|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 15 16 [17]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2019
5.1.2019 15:01:22   
Ursa993
O super da se nas nabira iz obale.. iz kje pa ste iz obale? Jaz sem zaledje - Gracisce.. glede nakupovanja in to pa res nimam se cisto nic. Mi usi pravijo naj se pocakam malo. Bo pa to za naju prvi soncek tko da bomo mogli cisto use kupit... bo pa za “bodice” clane ostalo pa bo naslednjic lazje 🥳

(odgovor članu Sončica3)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Majčice 2019
5.1.2019 15:19:25   
Sončica3
Jaz sem na Markovcu. Kam pa hodite h G? Mogoče pa se kaj vidimo :) jaz imam v bolnici dr. Šifter.
Za naju je to tudi prvi otrok, punčka, tako da bo treba malo več kupit. Sicer sva posteljico že dobila od kolegov, sedaj dokončujeva previjalno (kar iz navadnega predalnika bova gor desko naredila) na ta račun pa sva ravno danes kupila podlogo za previjalno in pa par cunjic. Sicer nisem nameravala še sedaj kupovat, ampak so popusti in se ful splača. Drugo bova pa kasneje, je še čas :) 

(odgovor članu Ursa993)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Majčice 2019
5.1.2019 16:11:31   
dorchy24
Ursa js sem z Kopra -Salara . Dejansko lahko vse zadnji mesec kupis ,sicer js sem v prvi n. Vsak mesec nekaj kupla da se ni tako poznalo pri denarju. Zdj pa mamo kar neki tako da kako malenkost dokupim vecinoma so to se oblacila. 

(odgovor članu Ursa993)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Majčice 2019
6.1.2019 12:28:33   
dorchy24
Soncica js hodim k dr.Mrkajicu pred tem sem bla pa pri Lovsinu. Kar se tice gin mas pa eno grozno g. Ki je groba za pop.... ce ne drugo se bomo lahko srecale v porodnisnici . Drugace ce ste na fbju mamo skupinico ko smo sam te z klepeta ringaraje nas je 30 notri in nam je super :)

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Majčice 2019
6.1.2019 16:03:46   
Sončica3
Dorchy: ubistvu sem pri njej na novo, od septembra. Zaenkrat mi je uredu, bomo vidli naprej. Prejšnje v zd izola pa ne bom komentirala 😣 za tvojega pa sem slišala pohvale. Kaj pa z lovšinom nisi bila zadovoljna? Na nuhalni se mi je zdel ful uredu.Kdaj maja imaš pdp? Ok, vas poiščem na fb 🙂

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Majčice 2019
6.1.2019 16:16:19   
dorchy24
Na fbju nas nebos nasla ker smo skrita skupina lahko mi pises na zs pa te dodam notri v skupino. A si mela rozicevo ,vem da je grozna. Z lovsinom sm mela ful slave izkusnje v drugi n ko smo zgubili v 17t in potem sem mela se 10ss v 5/6t njemu je blo pac za vse vseeno njegov odg je bil kaj se sekiram sj sm mlajsa od njegovega sina . Tko da sem sla potem k mrkajicu. Pdp mam 6.5 

(odgovor članu Sončica3)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Majčice 2019
9.1.2019 9:34:33   
Ursa993
Moj g. Je biu dr. lucovnik iz ljubljane ampak sem ga zacasno menjala za Ravnikarja na obali. Da se ne vozim na vsak pregled v Ljubljano... ceprau sem slisala o Ravnikarju kar nekaj slabih stvari je do mene do sedaj biu vedno prijazen in korekten... jaz zal nisem na fb tko da se lih nebom mogla pridruzit v skupino... jaz pa imam rok 17.5 tko da upam da se bomo useeno srecale kje :D ... kdaj ste pa planirale it oz ce ste sploh mislile it v solo za starse?

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Majčice 2019
9.1.2019 11:23:38   
Vijoli_ca
Pozsravljene
Jaz nameravam v šolo za starše v februarju, ko bodo končno odprli prijave. Tu v MB jih namreč še niso. Je pa res da sem skoraj 3 tedne pred tabo (24t2d) , tako da bi raje opravila vse skupaj v feb, če se slučajno kaj zgodi in se zadeva pospeši pa da pač imava opravljeno ☺️Pa še 8 terminov je kar bo tako pobralo ogromno časa. V torek imam ponovnem pregled. Kri za toksoplazmo sem že oddala, glede na to da se ni bilo nobenega klica sklepam da je ponovno vse ok. Razen da mi je na odvzemu krvi roko razmrcvarila 😣 malo me je kar minilo do laboratorija. Pričakujem pa da me naslednji teden še čaka obremenitveni test na glukozo (zaradi let, pa ker težo malo preveč pridobivamo, čeprav ne jem toliko). Punce kak ste kaj z nabavljanjem stvari. Midva sva ravno kupila voziček, po sobo greva čez vikend. Edino cotike so še pred mano, ker nikakor od nikogar nič ne podedujem 😥 čeprav so obljube bile. Tudi jaz ostajam tukaj... Če pač bo kateri za klepet 😉

