|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo julija
19.8.2020 13:29:16   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Anonimna sem zelooo vesela zate in drzim pesti, da vsaj en plavalcek najde pot. 😁

Beba92 drzim pesti tudi zate in kot si rekla... mogoce bo pa september nas mesec. ❤ 




Hvalaaa, ja jaz tudi upam da bo. 😀 Zdaj pa spet to cakanje, ki me ubija😣

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: || pricakujemo julija
19.8.2020 21:13:55   
JackieO
Jaaaaa vseskozi eno samo cakanje. Cakanje na O, cakanje/ne cakanje na M, cakanje da M mine, pa spet cakanje na O. Groza! 😡 Tud ce noces, ko ne mores iz svoje koze, da ne razmisljas o tem. 😤  Js zdej itak ne vem kdaj imam O, ker mam zmeden cikel. Bom vidla, ce bo kej simptomov. 🤔 Drugac ima pa moj drug teden koncno spermiogram in se bom koncno lahko narocila h gin, da vidmo kje je problem (upam da ga ni). 🤨

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: || pricakujemo julija
19.8.2020 22:15:35   
Anonimna294
Jaa tocno tako, eno samo cakanje in pri meni vsakodnevno razmisljanje o tem, ali bo uspelo ali ne.🙄 O super, je na koncu kar hitro minilo do pregleda ane?☺️ Vsem bo uspelo, jaz verjamem v to, da enkrat bo!😀🥰

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: || pricakujemo julija
20.8.2020 19:07:27   
JackieO
Ja res je zelo hitro minilo, bomo videli kako dolgo bom potem js cakala na pregled. 🤨 Ceprav se vedno upam, da bo slo brez tega. 😊 Zdej zaključujem z M tako da gremo spet v akcijo. 😁 Naslednjo M naj bi dobila/ne dobila okrog 11.9. Kako si si pa ti zdej preracunala za M? 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: || pricakujemo julija
20.8.2020 21:28:19   
Anonimna294
Oo, potem pa kar kmalu spet v akcijo😀 M imam pa vedno 14 dni po O, tako da jo NEpricakujem 1. septembra oz. kaksen dan manj ali vec. Bomo videli. Imam trenutke ko sem res pozitivna da saj zdaj pa bo ratalo, potem pa me spet umes malo drži da kaj pa ce spet ne bo... 🤷‍♀️. Ce bi lahko takoj po O izvedela bi blo lazje, tole cakanje je pa res mucno. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: || pricakujemo julija
21.8.2020 9:15:22   
JackieO
Ja sej to cakanje res ubija. 😐 Bomo pa zdej odstevale s tabo do 1. septembra in drzim da ne pride. Zdej bi se pocasi ze kateri lahko nasmehnila sreca. 😇 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: || pricakujemo julija
21.8.2020 13:15:04   
Anonimna294
Jaa, se vec kot en teden je do tja. Pa ce bo tako kot prvic, spet ne bo nic znakov, da bi mogoce ze kaj lahko mislila da je ratalo.🙄 Res bi ze lahko kateri usspelo, ja😀🥰

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: || pricakujemo julija
21.8.2020 13:16:26   
Sneezka
Jaz sem pa zaključila z M. Zdaj pa veselo na delo..naj bo september naš mesec 🤞🤞🍀


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: || pricakujemo julija
21.8.2020 13:30:19   
Foxy_foxy
Živjo punce, upam, da ste ok...samo malo sem na hitro preletela temo. Js sm mal bolj na izi, se ne sekiram kej dost in tud ne gledam na koledar in razmišljam vsak dan o nosečnosti, zato tudi tu nisem veliko. Je kr lažje živet user posted image
Še vedno pa stiskam pesti za vse vas user posted image

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: || pricakujemo julija
21.8.2020 14:06:03   
Ana993
Katere O. teste uporabljate? Jaz imam namreč znake O.sluz in to,testi pa negativni...piše v navodilih da četudi je blaga druga črtica naj bi bil to negativen rezultat..
imam jih pa iz strani Plus ali minus,tiste One step ovulation test... pojma nimam ali jih uporabljam kako narobe,
ne razumem... koliko pa zaupate aplikaciji? meni ne kaže itak prav,ker imam pozne O...

