica1 12.4. 1.otrok Kamnik
EllaVita 13.4. 1.otrok Lj
Mišmašek 15.4. 2.otrok Nova Gorica
KmAlU MaMiCa 16.4. 3.otrok Celje
NaJJana 20.4. 1.otrok Nova Gorica
Bella87 22.4 1.otrok Komenda
TissaBaby 27.4. 1.otrok Lj
Venera27 22.4. 1.otrok Celje

Kmalu4 ?
Erka ?
Anonimen 19.4. 2. Otrok Maribor
Tirožica5 ?








Se bo katera še od novih vpisala?♥

(odgovor članu Venera27)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: APRILČICE 2019
14.11.2018 7:26:35   
Zogica_marogica
Vzdevek PDP Otrok Kraj 
Kolica 28.3 1.otrok Krško 
Jetkarmak00 29.3. 1 otrok, Jesenice 
PaNdAlex 1.4. 1.otrok ? 
KIARA2009 6.4. 2.otrok Lj 
Cvetnilist 7.4 1.otrok Maribor 
Nosecka30 9.4. 2.otrok Celje 
Bodoca mamica1 12.4. 1.otrok Kamnik 
EllaVita 13.4. 1.otrok Lj 
Mišmašek 15.4. 2.otrok Nova Gorica 
KmAlU MaMiCa 16.4. 3.otrok Celje Zogica_marogica 19.4., 1.otrok, Gorenjska
NaJJana 20.4. 1.otrok Nova Gorica 
Bella87 22.4 1.otrok Komenda 
TissaBaby 27.4. 1.otrok Lj 
Venera27 22.4. 1.otrok Celje 

Kmalu4 ? 
Erka ? 
Anonimen 19.4. 2. Otrok Maribor 
Tirožica5 ? 


(odgovor članu Venera27)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: APRILČICE 2019
14.11.2018 7:30:04   
Zogica_marogica
Ehhh malo mi je ponagajal enter pri vpisu na seznam.
Drugace pa cestitke za dobre novice s pregleda! Vcasih je fajn kaksne take vzpodbudne informacije slisat, da smo potem bolj pomirjeni :) Kako lepo je brat vse te vesele odzive s pregledov, a ne :D se mi zdi, da pridemo kar na krilih ven iz ordinacij ;) 

(odgovor članu Zogica_marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: APRILČICE 2019
14.11.2018 8:53:44   
Jjmomy
Da se vem še jaz malce pridružim. Sem iz Škofljice, pdp imam 12.4. je pa to moja prva nosečnost. Nestrpno čakam, da začnem čutit dojenčka. Pozna se mi zelo malo, sicer sem težja za 4kg. Vse poteka bp, na začetku edino ful utrujenosti, sedaj je že bolje, imam kar velik apetit. Zanima me kako ste se odločale za Nifty test? Midva sva se po pogovoru z ginekologom odlocila da ne greva saj naju je v pogovoru pomiril in nama rekel, da sva v res najnizji skupini tveganja po nuhalni svetlini in dvojnim hormonskim testom. Sedaj mi je pa mogoce malce zal, da vseeno nisva še Nifty testa naredila. No ja, saj vrjamem da je vse ok, ampak saj veste, se bolj si pomirjen, ko ti recejo da je res 99% vse ok.  Komaj čakam morfologijo :) Lep dan vam želim nosečke. ;)

