|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2020
17.7.2019 8:17:07   
cimicangi
Tudi jaz sem imela včeraj te težave. Mogoče je bila pa luna? user posted image user posted image

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: MARČEVKE 2020
17.7.2019 8:20:16   
Karmmen
Jaz sem se vceraj mogla kar ornk oddolzit pri svojmu.. ker mislim, da poleg hormonov mi je se luna nagajala zraven.. delala sem od peciva do vecerje, da se spet lepo gledava.. res se mi smili, da more bit skupaj z tako posastjo na case 😂

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: MARČEVKE 2020
17.7.2019 9:20:43   
Fantasistykke
Se ena k ji ni prou takrt kadar me nic ne boli/zbada ker se ustrasim, ko me pa kaj ornk zaspika pa spet panika ;) kaj delajo hormoni :)

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: MARČEVKE 2020
17.7.2019 11:36:00   
Sreckanosečka
Mene je tudi ponoc precej spikalo. Skoraj ista bolecine kot pred menstruacijo. Krci, ki trajajo nekj minut potem pa v hipu popustijo. Se katero na trenutke tako zagrabi lakota, da bi vse pojedla? Men se to dogaja zadnje 2 dni, pa čisto nič sladkega mi ne paše. No že od vedno nisem preveč sladkosneda ampak kakšen košček čokolade na teden sem pa z veseljem pojedla 😁 

(odgovor članu Fantasistykke)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: MARČEVKE 2020
17.7.2019 14:09:49   
Karmmen
Tudi meni ne pase sladko, niti malo.. pa sem bila kar sladkosnjed. Je pa res, da bi zdaj pa slano skos jedla, je pa potem problem, da me zacne kislina ful pect.. kar se pa tice krcev, pa tudi mene tu pa tam zagrabi, isto kot pred M. :)

(odgovor članu Sreckanosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: MARČEVKE 2020
17.7.2019 14:30:50   
Tiggy91
Tudi js sem presenečena kako mi je vse preslatko :) pa sem prej bila zeloo zelooo sladkosneda :) P.S. jaz sem danes prešaltala na športn modrc, ker bi bo prsa razneslo :)

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: MARČEVKE 2020
17.7.2019 15:04:09   
Malinca.
Jaz mam pa to sreco da mam majhna prsa in zdej ni tok hudo..boli na dotik..sicer ni hujsga..

Sem pa porajtala da mi je fuul slabo samo na voznji..prav res grozno..se ce se po ravnini vozim..al pa tut ce sama vozim..drugace mi ne slabi.. se kaksna taka? 🤔Sicer glede sladkega sploh ne..slano pa jaa..ojaa :)) kesnga cipsa se sploh ne smem lotit! Heh :)

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: MARČEVKE 2020
17.7.2019 17:09:23   
Lunica2
Pozdravljene nove😊


Mene tudi matra slabost, predvsem ko nekaj casa nic ne pojem, mi je noro slabo. Tko da moram skoz nekaj grickat😂 pa ful mi sede sladko, med vikendom sem celo torto spekla, pa pomoje sem samo jst jo pol zmazala🙈 ce bo slo tko naprej bom mela ze na 1. pregledu +5kg😂 Ja pa prsi me ful bolijo, tudi spika me ko vstanem. Tko da imamo kar podobne tezave.. Drugace se pa plod po dopolnjenih 6tednih lepo vidi, naceloma bi se moral tudi srcek. Lepo bodite💜

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: MARČEVKE 2020
17.7.2019 19:00:30   
Malinca.
Kaksnih let ste kej tanove med nami? :)

Lunica..a ti si ze slisala srcek? :)Hehe..ene sladko,druge slano..zanimivo je vse to :)A je sicer katera ze na fejsbuku?

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: MARČEVKE 2020
17.7.2019 20:41:02   
danny123
Jaz pa sploh nimam nobenega apetita... Komaj se prisilim, da kaj pojem. Sladko mi je pa ratalo presladko. Prsi me sploh ne bolijo. Me tudi v prvi nosečnosti niso. Malo imam cmok v grlu, tahude slabosti nimam. Edino zmatrana sem za znoret... Na FB se bom pridružila po prvem pregledu, ki ga imam 12.8. Joooj kje je še to! 😮Malo me skrbi kako bo z nosečnostjo glede na to, da imam že 36let... 