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: || pricakujemo julija
21.8.2020 14:33:59   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Ana993

Katere O. teste uporabljate? Jaz imam namreč znake O.sluz in to,testi pa negativni...piše v navodilih da četudi je blaga druga črtica naj bi bil to negativen rezultat..
imam jih pa iz strani Plus ali minus,tiste One step ovulation test... pojma nimam ali jih uporabljam kako narobe,
ne razumem... koliko pa zaupate aplikaciji? meni ne kaže itak prav,ker imam pozne O...


Tud js sm mela te teste, pa mi je kazalo skoz negativno oz. takrat, ko naj bi imela po simptomih O, mi je kazalo rahlo crtico, ki pa tudi pomeni neg. kot si rekla. Pa potem se je javila se ena punca tukaj, ki jih je uporabljala in so ji tudi vseskozi kazali negativno, ampak ocitno je imela O, ker je zanosila. 🤔 Tako da js jim ne zaupam, jih sploh ne uporabljam vec. Ce zelis natancne rezultate kupi digitalne od CB, ki jih uporablja Anonimna. Tisti so bolj verodostojni. Drugace sem pa js skoz zaupala aplikaciji ampak mozno da sm se motila. Po simptomih in M sodec bi lahko tudi js mela kasnejse O. Bom videla ta mesec, ce bo kej simptomov in kdaj. Ceprav najboljse se je itak ne obremenjevat s tem in imet redne SO. Je pa to lazje reci kot storiti, I know. 🤨

(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: || pricakujemo julija
21.8.2020 15:41:21   
Ana993
Ja,se mi je kar zdel da bo nekaj takega... ma sem rekla,da je najboljše pač poskušat,opazuješ znake in to je to kot si rekla...upamo dalje. in držimo pesti za vse tiste,ki poskušate že nekaj časa...user posted image

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: || pricakujemo julija
21.8.2020 15:53:39   
Anonimna294
Ana993 jaz imam digitalne od CB. Ker sem vedla da ce kupim navadne, ne bom sigurna ali je pozitivno ali negativno. Tu pa res ni nobenega dvoma, ker ti izpise na zasloncku. Res da so drazji ampak se mi zdi da itak bi naredile vse, samo da nam cimprej uspe zanosit 😀. Drzim pesti za vse nas, da bo cimprej pozitiven N test 🥰😀. 


(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: || pricakujemo julija
23.8.2020 14:06:16   
Ana993
Ok,bom nabavaila če ta mesec ne bo nič... :)

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: || pricakujemo julija
23.8.2020 15:19:09   
Anonimna294
Oooj punce, kako ste? Jaz imam menda ze namisljene znake, sem cisto prevec postala pozorna na vse. Se mi zdi, da je spodnji del trebuha tako napet, se ko se sklonim, se komaj in imam obcutek da me vse tisci, se trebuha ne morem notr povlect😂 no pa vceraj sem spala vse skupaj nekje 3 ure popoldan, ker sem bla tolk utrujena, da ni bilo za nikamor...ampak mislim da je prezgodaj za kaj napovedat ce je ratalo ali ni. No vseeno pa upam, da ni vse le v moji glavi😀😂☺️

(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: || pricakujemo julija
24.8.2020 8:59:27   
Ana993
user posted image Upam,da je tokrat uspelo :D Držim pesti user posted image

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: || pricakujemo julija
24.8.2020 20:08:37   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Oooj punce, kako ste? Jaz imam menda ze namisljene znake, sem cisto prevec postala pozorna na vse. Se mi zdi, da je spodnji del trebuha tako napet, se ko se sklonim, se komaj in imam obcutek da me vse tisci, se trebuha ne morem notr povlect😂 no pa vceraj sem spala vse skupaj nekje 3 ure popoldan, ker sem bla tolk utrujena, da ni bilo za nikamor...ampak mislim da je prezgodaj za kaj napovedat ce je ratalo ali ni. No vseeno pa upam, da ni vse le v moji glavi😀😂☺️