(odgovor članu Venera27)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: APRILČICE 2019
14.11.2018 9:42:48   
Zogica_marogica
Mislim, da je od vsakega para odvisno, kaj jima predstavlja tisto stopnjo sigurnosti, da sta med nosečnostjo mirna. Nekateri se za nuhalno sploh ne odločijo, nekateri grejo še na Nifty test in vsak ima zase najbolj prav, vsak par zase najbolje ve. Nama so najprej v porodnišnici zaradi predhodnih težav predlagali Panoramo (podobno kot Nifty), ampak sva se potem odločila po pogovoru z ginekologinjo, da ni potrebe, ker težave niso bile povezane s tem, kar se na teh testih preverja. Malo je tudi odvisno od zdravnika - eni so ful navdušeni nad vsemi temi novostmi, drugi nekoliko bolj zadržani. Tako sva se potem odločila samo za nuhalno in Pušenjak je tako zatrdno rekel, da ne potrebujeva nobenih drugih preiskav, da naju je kar ven odneslo hehe ;) Nuhalna pa se mi je zdela v redu, ker se ne preverja samo možnost za kromosomske napake, temveč tudi za srčne napake in opravi se tudi zgodnji pregled bejbija :) Če bi bil rezultat nuhalne slabši, bi pa se vsekakor odločila za Panoramo oz. Nifty in ne za amniocentezo oz. biopsijo hieronskih celic. Tako da mislim, da če so vama rekli, da izgleda vse v najlepšem redu, je to super popotnica :)
Se mi pa ne zdi ok to oglaševanje na primer po Facebooku, ki sem ga videla zadnjič. Pisalo je nekako takole: imela si nuhalno in vse izgleda dobro.Vendar, ali je RES vse vredu? - Se mi zdi, kot da prav apelirajo na ta vse bolj prisoten strah parov, da je kaj narobe..

(odgovor članu Jjmomy)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: APRILČICE 2019
14.11.2018 9:51:19   
Jjmomy
Saj imas prav ja. Ja res je, kar zastrašujejo na vsakem koraku glede teh testov in vsega. Potem pa beres malo prevec pa vidis kako to vsi grejo itd. In si že malce v dvomih. Sem prepričana da je vse ok, ne smem pozabit na to in bo vse ok :) si me pomirila malce, hvala 😁

(odgovor članu Zogica_marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: APRILČICE 2019
14.11.2018 10:25:30   
Venera27
Ne me narobe razumet. Ampak se mi zdi, da so vsi testi ala Nifty&Panorama, čedalje bolj modna muha med nosečnicami. Me prav čudno gledajo, če kateri rečeš, da nisem šla. Jaz bi šla samo v primeru res slabih rezultatov nuhalne ali DHT-ja🙂

(odgovor članu Jjmomy)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: APRILČICE 2019
14.11.2018 10:33:14   
Bebeee


IZVIRNO SPOROČILO: Zogica_marogica

Vzdevek PDP Otrok Kraj 
Kolica 28.3 1.otrok Krško 
Jetkarmak00 29.3. 1 otrok, Jesenice 
PaNdAlex 1.4. 1.otrok ? 
KIARA2009 6.4. 2.otrok Lj 
Cvetnilist 7.4 1.otrok Maribor 
Nosecka30 9.4. 2.otrok Celje 
Bodoca mamica1 12.4. 1.otrok Kamnik 
EllaVita 13.4. 1.otrok Lj 
Mišmašek 15.4. 2.otrok Nova Gorica 
KmAlU MaMiCa 16.4. 3.otrok Celje Zogica_marogica 19.4., 1.otrok, Gorenjska
NaJJana 20.4. 1.otrok Nova Gorica 
Bella87 22.4 1.otrok Komenda 
TissaBaby 27.4. 1.otrok Lj 
Venera27 22.4. 1.otrok Celje 

Kmalu4 ? 
Erka ? 
Anonimen 19.4. 2. Otrok Maribor 
Tirožica5 ? 






