|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 10:59:29   
LoniRR
Tissa jst pa delam samo vaje  za misice medenicnega dna. Za masiranje presredka sem pa kr prelena. Zmeraj pozabim 🤔


(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2376
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 11:02:47   
Mišmašek
Evo mene, ob 8:57 nas je razveselil Žan ❤️😍 velik 47 cm in 2290g težak. Oba sva ok 👍😁


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2377
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 11:11:01   
LoniRR
Oooooooo cestitke obema 😍🤗

Pa naj vama dan cudovito mine 😍

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 2378
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 11:25:23   
jabuk
Čestitke!!💕...lepo praznuj materinski dan :)


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2379
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 11:52:08   
Cvetnilist
Iskrene čestitke Mišmašek! user posted image Želim vama obilo lepih trenutkov in veliko, veliko cartanja! user posted image Si dobila najlepše darilo kaj je možno za materinski dan.

Jabuk kaj pa ti? Kako kaže? user posted image Kdaj imaš kakšen pregled?

Drugače pa jaz imam tudi danes že pregled za sabo, prav ne morem verjet, da sem že 38t1d. Bil je čisto tak klasičen pregled, ctg, pogovor z ginekologinjo in je to to. Ctg popadkov ni zaznal, mali zelo lepo bije srček, edino ni ji bilo najbolj všeč, da je bila priklopljena na ctg, ker je kar divje brcala haha. user posted image Aja pa da se ne pogovarjamo, da sem bila na ctg več kot pol ure, ker je sestra pozabila name. user posted image Drugače pa mi zdaj vedno reče ginekologinja, da se vidiva, če prej ne rodim. Prav hecno je to slišat. user posted image Ampak moram priznati, da imam vedno bolj občutek, da se moja mala pred rokom definitivno ne bo odločila priti na svet, očitno ji je prelepo. user posted image Sem pa srečna, da so se KONČNO kilogrami ustavili in da se ne redim več, je bil že čas. user posted image

Jaz si drugače presledka ne masiram in tudi vaj ne delam, edino res pridno pijem čaj malinovih listov. Se trudim spiti vsaj 3 skodelice na dan.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2380
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 11:52:54   
LoniRR
Punce nekatere prvic letos, nekatere pa ze veckrat... ampak za vse je pa letos poseben dan. Lepo praznujte materinski dan s trebuscki/s strucko v narocju 😘🌺


(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2381
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 11:55:45   
Cvetnilist
Hvala enako Bodoca mamica1. user posted image Praktično smo že vse letos mamice. user posted image

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2382
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 13:09:38   
KmAlU MaMiCa
Cestitam mamici in malemu lepotcu...joj mam kr solzne ucke ko sam postudiram da ze drzis svojega princa v rokah...vse najboljse tudi vsem ostalim za materinski dan:) 


(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2383
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 13:49:05   
Mišmašek
Hvala vsaki posebej za čestitke in lepe želje! 🤗😘 Z Žanom sva se tudi že dojila in je lepo vlekel, je prav priden fantek!  Sedaj pa spi pri meni na postelji. 🤗❤️ Cr je pa tudi šel super skozi. Po mojem bom že probala kmalu vstat 😁👍 lep materinski dan vsem!!! 🌷🌻🌹


(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 2384
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 14:17:39   
Cvetnilist
Super Mišmašek! user posted image Res vse lepo z malim sončkom, priznam, da ti kar malo zavidam, ker tudi sama komaj čakam, da bom imela svojo pikico v naročju! user posted image user posted image Pa želim ti čimprejšnje okrevanje po CR!user posted image

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 2385
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 15:32:33   
jabuk
Iz pregleda. Danes pa nič popadkov na ctg, še zmeraj 2cm, otrok je vredu, še dosti plodovnice, posteljica je vredu. Je pa rekel, da tisto prejšnji teden ni bil čep, ker jaz čepa že zdavnaj nimam. 🤔...Naslednji pregled v četrtek, bo samo ctg. Sem pa 40t/3.


(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2386
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 16:54:08   
TissaBaby
Mismasek, cestitkeeee! Juj, kaksen drobizek! Zdej pa naj pridno papca! 😊😊😊 Super, da vse ok potekalo! 
Jabuk, ti gre ze kej na zivce, da otrocka se ni ven? 🙂
Jaz ju3 pregled. Me prav zanima, kaj bo povedala. Nic mi ni ctg omenjala zadnjic. Sem pa v 35.tednu. Se 4x delat 😁. 

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2387
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 16:58:25   
jabuk
Tissa, ja res je. Malo sem začela dvomiti v naravni porod in se mi vedno bolj dozdeva, da bo 4.2. CR. Tudi ginekolog je bil danes bolj brez upanja. Je rekel, da je dol vse lepo pripravljeno, samo popadke moram dobit.


(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 2388
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 20:35:30   
Cvetnilist
Pa toti ctg je baje tako tako, da ne pokaže vedno popadkov. Ja kaj pa bi te lahko blo če ne čep? Pa kak da ga že zdavnaj nimaš več, saj pa bi te videla kdaj bi ti šal čep. Jaz še vseeno držim pesti, da bo šlo naravno rodit Jabuk. user posted image
Tissa, mislim da se nekje tam po 36. tednu začne delat ctg, ko stopiš v 9. mesec. Vsaj pri meni je bilo tako, ma pa seveda vsak ginekolog svoj sistem. No super, zdaj boš lahko začela malo počivat in se pripravljat na svojega otročička. user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2389
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 21:24:35   
jabuk
Cvetnilist, je rekel, da sem že pri 37t brez čepa, ker sem bila takrat že malo odprta in on je lahko že pobožal glavico. Je rekel, da je moral bit močan sluzast izcedek zaradi pregleda....Me pa zdaj po pregledu že 5ur boli, ko otrok tak dol pritiska...Imam še en teden časa, mogoče se pa še vse zgodi. 