Drzim pesti! 🐞🐞🐞 Upam da koncno vsaj eni od nas rata, da se malo dvignemo iz tega zacaranega kroga. 😔 Js imam konec tedna po apllikaciji sodec O, ampak zdej niti aplikaciji ne verjamem vec. Malo bom spremljala simptome, ce bo kej, to je pa tud vse. 😁 Pa z mojim imava zdej mini pavzo, ker ima jutri pregled in mora imet par dni abstinence. 😁 Tako da bo treba potem vse nadoknadit. 😂 Skratka, sem optimisticna za vse nas punce moje, da bomo docakale ta nas ➕.  

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: || pricakujemo julija
24.8.2020 20:55:22   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Drzim pesti! 🐞🐞🐞 Upam da koncno vsaj eni od nas rata, da se malo dvignemo iz tega zacaranega kroga. 😔 Js imam konec tedna po apllikaciji sodec O, ampak zdej niti aplikaciji ne verjamem vec. Malo bom spremljala simptome, ce bo kej, to je pa tud vse. 😁 Pa z mojim imava zdej mini pavzo, ker ima jutri pregled in mora imet par dni abstinence. 😁 Tako da bo treba potem vse nadoknadit. 😂 Skratka, sem optimisticna za vse nas punce moje, da bomo docakale ta nas ➕.  


Hvala🤗🤗.. No vidis potem bosta pa lahko konec tedna nadoknadila. Oz. kar od pregleda dalje.... No jaz pa ce malo primerjam s prvo nosecnostjo... Me je tudi takole en teden prej rahlo spikalo oz. sem imela res rahle krce kot pred M. In tudi tole zdaj je cisto podobno. Poleg vsega pa me še boli v križnem delu kot hudič, pa ne vem ali sem se prehladila, ker spim cisto ob oknu in imava zdajle kar odprto čez noč... No ali pa je to tudi kakšen znak. Malo sem brala glede tega pa je kar možno... Tako zelo si želim, da uspe, da vsak mini znakec hitro preverim na spletu, ceprav bi bilo boljse da ne bi, ampak si ne morem pomagat. Je še cel teden do M in se takooooo vleče... 🙄

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: || pricakujemo julija
24.8.2020 22:13:22   
JackieO
Upam da vsi simptomi vodijo tja kamor morajo. 😇 1 teden pred M je najhujse. Pojavijo se simptomi pa potem ne ves a se pripravlja M ali mogoce kaj drugega. Pa se vlece se. 😁 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: || pricakujemo julija
25.8.2020 11:01:49   
Ana993
Tudi jaz sem na istem...konec tedna naj bi bila O.,pa mislim da bo kasneje...to čakanje in pričakovanje je res...mučno :(
Ampak navijamo daljeuser posted image user posted image

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: || pricakujemo julija
26.8.2020 12:11:05   
JackieO
Zivjo punce. Moj je imel vceraj pregled in po prvem vpogledu izvidi niso najbolj obetavni. Sicer uradni izvidi pridejo po posti, ker se more sperma utekocinit in takrat naredijo analizo ampak ko smo skupaj tam gledali pod mikroskopom, pretirane guzve plavalcev ni blo. Tudi zdravnica ni bila najbolj navdusena. Naju je kr mal prizemljilo. 😞 Sicer se vedno upam da bodo uradni izvidi boljsi in zdej cakam se to. Vse skupaj je eno samo cakanje. 😤😤😤


(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: || pricakujemo julija
26.8.2020 13:17:10   
beba92
Tudi mi cakamo, O je mimo (mogoce?), jajcniki me kar fejst bolijo. Tudi med SO. 🤦🏻‍♀🤦🏻‍♀ M pa pricakujwm nekje 10.9.