(odgovor članu Ursa993)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Majčice 2019
9.1.2019 11:49:17   
dorchy24
Ursa ravnikar ti je verjetno uredu ker nisi debela. On nemara debelih ljudi in je res nesramen. On je bil moj prvi gin ko sem se prvo zredila 2kg v nosecnosti mi je ozrekel da bom mela otroka invalida,ni da ni da mi je izrekel no umes sem ga menjala pa plus toksoplasmoso sem bla pozitivna pa niti rekel mi ni. Jaz v solo ne grem ker mam zdravstveno koncano in ne rabim delat. Drugace pravijo vsaj ene 2 mesca prej ker ve trajat dokler koncas solo. 

(odgovor članu Ursa993)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Majčice 2019
9.1.2019 16:19:40   
Ursa993
Ja to sem slisala da nemara debele. Ma nisem jaz suhicca pasem v “tezjo” kategorijo .. pri 178 mam skoraj 90kg ampak sej pravim do mene je biu do sedaj prijazen in use okej.. tko da nevem res

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Majčice 2019
9.1.2019 18:14:18   
Zabica000
Sej a katera ve a je potrebno it ponovno v solo za starse, ce si jo ze obiskoval dobri 2 leti nazaj? Bolj s tega vidika k v lj more bit partner prisoten na dolocenih predavanjih da je lahko potem zdraven pri porodu...

(odgovor članu Ursa993)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Majčice 2019
9.1.2019 19:01:13   
dorchy24
Zabica ne ni potrebno ker majo ze v registru in majo vpogled ce je dal dovolilnico.. Ursa je pa res da od tolko pritozb je dobil tudi inspekcijo in ni da ni ki je bil tak pa pol grob povrse  itd. Tko da se je lahko popravil. Nekoc tipo 30let nazaj je pa bil zelo dober gin.

(odgovor članu Zabica000)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Majčice 2019
19.1.2019 19:33:47   
suzanaL
Pozdravljene majčice, sama sem sicer julijka. Vseeno bi pa punce z obale (ursa, dorchy in soncika, ce sem si jih prav zapomnila) povprasala, če se imajo namen udeležiti kake vadbe za nosečnice in kje ?

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Majčice 2019
20.1.2019 14:55:47   
dorchy24
Heiii . Pri nas v kopru nisem zasledila nic takega vem pa da v postojni je. Js razmisljam da bi sla v solo za starse ceprsv mam zdrsvstveno koncano. Da malo popolnim dneve ker sem ns bolniski.

(odgovor članu suzanaL)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Majčice 2019
24.1.2019 13:56:35   
Nerodka
Živjo!
Pri nas v Idriji je vsak teden enkrat telovadba za nosečnice. Včeraj sem bila prvič in moram priznati, da je super. Malo razteznih vaj, malo vaj za moč, na koncu pa še malo sproščanja z ˇmeditacijoˇ. Vse vodita kineziologinja in fizioterapevtka.

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Majčice 2019
29.1.2019 16:45:30   
Sončica3
suzanaL: v kopru ima vadbo za nosečnice Studio Maja (na ogrlici). Sem pa na fb zasledila v tem času, kar nekaj brezplačnih delavnic joge in pilatesa, ki jih ponujajo ker imajo očitno namen vzpostavit take vadbe (tu ne mislim Studio Maja). Jaz sem se konkretno prijavila sedaj to soboto na tako brezplačno delavnico v Bcentru če se ne motim (Ulica 15.maja)Lp

(odgovor članu Nerodka)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Majčice 2019
5.2.2019 15:41:47   
Vijoli_ca
Pozdravljene Majčice 😉
Mogoče katera še pogleda kaj sem iz fb. Mene je danes poklicala patronažna sestra in pride jutri na obisk. Ima katera izkušnje kaj pričakovati na tem prvem obisku? Lp

(odgovor članu Sončica3)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Majčice 2019
7.2.2019 11:44:49   
Lewisia
@Vijoli_ca,

mene ni na fb, z veseljem pa spremljam ta forum, sem tudi majčica. :)
Kako je bil obisk patronažne? Kaj vse preveri, pogleda...?
Se mi zdi kar hitro, PDP imamo čez cca tri mesece. Sama nimam še pol stvari in če bi se mi takole na hitro najavila, bi jo najbrž prosila, če lahko prestaviva vsaj za kak dan, če se to sploh da.

