|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2020
18.8.2019 2:26:17   
Malinca.
Anonimna..glede na opisano je pomoje to to :) naredi v ponedeljek test in bos videla plus :) jaz sem sicer od znakov najprej imela res boleca prsa,ki so v enem 11. Tednu povsem popustila, sicer pa se napihnjenost,sitnost,spremenjen okus in slabosti med voznjo..

Trenutno cakam na nuhalno..jo imam v torek..po eni strani komaj cakam..po drugi pa me je strah..Imate tudi ostale v prihajajocem tednu kaksen pregled?Pikapoka..tebi pa cestitke iz ♥️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: MARČEVKE 2020
18.8.2019 9:31:44   
Anonimen
Hvala malinca za odgovor. 😁 Držim pesti da bo v torek vse ok 😉 jaz sem od včeraj tako napihnjena, imam vetrove 😕😥 malo krčov tudi zdi se mi ko da sem skos lacna. Ampak upam, da ni vse psiha oz pms. Sem pa danes 27. dan in sem zjutraj naredila first sign in se mi zdi da ni črtice, na trenutek se mi zdi nekaj ampak mislim da je tista črtica, ki se prikaže kasneje, ko bo bo zanesljivo vidna. Bom poskusila se jutri ali v torek če ne bo m. Sem oa šele včeraj dobila krče. Glede na to, da imam drugače cikle dolge skoraj 38 dni lahko da je prehitro.

Lp😁

(odgovor članu Malinca.)
  Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: MARČEVKE 2020
18.8.2019 9:41:33   
Malinca.
Ce ne bo ocitne crtice, znaki pa kar prisotni, ti pripirocam odvzem krvi za bhcg :) tam bos pa pol 100% :) mogoce pa je trenutno res se prezgodaj..


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: MARČEVKE 2020
18.8.2019 10:22:12   
Anaina
Jaz imam v sredo pregled pri G. V soboto pa NS. Kri za DHT sem pa dala v 10t in sem že dobila domov izvide.  Komaj že čakam na NS. V prvo somi tudi že pravilno napovedali spol. Boste vse želele izvede spol? 


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: MARČEVKE 2020
18.8.2019 11:59:16   
Ninočka88
Hvala, tudi jaz upam na vse najboljše. 😁 Mogoče poizkusi še tega Clearblue digital. Ker meni tudi first sign ni dal jasne druge črtice... Če ne pa res tako, kot je napisala že ena punca, krvni test. Jaz sem ravno zato odšla tako zgodaj h ginekologu, da mi je potrdil. 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: MARČEVKE 2020
18.8.2019 12:03:36   
Ninočka88
Tudi jaz imam jutri pregled pri G in sem kar malo živčna in vesela hkrati. 🤪😁

Za spol pa si moj želi zvedeti čimprej, tako da jaz bom definitivno rekla ginekologu naj mi pove, ko bo možno videti. Ampak nama je vseeno kaj bo, le da bo zdravo dete. 😄

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: MARČEVKE 2020
18.8.2019 12:57:26   
Malinca.
Jap..jaz bom tut vprasala na ns za spol..ce bo seveda mozno kej videt ze :)

Tiste ki ste ze kdaj imele ns, me zanima ce je to samo obicajen uz ali ti izmeri matericni vrat tudi? Lako zgleda, ce gre de partner zraven pa kako dolgo traja? :)

(odgovor članu Ninočka88)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: MARČEVKE 2020
18.8.2019 16:27:02   
Pikapokaaa
Anonimna glede na vse simptome precej kaze na nosecnost. Drzim pesti zate! 🤗🤗 Kupi raje clear blue... Jaz sem enkrat test delala s first sign, dvakrat pa s clear blue. Ni nujno da je digital, meni je ljubsi un k ti narise plusek. 

Malinca hvalaaaa 🤗🥰😍Kar se tice nuhalne...joj bom rekla na blef ampak zih je blo ene 20-30min. 20 zih pol pa se se mal pogovarjas da ti obrazlozi rezultate. Moja G pri prvem pregledu ni spustila partnerja notr. Na NS pa je lahko sel. Skoraj obvezno ga vzemi sabo...ves kako bo navdusen ko bo vse to gledal. 😉😃😊 Aja je pa samo ultrazvok (cez trebuh) nic drugega. Kar se spola tice bova tudi midva vprasala, za puncko mava izbrano ime ze kar nekaj casa, za fantka nama pa niiic ni vsec, zato si bova malo olajsala delo hehe. 🙈

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: MARČEVKE 2020
18.8.2019 18:30:51   
Iskrica 86
Punce super za vse vesele lepe čestitke....