(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: || pricakujemo julija
26.8.2020 14:48:10   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Zivjo punce. Moj je imel vceraj pregled in po prvem vpogledu izvidi niso najbolj obetavni. Sicer uradni izvidi pridejo po posti, ker se more sperma utekocinit in takrat naredijo analizo ampak ko smo skupaj tam gledali pod mikroskopom, pretirane guzve plavalcev ni blo. Tudi zdravnica ni bila najbolj navdusena. Naju je kr mal prizemljilo. 😞 Sicer se vedno upam da bodo uradni izvidi boljsi in zdej cakam se to. Vse skupaj je eno samo cakanje. 😤😤😤




Upam na boljše izvide!  No, sta pa vsaj korak dlje, zdaj vsaj vesta kaj bi lahko bil razlog, da še ni uspelo. In se posledično manj sprašujeta zakaj, vem pa da vama je vrjetno prineslo pa kup novih vprašanj 😔 mocno drzim pesti za boljse izvide! 
beba92 mene tudi vse spika, predvsem na desni strani. Cakamo do 1.9...malo še. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: || pricakujemo julija
26.8.2020 22:47:44   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Zivjo punce. Moj je imel vceraj pregled in po prvem vpogledu izvidi niso najbolj obetavni. Sicer uradni izvidi pridejo po posti, ker se more sperma utekocinit in takrat naredijo analizo ampak ko smo skupaj tam gledali pod mikroskopom, pretirane guzve plavalcev ni blo. Tudi zdravnica ni bila najbolj navdusena. Naju je kr mal prizemljilo. 😞 Sicer se vedno upam da bodo uradni izvidi boljsi in zdej cakam se to. Vse skupaj je eno samo cakanje. 😤😤😤




Upam na boljše izvide!  No, sta pa vsaj korak dlje, zdaj vsaj vesta kaj bi lahko bil razlog, da še ni uspelo. In se posledično manj sprašujeta zakaj, vem pa da vama je vrjetno prineslo pa kup novih vprašanj 😔 mocno drzim pesti za boljse izvide! 
beba92 mene tudi vse spika, predvsem na desni strani. Cakamo do 1.9...malo še. 



Hvala Anonimna za vzpodbudo! Upajmo na najboljse! Bom sporocila. 😉Drugace pa odstevam s tabo in upam, upam da M ne pride in nam vsem vlijes malo upanja 😇 kako pa kaj simptomi? 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: || pricakujemo julija
27.8.2020 7:20:17   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Zivjo punce. Moj je imel vceraj pregled in po prvem vpogledu izvidi niso najbolj obetavni. Sicer uradni izvidi pridejo po posti, ker se more sperma utekocinit in takrat naredijo analizo ampak ko smo skupaj tam gledali pod mikroskopom, pretirane guzve plavalcev ni blo. Tudi zdravnica ni bila najbolj navdusena. Naju je kr mal prizemljilo. 😞 Sicer se vedno upam da bodo uradni izvidi boljsi in zdej cakam se to. Vse skupaj je eno samo cakanje. 😤😤😤




Upam na boljše izvide!  No, sta pa vsaj korak dlje, zdaj vsaj vesta kaj bi lahko bil razlog, da še ni uspelo. In se posledično manj sprašujeta zakaj, vem pa da vama je vrjetno prineslo pa kup novih vprašanj 😔 mocno drzim pesti za boljse izvide! 
beba92 mene tudi vse spika, predvsem na desni strani. Cakamo do 1.9...malo še. 



Hvala Anonimna za vzpodbudo! Upajmo na najboljse! Bom sporocila. 😉Drugace pa odstevam s tabo in upam, upam da M ne pride in nam vsem vlijes malo upanja 😇 kako pa kaj simptomi? 




Ojej moji simptomi... Pomoje da imam vse simptome tega sveta😂 spikanje v desnem delu spodaj, napetost, zjutraj moram nekaj pojest ce ne obcutim slabost, bolecine v krizu, obcutljive prsi..ne vem kaj je res in kaj ne ampak imam pa obcutek da je uspelo☺️

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?