|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 17:04:08   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

To spikanje v maternici matra tudi mene se vedno. Sem tocno 1 teden po abraziji. Upam da je to od tega in da ni kaj narobe. Al bi se mogla jit predcasno pokazat kaj mislis?



Jaz sem se odločla da grem na krvni test ravno zato in pol odvisno od rezultatov grem na samoplacniski uz. Če bo vrednost visoka



Potem bom sla pa tudi jaz. Da vidim kaj je tezava. Sploh nisem pomislila na to da grem lahko samoplacnisko.



Nekje 13 € pride. 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 17:21:42   
Srečka138
Prvi dve nosecnosti si do konca donosila? Si imela tut v prvih dveh kaksne izcedke?

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 17:24:21   
Sneezka
Pozdravljene vse skupaj.


Tudi jaz sem v ponedeljek doživela šok. Imela sem prvi pregled pri G. Ampak ni bilo srčka. Bila sem 9t3dni. Plod pa je bil velik za 7t. Imela sem samo enkrat čist malo rjavega izcedka drugače pa nič. Včeraj sem bila v bolnici. Dobila sem tabletko za prekinitev nosečnosti. Jutri pa grem nazaj da dobim vaginalne tablete za dokončanje splava. Zdaj imam precej močne krče in rahlo krvavite oz bolj rjavi izcedek.Tudi meni ni jasno zakaj je do tega prišlo. Je pa moja prva nosečnost. G mi je rekla da je verjetno prišlo do kromosomske napake in se otroček ni pravilno razvijal. Mi je pa G rekla da 2 do 3 menstruacije počakat pred novo zanositvijo. Kontrolo pa imam čez dva tedna da pogleda če se je vse sčistilo. 

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 17:30:23   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Prvi dve nosecnosti si do konca donosila? Si imela tut v prvih dveh kaksne izcedke?



Jaz sem v obeh nosečnostih prvih krvavela. In ja donosla obe ja.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 17:33:04   
Srečka138
Vidim da splavov ni malo 😞 to se nebi smelo dogajati 😪 ravno danes sem bila delezna opazke da mi je fino, da sem itak v blazenem obdobju, ko me vsi nosijo po rokah itd. Priznam da me je za trenutek stisnilo pri srcu in sem le stezka povedala da sva spet na zacetku 😖 res nerada govorim o tem, ceprav vem da to nebi smela bit tabu tema 😞
Koliko ste pa kaj stare? In koliko casa ste se trudili?Jaz sem stara 20 let, trudila pa sva se okrog pol leta.


(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 17:34:52   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Prvi dve nosecnosti si do konca donosila? Si imela tut v prvih dveh kaksne izcedke?



Jaz sem v obeh nosečnostih prvih krvavela. In ja donosla obe ja.



Joj te krvavitve!!! 😪😪 me je kar malo strah naslednje nosecbosti 😥

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 17:42:46   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Vidim da splavov ni malo 😞 to se nebi smelo dogajati 😪 ravno danes sem bila delezna opazke da mi je fino, da sem itak v blazenem obdobju, ko me vsi nosijo po rokah itd. Priznam da me je za trenutek stisnilo pri srcu in sem le stezka povedala da sva spet na zacetku 😖 res nerada govorim o tem, ceprav vem da to nebi smela bit tabu tema 😞
Koliko ste pa kaj stare? In koliko casa ste se trudili?Jaz sem stara 20 let, trudila pa sva se okrog pol leta.





