|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julcki2020
17.6.2020 22:21:11   
Zora_
Oo Metka, bo kar že akcija kmalu 😃 super! Upam, da še zdržiš kot si želiš, če ne, bo pa tudi prav. Kritične meje so mimo in bo vse tako kot mora bit! :)) 
Hope, ti si prava faca😁 se mi zdi, da bos ti to tko z levo roko opravila. 

Jaz si tudi moram merit pritisk, sem imela spodnjega 90 in je celo paniko naredila in me strašila s preeklampsijo, preden sem sploh dala urin. Je bilo 2x v 2 dneh potem BP. Naslednji teden dam spet in pritisk merim 2x na dan. 
Srečno Božička, poročaj kako je bilo na zunanjem obratu. Jaz mislim, da nanj ne bom pristala, če se ne bo obrnila. Me je strah, da bi bila potem v stiski, zavita popkovnica itd., na koncu pa urgentni cr. Bom pa poskusila z vajami 😊

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: Julcki2020
18.6.2020 12:42:38   
hope2018
Evooo meee dragiii mojiii💪💪💪spet isti. Ginekolog👀👀🤦‍♀️🤦‍♀️ ampak danes me je vprasal ce je kaj posebbosti sem rekla da imam lazne popadke in da imam otrdevanja ter da me spodaj vse tisci.... Tako da je rekel no vsedte se da pogledamo ce ste kaj odprta🙈🙈🙈🤣🤣🤣 in jaa mv. Se jee zmehcal vendar se se malo mora pravi da sem pa 2cm odprta😁😁😁😁💪💪 naredil na hitro se uz pogledal ce je dosti plodovnice vse ok v nedeljo zopet ctg... Ce bo prej pa kr naj pridem..... Ampak ja takooo neprijetno bolec pregled da ne znam opisati se vedno me spodaj vse boli..... Sem pa pogledala tisti graf kako je kaj skakal pa sem videlaa da spet pod polovicoo so bile tiste krivulje na sredini papirja pa cist do vrhaaaa pa potem so se spett dol spustile hahaha vglavnem ocitno pocasii bo hahaha....zdej sem pa ze konkretnoooo nestrpnaaa🤪🤪🤪🤪🤪🤪

(odgovor članu Zora_)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: Julcki2020
18.6.2020 13:41:57   
hope2018
Bozickaaaa javiii kakooo je sloooo🙈🙈🙈🙈🙈💪💪💪


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: Julcki2020
18.6.2020 15:03:09   
Metka234
Uuuu hope, super! 😉 Zdaj pa vedi kaj čmo s temi centimetri, hehe. A res te je bolelo ful? No saj prijetno ravno ni, ampak mene ni potem nič bolelo in tudi ko sem bila na stolu sem si mislila, da je manj boleče kot karkoli pri zobozdravniku. 😊 Ja božička javi če je uspelo.


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: Julcki2020
18.6.2020 15:20:14   
hope2018
U mene je zelo bolelo bil je res takoo grob! Se noben pregled me ni tok bolel.... Ja teli cm Nam tk nc ne povejo😬😬🙈🙈 lahko je danes lahko pa cez 2 tedna hahaha tko da cicejmo pa cakajmo....💪💪💪 Ampak se malo pa se gre za res uhhh....


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: Julcki2020
18.6.2020 18:43:54   
MacB
Vidim, da dogaja na polno. Saj prav tak, hope teb sam tole - v torek imamo spet ctg. Torej na 1 teden naročajo. Moja nič ni jamrala za bolečine, mogoče tebe zvije ko onega ginekologa zagledaš user posted image

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: Julcki2020
19.6.2020 7:56:35   
Bozicka
Evoo me. Vceraj sem bila tolk utrujena, da se mi ni dalo nic. Ampak najbol nor dan za mano res. Evo prideva v postojno in moski ne smjo zravn ( pri porodu so lahko ves cas zravn ze v zacetni fazi) pa recem mojemu, ok pocakaj zunaj to bo hitro😂😂😂. Se dobro da je sel nek sodelovec iz kp v lj in je sel ob 10 h z njim jst pa sem ostala dol. do 18.30. Skratka. Zelo zelo pozorno osebje, najpej ctg ( vse ok) potem se enkrat komplet ultrazvok ( in po njihovih meritvah je nas 👶 vecji kot pri moj g. Po njihovo ima cca 2.600. Porem te pregleda en g in potem se en. Pac vmes cakas, v prijetnem app babica hod ves cas ce si ok. Ja, potem pa akcija. Pravi g po prvem poskusu evo dajmo se enkrat in tudi drugic ni slo. Ves cas vse na ultrazvoku in me sprasujejo ce sem ok. In pravi evo samo se enkrt probamo in je uspelooooo👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼. Noro kak obcutek. Res no. In koliko sta bila oba g tudi vesela da je uspelo. Res no. Res tak oseben pristop. Potem imas eno uro spet ctg da preverijo ce je vse ok. Potem gres na oddelek dobis kosilo in cez dve uri spet ctg. Res ves cas kontrolirajo. Vse ok in sem sla 18.30 domov po viziti. Noro res. Ampak se ni konec dneva. Na ac proti lj nesreca. V lj sem se vozila 3,5 h. Ampak res srecna in zadovolna z oskrbo. Pa se pritisk je bil res cel dan ok nic povisan tako da nevem kaj je bilo prejsni dan. Uff sem se razpisala😂😂

