|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2021
15.5.2020 17:58:31   
Montserat
Hvala enakooooo🥰 a tudi? Pa ti si jim že povedala?


(odgovor članu gaspericka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Januarke 2021
15.5.2020 18:00:36   
Montserat
Jaz sem kadilka, in to ne povem ravno s ponosom,grda razvada...jaz sem zelo zmanjšala..3-4 trenutno skadim,ampak hočem čisto nehat,zaradi bebike🤗 pravijo da je boljše postopoma zmanjšat kot pa kr v šusu nehat,da je prevelik šok za telo🙂


(odgovor članu Anavie)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Januarke 2021
15.5.2020 19:46:35   
Anavie

Tudi jaz sem precej zmanjšala, mi je pa zanimivo ker mi cigareti sploh ne smrdijo, niti mi ni slabo po njih. Bom pa pomoje čisto nehala po prvem pregledu. 
IZVIRNO SPOROČILO: Montserat

Jaz sem kadilka, in to ne povem ravno s ponosom,grda razvada...jaz sem zelo zmanjšala..3-4 trenutno skadim,ampak hočem čisto nehat,zaradi bebike🤗 pravijo da je boljše postopoma zmanjšat kot pa kr v šusu nehat,da je prevelik šok za telo🙂





(odgovor članu Montserat)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Januarke 2021
16.5.2020 7:08:03   
5xmama
Dobro jutro mamasite.

Še ena januarka se javlja. Po zadnji M imamo pdp 10.1, ampak me malo skrbi ker sem pred tem uporabljala Nuvaring. 3.4 sem ga odstranila in nama je očitno v prvem poskusu uspelo :). Me pa skrbi, ker razen res rahlega špikanja tu in tam, in rahlo bolečih prsi ni več drugih znakov. Prej mi je bilo slabo, samo spala bi, določena hrana mi je smrdela zdaj pa skorajda ni nič. V ponedeljek imam prvi pregled ( samoplačniško ) pri Levak Hozijan, tistega"prvega" pa šele 17.6.Kadilka pa ne kaj preveč ponosna, zmanjšala, popolnoma bom pa prenehala ko izvem da je z plodom vse vredu. Po enem težkem ss, 2 rizičnih nosečnostih me je precej strah.

(odgovor članu Anavie)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Januarke 2021
16.5.2020 11:30:23   
Montserat

Ja tudi meni ni nič slabo,kar je fascinantno.. tudi jaz razmišlajm v tej smeri ja😊 te kaj utrujenost daje? Js bi lahk prespala cele dneve če bi lahko😂
IZVIRNO SPOROČILO: Anavie


Tudi jaz sem precej zmanjšala, mi je pa zanimivo ker mi cigareti sploh ne smrdijo, niti mi ni slabo po njih. Bom pa pomoje čisto nehala po prvem pregledu. 
IZVIRNO SPOROČILO: Montserat

Jaz sem kadilka, in to ne povem ravno s ponosom,grda razvada...jaz sem zelo zmanjšala..3-4 trenutno skadim,ampak hočem čisto nehat,zaradi bebike🤗 pravijo da je boljše postopoma zmanjšat kot pa kr v šusu nehat,da je prevelik šok za telo🙂








(odgovor članu Anavie)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Januarke 2021
16.5.2020 11:44:48   
Anavie

Utrujenost niti ne, zjutraj se zbujam pred vsemi, tako da kar se energije tice sem okej. Se sicer malo hitreje zadiham, pa čudna sem glede temperature - ko je ostalim vroče mene zebe in obratno. Trenutno odpiram vsa okna v stanovanju ker mi je vroče, moj pa za mano zapira ker ga zebe 😂
IZVIRNO SPOROČILO: Montserat


Ja tudi meni ni nič slabo,kar je fascinantno.. tudi jaz razmišlajm v tej smeri ja😊 te kaj utrujenost daje? Js bi lahk prespala cele dneve če bi lahko😂
IZVIRNO SPOROČILO: Anavie


Tudi jaz sem precej zmanjšala, mi je pa zanimivo ker mi cigareti sploh ne smrdijo, niti mi ni slabo po njih. Bom pa pomoje čisto nehala po prvem pregledu. 
IZVIRNO SPOROČILO: Montserat

Jaz sem kadilka, in to ne povem ravno s ponosom,grda razvada...jaz sem zelo zmanjšala..3-4 trenutno skadim,ampak hočem čisto nehat,zaradi bebike🤗 pravijo da je boljše postopoma zmanjšat kot pa kr v šusu nehat,da je prevelik šok za telo🙂











(odgovor članu Montserat)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Januarke 2021
16.5.2020 12:08:43   
Anonimen
Pozdravljene bodoče mamice😊