Js tud komi čakam nuhalno in ja moj jo šel zraven pa na morfologija drugače pa mislim da ne more bit zraven oz pri prvem UZ ziher ne kr naredi vaginalno UZ. 
Smo pa na morju in uživamo na polno... Želim vam lepo neldejo in uspešen teden 

(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: MARČEVKE 2020
18.8.2019 19:40:04   
Anonimen
Če do torka ne bo m naredim še enega, ker sta bla v paketku dva. Sem pa skos utrujena danes sem spala popoldne 1 uro pa nisem nic delala cel dan😣 zjutraj pa imela spet kaksno uro krce v trebuju in hrbtu, m pa se ni. prej sem si zmerila vrocino 37, 2. Je imela katera mogoce vrocino rahlo povišano in bi to lahko bil znak? Aja pa sanjala sem da sem noseca, da sem videla eno noseco žensko, ki jo poznam in sem bila vesela za nio, sama pri sebi sem pa rekla, tudi jaz sem, a se ne smem povedati😂😂😂 groza ne vem kaj naj si mislim. Sanje so bile kot bi bilo resnicno v živo. 🙊


(odgovor članu Iskrica 86)
  Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: MARČEVKE 2020
19.8.2019 7:31:12   
Pikapokaaa
Anonimna se nekaj sem se spomnila. Kadar je recimo se zgodaj za delati test potem ga vedno delaj zjutraj s prvim urinom. 😉


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: MARČEVKE 2020
19.8.2019 7:38:14   
cimicangi
Jutro vsem. Jaz imam v sredo prvi pregled pri ginekologinji, ga imam že 7:30, tako da bom dala še kri in urin.

Ali še katero daje nepopisljiva utrujenost? Jaz se kooooomaj privlečem do službe. Potem nekako preživim do treh, doma takoj postla in mal zaspat, zvečer pa sem že okoli osmih v postelji. Najbolj mi je težko zjutraj med tednom. Kako se ostale spopadate s tem?

(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: MARČEVKE 2020
19.8.2019 8:08:43   
Karmmen
Jutro punce, jaz imam eno vprašanje, glede drugega pregleda?
Danes ga imam zvečer ob 6, pa me zanima, če je vaginalni ali navadni?
Cimicangi, tudi mene utrujenost matra.. skos bi spala. budilke si prestavljam eno za drugo..

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: MARČEVKE 2020
19.8.2019 12:25:44   
Anonimen
Pikapokaa danes sem zjutraj naredila se en test first sign duo z urinom zjutraj, sicer ni bil prvi ampak je bil po barvi viden da se ni nic kaj razredcen z vodo in spet samo ena črtica. 😣 Ponoči sem imela bolečine v trebuhu da sem težko zaspala, zjutraj se zbudim spet bolečine v spodnjem delu trebuha in v ledvenem delu hrbta. Danes je 28 dan, to traja ze 3 ali 4 dni m pa ni. Morda sem se prehitra? Kdaj je vam pokazal test? Niti ne vem kdaj sem imela ovulacijo, boleče prsi pa sem začutila 18. Dan. Res ne vem kaj naj, zdaj pa komaj čutim še bolečine, malo ampak ni tako intenzivno. To me izčrpava ker ne morem nič delati, ker imam skos nek neprijeten občutek v trebuhu 😥😣 včeraj mi je pa še moj dragi rekel, da sem noseča in sem se razjezila da nisem😂😂😂 čeprav vseeno upam da ima prav 😁🤓 up da naj se ze prikaže m ce je to znak, da prihaja, ali pa da čimprej zagledam plus. Aja pa zdajle sem spet imela tt 37,1.nimam pojma kaj bi bil vzrok in ponoci sem sla 4x lulat. Je možno da so prisotni znaki, test pa se vedno negativen? 