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: Julcki2020
19.6.2020 8:02:19   
Bozicka
Skratka, sam poseg ni prijeten. Nebom lagala. Je tudi malo bolec. Ampak ce me vprasate danes bi ponovila ker ni nic tako hudo da se nebi dalo in ves cas si pod kontrolo. Ce bo le po sreci grem v postojno rodit. Se mi zdi ko nekje dozivis res prijetno izkusnjo in dobis tisto zaupanje da je prav da se tega drzis. 

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: Julcki2020
19.6.2020 8:31:13   
hope2018
Supeeer bozickaa lepo da ste to urediliii🥰🥰🥰 je pa ja kar dolgo trajalo😬😬 sedaj si pripravljenaa na vaginalni porod😉😉👀👀


Mac b ce bi bil vsaj kej za pogledat bi se clovek se sprostil zraven tak sem mu tisto roko zagrabila ko vakum hahahahahahahahahahahaha ma kje mene najdejo taki grobijani😂😂😂🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ upam da bo v nedeljo boljse hahahahaha ponoci sem spet imelaa otrdevanjee in to z krcii dol v maternici katastrofa.... Sej ne ves vec a je popadek al ne... Haha naj se ze enkrat zacne. Da bo mir potem🙄🙄😅😅😅🤪🤪🤪🤪👶👶👶👶

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: Julcki2020
19.6.2020 8:33:37   
Metka234
Waaa, super Bozicka za pogum in da je uspelo! 👏👏 Ja, se strinjam. Ko nekje dozivis + izkusnjo in zaupanje se je fino drzat tam 😊😊 

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: Julcki2020
19.6.2020 9:29:26   
Zora_
Super, da je uspelo Božička👏 držim pesti, da zdaj ostane na glavici 😊 
Hope, tole čakanje je kar že mučno proti koncu verjetno? Dobro je, da se ti dogaja že pred rokom, se mi zdi, da če si enkrat čez, si še bolj nestrpen. 

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: Julcki2020
19.6.2020 12:33:22   
hope2018
Uhhh ja skoz dogajaa..... Danes zjutraj se mi je ocitno odluscil delcek cepa..... Ko sem se obrisaala jee biu papir cel v prozorni sluzi pomesan z maloo rjavoo sluzjo.... Joj zdej sem pa res neucakana hahahaha😂🤣🤣🙈🙈🙈vceraj sem zacela piti malinjak mogoce pa pospesim kaj hahahaha


(odgovor članu Zora_)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: Julcki2020
19.6.2020 15:07:25   
Brisaca
Pozdravljene punce.


Upam, da ste v redu. Jaz sem noseča 36 tednov 3/7 in pričakujem 2. otroka. Prvi bo kmalu star 2 leti. Sicer v redu prenašam nosečnost, edino noge so mi začele zatekat. Upam, da mi bo pri tem in pri pripravi na porod pomagala akupunktura. Pazite nase in male štruce. 
Lp. Brisača

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: Julcki2020
19.6.2020 15:15:10   
Metka234
Hope, ves da sem jaz tudi po pregledu zvecer nekaj takega opazila, ampak precej majhna kolicina, pa nisem bila ziher al je to to al ne. Ampak se itak nic ne dogaja. Kje si kupila caj? Brisaca pozdravljena, uuu potem bo pri vas doma kar pestro 😊 Zatekat sem pa tudi jaz zacela nekaj v noge... A si ze zacela z akupunkturo? 


