|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 2020
17.6.2019 19:36:33   
nušika3
Oziroma js sm ze 36... evo se me ze pozabljivost loteva 😆

(odgovor članu nušika3)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Januar 2020
19.6.2019 19:24:24   
MamikaS
Pa sem tudi jaz docakala svoj prvi pregled. Ne spomnim se, ali sem bila tudi v prvih nosecnostih tako na trnih... srce mi je norelo, potne dlani, res me je bilo groza, da kaj ne bo vredu... in priznam - je sla tudi solzica, ko sem slisala srcka in videla tisto malo bitjece na zaslonu! Noro... V glavnem - custveno zelo intenziven dan! Ze pocasi planiram kako bova povedala starejsim otrokom - tiste ki ze imate vecje - kaksna ideja? Ste jim ze povedale? Imam obcutek da bodo pri nas bolj mesani odzivi... smo zelo povezana druzina in mislim da puncama ne bo najbolj vsec, da bosta morali deliti mamico se z nekom... 

(odgovor članu nušika3)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Januar 2020
19.6.2019 20:53:11   
nušika3
Hoja. Jaz cakam na svoj prvi pregled jutri. Fantoma pa ne vem kako bom povedala... tut ne vem kako bosta sprejela. Tamalemu se bo fino zdelo samo upam, da bo navdusenje trajalo tudi se potem, ko se dojencek rodi 😁. Starejsi pa... kaj pa vem al bo vesel al pa bo rabil cas, ker ga ze tamal vcas ob zivce spravlja, sedaj pa bo se en mlajsi kandidat. Ceprav kaksne krize pa gotovo ne bo, ker nista prav zakomplicirane sorte.Mogoce jima bom povedala sele na nuhalni in bi sli skupaj takrat na uz.

(odgovor članu MamikaS)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Januar 2020
20.6.2019 11:28:24   
nušika3
Moj prvi pregled je mimo 😊. Vse ok, noseca 9 t, srcek se lepo vidi in slisi... kaj dosti vec pa na tem pregledu nisem videla. Upam, da bom kmalu imela spet svoj nivo energije, ker sem bolj utrujena zadnje case in tudi folno kislino kar naprej pozabim jemat.

(odgovor članu nušika3)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Januar 2020
20.6.2019 13:33:03   
Ajda4
No, da se končno še jaz javim :) danes sem imela pregled zaradi hematoma in krvavitve. Za mano je 8t in hematom je čisto izginil, zaenkrat je vse vredu super...hvala bogu konec krvavitve!! Upam, da tako ostane. Zdaj se bom prijavila na NS. Danes je bil tudi uradno  prvi pregled, vzela mi je še kri. Kako ste ostale? Priporoča katera nuhalno kje na primorskem, ker bom ravno na morju v tistih tednih😅


(odgovor članu nušika3)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Januar 2020
21.6.2019 19:16:24   
Nananini
Hojla punce!


Se tri tedne nazaj sem bila v skrbeh ali je ok, da toliko tecem in spravljam srce na visoke obrate, ta teden pa zgodba popolnoma drugacna. Pridem iz službe, se samo ulezem v posteljo in spim 3-4 ure, potem s tezavo spravim kaj vase, se stusiram in grem nazaj spat do jutra in spet v sluzbo. Se v sluzbi sem bila enkrat tako utrujena, da sem glavo samo naslonila na mizo in zadremala za par minut 😊 
Zdaj verjamem vsem bivsim prijateljicam, vsem vam in vsem ki so bile kdajkoli nosece, da si res lahko tako utrujen ze v 10. tednu, da moras na bolnisko 😊 do sedaj sem si vedno mislila, da je to pretiravanje, smiljenje samih sebi... 
Do tega tedna sem uspesno skrivala nosecnost, ta teden pa so zaradi moje odsotnosti 3 prijateljice same ugotovile kaj se dogaja 😊
Ker imam prvi pravi pregled sele v 12. Tednu, se s to utrujenostjo tolazim, da je vse ok. Obenem sem vesela, da vidite in slisite srcke vasih pikic in upam, da imate kaj vec energije od mene. Ce katera pozna kakšen trik, kako naj pridem do energije, da vsaj po vecerji pospravim in obesim cunje preden zaspim, pa z njim na dan 😉Pa nasveta za odpravljanje slabosti bom tudi vesela (majhni obroki, ingverjev čaj, limonada ne pomagajo :) 
Lep vikend! ☀️