Tudi meni je v sredo test pokazal plusek.Prvi pregled imam 11.6. Ne vem, ce bom zdrzala do takrat, tako, da možno, da se bom odlocila iti prej kar samoplačniško. Toliko, da mi potrdijo, da je na pravem mestu, da bom bolj mirno pocakala na pregled v juniju😊 Pdp mi izracuna za 21.1.2020. Vseskozi imam cuden obcutek v trebuhu, spika me v jajčnikih, precej sem napihnjena (v sredo in cetrtek me je zaradi tega kar precej bolelo, v petek pa je bilo ze vredu) in čez cel dan imam obcutek omotičnosti. Hvala bogu se slabost se ni začela. Že z temi znaki sem v sluzbi težko delala😊Zame je to prva nosečnost, tako da je vseskupaj to zame zelo novo. 
Sem zelo vesela, da sem našla to skupino😊 

(odgovor članu Anavie)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Januarke 2021
16.5.2020 13:02:58   
Nija24
Pozdravljene :)Tudi jaz se vam pridruzujem. Zadnjo m sem imela 13.4 nekaj dni nazaj pa se mi je prikazal plusek :) doma ze imamo enega soncka, ki bo kmalu praznoval svoj 3 rojstni dan :)Tezav za enkrat nimam. Razen obcasnega zbadanja v jajcnikih:) lepo nosecnost vsem in se opravicujem ker pisem pod odgovor. Vendar mi telefon nekaj nagaja🙈 ce pa boste imele skupino na fb se vam tudi tam z veseljem pridruzim:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Januarke 2021
16.5.2020 21:44:49   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Nija24

Pozdravljene :)Tudi jaz se vam pridruzujem. Zadnjo m sem imela 13.4 nekaj dni nazaj pa se mi je prikazal plusek :) doma ze imamo enega soncka, ki bo kmalu praznoval svoj 3 rojstni dan :)Tezav za enkrat nimam. Razen obcasnega zbadanja v jajcnikih:) lepo nosecnost vsem in se opravicujem ker pisem pod odgovor. Vendar mi telefon nekaj nagaja🙈 ce pa boste imele skupino na fb se vam tudi tam z veseljem pridruzim:)



Čestitam za plusek🥰 je pa že ena skupina na fb, Januarčki 2021, če želiš se nam pridruži🤗

(odgovor članu Nija24)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Januarke 2021
17.5.2020 10:01:42   
Summer5
Na fb sta dve skupini? V obeh je zelo veliko članic, kaj če naredimo skupino in smo notri me, ki smo trenutno tukaj in tiste ki bojo še prišle. Skupino potem zapremo za ostale. No jaz sem za manjše skupine, v velikih se hitro začne z žaljivkami. No, ne vem, po želji :) 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Januarke 2021
17.5.2020 15:45:27   
Montserat

Ja sem tudi jaz opazila da so 2 skzpini..jaz sem se pridružla skupini v katerih je več članic😊 in skupina je super😊To za novo skupinico kjer smo me notri ko smo že tukaj v skupinici,je pa meni vseeno,kolkr bote rekle😊 mi je pa v vsakem primeru super,ker lahko izmenjujemo mnenja🤗
IZVIRNO SPOROČILO: Summer5

Na fb sta dve skupini? V obeh je zelo veliko članic, kaj če naredimo skupino in smo notri me, ki smo trenutno tukaj in tiste ki bojo še prišle. Skupino potem zapremo za ostale. No jaz sem za manjše skupine, v velikih se hitro začne z žaljivkami. No, ne vem, po želji :) 





(odgovor članu Summer5)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Januarke 2021
18.5.2020 16:55:08   
5xmama
Jst bom kar "odgovarjala" ne znam drugače hehehe

Prvi pregled je za mano. Pikica lepo raste, je na svojem mestu, srček tudi zelo lepo bije in sama sem končno pomirjena. Tudi na NS me je že naročila. Rok pa je 11.1 :)Sem se želela včlaniti v skupino na fb pa me "nočejo", ker imava z mojim skupni profil in bi morala narest svojega če se hočem pridružiti, tako da če boste ustvarile svojo skupino in vas to ne moti bom vesela.Srečno nosečke

(odgovor članu Montserat)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Januarke 2021
18.5.2020 20:35:04   
Diary1991
Pozdravljene,

Danes ugledala debel plusek,prvic v življenju:) nadvse srečna..jutr klicem za prvi pregled,po izračunih imam rok konec januarja. Se tipkamo!! Vsem zelim nadvse prijetno nosecnost in da se razveselimo naših pikic v naslednjem letu!!❤️❤️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Januarke 2021
19.5.2020 15:49:24   
Nija24