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: MARČEVKE 2020
17.7.2019 21:14:41   
Anaina
Danny dobrodošla..

Pa je le prišla še ena ki je 30+ ppri letih 😁 in v pričakovanju 2.Od kod pa prihajaš?  Jaz fb nimam tako da se ne bom priključila. Smo pa v prejšnji nosečnosti punce, ki nismo imele fb na viberju naredile skupino.Tak da če bo katera za to naj javi. 


(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 6:41:20   
Lenchy*
Pozdravljene, še ena nosečka. ZM 18.6., vendar mislim,da je bila kasnejša zanositev,tako da računam,da bi bil pdp 29.3.

Stara sem 33, za mano je že en SS :( ,upam,da bo tokrat bolje. Nimam nekih hudih znakov, mogiče edino rahla slabost po hrani.Kako pa je naslov fb skupune? Ne najdem je.

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 7:42:37   
cimicangi
Jutro. Jaz sem stara 30 in bo to najin prvi. Prvi pregled imam 21. avgusta, ko bom v 11t 1 d.

(odgovor članu Lenchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 8:03:56   
Karmmen
Pozdravljene vse nove nosecke! 🤗
Jaz imam spet eno vprasanje, kaj katera jemle Novalac? Ker sem opazla, da vsakic ko jo vzamem zvecer, mi potem postane zelo slabo.. pred tem pa nic.. razmisljam, da bi mogoce poskusila s katerimi drugimi. Ima katera podobne tezave? ☺️

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 8:06:42   
cimicangi
Jaz tudi jemljem Novalac, ga moja ginekologinja med vsemi temi dodatki najbolj hvali. Sama težav ob jemanju nimam, je pa res, da tableto vzamem med hrano (kosilo/večerja).

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 8:19:33   
Karmmen
Mogoce je tudi to, ker jo jaz vzamem pred spanjem. Meni so naceloma vsec, ker res dobis vitamine se zraven. Bom mogoce probala jih vzet ob drugem casu. :)

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 8:25:26   
Sreckanosečka
Tudi js uporabljam Novalac in ga vzamem med zajtrkom. Mi ni nic slabo. Sem se pa odlocala med Femidion in Novalac pa me je prepričal Novalac ker vsebuje še železo.


Kako ste kaj danes? Meni so se krči čisto umirili 😀

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 8:30:08   
Anaina
Karmenn ti imaš jutri pregled ne... 😁 Ob kolkih imaš? 


(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 8:32:01   
Karmmen
Meni razen, da imam zjutraj zelo slab zelodec, in da sem naceloma zdaj ze 1 teden vsak dan na skoljki, ni nic kaj takega. Krci obcasni, prsa se vedno bolijo. So pa postala take napere in cvrste, pa bradavice imam skos otrdele. Napihnjenost pa kak kdaj. Drugace se pa pocutim super. Ve? :)

(odgovor članu Sreckanosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 8:33:26   
Karmmen
Ojoj ja.. me daje ze groza malo. Ob 8 ;) po eni strani sem zelo vesela, da je jutri ze ta dan tu, po drugi strani me je pa tako strah.. samo da bo vse vredu.. 

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 8:47:05   
Anaina
Karmenn itak da bo vse vredu.. Sploh ne razmišljaj o čem drugem. 😁Jaz sem pa na vrsti v ponedeljek.



(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 8:49:19   
Anaina
Meni pa dviguje ko si perem zadnje zobe... 😲 Prav grozno mi je.. Drugače pa je počutje tudi kr super. Razen občasno pride kakšna utrujenost ko bi se kar malo vlegla😂


(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 8:53:27   
Karmmen
Anaina hvala :) se trudim cim bolj pozitivna bit. :) jaz sem utruje a v sluzbi, samo zaradi tega, ker nimam kaj za delat in cakam, da grem domov. :) 

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 8:55:09   
Malinca.
Dobrodošle vse nove!
Uu Karmmen..srečno jutri! In valda bo vsee uredu.. Anaina..jaz imam tudi v ponedeljek..in sem sicer tut že zdej živčna in to zeloo!! Kje pa imaš pregled? :) se morda še vidiva..

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 8:56:58   
Malinca.
Karmmen in Anaina..koliko časa bosta noseči na 1. pregledu? jaz bom 7t 4dni.. tako da bi se moglo že vse videt..

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?