|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 2020
8.7.2019 18:28:18   
Nananini
Hojla!


Danes sem imela nuhalno - vse ok, zato drugih testov ne bom sla delat. Spola mi danes, v 13. Tednu ni znala dolociti, tako da bom mogla se malo pocakati 😊Zadnja 2 tedna se pocitim dobro, lahko kar precej kolesarim, hodim v hribe, tako da zdaj res uživam in upam da bo tako tudi v bodoče. 
Se ze kaj mazete proti strijam? S cim? Ima katera kaksne ucinkovite kreme/olja? Moram si nekaj kupiti, pa me zanima ce ima katera dobre izkušnje ali pa ve za kaksno fajno zadevo? Pri meni so vsi zelo veseli novice, ta teden pa povem se v sluzbi. 
Bodite lepo in bozajte trebuscke ❤️

(odgovor članu Nosečka15)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Januar 2020
9.7.2019 10:01:20   
nušika3
ohoj user posted image

Mene pa so slabosti spet napadle. Prav nič mi ni jasno. V prvih dveh nosečnostih jih sploh nisem imela, sedaj pa takole user posted image . Je bilo že ok, sedaj pa spet težave. Čim se normalno najem je vse narobe, tišči me želodec in potem mi postane slabo. Edina rešitev je, da jem 6x na dan pa res po malem, za kar pa sploh nimam časa. No utrujena sem pa res manj, to je pa super user posted image

(odgovor članu Nananini)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Januar 2020
9.7.2019 12:53:13   
MamikaS
Mene pa zanima ali ste v sluzbah ze vse povadale? Kako so kaj sprejeli? 


(odgovor članu nušika3)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Januar 2020
9.7.2019 13:56:30   
Rastemo
Živjo nosečke 😍 se vam z veseljem pridružujem 😊 začenjam s 14. tednom, rok imam 14. ali 15. januarja. Na nuhalni sem že bila, kaže vse ok, čakam pa še rezultate dvojnega kromosomskega testa. Stara sem 36. Baje kaže na punčko, ampak ni 100%. Karkoli bo, bo top! 


(odgovor članu MamikaS)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Januar 2020
10.7.2019 21:46:56   
Nananini
Jaz sem v sluzbi ze povedala. Sprejeli so dobro - so malo ze pričakovali in so me zadnje 2 leti stalno opominjali, da je cas da razmisljam o druzini... Sem pa najmlajša v kolektivu.


Imam pa fizicno razgibano delo, kar mi zaenkrat odgovarja in upam da bom lahko delala to do konca. V kolikor bom imela tezave pa me bodo premestili v pisarno... 
Odkar sem nosecnost razkrila prijateljem, v sluzbi,... Mi je veliko lazje, sem bolj sproscena 😉

(odgovor članu Rastemo)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Januar 2020
11.7.2019 7:29:57   
nušika3
Pozdravljena Rastemo user posted image .

Nananini sem vesela zate, da si lahko sedaj sproščena, ko si vsem povedala user posted image . Jaz bom počakal do NS oz če bo slab rezultat do niftyja, potem pa sčvekam. najblj tečno mi je, ker noben od domačih ne ve in v službi tudi ne, potem je pa težko kadar nisem ravno v top formi me postrani gledajo kaj se dogaja z mano user posted image

(odgovor članu Nananini)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Januar 2020
11.7.2019 20:14:54   
Majčikaa
Ojla,

Jaz se pa javljam po pregledu nuhalne in je vse v redu. Po tem pregledu so povedali, da izgleda, kot, da bo punčka. Vsi ostali clani druzine smo zelo veseli. Sem v 12 tednu pa mi je se vedno zeloo slabo, pocivam tudi non stop, mehur imam ves cas prepoln,...mi pa noro pase paradiznik in vse narejeno s tem sadezem (juha, bolognese,...). V sluzbi pa ve samo nadrejena, bom pocasi povedala ostalim. Za kremo pravijo, da je najbolje mandeljevo olje hladno stiskano, samo jaz sem kljub temu dobila strije (ze 1.nosecnost). Trenutno pa imam od Neutrogene intense repair in pomaga proti suhi kozi in srbecici. Uzivajte nosecke!🤰👋

(odgovor članu nušika3)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Januar 2020
11.7.2019 21:38:35   
Leila3
Hej:)Jaz sem imela včeraj nuhalno,gin pravi da so rezultati dobri. Vseeno sem danes oddala kri za Nifty.Tiste,ki ste dale in so vam poslali v Zagreb,kako dolgo ste čakale rezultat?Tudi meni kaže zaenkrat na uz punćko❤️❤️❤️

(odgovor članu Majčikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Januar 2020
11.7.2019 22:25:50   
nušika3
Jaz imam jutri ns. V prvih dveh nosecnostih so mi na ns napovedali puncki... no doma imam dva fanta 😋. Tudi jaz bom dala kri za nifty in me zanima kolk hitro so rezultati. Glede hrane pa... po dveh grozljivih dneh non stop slabosti in vceraj tako nizkega pritiska da se mi je vrtelo cel dan, sem danes prinesla notri za cel teden 😐. Upam, da bo tehtnica prijazna z mano, ko zberem pogum in spet stopim nanjo 😆.