Tako smo me naredile pri junijckih in skupina ze 3leta super funkcionira in se med sabo bolj poznamo:) tako da podpiram to idejo;)
IZVIRNO SPOROČILO: Summer5

Na fb sta dve skupini? V obeh je zelo veliko članic, kaj če naredimo skupino in smo notri me, ki smo trenutno tukaj in tiste ki bojo še prišle. Skupino potem zapremo za ostale. No jaz sem za manjše skupine, v velikih se hitro začne z žaljivkami. No, ne vem, po želji :) 





(odgovor članu Summer5)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Januarke 2021
19.5.2020 20:07:03   
hroscek
Živjo! Tudi jaz se pridružujem skupini user posted image Danes sem naredila test in sta se takoj pokazali 2 črtici user posted image , po mojih izračunih pa imam rok 22.1.
Enega mulca že imamo doma, ta bo kmalu star 2, tako da bodo naslednji meseci kar zanimivi :)

Kar se tiče skupine pa sem tudi jaz za manjšo, privat/skrito skupino. V taki skupini sem tudi od taprvega in ful fajn. Boljše se lahko spoznaš in si potem tudi bolj zaupaš.

(odgovor članu Nija24)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Januarke 2021
20.5.2020 7:15:58   
Diary1991
Ali potem naredimo skupino na fb? Kako to poteka, moraš dobiti vabilo al kako?:) Jaz sem za!!:)


(odgovor članu hroscek)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Januarke 2021
20.5.2020 7:24:48   
Diary1991
Cestitam!:)

Meni je dala pregled ze 1.6,pri dan zadnje M je 13.4. pa tvoj?:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Januarke 2021
20.5.2020 7:27:17   
Diary1991


IZVIRNO SPOROČILO: Diary1991

Cestitam!:) Anonimna,Meni je dala pregled ze 1.6,pri dan zadnje M je 13.4. pa tvoj?:)



(odgovor članu Diary1991)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Januarke 2021
20.5.2020 15:56:17   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Diary1991

Ali potem naredimo skupino na fb? Kako to poteka, moraš dobiti vabilo al kako?:) Jaz sem za!!:)




Evo sem ustvarila skupino imenuje se januarčki 2021 :)  Na profilni sliki je pa dojencek. Tako da lahko posljete povabilo in vas sprejmem. Ampak prosim ce potem napiset_e objavo da ste s foruma. Tako da bomo vedle da smo res te:)

(odgovor članu Diary1991)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Januarke 2021
20.5.2020 16:06:10   
Nija24


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Diary1991

Ali potem naredimo skupino na fb? Kako to poteka, moraš dobiti vabilo al kako?:) Jaz sem za!!:)




Evo sem ustvarila skupino imenuje se januarčki 2021 :)  Na profilni sliki je pa dojencek. Tako da lahko posljete povabilo in vas sprejmem. Ampak prosim ce potem napiset__e objavo da ste s foruma. Tako da bomo vedle da smo res te:)



Najdete skupino?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Januarke 2021
20.5.2020 17:06:25   
5xmama
Skupina ni vidna :(


(odgovor članu Nija24)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Januarke 2021
20.5.2020 19:19:57   
hroscek
Pa saj lih to je fora da je skupina skrita. Ponavadi to tako izgleda, da za vstop pošlješ tisti, ki je skupino ustvarila, zasebno sporočilo s svojim FB imenom. Ta te potem doda za prijatelja in te preko FBja povabi v skupino :)

< Sporočilo je popravil hroscek -- 20.5.2020 19:27:26 >

(odgovor članu 5xmama)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Januarke 2021
20.5.2020 20:52:12   
Anonimen

Nina Mihalič profilna s partnerjem dodajte me:)
IZVIRNO SPOROČILO: hroscek

Pa saj lih to je fora da je skupina skrita. Ponavadi to tako izgleda, da za vstop pošlješ tisti, ki je skupino ustvarila, zasebno sporočilo s svojim FB imenom. Ta te potem doda za prijatelja in te preko FBja povabi v skupino :)



(odgovor članu hroscek)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Januarke 2021
20.5.2020 22:34:43   
Anonimen
Ojla😊... Se ena januarka.💪 Smo pa med zadnjimi. Danes smo zagledali plusek.++❤️Zaenkrat še nebom na Facebook v skupini, saj želimo, še malo sami uživati ob veseli novici. 😉Nekje po prvem pregledu bi se pa z veseljem pridružila. Doma imamo že navihano 8 letnico.  Vse dobro punce 🙂😉

(odgovor članu hroscek)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Januarke 2021
21.5.2020 8:54:42   
Rozarozca
Tudi jaz bi prisla v FB skupino. Komu lahko pisem?😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?