|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBRUARKE 2021
16.6.2020 23:12:27   
Mary Anne

Hej. Tudi jaz bi prosila za kakšno priporočilo za ginekologa/injo v Kranju. Imam namreč podobno situacijo, samo da je moja ginekologinja na Jesenicah. 
IZVIRNO SPOROČILO: Niani

Punce živjo,

tudi jaz bom verjetno menjala ginekologinjo. Ali katera priporoča kakšno okej ginekologinjo na gorenjskem?

Sama hodim v Ljubljano na Metelkovo, kjer imam fino ginekologinjo, ampak ker sem se preselila, bi mi bilo lažje menjati. :)



(odgovor članu Niani)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: FEBRUARKE 2021
18.6.2020 8:57:45   
Anonimen
Pozdravljene punce! Tudi meni je test pokazal plusek. Po mojih izračunih naj bi imela rok tam okrog 10.2. Prvi pregled imam šele 15.7, tako da bom mogla še malo počakati. Drugače pa nimam nekih hudih znakov razen velike utrujenosti in prsi me ful bolijo. Pa občasna slabost, ma ni hudega. Kako se počutite ostale?


(odgovor članu Mary Anne)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: FEBRUARKE 2021
18.6.2020 9:11:00   
Niani


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene punce! Tudi meni je test pokazal plusek. Po mojih izračunih naj bi imela rok tam okrog 10.2. Prvi pregled imam šele 15.7, tako da bom mogla še malo počakati. Drugače pa nimam nekih hudih znakov razen velike utrujenosti in prsi me ful bolijo. Pa občasna slabost, ma ni hudega. Kako se počutite ostale?





Ojla, imava rok dosti skupaj (9.2). Meni se je ta teden pričela kar velika jutranja slabost, ki traja do poznega dopoldneva. Svetujete kaj kar bi pomagalo, ker je kar tezko kombinirat z obveznostmi :) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: FEBRUARKE 2021
18.6.2020 10:58:44   
Anonimen
Niani, nevem kaj naj ti rečem. Nekje sem prebrala da pomaga, če ješ krekerje oz. prigrizke vmes obrokov. Prijateljica je rekla, da ji je pomagalo če je pila cocacolo... Upam da bo kaj boljše


(odgovor članu Niani)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: FEBRUARKE 2021
18.6.2020 11:11:57   
JasJasna
Pozdravljene,

pri meni slabost zaenkrat še ni tako huda. Je mi skorja čez cel dan rahlo slabo, včasih malo bolj včasih manj. Sem pa nenehno lačna (se trudim, da sadnje jem, so pa občasno sladkarije),
ko pa jem pa imam neprijeten občutek sitosti, krči oz. boleč/napet (ne vem kako bi opisala) spodnji del trebuha, utrujenost, utrujenost, utrujenost, boleč križ. Mogoče sem kaj izpustila.
Sem pa tak rahlo čustvena a hkrati čustveno zatopela. Recimo nekaj me razjezi, naslednjo minuto pa mi je že vseeno ali pozabim. Raztresena sem še in pozabljiva.
Me zanima kakšne simptome imate ve kaj. Je pa itak vsaka nosečnost drugačna. To je moja prva, planirana in zelo željena. Sem pa sedaj v menjavi ginekologa, in mi je uspelo. Pregled imam v začetku julija. Se že veselim. Prej pa še dopust.

LPJ


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: FEBRUARKE 2021
19.6.2020 12:40:19   
Nosecka95
Hejlaa:)


Se ena nova tu.. sem kar v soku, ker nama je ratalo v prvem poskusu... CB kaze 2-3 tedne, naročena pa sem že 1.7, kar mi je zelo čudno, ker je zelo zgodaj? Je katera imela že tako hitro pregled?Glede na aplikacije, imam pa pdp okoli 25.2 :)))

(odgovor članu JasJasna)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: FEBRUARKE 2021
19.6.2020 13:49:27   
Niani