(odgovor članu Leila3)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Januar 2020
12.7.2019 10:13:22   
Rojaal
Pozdravljene,

jaz sem dala kri za nifty v petek, 21.6., pa ne je v ponedeljek, 1.7. klicala, da ima rezultate in da lahko pridem ponje, a sem imela v četrtek, 4.7. itak nuhalno pri njej, tak da se nisem posebej vozila. Sem bila glih z bolnice in mi je bilo glede na moje počutje vseeno za tiste tri dni, če glih ne je malo radovednost matrala.Jaz sem danes napolnila 14. teden, slabosti še zmeraj zjutraj in občasno čez dan, utrujena pa nenormalno še skoz, hvala bogu, vsaj bruham ne več. Tudi moj krvavi izcedek se po treh tednih končno umirja. V ponedeljek imam ponovno pregled.Meni se trebuh že kar začne poznati, hlač pa že itak en čas nobenih ne zapnem več. Še dobro da je poletje, ko lahko samo kakšni obleko čez potegnem in je ok.Kako ste ve?

(odgovor članu nušika3)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Januar 2020
12.7.2019 17:22:14   
nušika3
Pozdravljene. Danes sem imela NS. Sprva je vse izgledalo ok, nuhalna svetlina, organi, gibi... nato se je pa zacelo. Stegnjenica prekratka, nogic ni iztegoval... in so me poslali v porodnisnico. Tam pa so zal ugotovili, da kljub normalni rasti okoncine v zgornjem delu nimajo kosti oz. so prekratke. Ker sem ze v 13. tednu me caka sedaj se kup postopkov in komisija za odobrite prekinitve nosecnosti. Verjetno se cel drug teden ne bom prisla na vrsto in tole cakanje ne bo ravno lahko.Vseeno me veseli, da smo klepetale te tedne 😊. Zelim vam mirno in lepo nosecnost in in najbolj pridne dojencke v januarju 🐞

(odgovor članu Rojaal)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Januar 2020
12.7.2019 17:30:34   
Rojaal
Nušika3, zelo težko mi je to prebrati in verjamem, da je tebi še stokrat huje. Zelo mi je žal. Vse dobro ti želim.

(odgovor članu nušika3)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Januar 2020
12.7.2019 19:27:32   
MamikaS
Nusika3 - me kar stiska ko tole berem... ko smo vse na istem in bi se katerikoli od nas lahko enako zapletlo... res mi je zal da ne bomo skupaj cakale na januar... posiljam en kup pozitivne energije v tvojo smer in en kup moci, da cimlazje prestanes naslednje dni... 😔💜


(odgovor članu nušika3)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Januar 2020
12.7.2019 19:38:08   
Nananini
Nusika3 tudi meni je hudo zate :(

Zelim ti vse dobro ❤️ objem! 

(odgovor članu MamikaS)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Januar 2020
13.7.2019 11:07:50   
A_Lavandula
Pozdravljena Nusika3 tudi meni je zelo hudo zate, hudo je brati, kaj šele tebi, ko vse to doživljaš. Naj se čim hitreje odvije, kar se more.
Drži se.

(odgovor članu Nananini)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Januar 2020
13.7.2019 12:58:29   
Piika
Nušika3 zelo mi je žal zate, naj ti čakanje čimprej mine in vse dobro ti želim.

(odgovor članu nušika3)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Januar 2020
13.7.2019 21:18:57   
Nosečka15
Nušika3 to je bilo res težko prebrati....tudi meni je zelo žal kar se ti dogaja....želim ti vse dobro.

(odgovor članu Piika)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Januar 2020
14.7.2019 18:14:28   
nušika3
Hvala punce za lepe misli 🤗. Vas pridem se kaj pogledat na forum v prihajajocih mesecih. Zdej pa hitro zamenjajte temo in kaj bolj pozitivnega napisite, ni dobro ne za vas niti za vase trebuscke, da berete samo slabe novice.