(odgovor članu Brisaca)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: Julcki2020
19.6.2020 15:58:41   
hope2018
V lekarni ga dobis.... Meni ga je sicer dala prijateljica k ga je jemala ji ga je se vec kot pol ostalo pa prej nisem upala piti ko so tok govoril da mam skrajsan mv pa nwm kaj se vsee no zdej sem se opogumila ker itak gre koncuuu.... Ampak ja je pa otrok pri meni po tem caju tok zivahen hahahahahaha zelo je aktiven res.... Ja tud jaz nisem bila prepricana ali je to to ampak vmes sem imela tko res svetlo rjavo sluz med to prozornoo pa recimoo niisem imelaa primer za prst debelo sluz ampak tko cez papir razpacana vsa....imam naceloma to sluz zjutraj ko vstanem ze skoz sam ne taksno kot je bila ta in ne v taksni kolicini in sej pravim jaz mislim da se je nekaj odluscilo pa saj se nebi cudlaa ce pa je vceraj masaker iz siske naredu🙈🙈😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️👀👀👀👀 Sem pa danes vstopla v 39 teden😁😁😁🤪🤪

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: Julcki2020
20.6.2020 5:47:59   
Brisaca
Zdravo.


Metka, hvala.
Ja, mislim, da bo pestro...hehehe...ne vem še prav kaj me čaka. Glede na najina leta pa nisva imela kaj čakat, če sva želela 2 otroka. Pa še umetno oploditev sva imela.Z akupunkturo sem že začela. Sem bila pred prvim porodom tudi; in tudi kot priprava na IVF postopek. Mislim, da je meni akupunktura pomagala, sploh pri prvem porodu...je šlo hitreje. Lepo bodite in lep vikend.Brisača

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: Julcki2020
20.6.2020 8:20:07   
MacB
Malce sem vas zanemariluser posted image kakorkoli že, dobrodošla brisačauser posted image vidim da vam vsem počasi nekaj dogaja...vas tudi že fajn dol tišči? Moja celo nosečnost nič ni jamrala, zaj pa se že pozna teža in to da se bližamo 38 tednu. Že iz ležečega položaja v sedeči je težko it.

Božička kdaj maš nasljednji pregled? Hope, ti pa jutri poročaj. Ob kateri uri maš?

Metkini pa so očitno radi v hotelu mama že zdaj user posted image user posted image dobro se držite, sem bil ziher, da boš počasi že javila, da je placa zmanjkalo in so se odločili priti ven user posted image

(odgovor članu Brisaca)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: Julcki2020
20.6.2020 9:25:52   
hope2018
Zamerimo ti mac b ker nas zanemarjas🤪🤪🤪nismo se tko zmenili😉😉 hecam se😅😅 jutriii imam ob 9 urii....... Nobenih posebnostiii pri menii rahli krcii kdaj pa kdaj tko da jaz mislim da tudi jutri ne boo nic🤦‍♀️🤦‍♀️🤪🤪🙈🙈🙈


(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: Julcki2020
20.6.2020 11:03:04   
Metka234
Super brisaca, upam da bo pomagalo tudi tokrat. 😊 Otrocki so radi v hotelu mama, ja. In očitno se lahko še razlezem na veliko 😄 Sem se ze sprijaznila da bo treba sprozit. Upam da ze drug teden, ker tudi meni vse pritiska dol itd. Pa res bi ze mela dojenckaaaaa 😍😍 Smo ze vsi rahlo neucakani vidim. 😄 Ceprav je pa res da ful spim in pocivam, kar mi bo se prekmalu manjkalo. Hope super, meni se ne da it po ta caj za teh par dni 😑 Dobro opravi jutri. Jaz imam v pon in v sredo. Pa drug teden bo vroce, tako da upam da bo vzdrzno ko bomo v kaksni porodni 🙈 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: Julcki2020
20.6.2020 11:46:19   
Brisaca
Zdravo vsem.

O, imamo tudi enega očka tukaj...dobrodošel. Hmmm...vidim, da se po večini tikate...se lahko mi tudi tikamo prosim? Mi he lažje tako, pa člocek se bolj domače počuti hehehe.Ja, tudi mene že vse dol tišči...kak dan bolj, kak dan manj. To je normalno...jaz sem prvič imela sprožen porod v 39. tednu. Pa se ne spomnim, da me je tako dol tiščalo. Je pa res, da je bil otrok manjši in tudi jaz sem se manj zredila. Moj nasvet...če lahko, se naspite in spočijte. Jaz sem danes od 4h budna, ker nisem mogla spat in moj mali mož se je odločil, da ima dovolj spanja hahaha. Mislim, da je nek čuden položaj lune. Tudi jaz komaj čakam, da bo porod za menoj in se rešim tega trebuha...da si lahko zavežem vezalke, normalno pripognem itd. Imamo pa srečo, da ni prevroče zunaj.Malo še...po porodu se svet malo drugače zavrti ;). Lepo bodite. Brisača