(odgovor članu Ajda4)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Januar 2020
21.6.2019 21:01:44   
nušika3
Ravno danes sem lezala na kavcu in se smilila sama sebi. Kot sem ze zadnjic jamrala sem kot cunja. Skos utrujena in sem skor ziher, da v prejsnjih nosecnostih nisem bila tolk. Tudi slabost se me loti, zadnjic sem celo bruhala, to nisem nikoli prej. Tudi sama se sprasujem, ce bom sploh se kdaj normalna v teh 9 mesecih in ful pogresam prejsnjo dozo rekreacije. Tekla sicer niti nisem, sem pa dost kolesarila, plezala, hodila po hribih... upam, da bo drugo trimesecje spet bolj naklonjeno mojim dejavnostim 😋. Skratka bolniske sicer ne potrebujem, bi si pa mocno zelela kuharico, cistilko in 4 urni delavnik 😆

(odgovor članu Nananini)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Januar 2020
22.6.2019 9:11:20   
Rojaal
Hojla,

včeraj imela nifty pregled. Vse razložili,  na hitro iz, da je preverila utripe, vzeli kri in to je to. Pa seveda drago plačala 😀. NS imam 4.7. pri tej isti G, tako da izvem rezultate takrat, ker jih lahko samo osebno.Tudi jaz skoz in skoz utrujena. Kot dojenčki 6-12mesevev, dopoldan spim 1h, popoldan 2-3h in ponoči 8-10h. Slabo mi je še skoz, bruham še samo občasno, sem pa popolnoma ukinila kavo in tople mlečne jedi in vidim, da je potem bolje. Lp

(odgovor članu nušika3)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Januar 2020
23.6.2019 8:24:20   
MamikaS
Kako se lahko poistovetim z vsem zgoraj napisanim... tudi jaz sem cel dan utrujena, ze ko se zbudim razmisljam, kdaj bom spet sla nazaj spat... za nobeno rabo nisem, gospodinjska opravila bolj na pol narejena, v sluzbi tudi komaj preguram tistih 8 ur... in ko se to stanje ze tako dolgo vlece res imas obcutek, da ne bo nikoli vec boljse... 🤤 zato pa je ta forum tako dragocen! Ko vidis da smo vse na priblizno istem... ampak bomo zmogle do januarja, ko bo vse poplacano in pozabljeno 💙

(odgovor članu nušika3)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Januar 2020
26.6.2019 9:58:12   
Leila3
Rojaal kateri Nifty si vzela?Gledala sem standard,basic itd..Po moje je dovolj basic?A si plačala kar pri svoji ginekologinji?

(odgovor članu MamikaS)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Januar 2020
26.6.2019 10:59:13   
Rojaal
Jaz sem vzela nifty standard, majhna razlika v ceni, med basic. 

Plačala sem na blagajni bolnišnice, ker ta G dela v bolnišnici. Ko sem prišla k njej, mi je vse razložila, sem izbrala paket, naredila na hitro uz, da je videla utripe in vzela kri. To je to.

(odgovor članu Leila3)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Januar 2020
27.6.2019 21:07:05   
Nananini
Hojla punce, kako ste kaj?


Jaz sem po 2 mucnih tednih, zdaj drugi dan ze cisto ok. Ni mi slabo, imam spet energijo. Upam da pri tem ostane. Sem pa 10t5dni. No jaz vam moram povedat, da se mi trebuscek pozna. Se kateri? 