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Majčice 2019
7.2.2019 12:36:22   
Vijoli_ca
Obisk je bil super. Gladko bi ga prestavila na kasneje, ampak mi je ustrezalo da je mimo 😉
Moj pdp je najprej bil 2.5, zdaj je 29.4 Oz zaradi napovedanega cr se prej. Obisk pa je ponavadi v 7.mesecu. 
Midva sva bila oba doma, ker je prišla ob 12.30 in moj hodi domov na kosilo in smo se vsi skupaj pogovarjali. Pogledala ni nič. Je pa vprašala za materinsko šolo, če že hodim (greva marca čeprav zaradi cr ne bi bilo potrebno, ampak skodit ne more). V bistvu je bila ful navdušena da greva oba ☺️Potem je povedala kaj vse in kdaj je potrebno urediti na CSD, občini in potem na ZZZS za ta malo ko se rodi. 
Pa kako in kaj potekajo njeni obiski, kdaj prvič pride kaj vse naredi. Da v bistvu vse ona s sabo prinese pa naj ne nakupujeva preveč dokler ne vidiva kaj vse potrebujeva za nego. Pa o malih št oblačil smo se pogovorili, da naj raje počakava. 
O dojenju, da pomaga svetovati pa da je zraven če potrebuješ spodbudo in pomoč. 
V glavnem moja je zakon 😁 pokličem jo lahko če imam vprašanja. Kakšne dobre pol ure je bila pri nama. 

(odgovor članu Lewisia)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Majčice 2019
7.2.2019 17:07:10   
Lewisia
Sliši se res fajn, torej ni ta obisk noben bav bav. :)

Je to na območju Lj ali kje drugje v Slo?

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Majčice 2019
8.2.2019 17:03:42   
Vijoli_ca
Noben bav bav ☺️Drugače pa je to bilo v Mariboru 😉Jaz mislim, da je ful odvisno tudi od patronažne same, nama je že soseda omenila da če se ni spremenilo kdo pride bo prišla super sestra in res je bilo. Pride pa takoj naslednji dan po odhodu domov na obisk, tudi če je vikend, praznik - takrat je pač možno da pride dežurna. Ker pri nama je možno da bo okrog velike noči oziroma potem odhod domov za vikend. Po carskem pa odpuščajo že 4-5 dan domov. Se mi zdi kar hitro. Ampak doma je tak najlepše 😉

(odgovor članu Lewisia)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Majčice 2019
8.2.2019 22:09:49   
Monka91
Pozdravljene majčice user posted image
slučajno sem zasledila ta forum, pa čeprav vidim,
da traja že nekaj časa bi se vam vseeno
rada pridružila, če seveda lahko user posted image


(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Majčice 2019
9.2.2019 4:44:25   
Vijoli_ca
Pozdravljena, na forumu so vsi dobrodošli 😉 obstaja pa tudi fb skupinica, ki je skrita in mislim da tam več čvekajo če te zanima ☺️

(odgovor članu Monka91)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Majčice 2019
15.4.2019 9:12:53   
Vijoli_ca
Naša babika se ni držala ne prvega določenega termina 2.5., ne drugega popravljenega pdp 29.4. In se je raje odločila priti kar 9.4. ☺️ Točno 37t0d. Zaradi nizke teže so vseeno obravnavali kot nedonosenko, ampak sva kljub cr šle že po 4 dnevih domov. Vsem majcicam želim lepe zadnje dneve/tedne. In dosti cartanje v maju. 

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Majčice 2019
7.5.2019 19:35:44   
dorchy24

Ooo cesritke,mi smo tudi hiteli na svet in prijokali 19.4 prvi rok se. Mela 27.4 drugi pa 6.5 tako da smo rojeni v 37tin4d. Z tezo 3350g in 51cm. Sem pa imela naraven porod, rodila v urci in pol.

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoli_ca

Naša babika se ni držala ne prvega določenega termina 2.5., ne drugega popravljenega pdp 29.4. In se je raje odločila priti kar 9.4. ☺️ Točno 37t0d. Zaradi nizke teže so vseeno obravnavali kot nedonosenko, ampak sva kljub cr šle že po 4 dnevih domov. Vsem majcicam želim lepe zadnje dneve/tedne. In dosti cartanje v maju. 



(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 15 16 [17]
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 15 16 [17]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?