|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBERKE 2020
24.3.2020 18:08:32   
Kitty 1
Se vam pridružujem.


Danes pozitiven test. Po izracunih pdp 28.11.2020
Upam da se obdrži :)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: NOVEMBERKE 2020
24.3.2020 19:08:59   
Rjaveocke
Pozdravljene nosečke! Čestitke vsem. ❤️ Jaz sem imela, danes prvi UZ in ni bilo vidnega utripa. Čez teden dni imam ponovno UZ, da vidijo, če se bo kaj spremenilo. Bila sem prvič v postopku (ICSI), transfer je bil tretji dan po punkciji. Danes je točno 4 tedne in 3 dni od transferja. Ta mladi ginekolog, ki me je danes pregledal, mi je rekel naj se pripravim, da se lahko slabo konča. V ambulanti za neplodnost pa mi je sestra rekla, da naj še ne obupam in da obstaja možnost, da je bil UZ še prehitro.  🤔 Drugače imam rahle slabosti, zelo boleče prsi in povečane bradavice ter bolečine v križu. Krvavitev ni prisotna in tudi izcedka nimam. Bomo videli kako se bo izteklo. Lep večer vsem! 🤗

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: NOVEMBERKE 2020
24.3.2020 19:18:48   
Anonimen
O Kitty1 čestitke in dobrodošla!


Rjaveocke, ma ne ne, meni se pa za tvoje tedne zdi cisto normalno, da se se ne vidi srcka oziroma utripa. Jaz sem sla v prvi nosecnosti na pregled pri 5t pa nekaj dni pa tudi se ni bilo nic, potem pa vse normalno. Res ne vem zakaj ti je tako rekel. 
Anonimna6

(odgovor članu Rjaveocke)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: NOVEMBERKE 2020
24.3.2020 19:20:39   
Babyjazz
Rjaveocke ce prav razumem naj bi bila noseča sele 4 tedne dobre? V tem primeru se strinjam da je cist prekmalu za utrip. Meni so gledali sele pri 7 tednih ne vem zakaj tolk zgodi naročajo in gledajo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: NOVEMBERKE 2020
24.3.2020 19:23:19   
Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Rjaveocke

Pozdravljene nosečke! Čestitke vsem. ❤️ Jaz sem imela, danes prvi UZ in ni bilo vidnega utripa. Čez teden dni imam ponovno UZ, da vidijo, če se bo kaj spremenilo. Bila sem prvič v postopku (ICSI), transfer je bil tretji dan po punkciji. Danes je točno 4 tedne in 3 dni od transferja. Ta mladi ginekolog, ki me je danes pregledal, mi je rekel naj se pripravim, da se lahko slabo konča. V ambulanti za neplodnost pa mi je sestra rekla, da naj še ne obupam in da obstaja možnost, da je bil UZ še prehitro.  🤔 Drugače imam rahle slabosti, zelo boleče prsi in povečane bradavice ter bolečine v križu. Krvavitev ni prisotna in tudi izcedka nimam. Bomo videli kako se bo izteklo. Lep večer vsem! 🤗




Pri meni se je utrip videl šele v 7t. Nič prej. Ne vem pa kako se tedni štejejo pri transferju.

(odgovor članu Rjaveocke)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: NOVEMBERKE 2020
24.3.2020 19:28:49   
Rjaveocke
Hvala za vzpodbudne besede. Srčno upam, da se je motil. ❤️ Je 4 tedne od transferja. Drugače pa točno 7 tednov od prvega dne zadnje menstruacije. Zdaj nevem ali se to gleda enako kot pri spontani nosečnosti?! Ali so izračuni kaj drugačni? 


(odgovor članu Babyjazz)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: NOVEMBERKE 2020
25.3.2020 3:39:37   
Kitty 1


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

O Kitty1 čestitke in dobrodošla!


Rjaveocke, ma ne ne, meni se pa za tvoje tedne zdi cisto normalno, da se se ne vidi srcka oziroma utripa. Jaz sem sla v prvi nosecnosti na pregled pri 5t pa nekaj dni pa tudi se ni bilo nic, potem pa vse normalno. Res ne vem zakaj ti je tako rekel. 
Anonimna6



Hvala. Slabosti so že tu, zato tole pišem ob 3.35 zjutraj :)
Rjaveocke, ostani pozitivna,res je bilo zgodaj.
Me zanima koliko se nas bo nabrala, glede na situacijo treutno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: NOVEMBERKE 2020
25.3.2020 7:50:45   
Anonimen
Rjaveocke malo sem površno prebrala, ampak ja, vseeno, če je danes točno 7t od zadnje M, potem je bilo sigurno še prezgodaj. Jaz verjamem, da bo vse ok.

