|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
31.3.2019 9:01:09   
Mamca.na.3
Jaz pa se vam javljam iz porodnišnice.  Vceraj popoldan se nam je pridružila deklica. Obe sva super.Vsem vam ki se čakate na dan d želim lepo porodni izkušnji in zdravja.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2451
   RE: APRILČICE 2019
31.3.2019 9:38:27   
jabuk
Ooo čestitke. V katerem tednu si pa rodila mamca? :)


(odgovor članu Mamca.na.3)
Neposredna povezava do sporočila: 2452
   RE: APRILČICE 2019
31.3.2019 10:16:02   
LoniRR
Jabuk drzim pesti. Hehe na koncu te bo pa ravno v torek zvilo od popadkov 🙈

Tudi sama tezko sedim ko me spika zgoraj tko da voznja z avto ni prijetna. Ko hodim me vsake toliko mala spomne da ima glavno besedo in me prov fajn zaboli ali pa mi trebuh otrdi ampak kondicijsko in glede na pocutje pa mi je lazje. Prov z uzitkom grem na sprehod in na svez zrak 😀
Mamca na 3 cestitkeeeee 😍👍 zelim vama cimvec cudovitih trenutkov. Uf se ena, ki je pohitela in nasa prva puncka. 🤩

(odgovor članu Mamca.na.3)
Neposredna povezava do sporočila: 2453
   RE: APRILČICE 2019
31.3.2019 11:04:13   
Mamca.na.3
1 dan po pdp sem rodila. Me je že v petek zvečer nekaj spikalo,  pa ponoči tudi. So bili.popadki na 15 min in tudi že bolj pogosti, pa spet ne. Pa sva se šla vseeno pokazat v soboto zjutraj v porodnišnico, kjer me niso upali spustiti domov, so me dali na oddelek in potem sem šla malo čez 15h v porodni, čez uro in pol sem imela našo tretjo srečo že v naročju. 
Vsem želim, da čimprej dobite svoje male sreče v naročje in da vam vse sreče po načrtu. 

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2454
   RE: APRILČICE 2019
31.3.2019 11:22:13   
TissaBaby
Mamca.na.3 cestitkeeeee 💖💖💖. Fajn se mejte in veliko zdravja! 
Jaz pa koncno docakala porodnisko 🙂🙂🙂. 36.teden. Imam se ful enih planov pred rojstvom miska 😁.

(odgovor članu Mamca.na.3)
Neposredna povezava do sporočila: 2455
   RE: APRILČICE 2019
1.4.2019 7:18:13   
KmAlU MaMiCa
Mamca iskrene cestitke ob rojstvu hcerkice in predvsem veliko cartanja. 😊


(odgovor članu Mamca.na.3)
Neposredna povezava do sporočila: 2456
   RE: APRILČICE 2019
1.4.2019 9:21:56   
jabuk
Jutri pa odhajam v porodnišnico. Bom poročala kaj se bo dalo zmenit, oziroma kaj bodo ugotovili in naredili. Sem zelo živčna, se počutim, kot da grem v bolnico in ne v porodnišnico. Pa ne vem kaj me čaka- lahko naletim na ginekologa, ki me bo znal poslušat, ali pa na takega, ki bo bil prepričan v svoj prav- kot nek izpit, ko ne veš, kaj te čaka....Sicer pa je moje dete zelo živahno, tak da tudi ne vem, zakaj bi jo na silo ven vzeli, če ji je notri prijetno-razumem, če bi ugotovili, da je posteljica stara, da plodovnica ni ok, ctg ni ok...ampak trenutno jo zelo dobro čutim. 

Moram malo pojamrat... 