IZVIRNO SPOROČILO: Nosecka95

Hejlaa:)


Se ena nova tu.. sem kar v soku, ker nama je ratalo v prvem poskusu... CB kaze 2-3 tedne, naročena pa sem že 1.7, kar mi je zelo čudno, ker je zelo zgodaj? Je katera imela že tako hitro pregled?Glede na aplikacije, imam pa pdp okoli 25.2 :)))



Hojla, imaš srečo, da si tko kmalu naročena. To je super. Uživaj :) 

(odgovor članu Nosecka95)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: FEBRUARKE 2021
20.6.2020 10:03:58   
Nosecka95


IZVIRNO SPOROČILO: Niani



IZVIRNO SPOROČILO: Nosecka95

Hejlaa:)


Se ena nova tu.. sem kar v soku, ker nama je ratalo v prvem poskusu... CB kaze 2-3 tedne, naročena pa sem že 1.7, kar mi je zelo čudno, ker je zelo zgodaj? Je katera imela že tako hitro pregled?Glede na aplikacije, imam pa pdp okoli 25.2 :)))



Hojla, imaš srečo, da si tko kmalu naročena. To je super. Uživaj :) 



Ampak bom šele 6 tednov.. se najbrž ne bo nič videlo?

(odgovor članu Niani)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: FEBRUARKE 2021
20.6.2020 18:05:12   
Niani


IZVIRNO SPOROČILO: Nosecka95



IZVIRNO SPOROČILO: Niani



IZVIRNO SPOROČILO: Nosecka95

Hejlaa:)


Se ena nova tu.. sem kar v soku, ker nama je ratalo v prvem poskusu... CB kaze 2-3 tedne, naročena pa sem že 1.7, kar mi je zelo čudno, ker je zelo zgodaj? Je katera imela že tako hitro pregled?Glede na aplikacije, imam pa pdp okoli 25.2 :)))



Hojla, imaš srečo, da si tko kmalu naročena. To je super. Uživaj :) 



Ampak bom šele 6 tednov.. se najbrž ne bo nič videlo?



Ta pregled služi samo potrditvi nosečnosti. Torej, da preveri če res si, da izključi izvenmaternicno nosečnost in podobne zaplete. Vidi se pa res se nič. Ampak imaš srečo, jaz imam prvi pregled šelena začetku 10 tedna, ko se bo res kaj videlo, ampak če bi mela pa kaj narobe prej bi morala pa na prej urgenco. Punce, a si kaj merite telesno temperaturo? Jaz imam ze od zacetka 37,2 in mi je malo čudno 🤔

(odgovor članu Nosecka95)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: FEBRUARKE 2021
20.6.2020 18:33:53   
Nosecka95


IZVIRNO SPOROČILO: Niani



IZVIRNO SPOROČILO: Nosecka95



IZVIRNO SPOROČILO: Niani



IZVIRNO SPOROČILO: Nosecka95

Hejlaa:)


Se ena nova tu.. sem kar v soku, ker nama je ratalo v prvem poskusu... CB kaze 2-3 tedne, naročena pa sem že 1.7, kar mi je zelo čudno, ker je zelo zgodaj? Je katera imela že tako hitro pregled?Glede na aplikacije, imam pa pdp okoli 25.2 :)))



Hojla, imaš srečo, da si tko kmalu naročena. To je super. Uživaj :) 



Ampak bom šele 6 tednov.. se najbrž ne bo nič videlo?