(odgovor članu Rojaal)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Januar 2020
29.6.2019 10:35:29   
Leila3
Hej,hej:)Tudi jaz sem malo boljše s slabostmi.Sicer moram jesti vsake 3 ure,drugače me takoj zaboli želodec. Seveda sem se zredila za 1kg.Mi pa ne paše sladko,oz.mi je po sladkem takoj slabo.Trebušček se mi tudi malo pozna :)Komaj čakam nuhalno :)

(odgovor članu Nananini)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Januar 2020
29.6.2019 19:21:12   
Piika
Hej hej :)  naj se še jaz malo javim. Tudi pri meni so slabosti izginile, sem pa še vedno utrujena in moram popoldne še vedno malo zadremati. Čez dobra dva tedna imam nuhalno in že komaj čakam :) sva že zelo neučakana, da sporočiva novico še domačim. Jaz želim svojim doma pripraviti neko presenečenje saj bo za njih prvi vnuček/vnučka :) ste ve že kaj razmišljale kako boste sporočile novico? 

(odgovor članu Leila3)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Januar 2020
1.7.2019 10:00:17   
A_Lavandula
Pozdravljene,
pri meni so se bolečine v spodnjem delu trebuha nekako umirile. Občasno še malce boli, a v primerjavi kako hudo je bilo je sedaj čisto znosno. Mi je pa ginekolog rekel, da lahko vzamem kak Lekadol...je bolje da nisi pod pritiskom/stresom. Preživela sem brez zdravil.
Drugače pa s težavo kuham, mi priprava hrane tako smrdi. Moj nos je ratal izredno občutljiv...
Tudi midva nisva še nikomur povedala, bi rada to obdržala še nekaj časa, a bo kar težko kajti dober opazovalec že lahko vidi malce trebuščka. Tudi mene zanima na kakšen način boste povedale domačim?
Bodite lepo.

(odgovor članu Piika)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Januar 2020
1.7.2019 11:17:49   
Nananini
Hojla!


Evo ravno iz pregleda... Presrečna 😉Vse ok. Dete ima 4,9 cm. Po zadnji M imam rok 19.1., vendar mi ga je danes dolocila 15.1.
Danes povem domacim, pripravljeno imam presenecenje. Jutri vam sporocim kako se je odvilo :) in od danes naprej ne bom vec skrivala, ceprav imam nuhalno drug teden. 
Bodite lepo! 

(odgovor članu A_Lavandula)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Januar 2020
1.7.2019 14:56:44   
Nosečka15
Pozdravljene 🤰Pridružuje se vam še ena nosečka 🤰Rok imam predviden 13.1.Opravila že kar nekaj pregledov, tudi nuhalno in je vse ok. ❤😍 presrečna...Domačim sva že povedala, ker sem zaradi slabega počutja ostala na bolniški in je bilo nemogoče skrivati....😊Želim vam vse dobro 🤰👶 

(odgovor članu Nananini)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Januar 2020
4.7.2019 11:32:32   
nušika3
Pozdravljena katka5. Mi smo na dopustu, slabo mi ni vec, utrujenost gre na bolje, ampak v te grozljivi vrocini se mi itak nic ne da 😁. Drug teden imam nuhalno, potem bo pa treba povedat okolici, za ene ze vem, da bodo padli na hrbet, vecina bo pa kar vesela   😋.Kje pa ste vse? Ste tudi ve na dopustih?