Bebeee 6.4. 1. otrok Ljubljana 

(odgovor članu Zogica_marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: APRILČICE 2019
14.11.2018 11:37:55   
TissaBaby
Ja, prodat je treba vse in na vse pretege. Jaz bi tudi sla na Nifty le ce bi bili slabi rezultati. Je pa tako... poznam eno, ki je imela vse ok, puncka pa se ni ok rodila. Itak se na teh preiskavah preverja te standarde stvari, na koncu je pa lahko se marsikaj. Samo ce to razmisljas, potem se ne bi nikoli odlocil za otroke. Moramo biti pozitivne in to je to! 🙂

(odgovor članu Bebeee)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: APRILČICE 2019
14.11.2018 15:29:14   
Cvetnilist
Tako, pregled je za mano punce. user posted image Ni bilo nič posebnega, spet pregled z vaginalnim ultrazvokom, maternični vrat je dol 37 mm in zaprt, srček bije to pa je tudi to kaj je bilo na tem pregledu. Spola se seveda ni videlo, ker je bil otrok obrnjen na glavo haha. Tako da bom morala počakati do morfologijo, na katero sem sedaj naročena 4.12. user posted image Dobila sem pa spet neki dve napotnici, da morem dati kri, preveriti mi je dala pa tudi glukozo za vsak slučaj. Rekla pa je da naj grem dati kri komaj čez kake 4 tedne, da ne rabim še zdaj. Oddahnila pa sem si tudi, ker je rekla da se pa zdaj nisem preveč zredila. user posted image

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: APRILČICE 2019
14.11.2018 17:29:43   
Zogica_marogica
Samo da je srcek in to je to hehe! ;)Zakaj pa ti je dala za glukozo? Jaz sem imela v prvo na tesce sladkor 5,01 in sem morala potem naslednjic se enkrat dat, ces da je zdaj po novem meja za nosecnice 4,99. No ocitno je bilo potem ok, ker me ni poklicala. Upam, da ne bo se kaj. A to bos imela prav uni test s sladkorjem ali samo iz krvi? 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: APRILČICE 2019
14.11.2018 17:45:32   
Mišmašek
Ojla punce, jaz imam pa en tak čuden problem. Včiraj ponoči sem kihnila in me je tako zarezalo v maternici, kot bi mi jo nekdo z nožom zarezal okrog in okrog. Sedaj me pa že ob najmanjšem kašlju in naporu boli. A ima še katera tako? Lp

(odgovor članu Zogica_marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: APRILČICE 2019
14.11.2018 17:50:21   
Cvetnilist
Zogica marogica, vprašala me je danes če imamo sladkorno v družini in sem ji povedala, da imata obe babici. Rekla je da to sicer ni tista ožja družina ampak da boma vseeno raje preverili. Tak da mislim, da je to bolj zato da se zasigurama. Drugače pa ne vem kak bo zgledalo to, dobila sem tisti dolgi beli list za odvzem krvi in tam je označena gor zraven ostalega še glukoza. Drugače pa ja tako kot si rekla, glavno, da je srček. user posted image
Mišmašek, to se je meni zgodilo enkrat bolj na začetku nosečnosti ampak je bilo pol hitro bolje. Nič se ne preveč sekirat. Če pa bo bolečina vztrajala kakšen dan dva pa le pojdi k svojemu ginekologu.