Jaz sem 32. Tudi mene je strah naslednje nosečnosti sedaj bolj. Vedno imas pred ocmi kaj pa ce.... pa upam da ne bo

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 17:58:34   
Srečka138
Saj to. Jaz sem ze po naravi bolj taka "panicarka" vsako stvar takoj pogooglam ali poklicem svojo G ali letim na urgenco samo toliko da se prepricam da je vse ok. Strah me je da me bo v naslednji N ze vsak krcek iztiril in se bom sekirala po nepotrebnem kar pa spet ni dobro za otroka 😥

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 18:01:24   
metmaris159
Mene danes boli preko trebuha tak da me je na čase kar malo groza.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 18:02:43   
Srečka138
Imam pa nekaksno tezavico za katero nikjer ne najdem odgovora. Dva tedna nazaj (ko je bil plod se ziv) pa vse do danes v predelu maternice in jajcnikov cutim nekaksne mehurcke, ko polozim roko gor se cutijo kako brbotajo. Je morda kaj na tem? Ali cutim napacno stvar in je to premikanje zadevic po crevesju?

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 18:03:46   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Mene danes boli preko trebuha tak da me je na čase kar malo groza.



Te boli ali imas krce? Ce imas krce si v vodi raztopi magnezijevo tableto, meni so le te zelo ublazile krce

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 18:05:48   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Mene danes boli preko trebuha tak da me je na čase kar malo groza.



Te boli ali imas krce? Ce imas krce si v vodi raztopi magnezijevo tableto, meni so le te zelo ublazile krce



Ja boleče krče bi rekla. Ker me prime pa me mine 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 18:11:08   
Sneezka
Ogromno je tega. Mi je G tudi rekla da je ogromno splavov in odmrtja ploda ampak da nevejo zaradi česa to prihaja in da je največja verjetnost da telo samo izloči ne zdravega otroka. 

Tudi mene je zelo strah naslednje nosečnosti še prej pa tega ali bom lahko zanosila.Stara sem 28. Matrala pa sva se 1 leto. 

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 18:12:38   
metmaris159
Ne vem zakaj meni danes prebava tak nagaja. Prvo sem komaj kaj v sebi obdrzala oz nisem ker sem po vsem kaj sem pojedla pristala takoj na wcju zdaj pa bi morala na wc pa me je zaprlo. Wtf??? Je kateri kaj jasno to?

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 18:30:38   
metuljčica12
hmmm..edin če se telo še bori..user posted image

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 18:33:56   
metmaris159
Ne vem ni mi jasno nic vec. Slabo mi je ful. Sploh jest ne morem. Vse mi smrdi. 

(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 19:04:21   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Ne vem ni mi jasno nic vec. Slabo mi je ful. Sploh jest ne morem. Vse mi smrdi. 


Ce dobis vrocino le pojdi na urgenco, jaz sem tisti dan cel dan lezala v postelji z vrocino in bruhanjem, na urgenci dobila infuzijo in antibiotike, potem pa sem sla na ciscenje. Ce ne drugega se pejt pokazat ce je slo vse ven

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 19:06:57   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Ne vem ni mi jasno nic vec. Slabo mi je ful. Sploh jest ne morem. Vse mi smrdi. 


Ce dobis vrocino le pojdi na urgenco, jaz sem tisti dan cel dan lezala v postelji z vrocino in bruhanjem, na urgenci dobila infuzijo in antibiotike, potem pa sem sla na ciscenje. Ce ne drugega se pejt pokazat ce je slo vse ven



Ja saj se to mi je treba ja. Glede na to da mi je res celi dan ze tak cudno pa me zebe pa trese pa spet mi je v glavo ful vroce polek vsega. Hm