(odgovor članu Nosečka15)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Januar 2020
4.7.2019 11:33:54   
nušika3
Ah kje sm pa katko nasla 😆. Se enkrat - pozdravljena nosecka 15

(odgovor članu nušika3)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Januar 2020
4.7.2019 20:49:15   
Majčikaa
Zdravo,

tudi jaz se pridruzujem 👋👋 po 1.pregledu imam predviden rok 28.1.👶 nuhalno imam 11.7. In ze komaj cakam, sploh pa upam, da se bo pokazalo kaj bo👧/🧑.So vam ze povedali ali bo fantek ali puncka? 😁Drugace imam pa klasicne tezavice, slabo mi je, utrujena za umret, napihnjena, ves cas me lulat...upam, da minejo kmalu ✊ Zanima me, ce bo katera sla na solo za starse, ampak tisti prvi del, ki govori o poteku nosecnosti, pravilni prehrani, negi itd.?Tudi ostalim bodocim mamicam zelim lepo nosecnost😊🤰💪

(odgovor članu nušika3)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Januar 2020
5.7.2019 9:45:45   
Rojaal
Pozdravljene,

se nekaj časa nisem javila, ker sem bila v bolnici. Sem začela močno krvaveti, a je zaenkrat vse ok. Imam zdaj že teden in pol tak grdi rjavo krvav izcedek, a pravijo, da to lahko traja.V glavnem, da je z našim sončkom vse ok.Danes sem polnih 13 tednov. Včeraj sem imela nuhalno, smo veliki 7,14 cm. Rok po M imam 10.1. , po uz pa 7.1. Dobila tudi rezultate nifty ja, vse ok. Dobili bomo pa tretjega fantiča. Sva včeraj povedala tudi otrokoma in staršem. Vsi zelo veseli. Jaz pa samo upam, da bo res vse ok.

(odgovor članu Majčikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Januar 2020
5.7.2019 15:56:20   
Dežna
Pozdravljene vse nove bodoce mamice 😁


Super, da so same dobre novicke! Pri nas je stanje kar stabilizirano sam kar sem utrujena pop da tud s kavca ne morem 😂 vcas pride se kasna slabost zjutraj ampak naceloma je ok. Tud trebuscek je malo ze ociten tko d je tezko skrivat..pri nas ze vsi pomembni vejo, ker bi slej ko prej pogruntal 😂 nuhalno imam drug teden pa upam d se bo mogoce ze spol izvedel ce ne pa ko bo 😋 a imate tud ve ful zive sanje? Pa ponoci ze morm nekajkrat na teden letet na wc, ker imam prepoln mehur 😁 
Lep vikend 🤰👶☺️

(odgovor članu Rojaal)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Januar 2020
5.7.2019 19:32:07   
nušika3
O rojaal se en fanticek 😄. Evo zdej ze obvladas fantovsko sceno. Jaz imam nifty  in ns 11.7. Pol pa se rezultate cakat za nifty... in me prav firbec matra kaj bomo imeli. Meni pa se sedaj, ko je napihnjenost malo bolje, prakticno nic ne pozna. Ok popoldne se malo bolj vidi, zjutraj pa nic. Ce se ravno ful ne najem, nihce ne opazi.

(odgovor članu Rojaal)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Januar 2020
7.7.2019 17:06:52   
Ajda4
Tudi jaz imam PDP 28.1...nuhalno pa 15.7 😊 Še vedno me daje zaspanost, drugače pa vse ok 😊 Konec tedna odhajava na dopust, ko se vrneva bova pa tudi povedala ostalim. Zaenkrat neve še nihče 😁


(odgovor članu nušika3)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Januar 2020
8.7.2019 11:30:31   
Nosečka15
Pozdravljene nosečke,
Jaz sem prejšni teden dobila en rumeno rjavi izcedek me je malo zaskrbelo zato sem se šla pokazat in je rekla da je vse ok, predpisala mi je neke vaginalne tablete flumizin proti bakterijam, ker jih nisem takoj dobila se mi je izcedek malo izboljšal in potem sem bila skeptična jih vseeno vzeti? No ampak sem se odločila da če mi jih je predpisala jih bom vseeno jemala teh 6 dni. Drugače pa tudi mene muči zaspanost in utrujenost. Pa ponoči zelo slabo spim se zbujam in moram hodit na wc.Dežna tudi jaz imam zelooo intenzivne sanje. Lepo bodite.

(odgovor članu Ajda4)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?