Kdaj si rekla, da si ponovno naročena? 
Anonimna6

(odgovor članu Rjaveocke)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: NOVEMBERKE 2020
25.3.2020 15:12:43   
Mimi88
No punce, da povem kako poteka pri meni. Klicala v bolnico, samoplacnisko ne delajo, torej na krvni test lahko pozabim. V ambulanti pa mi sestra rece, da naj drug teden narerim spet urinski test in ce bo pozitiven, poklicem v sredo in v petek pridem na pregled. Ok..

Kaj pa ce bo negativen? In menstruacije ne bo? Mogoce krvavitev bo?Ne jemljejo me resno, res hvala. Za sabo imam dve uspesni nosecnosti in ja, na veliko se ocitno zmisljujem. Urinski testi pa so zanesljivi. Ja, itak...Punce so bile nosece kljub negativnem testu, aja mogoce spocele brez stika s partnerjem pa test ni smel pokazat.Hvala zdravstvo. Pozabljate, da placujem zavarovanje, do pregleda pa ne pridem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: NOVEMBERKE 2020
25.3.2020 15:25:10   
Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Mimi88

No punce, da povem kako poteka pri meni. Klicala v bolnico, samoplacnisko ne delajo, torej na krvni test lahko pozabim. V ambulanti pa mi sestra rece, da naj drug teden narerim spet urinski test in ce bo pozitiven, poklicem v sredo in v petek pridem na pregled. Ok..

Kaj pa ce bo negativen? In menstruacije ne bo? Mogoce krvavitev bo?Ne jemljejo me resno, res hvala. Za sabo imam dve uspesni nosecnosti in ja, na veliko se ocitno zmisljujem. Urinski testi pa so zanesljivi. Ja, itak...Punce so bile nosece kljub negativnem testu, aja mogoce spocele brez stika s partnerjem pa test ni smel pokazat.Hvala zdravstvo. Pozabljate, da placujem zavarovanje, do pregleda pa ne pridem.



Ne vem iz kje si. Ampak samoplačniško ga lahko v Ljubljani narediš npr. v Adrialabu. 

(odgovor članu Mimi88)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: NOVEMBERKE 2020
25.3.2020 18:01:27   
Kitty 1
Mimi88, vrjetno je zdajle celoten sistem malo zmeden.

Boš videla,naredi se test in pojdi na pregled.
Možno je vse.
Kako pa ste kaj punce?? Kaj slabosti???kaksne posebne zelje po hrani??
Pri meni je obratno kot prejšnjo nosečnost. Prej bi jedla jedla, zdaj pa mi diši samoklasicno kosilo (kos mesa,kropir,zelenjava in solata) in to je to. Mi ni vec nic drugega čez dan... čokolada me ne premami :D 

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: NOVEMBERKE 2020
25.3.2020 20:47:15   
Mimi88
Iz primorske. Zarad takega stanja kot je, stvari katere niso nujne ocitno ne delajo. 

Ne vem kaj narediti, res ne.

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: NOVEMBERKE 2020
25.3.2020 21:59:30   
Rjaveocke
Anonimna6 naročena sem 31.3., ampak se dogovarjam z dr. Žebeljanom za jutri ali v petek v privat ambulanti. Želim drugo mnenje in malo strokovnejši odnos. To me je najbolj zmotilo pri prvem UZ. Nisem dobila slikice, na hitro mi jo je pokazal, zato nimam dobenih podatkov. Morala sem tudi dat kri za krvno skupino, ker imam podatek še na star priimek. Ko je rekla sestra, da lahko počakamo na to do torka, ker imam ponovno UZ, se je ta doktor kar iz ambulante ven zadrl, da naj kar da napotnico za odvzem krvi, ker bom v torek ziher za sprejem, da slabo kaže. To mi ni bilo niti malo všeč. Lahko bi malo mehkejše pristopil. Res sem bila razočarana. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: NOVEMBERKE 2020
26.3.2020 7:06:26   
Anonimen
Mimi88, ma če ti ni problem, se res odpelji do Lj pa ti bodo tam vzeli kri in boš res najbolj mirna. Zdej je situacija res zmedena in tudi sami ne vejo kaj morajo opravljat in kaj ne. Sej vsake tolko spreminjajo.