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 19:11:08   
DaKaNi
 Tudi jaz sem bila še pred kratkim del vaše zgodbe, a je kar hitro name posijal žarek sreče! . Zato bi rada z vami delila se svojo zgodbo,mogoce pa kateri kako pripomorem!Sama sem sicer še res zelo mlada in sicer 22 let. Pa vendar sva se s partnerjem odločila za naraščaj februarja 2018. Takrat sva prvič uradno tudi poskusila! Pred tem nikoli nisem uporabljala druge zaščite kot "pazi, umakni". No in seveda v ženski koledarček sem si zapisovala vsak spolni odnos in vso spremljanje cez mesec. In tako pride marec in nic. Pa sem mislila okej saj takoj pa res ne more bit.. in pride april pa nic.. in vse do decembra ni bilo nikoli nic.!  Decembra se narocim na pregled in svojemu ginekologu povem,da imava željo zanosit in gre. In on me čisto napade, da s takšnimi kilogrami ne morem zanosit,da naj prej shujšam 30 kg in se potem brigam za otroka! Cisto v soku odsla domov in seveda vso krivdo vzela na sebe! . In nato 16.decembra.grem k bioergeticarki v Lenart! Z namenom da mi pomaga z zanositvijo.  Pri njej sem bila pol ure. Ležala sem na mizi in ona se je z rokami sprehajal po mojem telesu in iz mene spravljala negativno energijo. Po terapiji je rekla da z mano ni nic narobe in da je vse v glavi! In da sem sedaj pripravljena na zanositev, ter da se lahko zr naslednji mesec kaj zgodi! Vendar se doda da jo vseeno skrbi, saj so moja maternica in jajcniki kljub veliki zelji se zelo nezreli za otroka. No in res. Odidem domov in midva cel mesec pridno delama.na tem! In glej ga zlomka 7.januarja kot strela iz neba pade na testercek ta veliki PLUS! . Seveda cela vesela in hkrati nisem mogla verjet da je to res mozno!. V veselem pricakovanju sva bila vse do 28.januarja ko sva imela prvi-potrditveni ultrazvok!. Tam so nama povedali da je samo prazna gestacijska vrecka v njej pannic!  . Na ponovni pregled so naju narocilibcez en teden. In potem spet cez en teden in spet.. na koncu je bila velika ze 33 mm in povsem prazna kar je kazalo na neuspesno nosecnost!. Sledil je splav!.  Februarja sem zjutraj prisla na sprejem na ginekologijo v MB kjer sem.ostala dva dni in prejela en kup tablet! Ob 12h opoldne istega dne se je iz mene odluscilo to,kar je bil zadnji mesec smisel zivljenja!. Naslednje jutro se kontrolni ultrazvok ce se je res vse odluscilo in po potrditvi da je slo vse ven sem lahko sla domov! . Grozno! Ne toliko fizicno kot pa psihicnO! . In spet minevajo meseci in cakas in cakas in pluska od nikjer. Aprila grem se na pregled k svoji drugi ginekologinji in jo vprasam kdaj lahko grem naprej v postopek. In seveda mi rece,da sele ponnovem letu, saj se vsaka zanositrv steje,ce tudi ninprislo do plodka.in po splavu zooet cakat eno leto...Takrat sem se maja odlocila da znova poskusim pri bioenergeticarki v Slov.Bistrici! . In res. Jonpoklicem in povem svojo zgodbo in ona me naroci ze naslednji teden ,datumsko 6.maj 2019. 4 dni zapored sem.hodila k njej po polnure. Na zadnji terapiji mi je dejala da ponavadi uspe 90%zenskam po prvi terapiji in ce mi prvic ne uspe naj pridem cez 3 mesece!  Bila sem trdno odlocena da ce mi ne uspe z bioenergijo,poskusim se z akupunkturo! . Vendar mi tega ni bilo potrebno! .  11.junija me presenetita dve crtici in danes sem ze v 36.tednu! ❤ pricakujemo puncko v februarju!.   Tako da punce! Cimvec poskusite same! Medicina nas sploh ne jemlje resno saj nas je s temi tezavami ze toliko da smo cedalje bolj samo se stevilke, ki nas tudi tako obravnavajo! In najlazje je rect da ste se mladi in bo vse ob svojem casu! Ampak za nas je oravi cas takrat ko se odlocimo in ne cez nekaj let!. Polagam vam na srce tudi sama nisem verjela v te energije in vsakemu ko zdaj to razlagam mi recejo da je to nemogoce, ampak meni to ni nakljucje da mi je uspelo obakrat ravno po terapiji! 
Zelim vam vse dobro in upam da sem vam dala kancek upanja in vlila pogum za nove zmage! Veselim se vasih veselih novick!! 


