|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 29 [30] 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2020
21.10.2019 9:21:55   
sandrag
Zivjo! Kako je šlo na morfologiji? V katerem tednu si jo imela? Jaz jo čakam 4.11., ko bom 20t1d.

Sem pa danes zelo vesela...je prvo brco naše punce čutil tudi fant user posted image

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: MARČEVKE 2020
21.10.2019 10:26:11   
Iskrica86
Tudi js imam morfologijo 5.11 ko bom 20t2d komaj čakam in upam da takrat izvemo za spol

user posted image user posted image user posted image za brcike, js pa čutim metuljčke in brcike ampak do sedaj jih drugi noben ni niso še tako izrazite pa imam zaloge od prej tako da bomo še počakali upam pa da ne več dolgo. je pa sine zelo navdušen ko poslušava srčka pa se zraven sliši kako se obrača user posted image user posted image user posted image user posted image neprecenljivo

Upam da ste vse dobro obavile z morfologijo

(odgovor članu sandrag)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: MARČEVKE 2020
21.10.2019 11:45:13   
Anaina
Zdravo.


Jaz sem zdaj 21.t in 4d. Na morfologiji je bilo res lepo... Vse vidiš. Ja pa vse vredu in pričakujemo  puncko kot so rekli že na nuhalni😁 bratec se že zelo veseli..  Je pa sama. Morfologija trajala vse skup dobro uro... Je mala taki skokec da jo je ful težko merila. 😁Drugače brce čutim partner jih še ni..A ste vse pobegnile na FB. Jaz ga nimam... Če je katera za skupino na viberju naj pove. 😁 

(odgovor članu Iskrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: MARČEVKE 2020
21.10.2019 12:39:48   
Iskrica 86
Js sm na fb ampak pridem tudi sem pogledat če je kej novega ampak vidim da bolj malo.


Super za morfologijo 🥰🥰🥰

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: MARČEVKE 2020
1.11.2019 8:17:27   
Karmmen
Pozdravljene punce, tretnutno sem 22t in 2d, morfologijo sem imela ze 21.10. In pricakujemo fantka, tako kot mi je ze rekel na nuhalni. Drugace je pa vse kot mora bit. Brcike cutim ze od 18 tedna, zdaj je ze pravi cirkus, prav trebuh mi miga pa ko brcne se prav vidi. Zivahen fant 💙 pocutje je super, res je da imam slab hemoglobin, se cakam na pregled, da mi predpise zelezo, drugace pa trenutno od vitaminov jem algo spirulino, vitamin c in mg. Pa se mi je pocutje kar spremenilo. :) kako ste ve? 

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: MARČEVKE 2020
1.11.2019 8:29:05   
Anaina
Zdravo.Tudi jaz sem. Super.. Trenutno uživamo doma.. Brcike je danes z roko prvič začutil tudi sin in je ful navdušen. Prejšnji teden sem dala kri za toksoplazmozo in splošno krvno sliko. Pregled imam spet 13.11. Naša punca je malo večja ampak nič hujšega.. Je tudi sin bil velikan pri porodu. Drugače pa se mi zdi da mi ta nosečnost gre ful hitreje kot prva. Drugače je pa tu na forumu res pravo zatišje. 

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: MARČEVKE 2020
1.11.2019 9:11:00   
Karmmen
Jaz grem naslednji ponedeljek za tokso pa za sladkor. Pa se enkrat pogledat, ker sem Rh negativna. Potem pa imam 18. Pregled pri svoji ginekologinji. :) res hitro mine, glede na to, da sem ze cez polovicko :) se mi zdi, da se je na zacetku najbolj vleklo zarad skrbi, zdaj pa mine ko sus. ☺️

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: MARČEVKE 2020
5.11.2019 17:37:04   
Iskrica86
Evo bas danes iz morfologije. Vse tako jot more biti in vse na svojem mestu. Najlepše je čut ko reče da je vse vredu. Verjetno pa bo še en fantek user posted image mami in starejši sine malo razočarana ker sva upala da bo sestrica user posted image ampak važno da je vse vredu in da lepo napreduje ima pa zelo dolge noge.

Drugače utrujenost minila spet polna energije, js brce že kr dobro čutim sicer se še vidijo ker imam bolj debelo steno trebuha je pa lepo slišat te brce na unborn heart tako da imate tudi sin pa mož kaj od tega user posted image user posted image

Kako ste mi vse dekleta? Kaj novega se dogaja pri vas?