Kitty 1, joj ne govori, meni so se pomalem začele slabosti par dni nazaj, ma danes pa je ufff, sem ko cunja. Imam doma neke ingverjeve bonbon, morem probat, ce bodo delovali. Drugace pa neke zelje po hrani ni. 
Rjaveocke, ma prosim, tak odnos? Ma ta pa ne res nek nesramnez, da se tako zadere iz ordinacije, mislim. Ze tako komaj cakas in vse, on pa se tako obnasa. Upam, da se uspes dogovorit in gres na pregled h temu ki si rekla. 
Anonimna6

(odgovor članu Rjaveocke)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: NOVEMBERKE 2020
26.3.2020 7:07:22   
Kitty 1

Ojoooj...upam da bo vse ok. Kar naroci se še kam. Tole pa res ni na mestu.
Me pa se zanima koliko se nas bo sploh nabralo, glede na situacijo trenutno. Govori se celo nekaj o neodgovornosti 😳😳😳 sicer to vrjetno bolj s strani kaksnih ultra panikov.Upam, da bodo naše nosečnosti ok, da bo s pregledi ok, da bo nakoncu ze vse mimo.

IZVIRNO SPOROČILO: Rjaveocke

Anonimna6 naročena sem 31.3., ampak se dogovarjam z dr. Žebeljanom za jutri ali v petek v privat ambulanti. Želim drugo mnenje in malo strokovnejši odnos. To me je najbolj zmotilo pri prvem UZ. Nisem dobila slikice, na hitro mi jo je pokazal, zato nimam dobenih podatkov. Morala sem tudi dat kri za krvno skupino, ker imam podatek še na star priimek. Ko je rekla sestra, da lahko počakamo na to do torka, ker imam ponovno UZ, se je ta doktor kar iz ambulante ven zadrl, da naj kar da napotnico za odvzem krvi, ker bom v torek ziher za sprejem, da slabo kaže. To mi ni bilo niti malo všeč. Lahko bi malo mehkejše pristopil. Res sem bila razočarana. 



(odgovor članu Rjaveocke)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: NOVEMBERKE 2020
26.3.2020 11:43:16   
modralevinja
Pozdravljene...

Včeraj klicala ginekološko ambulanto. Datum prvega pregleda imam 22.4.user posted image , predviden rok poroda je 27.11. Spet se mi je zgodilo, kot že ob zadnji nosečnosti, ki se je žal končala s spontanim splavom, da je spet preverjala mojo starost in bila strašno začudena user posted image

Slabosti zaenkrat niso pretirane. Počutim se dobro. Kako se počutite ve?

user posted image

_____________________________

hčerka 2005
hčerka 2008
PRP 27.11.2020

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: NOVEMBERKE 2020
26.3.2020 12:25:04   
Kitty 1

Zakaj starost??? A so omejitve 😂😂😂🙈 pa da nevem 😋
IZVIRNO SPOROČILO: modralevinja

Pozdravljene...

Včeraj klicala ginekološko ambulanto. Datum prvega pregleda imam 22.4.user posted image , predviden rok poroda je 27.11. Spet se mi je zgodilo, kot že ob zadnji nosečnosti, ki se je žal končala s spontanim splavom, da je spet preverjala mojo starost in bila strašno začudena user posted image

Slabosti zaenkrat niso pretirane. Počutim se dobro. Kako se počutite ve?

user posted image



(odgovor članu modralevinja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: NOVEMBERKE 2020
26.3.2020 20:33:20   
Newby
Zdravo!Včeraj na materinski dan me je osrečil plusek😍 pregled imam šele 11. maja, skupaj z nuhalno. Zarad teh izrednih razmer naročajo ful pozno. Pdp imam po internetnih izračunih 24.novembra. Doma imam 3 letno punčko

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: NOVEMBERKE 2020
27.3.2020 9:34:49   
modralevinja
Uf, ja... Žal so moje izkušnje take, da ko sem lani klicala ginekološko in prosila za prvi pregled in povedala svojo starost, me je prvo vprašala ali želim pregled ali splav... user posted image Žal se potem je končalo s SS.. user posted image , Lahko si predstavljate, kako me je to vprašanje najprej presenetilo (sem mislila, da sem narobe slišala), potem pa zelo razžalostilo. Menda ženka sama pove, če želi splaviti, verjetno ni potrebno to vsake vprašati. Ali pač, če si starejši od 40 let user posted image
Letos pa ponovi vajo spet s tem "preverjanjem", če je prav prebrala letnico, ker se ji je zdela nenormalno stara... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Kitty 1


Zakaj starost??? A so omejitve 😂😂😂🙈 pa da nevem 😋
IZVIRNO SPOROČILO: modralevinja

Pozdravljene...