(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 19:13:11   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Ne vem ni mi jasno nic vec. Slabo mi je ful. Sploh jest ne morem. Vse mi smrdi. 


Ce dobis vrocino le pojdi na urgenco, jaz sem tisti dan cel dan lezala v postelji z vrocino in bruhanjem, na urgenci dobila infuzijo in antibiotike, potem pa sem sla na ciscenje. Ce ne drugega se pejt pokazat ce je slo vse ven



Ja saj se to mi je treba ja. Glede na to da mi je res celi dan ze tak cudno pa me zebe pa trese pa spet mi je v glavo ful vroce polek vsega. Hm


Pocakaj do jutri pa bos videla ce se bo nadaljevalo. Drugace pa bolje da se gres pokazat kakor da se ti pred pregledom se kaj zastrupi

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 19:18:29   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Ne vem ni mi jasno nic vec. Slabo mi je ful. Sploh jest ne morem. Vse mi smrdi. 


Ce dobis vrocino le pojdi na urgenco, jaz sem tisti dan cel dan lezala v postelji z vrocino in bruhanjem, na urgenci dobila infuzijo in antibiotike, potem pa sem sla na ciscenje. Ce ne drugega se pejt pokazat ce je slo vse ven



Ja saj se to mi je treba ja. Glede na to da mi je res celi dan ze tak cudno pa me zebe pa trese pa spet mi je v glavo ful vroce polek vsega. Hm


Pocakaj do jutri pa bos videla ce se bo nadaljevalo. Drugace pa bolje da se gres pokazat kakor da se ti pred pregledom se kaj zastrupi



Ja saj ja. Bom vidla kak bo jutri

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Spontani splav 2020
9.1.2020 8:47:09   
metuljčica12
sovrazim wc školjko. od mene grejo delčki. upam, da je to bilo zadnjič. k ne morem več.user posted image
bom videla, kaj bodo rekli jutriuser posted image
metmaris,upam da ni nic hujšega. morda je trbušna gripa...mislim, da je trenutno naš imunski sistem slab. v zraku pa je teh bolezni preveč. boš videla, kaj bo. upam, da ni nic hujšega.

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Spontani splav 2020
9.1.2020 8:49:50   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica12

sovrazim wc školjko. od mene grejo delčki. upam, da je to bilo zadnjič. k ne morem več.user posted image
bom videla, kaj bodo rekli jutriuser posted image
metmaris,upam da ni nic hujšega. morda je trbušna gripa...mislim, da je trenutno naš imunski sistem slab. v zraku pa je teh bolezni preveč. boš videla, kaj bo. upam, da ni nic hujšega.



Ja saj ja. Jaz mislim da je vse ok. Ni danes nic. Samo izvid krvnega testa komaj čakam da dobim pa kakršen koli bo samo da bom jaz pomirjena. Pol pa novim zmagam na proti.

(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Spontani splav 2020
9.1.2020 8:55:20   
metuljčica12
zmoremo me to, da bo enkratuser posted image

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Spontani splav 2020
9.1.2020 10:09:22   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi

 Tudi jaz sem bila še pred kratkim del vaše zgodbe, a je kar hitro name posijal žarek sreče! . Zato bi rada z vami delila se svojo zgodbo,mogoce pa kateri kako pripomorem!Sama sem sicer še res zelo mlada in sicer 22 let. Pa vendar sva se s partnerjem odločila za naraščaj februarja 2018. Takrat sva prvič uradno tudi poskusila! Pred tem nikoli nisem uporabljala druge zaščite kot "pazi, umakni". No in seveda v ženski koledarček sem si zapisovala vsak spolni odnos in vso spremljanje cez mesec. In tako pride marec in nic. Pa sem mislila okej saj takoj pa res ne more bit.. in pride april pa nic.. in vse do decembra ni bilo nikoli nic.!  Decembra se narocim na pregled in svojemu ginekologu povem,da imava željo zanosit in gre. In on me čisto napade, da s takšnimi kilogrami ne morem zanosit,da naj prej shujšam 30 kg in se potem brigam za otroka! Cisto v soku odsla domov in seveda vso krivdo vzela na sebe! . In nato 16.decembra.grem k bioergeticarki v Lenart! Z namenom da mi pomaga z zanositvijo.  Pri njej sem bila pol ure. Ležala sem na mizi in ona se je z rokami sprehajal po mojem telesu in iz mene spravljala negativno energijo. Po terapiji je rekla da z mano ni nic narobe in da je vse v glavi! In da sem sedaj pripravljena na zanositev, ter da se lahko zr naslednji mesec kaj zgodi! Vendar se doda da jo vseeno skrbi, saj so moja maternica in jajcniki kljub veliki zelji se zelo nezreli za otroka. No in res. Odidem domov in midva cel mesec pridno delama.na tem! In glej ga zlomka 7.januarja kot strela iz neba pade na testercek ta veliki PLUS! . Seveda cela vesela in hkrati nisem mogla verjet da je to res mozno!. V veselem pricakovanju sva bila vse do 28.januarja ko sva imela prvi-potrditveni ultrazvok!. Tam so nama povedali da je samo prazna gestacijska vrecka v njej pannic!  . Na ponovni pregled so naju narocilibcez en teden. In potem spet cez en teden in spet.. na koncu je bila velika ze 33 mm in povsem prazna kar je kazalo na neuspesno nosecnost!. Sledil je splav!.  Februarja sem zjutraj prisla na sprejem na ginekologijo v MB kjer sem.ostala dva dni in prejela en kup tablet! Ob 12h opoldne istega dne se je iz mene odluscilo to,kar je bil zadnji mesec smisel zivljenja!. Naslednje jutro se kontrolni ultrazvok ce se je res vse odluscilo in po potrditvi da je slo vse ven sem lahko sla domov! . Grozno! Ne toliko fizicno kot pa psihicnO! . In spet minevajo meseci in cakas in cakas in pluska od nikjer. Aprila grem se na pregled k svoji drugi ginekologinji in jo vprasam kdaj lahko grem naprej v postopek. In seveda mi rece,da sele ponnovem letu, saj se vsaka zanositrv steje,ce tudi ninprislo do plodka.in po splavu zooet cakat eno leto...Takrat sem se maja odlocila da znova poskusim pri bioenergeticarki v Slov.Bistrici! . In res. Jonpoklicem in povem svojo zgodbo in ona me naroci ze naslednji teden ,datumsko 6.maj 2019. 4 dni zapored sem.hodila k njej po polnure. Na zadnji terapiji mi je dejala da ponavadi uspe 90%zenskam po prvi terapiji in ce mi prvic ne uspe naj pridem cez 3 mesece!  Bila sem trdno odlocena da ce mi ne uspe z bioenergijo,poskusim se z akupunkturo! . Vendar mi tega ni bilo potrebno! .  11.junija me presenetita dve crtici in danes sem ze v 36.tednu! ❤ pricakujemo puncko v februarju!.   Tako da punce! Cimvec poskusite same! Medicina nas sploh ne jemlje resno saj nas je s temi tezavami ze toliko da smo cedalje bolj samo se stevilke, ki nas tudi tako obravnavajo! In najlazje je rect da ste se mladi in bo vse ob svojem casu! Ampak za nas je oravi cas takrat ko se odlocimo in ne cez nekaj let!. Polagam vam na srce tudi sama nisem verjela v te energije in vsakemu ko zdaj to razlagam mi recejo da je to nemogoce, ampak meni to ni nakljucje da mi je uspelo obakrat ravno po terapiji! 
Zelim vam vse dobro in upam da sem vam dala kancek upanja in vlila pogum za nove zmage! Veselim se vasih veselih novick!! 




Hvala ti za tole!! Tudi tebi zelim vse dobro z vaso puncko ❤❤

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?