Ta pregled služi samo potrditvi nosečnosti. Torej, da preveri če res si, da izključi izvenmaternicno nosečnost in podobne zaplete. Vidi se pa res se nič. Ampak imaš srečo, jaz imam prvi pregled šelena začetku 10 tedna, ko se bo res kaj videlo, ampak če bi mela pa kaj narobe prej bi morala pa na prej urgenco. Punce, a si kaj merite telesno temperaturo? Jaz imam ze od zacetka 37,2 in mi je malo čudno 🤔



Aaa tako :) joj, tako na hitro naju je presenetilo, da sem se cisto v soku in se ne dojemam sploh :) pol mam pa sreco ja :)Uf temperature si pa nisem nic merila. A vas je okoli predvidenega prihoda menstruacije kaj bolelo? Mene je 2 dni prej, pa vse do tistega dne, spikalo spodaj bolj kot ponavadi (drugace imam rees blage bolecine, z lahkoto jih odmislim...). Zdaj, ko sem dva dni izostanka od menstruacije, pa ni vec nic. Mogoce edino to, da me prsi bolijo na dotik, ampak nic kaj ekstra, pa itak so me vedno malo.. slabosti se ni nobene, je pa res, da mi je nekje en teden po zanositvi bilo 3 dni nenormalno slabo (sicer brez bruhanja), ampak kot sem prebrala, je tako zgodaj nemogoce, da bi bilo od nosecnosti. Mogoce je bila kaksna virozica.
Sem pa noro vesela, se mi zdi, da se vse tako poklopi -ravno zakljucujem faks, sluzbo imam, samo s fantom se moreva zdaj na hitro pogruntat, kje bova zivela🙈🙈🙈 a je se katera tako, da se bo med nosecnostjo selila/iskala domek? :)

(odgovor članu Niani)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: FEBRUARKE 2021
21.6.2020 10:39:11   
Newby


IZVIRNO SPOROČILO: Nosecka95



IZVIRNO SPOROČILO: Niani



IZVIRNO SPOROČILO: Nosecka95

Hejlaa:)


Se ena nova tu.. sem kar v soku, ker nama je ratalo v prvem poskusu... CB kaze 2-3 tedne, naročena pa sem že 1.7, kar mi je zelo čudno, ker je zelo zgodaj? Je katera imela že tako hitro pregled?Glede na aplikacije, imam pa pdp okoli 25.2 :)))



Hojla, imaš srečo, da si tko kmalu naročena. To je super. Uživaj :) 



Ampak bom šele 6 tednov.. se najbrž ne bo nič videlo?



Ni nujno, da se ne bo videlo. Jaz sem sicer med decembrčki, pregled zarad korone sem imela naročen šele pri 12 tednih, ker pa sem lani imela ss in nisem mogla tako dolgo čakat, sem se samoplačniško naročila pri 7 tednih. Tam pa se je izkazalo, da sem malo kasneje zanosila in v bistvu sem bila šele 6 tednov noseča. No, videl se je plodek, na veliko srečo pa tudi srčni utrip... če boš imela srečo, boš ga tudi ti takrat že videla... in če se tako kmalu vidi, si lahko kar malo pomirjena...

(odgovor članu Nosecka95)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: FEBRUARKE 2021
22.6.2020 19:22:01   
Rožca7
Živjo! Jaz sem ravnokar prišla s prvega pregleda. Potrdila mi je datum poroda na ta dan, kot so kazale aplikacije. Noseča sem 7 tednov in 1 dan. Naredila mi je vaginalni ultazvok. Otroček je velik 1,1 cm in videla sem že, kako mu dela srček. Čudoviti občutki. Noro, presrečna. Čez 2 ali 3 tedne pa moram priti dati še kri in urin. Takrat, ko naj bi morala imeti nuhalno, pa je gin. odsotna. Priporočala mi je Dravlje, dr. Strahovo v Domžalah ali Goslarja v Kamniku? Imate kakšne izušnje ali inf. kje je ok?


(odgovor članu Newby)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: FEBRUARKE 2021
22.6.2020 19:51:04   
Nosecka95


IZVIRNO SPOROČILO: Rožca7

Živjo! Jaz sem ravnokar prišla s prvega pregleda. Potrdila mi je datum poroda na ta dan, kot so kazale aplikacije. Noseča sem 7 tednov in 1 dan. Naredila mi je vaginalni ultazvok. Otroček je velik 1,1 cm in videla sem že, kako mu dela srček. Čudoviti občutki. Noro, presrečna. Čez 2 ali 3 tedne pa moram priti dati še kri in urin. Takrat, ko naj bi morala imeti nuhalno, pa je gin. odsotna. Priporočala mi je Dravlje, dr. Strahovo v Domžalah ali Goslarja v Kamniku? Imate kakšne izušnje ali inf. kje je ok?