(odgovor članu Nosečka15)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Januar 2020
15.7.2019 13:31:44   
Rojaal
Jaz sem s pregleda, 14/3, na hitro pregledala maternični vrat, je rekla, da me ne bo dosti drezala, ker se mi je po treh tednih končno kolikor toliko umiril moj krvavi izcedek. Na hitro mi je poslušala še otrokove utripe in zgleda vse ok.

Pregled imam spet čez 4tedne, 12.8.Upam, da ne bo spet kaj do takrat.Kako ste ostale?

(odgovor članu nušika3)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Januar 2020
15.7.2019 20:00:23   
Nananini
Jaz pa spet iz kolposkopije, tokrat so me malo bolj pomirili. Bom se vseeno hodila 1x mesecno na kolposkopijo, vendar predrakave celice mirujejo in tudi pricakujejo, da bo tako ostalo do poroda.


Sicer pa sem bila od 10-12 tedna prav super kar se tice energije, apetita... Zadnji teden pa spet brez energije, popoldanske slabosti... 
Na koliko casa imate preglede pri ginekologinji? Jaz sem imela prvega v 6. Tednu (samo vaginalni uz) , drugega v 12. Tednu (pritisk, teza, kri+voda, uz) naslednjega imam sele v 18. Tednu. 
Bodite lepo ☀️

(odgovor članu Rojaal)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Januar 2020
16.7.2019 8:56:04   
Rojaal
V začetku so pregledi na 4-6 tednov, odvisno. Mene zmeraj naroči na 4 tedne, v prejšnji nosečnosti pa sem bila enkrat tudi na 6, ker so bili vmes dopusti.

Uz naroči vmes ne glede na ostale preglede, pač v tednih, ko mora biti.

(odgovor članu Nananini)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Januar 2020
16.7.2019 17:37:45   
Nosečka15
Jaz se počutim kar v redu edino motijo me bolečine v spodnjem delu trebuha, če počivam je ok. Preglede pa sem imela prvega v 8. tednu, potem enega v 9. v dežurni in še enkrat kontrola pri moji G, nato v 11/12 tednu redni pregled, pa potem par dni zatem še enega zaradi vnetja. No zdaj pa imam naslednji redni pregled 5.8. ko bom v 17/18 tednu.

(odgovor članu Rojaal)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Januar 2020
16.7.2019 17:53:18   
Piika
Zdravo, danes sem ravno imela nuhalno v 12 6/7t, vse je ok, je rekla G da imam dobre rezultate. Tudi krve raziskave so bile ok :) naslednji pregled pa imam v 18t. Jutri pa še deliva novico z domačimi, že komaj čakava :) 

(odgovor članu Nananini)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Januar 2020
16.7.2019 18:31:02   
A_Lavandula
Pozdravljene,
jaz sem imela prvi pregled, pri slabih šestih tednih, ravno toliko da sva lahko že videla srček. Naslednji redni, pri mojem ginekologu, v devetem tednu, nato v enajstem nahalno. Rezultati dobri, glede na mojo starost, zato se nisva odločila za Nifty. Naslednjega imam v začetku avgusta, ko bom v osemnajstem tednu. Vidim, da imate nakatere kar bolj pogosto. Meni je rekel, da mi pripada deset pregledov...

Drugače pa občasno še vedno slabost, a brez bruhanja in tudi malce bolečine v spodnjem delu trebuha. Pa še vedno mi ogromno stvari smrdi in so mi odvratne.
Pravijo da je drugo tromesečje najlepše, pri meni še nič ne kaže na to. Sem pa ugotovila, da če sem bolj aktivna in več na zraku mi je bolje. Za enkrat nisem še nič svojih športnih aktvinosti spreminjala. Sem bila že prej aktivna in sedaj nadaljujem. No, tečem malce počasneje, a iste razdalje, pa malce manj v ekstreme grem kot sem ponavadi. Si pa želim letos še enkrat na Triglav :)

Še vedno nisva povedala... Kako vi oznanite novico?

Lepo bodite.

(odgovor članu Piika)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Januar 2020
16.7.2019 19:53:23   
Nananini
Jaz sem imela srecno naklucje, da sem praznovala rojstni dan v 12. Tednu in sem jim tam vsem povedala - ob skupinskem fotografiranju :) tako da imam fletne fotke presenecenih obrazov 😉


Na triglav imam pa tudi jaz se plan iti s trebuhom :) 2 tedna nazaj sem prenehala s tekom, ker sem dobila nek neprijeten občutek v trebuhu - kot bi tekla s polnim zelodcem in mi je bilo po teku tudi slabo. Tako da zdaj samo se hoja v hrib - se pa tudi tu pozna da sem hitreje zadihana. 
Srecno! 

(odgovor članu A_Lavandula)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?