(odgovor članu Karmmen)
  Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: MARČEVKE 2020
19.8.2019 12:31:46   
Anonimen
Poskusi z baby check mini ki zazna ze manjso koncentracijo hcg v urinu :) drzim pesti

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: MARČEVKE 2020
19.8.2019 12:40:37   
sandrag
Zivjo! Tudi jaz sem s prvega pregleda...zaenkrat kaže vse vredu :)

Anonimna...jaz sem vedla, da sem noseča, še preden bi morala priti menstra (kaksne 2 dni prej), ker se mi je vrtelo, tega pa prej nikoli ni bilo. Boleče prsi, bolečine, utrujenost so pa bili že prej kdaj, pa je pol vedno menstra prišla.

Aja, glede temperature....moja normalna temperatura je vedno povišana (od 39,8-37,2 brez kakršnih koli simptomov bolezni,...)
Držim pesti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: MARČEVKE 2020
19.8.2019 15:36:13   
Malinca.
Anonimna..jaz ti res svetujem da gres na krvni test,le tam bos 100% in vedela pri cem si :)


(odgovor članu sandrag)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: MARČEVKE 2020
19.8.2019 19:48:39   
Pikapokaaa
Hah anonimna znakov imas res veliko. Sploh to da je napet oz drugace trebuh. Tako se je meni zacelo. Slabosti sem mela ze rpej dva meseca tako da to nisem upostevala. 

Kot je rekla malinca krvni test bi bil super. Meni je ginekologinja rekla da je pri enih mozno da urin ne pokaze pa se na ultrazvoku ne vidijo nic a zenska ze v 12.tednu 🙈 baje so imele ze primer. Takrat je mene dala na krvnega ker so bile sumljive dvo mesecne slabosti 🙈 zal ni blo nic takrat. V resnici sem pa teden za tem zanosila hahha 🤗 Aja pa temperatura je lahko točno tako povisana ja 😉Drzim pesti zate 😉

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: MARČEVKE 2020
19.8.2019 20:31:50   
Karmmen
Jaz prihajam z drugega pregleda, pikica lepo raste je ze 4,46cm velika, vse tako kot mora bit. Biftka pa za novo leto tudi ne bo. Sladkorja sem pa mela 4,9 ;) zdaj pa danes teden se nuhalna :) 

(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: MARČEVKE 2020
19.8.2019 20:59:27   
Anaina
Karmen super... Važno da je vse ok... Pri bifteku in pršutu se morem pa tudi jaz nazaj drzat🙈 sama že tudi komaj čakam na pregled v sredo.



(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: MARČEVKE 2020
19.8.2019 21:48:41   
Malinca.
Jaz pa juutrii nuhalna..hjoj,koomaj cakam po drugi strani pa je itak prisoten strah..ma sem se odlocila da bo vsee ok!! :))

Srecno tudi ostalim.. a ste kej razmisljale kako boste sporocile veselo novico? :)

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: MARČEVKE 2020
20.8.2019 8:05:20   
Karmmen
Malinca srečno danes, sem s tabo! Vse bo super! :)
Jaz sem svojim domačim povedala, drugim pa nič. Sem razmišljala, da bi bližnjim prijateljicam v Pikapolonici kupila varianto muffina, v katerem so zokenčki. Res zgleda noro lepo. :)

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: MARČEVKE 2020
20.8.2019 10:26:23   
Pikapokaaa
Karmen cestitke! Kdaj imas rok...vidim da sva glede na velikost pikic v istem tednu? 😊

Malinca držim pesti! Vse bo vredu... Pri meni je bilo tudi prisotno malo strahu ampak ko vidis tiste rokice in nogice hitro izgine strah. 😉 Joj punce jaz bi tudi biftek pa prsut pa se kako salamco 🙈🙈 ampak dobr sej bo se dost let da bomo to jedle hah 🙈🤪

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: MARČEVKE 2020
20.8.2019 10:53:53   
Karmmen
Pikapokaaa jaz imam rok 5.3. po ZM, včeraj mi ni nič rekla, tak da ostaja enako. :)

(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: MARČEVKE 2020
20.8.2019 11:34:04   
cimicangi
Pozdravljene vse (nove in bolj tastare :)). Imam samo eno vprašanje glede prvega ginekološkega pregleda in odvzema krvi in urina. Za kri je potrebno biti tešč - cca 12 ur? Kaj pa urin? Verjetno ne gre za prvi jutranji urin, kajne?
Hvala in lep dan še naprej. :)

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?