Ooo kako lepo je to slisat. Cestitam💖 komaj cakam na svoj pregled. A imas veliko nosecniskih znakov? Kdaj priblizno so se vam pojavili?

(odgovor članu Rožca7)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: FEBRUARKE 2021
22.6.2020 21:17:18   
MacB
IZVIRNO SPOROČILO: Rožca7

Živjo! Jaz sem ravnokar prišla s prvega pregleda. Potrdila mi je datum poroda na ta dan, kot so kazale aplikacije. Noseča sem 7 tednov in 1 dan. Naredila mi je vaginalni ultazvok. Otroček je velik 1,1 cm in videla sem že, kako mu dela srček. Čudoviti občutki. Noro, presrečna. Čez 2 ali 3 tedne pa moram priti dati še kri in urin. Takrat, ko naj bi morala imeti nuhalno, pa je gin. odsotna. Priporočala mi je Dravlje, dr. Strahovo v Domžalah ali Goslarja v Kamniku? Imate kakšne izušnje ali inf. kje je ok?



Dr Strahovo odsvetujem. Sicer naredi več kot korektno, ampak nas je 3 pare zrihtala v 1 uri...torej cca 15-20min in čao miki. Sva si želela vseeno malo več časa in truda glede na to, da plačaš pregled in da smo fantje samo pri dveh pregledih lahko zraven (nuhalna in morfologija). Meni tudi ni ravno vseeno da v 9 mesecih samo 2x vidim in slišim najinega malega srčka. Pol te pa v 15min zrihta. Sva šla potem v Dravlje in so definitivno bistveno boljši. Sicer sem iz teme Julijčki 2020, a sem ravno videl to vprašanje.

< Sporočilo je popravil MacB -- 22.6.2020 21:21:43 >

(odgovor članu Rožca7)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: FEBRUARKE 2021
22.6.2020 21:31:43   
Rožca7


IZVIRNO SPOROČILO: Nosecka95



IZVIRNO SPOROČILO: Rožca7

Živjo! Jaz sem ravnokar prišla s prvega pregleda. Potrdila mi je datum poroda na ta dan, kot so kazale aplikacije. Noseča sem 7 tednov in 1 dan. Naredila mi je vaginalni ultazvok. Otroček je velik 1,1 cm in videla sem že, kako mu dela srček. Čudoviti občutki. Noro, presrečna. Čez 2 ali 3 tedne pa moram priti dati še kri in urin. Takrat, ko naj bi morala imeti nuhalno, pa je gin. odsotna. Priporočala mi je Dravlje, dr. Strahovo v Domžalah ali Goslarja v Kamniku? Imate kakšne izušnje ali inf. kje je ok?





Ooo kako lepo je to slisat. Cestitam💖 komaj cakam na svoj pregled. A imas veliko nosecniskih znakov? Kdaj priblizno so se vam pojavili?



Hvala🙂 Te popolnoma razumem. Res je težko čakat. Potem pa dočakaš in moraš zopet čakati na nov pregled hehe🙂 Ampak po drugi strani pa čas kar hitro teče.  Jaz imam predvsem težave z veliko utrujenostjo. Še dobro, da kmalu pride na vrsto dopust😀 Na začetku sem imela krče. Potem se je umirilo. Zdaj jih imam še občasno. Gin. mi je priporočila magnesol. Prve tedne sem bila tudi zelo napihnjena. Zdaj nisem več. Imam pa občutek, da je trebušček dobil že malo drugačno obliko. Ali pa se mi samo dozdeva, ker je še zelo kmalu😀 Ves čas nosečnosti imam tudi rjav izcedek. Pa zdaj dva dni mi je malenkost slabo, ampak res malo. Prsa imam pa napeta in bolj občutljiva. No ja nekaj znakov pa je🙂 Ostale?