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 2457
   RE: APRILČICE 2019
1.4.2019 16:55:24   
Cvetnilist
Čestitke Bodoča mamca na 3 in obilo užitkov s tvojim sončkom! user posted image user posted image
Jabuk, želim ti vso srečo za jutri in res upam, da se ti bo vse izšlo tako kot je treba. Moje mnenje je, da se s pravim odnosom da vse dogovoriti. Javi se nam s kakšnimi novičkami. user posted image
Jaz sem pa imela danes zadnji pregled pri svoji ginekologinji. Imela sem samo ctg, pregledala me ni, sicer me je presenetlo, ker sem povedala za čep ampak ok. user posted image Od drugega tedna naprej sem vodena v porodnišnici, morem v petek poklicati in se naročit, če do takrat še ne bo nič.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2458
   RE: APRILČICE 2019
1.4.2019 17:41:54   
Mišmašek
Da se malo javim 😋 mi imamo danes en teden in smo bili že prvič na sončku. S porodnišnice sva prišla v soboto, počutiva se super, meni so danes še šive pobrali in to je to. Tamali je priden, samo spi in je in kaka. No saj vem da se to lahko že zvečer obrne, ampak zaenkrat je tako. Jabuk tebi želim jutri vso srečo, da bi bilo kot si želiš! 😘 Ostalim pa tudi čimveč energije do konca! Punceee uživajteee, življenje je prelepo, da ga ne bi izkoristile z nasmehi na obrazu!!! 🤗😘😘😘


(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2459
   RE: APRILČICE 2019
1.4.2019 18:15:44   
jabuk
😊...mah saj sploh ne vem zakaj tak jamram, verjetno hormoni...Karkoli se bodo odločili, to bomo izpeljali ☺

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 2460
   RE: APRILČICE 2019
1.4.2019 18:20:27   
Cvetnilist
Mišmašek, joj jaz res komaj čakam, da bom na enakem kot ti. user posted image Je pa res lepo prebirati tvoje lepe novice. user posted image Kako pa ti kaj ponoči spi mali sonček?

Jabuk, vztrajaj pri svojem. Vseeno si ti mama in tista, ki na koncu odloči kako in kaj. Če je z otrokom vse ok in če nisi 2 tedna čez PDP, ni razloga, da bi ti na silo delali carski rez. user posted image To je vsaj moje mnenje.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2461
   RE: APRILČICE 2019
1.4.2019 18:23:53   
jabuk
Ja res je, imaš prav cvetnilist 😊...Upam, da ne bom jutri tiho pred zdravniki-učinek bele halje včasih naredi svoje. Po eni strani sem že neučakani, po drugi strani pa je fino, če bi imela lep porod.


Joj mišmašek blagor tebi :). 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2462
   RE: APRILČICE 2019
1.4.2019 18:42:55   
Cvetnilist
Pa meni je ta knjiga Modrost rojevanja malo ostala v glavi, ker piše dosti o tem kako nam zdravniki čisto po nepotrebnem vsiljujejo neke zadeve, ki sploh niso potrebne. In piše, da naj mamice ne odstopamo od svojih želja. user posted image Jaz bi na tvojem mestu vztrajala pri naravnem porodu, če se bo izkazalo, da je s tvojo pupo vse ok v trebuščku. user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2463
   RE: APRILČICE 2019
1.4.2019 18:59:12   
Mišmašek
Ponoči tudi lepo spi, ko je lačen, na približno 3h se oglasi brez joka, naredi samo e e. 😁 Potem ga podojim in spimo naprej. Zaenkrat je res priden! 👍❤️


(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2464
   RE: APRILČICE 2019
1.4.2019 19:10:52   
LoniRR
Jabuk se strinjam s cvetnilist kar sm ti ze par dni nazaj tudi napisala. V kolikor je vse vredu in tako tudi ti cutis in si zelis vztrajaj pri naravnem porodu. Ravno danes sem brala kako so se povecali % CR zto k prec k temu stremijo in dostikrat ni nobene potrebe po njem in le otrocek ni pripravljen se priti ven. Otrocek je tisti, ki da alarm kdaj se hoce roditi in preveckrat se medicina v to vmesava. Ne me narobe razumet. Se vedno je okoli 5% zensk, ki iz razlicnih zdravstvenih razlogov potrebuje medicinsko posredovanje in hvala bogu da imajo to opcijo. Jabuk ne se ustrasiti. Ce ti pomaga si zapisi vprasanja. Drugace pa kakorkoli bo, jst drzim pesti in vem da bota obe odlicno 😍👍


Oh mismasek kako lepo te je prebrati. Sm ti kr veliko ze fous. Sama sicer se se dobro pocutim samo tako si ze zelim stisniti k sebi svojo princesko. Ampak ona je glavna in na zadnjem ctgju ji je vilo baje se prevec fino tko da dvomim da bo imela namen hiteti. Mam se 11dni do PDPja...