Včeraj klicala ginekološko ambulanto. Datum prvega pregleda imam 22.4.user posted image , predviden rok poroda je 27.11. Spet se mi je zgodilo, kot že ob zadnji nosečnosti, ki se je žal končala s spontanim splavom, da je spet preverjala mojo starost in bila strašno začudena user posted image

Slabosti zaenkrat niso pretirane. Počutim se dobro. Kako se počutite ve?

user posted image





(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: NOVEMBERKE 2020
27.3.2020 12:24:50   
Anonimen
O Newby čestitke! Malo se boš načakala ja, ker je zdaj situacija taka, samo kaj, ko nimamo izbire.


Rjaveocke, si se uspela dogovorit? 
Modralevinja(upam, da se nisem zmotla), mislim kaj pa ima to njo za brigat koliko si stara. Ene sestre so res prav za ne verjet. 
Anonimna6 

(odgovor članu Newby)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: NOVEMBERKE 2020
27.3.2020 12:45:29   
Kitty 1
Kako ste punce??


Mene en dan razganja od energije,drug utrujena,spet en dan rzganja,drug dan utrujena...hehehhe
A na nuhalno se boste prijavile. Jaz sem dobila datum pri ginekologu sele maja in zdaj nevem, ali naj se kar nekam pofočkam za nuhalno al kako??
Tam sem vse informacije dobila spotoma, zdaj se je pa ta prvi pregled prestavil in sem malo izgubljena.
Kam boste sle na nuhalno??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: NOVEMBERKE 2020
27.3.2020 13:13:01   
Anonimen7
Pozdrav vsem noseckam, tudi pri nas pricakujemo, pdp mi kaze 22.11.2020😍 doma imamo enoletnico in bo kr pestro 🤦‍♀️


Glede pregleda, so nove direktive in sem narocena sele 4.5. direkt na nuhalno. Tako da se bom se nacakala 🙈

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: NOVEMBERKE 2020
27.3.2020 15:18:54   
Anonimen
Kitty 1 ma jaz sem kr tko bl švoh z energijo, ampak to zato, ker mi je precejšen del dneva slabo in ne vem sama s sabo kaj bi, doma pa 2 otroka. Sicer se kar zamotita med sabo, ampak vseeno. Ma bomo preživeli :)


Anonimen7, čestitke. A tebe so šele na nuhalno naročili? Res zanimivo, mene so pa 14.4., ko bom 8t3d, res zelo različno.
Anonimna6 

(odgovor članu Anonimen7)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: NOVEMBERKE 2020
27.3.2020 15:35:14   
Anonimen7
Tudi mene daje slabo pocutje, slabse kot prva nosecnost. 


Glede pregleda sem razocarana, bi se rada cimprej tam pokazala pa da vidim malo pikico 😍Zdj pa cakanje vec kot mesec😭 sej gin je objavla gor dopis kaka so nova navodila, samo nebi se rabla tok striktno drzat, glede na to da nekatere pa imate prej😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: NOVEMBERKE 2020
27.3.2020 16:14:36   
Rjaveocke


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

O Newby čestitke! Malo se boš načakala ja, ker je zdaj situacija taka, samo kaj, ko nimamo izbire.


Rjaveocke, si se uspela dogovorit? 
Modralevinja(upam, da se nisem zmotla), mislim kaj pa ima to njo za brigat koliko si stara. Ene sestre so res prav za ne verjet. 
Anonimna6 



Sem šla včeraj zvečer k Zebeljanu na pregled. Žebeljan je sicer potrdil, da res ni utripa, mi pa je povedal še drugo plat te moje nosečnosti. V trebuščku nosim enojajčna dvojčka. ❤️  Dobila sem tudi slikice, kjer se lepo vidita dve posteljici in 2 pikici. Jaz sem se že sprijaznila s situacijo. Doma imam že enga sončka, zato mi je malo lažje. 💙V torek imam sicer še en UZ, potem bo pa verjetno kar sprejem. No, vsaj teh par dni sem malo pozabila na ta virus, ki nas pesti.🤪  Lep vikend vam želim drage nosečke in čudovito nosečnost!  🤰🥰

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?