Ena znanka je imela zjutraj pregled in je bila 2cm odprta (po roku), nič popadkov, je rekla brez veze in šla domov. Ponoči dobila popadke in pride v porodnišnico in 6cm odprta. 😁

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2390
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 21:35:29   
Cvetnilist
Zanimivo s tem čepom no, da se lahko odlušči brez da bi sploh opazile. Mogoče bo pa danes ponoči kaj, ker pri tebi pa je res sedaj samo še vprašanje časa. user posted image Jaz mislim, da boš v tem tednu rodila, ker tak kolikor napišeš, se mi zdi, da se ti telo že res lepo pripravlja na porod. Koliko pa te moraš biti odprta, da te sploh pošlje ginekolog v porodnišnico? Pa kaj tudi po roku te še spremlja tvoj ginekolog?
Ja saj to pa sem marsikje že prebrala, da so bile dopoldan punce še čisto ok, brez kakršnih koli znakov, zvečer oziroma ponoči pa so že imele svoje štručke v naročjih. user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2391
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 21:39:55   
jabuk
Ponavadi te napotijo na pregled v porodnišnico, ko si čez rok. Ampak moj je rekel, da brez veze, ker sem tam že bila in že imam termin. 🤔


(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2392
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 21:43:52   
Cvetnilist
Aja ok, ker mi ni bilo zdaj jasno, ker meni je naročila sestra, da naj na rok pokličem v porodnišnico in se tam naročim, če pač do takrat še nič ne bo. Kaj pa križ te boli kaj Jabuk? Mene zadnje dni nenormalno boli. user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2393
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 23:27:02   
LoniRR
Hm tissa oz. Cvetnilist mene je dala na ctg v 35 tednu tko da je cisto odvisno od vsake G. Posebej. Tudi od takrat imam vsak teden pregled. Zdaj v sredo bom imela ze 3ji CTG pa sm 37 tednov. Mi je pa napovedala v naprej, ker sem morala pred pregledom sladko jesti, da slucajno nebi otrok zaspal vmes hehe.Uglavnem tale ctg meni ni prevec prijeten. Prvih 10min. Mi je super. Po 1h pa imam ze dovolj lezanja na eni strani. Sem si pa zadnje par dni kr mal odvec. Cim se prevec naprezam mi ze trebuh otrdi in boli. Upam, da bo kaj prej, ker se 2 tedna ali pa celo 3 cakat mi bo res muka. Hehe al pa sem ze tako neucakana 😃 ze umivanje zob mi postane muka, ker me po 10min. Ze prov hrbet pece. Tko da rabim premor ze po uporabi medzobne scetke.

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2394
   RE: APRILČICE 2019
25.3.2019 23:59:23   
TissaBaby
Meni so pa malo podplati zaceli zatekat in me zvecer rahlo bolijo. Revezi, niso navajeni take teze 😐😁. Ah sej bo, vse bo, samo naj zdrav pride misko ven in naj bo za oba prijetna porodna izkusnja. 
Mismasek, kako si? Pozabila rect... ful lepo ime 🙂.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2395
   RE: APRILČICE 2019
26.3.2019 8:49:57   
jabuk
Meni so začeli delat ctg tudi v 35t. Na začetku so mi ga delali  10min, zdaj pa  20 min. 


Cvetnilist, me boli pri dolgih sprehodih, drugače ne. V prvi nosečnosti me je pa cel 9i mesec neprestano bolelo. 

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 2396
   RE: APRILČICE 2019
26.3.2019 10:17:00   
Mišmašek
Ma super sem, sem že na nogah brez katetra 😃 malo sicer še boli ma ni panike. Tamali se lepo doji, tako da zaenkrat je vse super 👍😁 ve, kako ste? Bogice, zdaj maste pa ta hude dni še do konca. Še malo pa boste rešene 😘


(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2397
   RE: APRILČICE 2019
26.3.2019 10:46:36   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Mišmašek

Ma super sem, sem že na nogah brez katetra 😃 malo sicer še boli ma ni panike. Tamali se lepo doji, tako da zaenkrat je vse super 👍😁 ve, kako ste? Bogice, zdaj maste pa ta hude dni še do konca. Še malo pa boste rešene 😘




Čestitke. Tudi jaz sem bila hitro ok po cr. Si rodila v Ljubljani? Kako je zdaj, ko so dojenčki ves čas zraven mame? Jaz sem to prvič najbolj pogrešala. Ko boš imela kaj časa in energije se priporočam za kakšno informacijo.

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 2398
   RE: APRILČICE 2019
26.3.2019 12:21:21   
Cvetnilist
Punce, meni se je danes odluščil čep. Druga ni moglo biti, ker je bila taka prav bež sluz. Zdaj pa očitno samo še čakamo, ker se je nekaj začelo dogajati. user posted image Sem pa danes 38t2d. user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 2399
   RE: APRILČICE 2019
26.3.2019 13:25:57   
jabuk
Super cvetnilist. :)


(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?