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: APRILČICE 2019
18.11.2018 20:30:50   
KmAlU MaMiCa
Evo punce da se se jaz malo javim...pri nas se je zacela sezona virusov...imam obe hcerki bolani in upam samo da jo jaz odnesem brez kake vrocine. Drugace se pocutim super, edino kar je zadnji teden kar ne morem spati...zaspim full hitro in se cez kako uro ali dve zbudim in sem budna vcasih tudi do 4 zjutraj. Se se keri to dogaja?
Drugace pozdravljene vse nove...zgleda da bo aprila res kar nekaj novih otrockov...full fajn😊
Glede spola je tudi meni ginekologinja napovedala fantka ampak so mi v prejsni nosecnosti isto napovedali fantka ki pa se je na morfologiji spremenil v puncko...tako da jemljem to malo z rezervo ceprav bi imela enega svojega razvajenca...punci sta obe atijeve lubike. 
Kilogrami...joj joj joj...jaz spadam men nosecnice z ogromnimi trebuhi in ze zdaj zgledam kot da sem tik pred porodom. Soseda je sedaj rodila pa je imela manjsi trebuh kot ga imam zdaj jaz. Upam da se to malo ustavi drugace ne vem kako bom zdrzala do aprila. Apetita neki nimam in tudi ne jem nic kaj vec ampak kg pa vstrajno rastejo. Se pa ne obremenjujem s tem...se bom po aprilu😃. 
Opreme imamo mi ze kar nekaj od prej...edino cotke mamo vecinoma punckaste kar pomeni uzitek v nakupovanju zame ce bomo res imeli fantka. 
Ze razmisljate kaj o imenih? Jaz imam navado da full hitro izberemo ime in po njem tudi klicemo dojencka ko se z njim pogovarjamo...vse  do rojstva...pa se mi zdi kot da se potem takoj na nek nacin odziva na svoje ime...kot da bi ga poznal. Moji hceri imata obe imena na 3 crke, isto bo imel ta...zdaj samo se pocakamo potrditev spola in je to to. 
Moram vam povedat se da ste super in da sem vesela da smo v takem stevilu ostale tu...jaz namrec nimam fb in mi je full fajn pocvekat z vami pa ceprav redko utegnem...vas pa redno berem in sem vesela za vse vase lepe novice...posebej za novopeceno gospo...cestitam in zelim srecen in vecen zakon...naj ga drzi ljubezen, spostovanje in iskrenost...to je recept za vecno sreco. 
Lep pozdrav vsem

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: APRILČICE 2019
18.11.2018 21:22:38   
TissaBaby
Punce, jaz sem začela malo za vozički firbcat. Povejte malo tiste, ki niste prvorodke, kakšne ste imele, ste kupile nove ali rabljene, se splača kak nakup preko neta mogoče?

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: APRILČICE 2019
18.11.2018 22:58:16   
TissaBaby
Oooo hvala, kmalumamica 😊. Oprosti, sem prej napisala in mi sploh ni pokazalo tvojega posta nad mano. 
Jaz sem ok, ime imava ze izbrano, no, ce bo res fantek ostal. Mi je rekla G, da pri meni ni dvoma 😁. Zgleda res zelo opazno lulcek. Razen ce ni kaj drugega to... popkovina, roka, booo. 
Tudi meni se zdi, da smo same zrele tukaj in super tece debata 👌🙂. Sem tudi na FB, a tam nic ne dogaja, po moje tudi bolj zadrzano vzdusje zaradi razkrite identitete. Jaz imam rada forume in manj uporabnic 😉. 
Sem pa v 17.tednu in ugotavljam, da se premalo bondam z otrokom. Se vi kaj pogovarjate z njim, nacrtno poslusate glasbo? 
Pozdravcki vsem in lep zacetek tedna 🍀



(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: APRILČICE 2019
19.11.2018 8:29:08   
Zogica_marogica
Tudi mi se priporocamo za info glede vozickov in opreme. Nama se zdijo ok Mutsy vozicki, ker so lahki pa se lepo sestavijo (jaz sem bolj drobna pa nocem neke pretirane telovadbe zganjat :P), ampak morava seveda vse se sprobat v trgovini.Cez dva tedna greva v Celovec v Ikeo in se kam - a katera z Gorenjske pozna kaksno veliko trgovino z baby opremo v Celovcu? :) Pa lep zacetek tedna s temi snezinkicami! :) 

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: APRILČICE 2019
19.11.2018 11:41:40   
Jetkarmak00
Zogica, js sm iz gorenjske (zgornja gorenjska) pa sva šla po komplet sobo v villach (lutz trgovina, nasproti atria) vse v stilu, zraven še pižame v stilu, spalne vreče its. Če želiš kakšne slikce lahko posljem ;) 