(odgovor članu Nosecka95)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: FEBRUARKE 2021
23.6.2020 5:35:23   
Rožca7


IZVIRNO SPOROČILO: MacB

IZVIRNO SPOROČILO: Rožca7

Živjo! Jaz sem ravnokar prišla s prvega pregleda. Potrdila mi je datum poroda na ta dan, kot so kazale aplikacije. Noseča sem 7 tednov in 1 dan. Naredila mi je vaginalni ultazvok. Otroček je velik 1,1 cm in videla sem že, kako mu dela srček. Čudoviti občutki. Noro, presrečna. Čez 2 ali 3 tedne pa moram priti dati še kri in urin. Takrat, ko naj bi morala imeti nuhalno, pa je gin. odsotna. Priporočala mi je Dravlje, dr. Strahovo v Domžalah ali Goslarja v Kamniku? Imate kakšne izušnje ali inf. kje je ok?



Dr Strahovo odsvetujem. Sicer naredi več kot korektno, ampak nas je 3 pare zrihtala v 1 uri...torej cca 15-20min in čao miki. Sva si želela vseeno malo več časa in truda glede na to, da plačaš pregled in da smo fantje samo pri dveh pregledih lahko zraven (nuhalna in morfologija). Meni tudi ni ravno vseeno da v 9 mesecih samo 2x vidim in slišim najinega malega srčka. Pol te pa v 15min zrihta. Sva šla potem v Dravlje in so definitivno bistveno boljši. Sicer sem iz teme Julijčki 2020, a sem ravno videl to vprašanje.
 


Hvala za informacijo🙂 tudi midva bi si seveda želela, da se nam čim bolj posveti🙂

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: FEBRUARKE 2021
23.6.2020 16:44:04   
ravno_noseca

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala user posted image

Sva vesela, malo pa naju tudi skrbi, prvič, če bo vse ok, drugič pa kako bova zmogla z dvema :)

Prvi uradni pregled imam šele 7.7., sem pa že bila na uz, ker nimam rednih menstruacij in je ginekologinjo zanimalo, kako daleč sem. Sem videla gestacijsko vrečko, upam, da drug teden že vidim srcka (grem samoplačniško) :)

Kaj pa ti, že imaš datum? user posted image




Hej, hej,

kje se lahko človek naroči na samoplačniški pregled?
Kakšne so kaj cene?

Hvala*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: FEBRUARKE 2021
26.6.2020 18:17:19   
Sončekjanček
Pozdravljene....Še ena srečnica s februarskim rokom dpd 25.2.2021. Pregled imam 13.7., kar bo 10. teden nosečnosti in upam, da ni to že malo pozen 1. pregled tudi zato, ker sem stara že 39 let. Sicer sem veselo pričakujemo 3. otroka, a je od zadnjega poroda že dobrih 14 let!
Ali ima katera izkušnje s kakšnimi dodatnimi testi, ki je pri mojih letih dobro opraviti in koliko to stane? na FB skoz vidim neke reklame na NIFTI test.

(odgovor članu ravno_noseca)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: FEBRUARKE 2021
29.6.2020 18:37:15   
lillchy123
Soncekkjancek, jaz sem stara 42 let in bom delala zgodnji nifty. Vsaj upam, se cakam na potrditveni uz 😊Pripada ti sicer amnio/bhr, ki ni ravno nek bavbav, sem jo delala pri hcerki. Bhr sem tudi delala pri hcerki in meni je bil ta poseg izredno bolec. V bsakem primeru pa priporocam, da delas tudi nuhalno, ker gre tu tudi za fizicen pregled plodka in odkrivanje kaksnih morebitnih nepravilnosti, medtem ko ostali testi pokazejo le kromosomske nepravilnosti. 