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 2465
   RE: APRILČICE 2019
1.4.2019 19:38:56   
Cvetnilist
No res super Mišmašek, glavno da lepo papca in da pridno pridobiva na teži. user posted image
Bodoca mamica1, tudi jaz sem brala glede carskih rezov, kako se je povečal procent opravljenih po nepotrebnem. Predvsem v Ameriki imajo to nekakšno ˝modno muho˝. No saj potem pa nisi več daleč od PDP, meni manjka še 6 dni. user posted image Joj me prav zanima kako dolgo še bom čakala na svojo malo pikico. user posted image

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2466
   RE: APRILČICE 2019
1.4.2019 19:52:31   
KmAlU MaMiCa
Super Mismasek...zdaj je res super vreme za prve sprehode. Vazno da sta zdrava in da je priden...naj cimdlje ostane tako😉 Jabukti pa zrihtaj cimbolje jutri...fokusiraj se na svojo princesko in da jo bos kmalu videla ter se skusaj dogovorit kar si zelis. Drzim pesti da se izide tako kot hoces. 


(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2467
   RE: APRILČICE 2019
1.4.2019 21:46:12   
TissaBaby
Srecnooo jabuk! 🍀🍀🍀

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 2468
   RE: APRILČICE 2019
1.4.2019 22:55:59   
jabuk
Hvala punce. Rada bi naravni porod, tak da mi CR in niti sprožen porod nista pri srcu. So me prepričal v spinalno cr,  tak da če bo treba, upam da imajo prav, da mi bo ok, ker me je kar strah tega, da te režejo, ti si pa buden...Hvala še enkrat za spodbudne besede in srečo. 🙂


(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 2469
   RE: APRILČICE 2019
1.4.2019 23:18:41   
LoniRR
Jabuk naj te ne bo strah. Poglej s pozitivne plati. Takoj slisis svojega otrocka in ga lahko vzames k sebi. Ne sestyvljas se od narkoze ampak si takoj pripravljena poskrbeti za otrocka. Vse bo dobro bos videla. 😍😃 drzim pesti in naj bo po tvojih zeljah 😉


(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2470
   RE: APRILČICE 2019
1.4.2019 23:23:56   
LoniRR
Joj cvetnilist blizamo se roku hehe. Mene pa najbolj firbec matra kdaj me bo zvilo haha. A bo to ponoci, zjutraj, podnevi... ce bo kej po meni bomo imeli zabavo ponoci haha. Rodila v jutranjih urah. Ce bo po ociju pa tm enkrat popoldan hahaahhaah. Prov firbcna sm ker ne vem kaj pricakovati. Mislim upam da ne bom cev dan v elementu in me bo ponoci zvilo z nic spanja. Potem bo vse skupaj se tezje hehe. 🙈😍


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2471
   RE: APRILČICE 2019
2.4.2019 6:59:26   
Mišmašek


IZVIRNO SPOROČILO: jabuk

Hvala punce. Rada bi naravni porod, tak da mi CR in niti sprožen porod nista pri srcu. So me prepričal v spinalno cr,  tak da če bo treba, upam da imajo prav, da mi bo ok, ker me je kar strah tega, da te režejo, ti si pa buden...Hvala še enkrat za spodbudne besede in srečo. 🙂




Sem imela spinalno in ne bi zamenjala za splošno za nič na svetu. Otroka vidiš takoj, okrevanje je pa tudi hitrejše! Srečno!!! 🤗😘

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2472
   RE: APRILČICE 2019
2.4.2019 8:24:46   
jabuk
Oj. Trenutno se čistim od klistirja. Praksa je taka, najprej ctg, klistir, potem grem pa v porodno sobo in se bomo zmenili kaj in kako. Glede na vso situacijo, dvomim, da me bodo domov poslali in počakali, ko so že vse papirje zrihtal.


(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 2473
   RE: APRILČICE 2019
2.4.2019 9:33:38   
TissaBaby
Srecnoooo, se mal pa bo strucka v tvojem narocju 🍀🍀🍀.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2474
   RE: APRILČICE 2019
2.4.2019 10:47:30   
Cvetnilist
Jabuk, vso srečo danes!user posted image

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 2475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?