(odgovor članu Zogica_marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: APRILČICE 2019
19.11.2018 19:29:12   
Cvetnilist
Kmalu mamica, tudi jaz jemljem spol malo za rezervo do morfologije. user posted image Takrat se bo pa vrjetno že lepo videlo. user posted image Drugače pa tudi jaz imam že precej trebuščka, se včasih sama sebi smejim kakšna sem že haha. user posted image Potem si pa mislim, da sem že tako in tako v 5. mesecu in da je vrjetno normalno, da je takšen. user posted image Glede kilogramov pa sem bila na predprejšnem pregledu kregana, na tem zdaj je bilo ok, za naprej pa se bom trudila ne preveč obremenjevat s tem, jem normalno, 4 obroke na dan in to je to. Malo se edino izogibam sladkarij. user posted image Glede imen pa se za punčko nagibam k Naja, za fantka pa še s partnerjem nimava izbranega imena. Nobeno, ki ga predlagam, mu ni všeč haha. user posted image Se pa strinjam, da so punce na tem forumu res super, prav fajn je počvekati z vami!! user posted image
TissaBaby, jaz se občasno pogovarjam z otročičkom, ponavadi takrat ko začne brcat. user posted image Pa navado imam, da vedno ko brcne si pobožam trebušček in otročičku kaj rečem. Drugih posebnih načinov zbliževanja nimam. user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: APRILČICE 2019
19.11.2018 20:07:47   
KmAlU MaMiCa
Glede vozickov imam jaz izkusnje s Stokke Exploryjem. Super vozicek za v mesto...za dezelo in kake off road variante niti slucajno...tud recimo zoo v lj no go...sem znorela zraven. Je pa visok, hitro se sestavi in razstavi in pa res je fajni za vozit. Minus je zame ker nima nobenih prakticnih zepkov ali kosare...razen ono spredaj ki jo je treba odpirat za vsako stvar ki jo zelis. Midva bova sedaj gledala na to da ima veliko kosaro za odlaganje, da se enostavno zlozi in da je vozen tudi za kak makadam.Jaz se v vsaki svoji nosecnosti z otrockom pogovarjam, mu pojem in govorim ni da ni...mogoce bo kera mislila da sem zmesana ampak tak pac je. Od zacetka nosecnosti pisem tudi dnevnik ki ga zakljucim ob rojstvu in ga cuvam do njenega ali njegovega 18 rojstnega dne. Sem pac tak clovek ki mi take stvari full pomenijo in mam vedno neke svoje obicaje. 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: APRILČICE 2019
19.11.2018 22:14:53   
TissaBaby
Jaz mu pod tusem kaj recem, potem sem pa sama sebi hecna 😄. Cakam se na brcike, da mi bo lazje mu kaj rect. Drugace pa delam v soli in me itak nonstop poslusa. Zato je verjetno na morfologiji roko dvigal, ker je prevec v soli 😂. Pa z dragim ful pleseva, tako sva se tudi spoznala in mu glasbe in trebuh ob trebuh ne manjka ❤. 
Jaz rabim vozicek za makedam, ker bom vozickala po ljubljanskem pst-ju. Bo se katera? Bi bilo fajn kaj druzbe imet takrat spomladi. Jaz gledam predvsem Baby Design. Mi je ful vsec in cenovno dostopen. 
Pozdravcki.

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: APRILČICE 2019
21.11.2018 12:39:14   
Kolica
Živjo punce. Se še jaz malo javim po dolgem času. Včeraj sem imela morfologijo in vse je tako kot mora bit, tako da sem zelo vesela. Sedaj dva dni opažam, da ko se zvečer uležem in umirim pričnem zelo težko dihat. Kot da ne morem dovolj zraka zajeti. Tako da zelo slabo spim zadnji dve noči. Malo mi pomaga, če se dam v sedeč položaj, ampak je tako zelo težko spat. No danes me pa to težko dihanje spremlja že celo dopoldne. Se še kateri to dogaja?

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: APRILČICE 2019
21.11.2018 19:19:11   
TissaBaby
Meni med spanjem ne, tezje pa prisopiham po veliko stopnicah, kot ena bakica 😁. 
Kolica... spis na boku? Ker na hrbtu naj bi vedno manj, na trebuhu pa dokler lahko 😂. 

(odgovor članu Kolica)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?