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: MARČEVKE 2020
7.11.2019 8:33:11   
Karmmen
Pozdravljena :)

Jaz sem trenutno čist brez energije, nekako do 4 popoldne še gre, potem pa kot, da bi me nekdo ugasnil. Mogoče me je tudi ta zimski čas zmedel. :) V ponedeljek grem dat kri za toxo in sladkor merit, baje, da je kar zanimivo user posted image . Naslednji teden potem pa imam že pregled spet pri ginekologinji. Mine zelo hitro :) Mali škrat brca čez cel dan, tako da mi ves trebuh miga, prav močen je :) sem pa v 24 tednu :)

(odgovor članu Iskrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: MARČEVKE 2020
7.11.2019 12:50:52   
Iskrica86
Karmmen user posted image user posted image user posted image ja meni ni bilo potrebno testa delat ker imam sladkorno, rečejo pa vsi da je ful user posted image user posted image user posted image .

js tud ful čutim brce samo kjot sem že rekla vidijo se pa še ne sem kr malo žalostna, ker pr prvem sinu so se videle že od 18 tedna user posted image user posted image

tudi meni se zdi da grejo dnevi ne normalno hitro mine do se teden obrne v trenutku, in hitro bo tu novo leto in marec 2020 user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: MARČEVKE 2020
9.11.2019 17:19:28   
Anaina
Hej punce.


Kako ste kaj? Tukaj je zares prav vse mrtvo. Očitno res vse na FB pobegnile.. Jaz brce že na trenutke ornk čutim ampak ima noge čisto spodaj in se vidi se na trebuščku.. Upam da se obrne na glavo ker skozi vstaja na nogah.. Sin je bil večino časa na glavi... 

(odgovor članu Iskrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: MARČEVKE 2020
12.11.2019 19:31:25   
Iskrica 86
Malo nas pride še sem pogledat.

 Naš poba je tudi kr aktiven sploh tako zvečer 

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: MARČEVKE 2020
25.11.2019 9:51:14   
Lenchy*
Tudi moja morfologija je šla ok, vse super :) Drugače pa vedno bolj čutim te krče, sklepam, da so braxton popadki. Ni nič kaj prijetno, kdaj se prav zbudim zaradi tega :( So pa bolj pogosti popoldan, zvečer in tokrat tudi ponoči. Ne vem kdaj zadeva postane alarmantna in kdaj je še vse ok, katera ve?

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: MARČEVKE 2020
9.12.2019 20:58:43   
Anaina
Čer punce.

Kako ste kaj? Tukaj je res vse zamrlo.. Kakšna škoda.. Jaz po napovedih morfologijo in 3d UZ vstopam v 30 teden. Sicer mi roka niso spremenili ampak je kr za 14 dni večja.. V službi sem se do konec leta potem pa, dopust do porodniške. Ste že začele kaj s pripravami za dojenčka?  Pa vozičke že izbrali? 
Lep večer vsem. 

(odgovor članu Lenchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: MARČEVKE 2020
10.12.2019 11:39:35   
Tiggy91
Hej, hitro gre hitro! Tudi js vstopila v zadnji trimester, trenutno v 28 tednu, je bil pa mali na pregledu prejšni teden večji za 10 dni, dosedaj je vedno prehiteval za dan/dva :) Po novem letu začnem z intezivnejšimi pripravami, zaenkrat imam malenkosti, kar sem naletela znižano kje (tetrice, 4x bodije, pa zame vložke&hlačke) -od opreme voziček sva dobila od moje tete, ga bova imela, ker mi je škoda denarja (v času gradnje hiše) za novega :) Posteljico sem kupila Stokke - ovalno (mini&midi), ker sem jo dokaj ugodno dobila rabljeno :) Po šoli za starše (prvi teden januarja), pa imam plan parkrat v nabavo :)

Drugače mi gre res hitro vse skupaj, nimam občutka da je že 7 mesec :) Večjih težav nimam, ko sem veliko na nogah mi zvečer znajo gležnji oteč, to je pa tudi vse :) Tako, da sem kar srečna, da nekih težav nimam :)

Js sem se umaknila iz FB, ker so mi bile debate res neumne in so me samo v stres spravljale :)

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: MARČEVKE 2020
10.12.2019 11:47:50   
Anaina
Tiggy te popolnoma razumem za voziček.. Je reč po nepotrebnem dat ne vem koliko denarja..