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: Julcki2020
20.6.2020 12:20:12   
hope2018
Dobrodosla brisaca med neucakane🤪🤪


Ja metkaaaa ta teden je bil vzdrzen cakaj drug teden ko po vsej verjetnosti bomo rojevaleee bo pa 30🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🙈🙈🙈😅😅 upam da se ne skuhamo notri hahaha ampak se dobr da bomo dalee tahujse poletje mimoo tapravcas..... Si oredstavljas na vrhuncu sezone uhhhhhhhh no sam danes itak ne mors veditt kako pa kaj boo ker se vreme iz dneva v dan spreminja🤪🤪🤪 se malo se malooo se naspimooo jaz spim ponoci kot top! Edino na wc me ene 3x pritisnee ampak me ne moti sem se ze navadila🙈🙈👀👀 

(odgovor članu Brisaca)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: Julcki2020
20.6.2020 17:18:01   
Bozicka
Pozdravcek vsem, evo jst pa ce sem iskrena se nisem tako neucakana, naj nas 👶 bo se malo notri😀😀. Danes sem natanko 35 5/7 in tocno mesec dni do pdp. Tako da ja. In evo pritisk imamtudi doma ves cas ok, samo tam ocitno povecanega. Ocitno imam sindrom belih halj. Saj res no, g mi rece u povisan pritisk bova se enkrat valda se se bolj napsihiram in je se visji🤪🤪. Drugace pa Mac imam pregked nadlednjo sredo sele. Takrat bo tudi ctg. Bom pa takrat 37 2/5. Ostali ste prej zaceli z ctgji kajne? Malo sem pomirjena ker so mi ga sedaj v postojni 3x delali tako da bo ze treba zdrzat do takrat. Sem pa bila ta teden zelo pridna in zelo gnezdila. Evo samo previjalna manka in kaka malenkost. Aja pa torbo za porodnisnico se napakiram. Kaj ste dale notri?

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: Julcki2020
21.6.2020 7:30:53   
Brisaca
Zdravo.


Božička, jaz tudi merim profil krvnega tlaka vsak dan. Imam v ambulanti vedno povišan tlak. Berem, da nekatere že hodite na CTG? Od katerega tedna naprej pa? A to pri svoji ginekologinji ali hodite v bolnico na pregled?Lepo bodite in pazite nase in na otročke.Brisača

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: Julcki2020
21.6.2020 7:50:39   
hope2018
Bozickaa..... Jaz sem oevi ctg mela v tem tednu in sem bila 38 3/7....cisto odvisno jee kako te dajo nekatere ounce pridejo ze v 35 tednu tja druge v 37 nekatere pa 2 tedna pred pdpjem...... Sej brezvezee prej tja hodit ker itak nic ne pokazee.... Jaz sem spakirala sebi kopalni plasc copate nedercek blazince tisto kremo lanolin al kaj ne ze pa kompresijske gazice za bradavice od mam kozmetiko dudo nastavke za bradavice... jaz mislim da je to to sem ze dolgo nazaj pakirala sem ze pozabla kaj mam hahahaha😂😂😂😂drugace pa tudi jaz imam v ordinaciji vedno povisan krvni tlak 160🤦‍♀️ in potem mi vedno dvakrat meri in je drugi okol 120 haha.... In za vsak ko pridem tjaa rece aha midve dvakrat merive... Hahaha ne vem zakaj. Mi tam vedno prvic pokaze tok visoko.... Ker tudi doma ce si kdaj merim je vse bp..... 
Brisaca jaz hodim v bolnico delat ctg.... Pri nas v zd nimajo tega....ponekod pa imajo.... 🥰😅



(odgovor članu Brisaca)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: Julcki2020
21.6.2020 10:17:42   
Metka234
Jaz si tudi merim pritisk 3x/dan, imam tudi pri dr vedno povisanega, doma si merim ko sem umirjena in vsaj nekaj min pocivam in je se ok. Me pa zato zdaj spremljajo proti koncu tudi v Lj, ce bi bil kaksen parameter slucajno izven. Tako da so mi prvi CTG naredili v Lj v porodnisnici v 35. tednu. In mi je ze risalo popadke 😃 Moja v ZD mi se ni delala, sicer pa obicajno dela po 37. tednu. To vsak malo po svoje. Nekje sele po PDP delajo ... Za torbo imam jaz podobno kot hope. Priloznostno pa dodajam se stvari - recimo ce bi me zadrzali prej se perilo, slusalke za kaksne video klice, pajkice ce bo mrzlo za pod haljo 🙈 Itd. 


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?