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Sončekjanček)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: FEBRUARKE 2021
2.7.2020 9:21:51   
JasJasna
Pozdravljene,


še enkrat čestitke vsem. Meni je uspelo menjati ginekologinjo. Sem se pred parimi meseci preselila in še tega nisem uredila. Se takoj boljše počutim, ko imam to urejeno. Po aplikaciji imam rok 20.2.2021. Prvi pregled imam 9.7. Je pa mi rekla, da bo to kratki in hiter pregled, tudi partner je lahko poleg. 
Imate kakšne posebne lušte že. Jaz sem ful s sadjem obsedena, posebej breskvami in nektarinami. Moj mi sicer pravi, da naj s sadjem ne pretiravam zaradi sladkorja. Se mi pa prav sline po sadju cedijo. Meso pa ribe pa mi trenutno ne teknejo najbolj. 

Se tipkamo. Me zelo zanimajo vaše izkušnje :). 
LpJ

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: FEBRUARKE 2021
2.7.2020 10:40:04   
Niani
Hojla, jaz imam rok po aplikaciji 9.2 in imam prvi pregled šele 7.7. Še en teden, komaj čakam :)
user posted image Mi je pa bilo pretekla dva tedna nenormalno slabo in nič nisem mogla pojest. Zdaj se na srečo stanje izboljšuje :)

(odgovor članu JasJasna)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: FEBRUARKE 2021
2.7.2020 12:52:28   
Bluejane
Za mano je prvi pregled. Danes imam 9 tednov, rok mi je določil 4.2.Za enkrat je vse ok. Otroček se je veliko premikal na Uz.Mi je na momente zelo slabo,  zato mi je ginek priporočal tablete Antimetil iz ingverja. Malo mi je bolje,  ampak moram pazit da jem.Lušta se mi pa lubenice, navadnega jogurta in čajne klobase.
V prvi nosečnosti sem imela 30kg več in mi ni bilo nič slabo. Nisem imela nobenih znakov, nobenega nihanja razpoloženja...itd.  Zdaj pa pride dan, ko se vlečem po vseh 4 in se mi občasno vrti.Imam normalen malce nižji pritisk,  kri je ok,  sladkor pa je tudi normalen. Pride pa tudi dan, ko lahko delam salte in sem polna energije. 

(odgovor članu JasJasna)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: FEBRUARKE 2021
5.7.2020 9:42:53   
Luna91
Živjo, jaz pa imam pregled šele 15.7. Sem že zelo neučakanauser posted image Tiste ki ste že bile na prvem pregledu, koliko časa pa traja pregled?

(odgovor članu Bluejane)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: FEBRUARKE 2021
5.7.2020 10:01:08   
Bluejane
Moj pregled s posvetovanjem je trajal ca. 20 minut. Se mi je zdelo, da sem bila celo večnost tam. Vzel mi je tudi bris.

Pogovarjaš se o prehrani, nuhalni, nifty, dvojni horm.. test itd... dobiš tudi vso literaturo. Dobis materinsko knjižico. Seveda ti naredi tudi pregleda št. plodov, starost ploda, njihov utrip,  okončine itd... Pač tu se ti posebej posveti.Na koncu so mi v lab. vzeli kri in urin.  Vsi priporočajo, da en dan prej ne ješ sladkega.


(odgovor članu Luna91)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: FEBRUARKE 2021
5.7.2020 20:59:21   
Rožca7
Na prvem pregledu je gin. pogledala, koliko je plodov, določila je velikost ploda, pokazala, kako bije srček in določila porodni datum. Pogovorili sva se o prehrani in o pregledih, ki me čakajo. Kri in urin bom dala čez čas. Brisa mi ni vzela (odvisno je od tega, kdaj so ti ga vzeli nazadnje). Medicinska sestra mi je izmerila pritisk in me stehtala. Dobila sem tudi nekaj literature. Materinsko knjižico dobim kasneje. Določili smo še nekaj terminov za naslednje preglede. Skratka, ni trajalo dolgo.


(odgovor članu Bluejane)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?