Drugače pa tudi jaz bom po novem. Letu bolj intenzivno začela s pripravami. V materinsko pa ne bom šla ker sem bila pri prvem.. Pred 4 leti. Od kod pa si tiggy? 

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: MARČEVKE 2020
3.1.2020 18:50:27   
Anaina
Zdravo punce.
Prvo srečno, zdravo in veselo. A smo končno prikorakali v 2020. Še malo... 



Kako ste kaj? Res škoda da je tukaj vse zamrlo.. Že kaj pripravljate za novega člana?  Jaz še drugi teden delam potem pa dopust in porodniška. Tako da potem grem se v nabavo manjkajočih stvari. 
Lep večer vsem in upam da se katera kaj oglasi

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: MARČEVKE 2020
30.1.2020 9:59:25   
Tiggy91
Hej punce,

ste še v enem kosu? :)

kako se počutite, ko se marec približuje? :) Jaz se mirim, da odštevam od pregleda do pregleda :) Naslednji teden pa začnem s pregledi na en teden <3 :)

Upam, da ste OK :) Ta vikend imam v planu pranje oblekic in sestavljanje posteljice :)

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: MARČEVKE 2020
2.2.2020 15:06:29   
Anaina
Zdravo punce..


Jaz sem ok.. Že malo v pričakovanju. Naša punca je namreč za 3 tedne večja.  Tako da predvidevam. Oz. Upam da bo kaj prej😁  pripravljeno pa imam že vse. V torek pride tudi patronažna pogledat. Kako ste ostale? 

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: MARČEVKE 2020
2.2.2020 16:37:27   
Tiggy91
Ojla, midva ravno danes imava v planu sestaviti posteljico, naš je po UZ 10 dni večji, kar sicer nanese na začetek marca/konec februarja :) v četrtek imam pregled, in komaj čakam da vidim koliko je zrasel :) Drugače pa oprano imam, zložiti moram, nabaviti kozmetiko, spakirati torbo a bom to storila v prihajajočem tednu :)


Super za patronažno - je praksa da pride prej pogledati? Ali pride bolj na pogovor Oz. Da spoznate? :) 

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: MARČEVKE 2020
2.2.2020 19:33:30   
Anaina
Tiggy ne vem.. Pred prvim porodom ni prišla.. Je pa ista ko je bila pri prvem.. Tako da ne vem v čem je finta. 


(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: MARČEVKE 2020
3.2.2020 18:59:28   
Barbarusha
Pozdravljene punce, jaz sem sele danes zasledila tole skupino. Me pa zanima ali je katera na fb v kakrsni koli skupini marcevke 2020, namrec ze nekaj casa nazaj sem v dve skupine poslala prosnjo, vendar me nobena ne sprejme. Sem pa tu zasledila da obstaja stran. 😊

Tudi sama sem v pricakovanju marca, prvi otrok. Zdaj ze vse odstevamo tedne, vsem zelim lep ostanek nosecnosti 🤰🍀

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: MARČEVKE 2020
4.2.2020 10:06:49   
Tiggy91
Oj Barbarusha :) Tukaj smo bile zelo aktivne na začetku :) Zdaj pa se je nažalost zgubilo :( Na fb sem v eni skupini Marčevke 2020 - iz druge Marčki in Marčevske sem se odstranila, ker je bilo malo paf vse skupaj... Obvezna slikica UZ/fotka materinske knjižice itd... Napiši mi na pvt Ime in priimek pa napišem Adminki da te doda :)

(odgovor članu Barbarusha)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: MARČEVKE 2020
5.2.2020 18:09:09   
Barbarusha
Aha skoda ker se je razgubilo, dandanes je veliko ljudi na fb pa jim je tam lazje spremljat vse skupaj. Aja ok, bom pisala v ptv, hvala 😁 sama sem zasledila neke strani vendar me niso sprejeli, dan kasneje mi pa niti skupine vec ni prikazalo ko sem jo iskala.


(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: MARČEVKE 2020
5.2.2020 18:11:31   
Barbarusha
Se eno vprasanje ker sem tu nova..kako vam lahko pisem ptv?


(odgovor članu Barbarusha)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 29 [30] 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 29 [30] 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?