|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo julija
8.7.2020 16:58:36   
JackieO
Midva sva ravno iz dopusta, pa da vidimo, ce kaj pomaga 😁 Sicer nisem najbolj optimisticna ampak se pustim presenetit 😁 😎 

Po simptomih in koledarcku sodec je danes dan D, kar se tice O, tako da se potem spet zacne to bedno odstevanje do M. 😤 Sem ze razmisljala o O testih pa imam cikel tocen pa tud simptone O in se mi zdi skoraj bv, samo se vec obremenjevanja si bom nakopala na glavo. A jih katera prakticira? 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: || pricakujemo julija
8.7.2020 17:07:57   
Anonimna294
Oooj. Se vam tudi jaz pridružujem.☺️ V prvi nosečnosti sem imela v 6.tednu SS, zdaj po M pa lahko spet poskusiva. Imam pa ravno v tem tednu O, tako da sva že pridna☺️. M (ne)pričakujem nekje 28.7.Upam, da uspe, pa tudi vsem vam🐞☺️🤗

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: || pricakujemo julija
8.7.2020 17:30:17   
JackieO
Zivjo Anonimna294, skupaj odstevamo in drzim pesti tudi zate ☘ V koliksnem casu vama je pa prvic ratalo?


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: || pricakujemo julija
8.7.2020 20:02:10   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Zivjo Anonimna294, skupaj odstevamo in drzim pesti tudi zate ☘ V koliksnem casu vama je pa prvic ratalo?




Hvala☺️ prvič nama je ratalo pa v 2. mesecu poskušanja. Upam, da bo tudi zdaj tako hitro. Si zelo želiva, se mi zdi da zdaj po splavu pa še bolj. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: || pricakujemo julija
8.7.2020 20:40:35   
JackieO
Uuuu sta bila pa ekspresna, super 😁 potem pa gremo skupaj novim zmagam naproti 💪


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: || pricakujemo julija
8.7.2020 20:47:48   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Zivjo Anonimna294, skupaj odstevamo in drzim pesti tudi zate ☘ V koliksnem casu vama je pa prvic ratalo?




Hvala☺️ prvič nama je ratalo pa v 2. mesecu poskušanja. Upam, da bo tudi zdaj tako hitro. Si zelo želiva, se mi zdi da zdaj po splavu pa še bolj. 


Upam da vama uspe. Nama je prvič ratalo po 1 letu poskušanja..pa potem v 9t splav. Upam, da zdaj ne bo tak dolgo trajalo. Sem nekako optimistična pa se niti tolko ne obremenjujem. Tako, da upajmo da bo ta mesec za vse najlepši 🙂

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: || pricakujemo julija
8.7.2020 22:15:08   
Anonimna294
Jaa, je bilo res hitro. Sem upala, da bo, ampak sem si vseeno ves čas ponavljala da zna trajati vsaj par mesecev. No, pa je bilo skoraj takoj😀Držim pesti za vse nas! 🐞

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: || pricakujemo julija
13.7.2020 12:58:28   
JackieO
Zivjo punce, kako ste kaj? Se ze kaj dogaja pri kateri?😏


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: || pricakujemo julija
13.7.2020 13:05:07   
beba92
Pocasi bo O tak da se bo se dogajalo 😁😁 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: || pricakujemo julija
13.7.2020 13:07:30   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Zivjo punce, kako ste kaj? Se ze kaj dogaja pri kateri?😏





Heej. Mene mal heca tale O. Ravno danes naj bi bil dan D, ampak nimam nobenih znakov, pa sem imela vedno do zdaj veliko sluzi ob O, tokrat pa nic. Mogoče bo pa kaksen dan kasneje glede na to, da sem imela samo eno M po SS in bo ocitno tudi tokrat cikel daljši. Danes grem po ovulacijske teste, pa bom poskusla še s tem, da vidim malo kaj se dogaja. Sicer rahlo špikanje sem cutla ze par dni ampak cisto brez sluzi, mi je pa malo cudno.  Je katera uporabljala ovulacijske teste, kaksne imate kaj izkusnje? 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: || pricakujemo julija
13.7.2020 13:30:48   
JackieO
Beba92, potem pa samo akcija 😎 js morem dobiti M 23.7., se pravi naslednji teden. Mam obcutek da se bom lahko prestavila v avgustovsko skupino 🙄😤

Anonimna294 sem js ze tud razmisljala o O testih. V bistvu sem bolj razmisljala o testu Maybe baby. Sicer je malce drazje ampak pomoje bolj zanesljivo in enostavnejse. Sicer naceloma vem kdaj imam O, ampak sem tud ta mesec imela taksne cudne simptome (in prav tako brez sluzi), da sem zacela razmisljat da bi si to nabavila. 😁

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: || pricakujemo julija
13.7.2020 13:47:10   
beba92
Zakaj mislis da se bos prestavila v avgust?  



(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: || pricakujemo julija
13.7.2020 14:10:04   
JackieO
Ker dvomim da je kaj ratalo. Mislim da nisem take srece 😁

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: || pricakujemo julija
13.7.2020 14:13:42   
beba92
Se je upanje dokler M ne pride 😁😁 sem vedno istih misli ko mine O  ... Enkrat nas bo pa ze doletela ta sreca 😄😄


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: || pricakujemo julija
13.7.2020 14:24:07   
JackieO
More nas 😁 😎  Upam da cimprej! 😉


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: || pricakujemo julija
13.7.2020 16:15:11   
Anonimna294
Evo jaz sem ze kupla in tudi sprobala. Itak ne zdrzim, da bi lepo zjutraj delala test 😀 sem pa kupla kar od clear blue, je digitalni in je 10 testov ki jih das v tester. Pa ti kar pokaze lepo. Kot sem predvidevala, mi je pokazalo negativno. Upam, da O sele pride, ker drugace nekako nimam vec upanja za ta mesec, tudi nisva bila dosti pridna, sva vsak dan delala res do poznih ur in nama nikakor ni ratalo. Tako da res upam, da bo O sele prisla, da se nisva zamudila ta mesec. Se pa sigurno nekaj dogaja ker cutim spikanje cez celi dan. Aja potem pa na trajcu vidim tudi dve crtici, sicer je druga bolj rahla ampak kar dobro vidna. Moram malo pregledat ali to pomeni da je O ze bila ali da bo v naslednjih dneh. 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: || pricakujemo julija
13.7.2020 17:20:53   
JackieO
A si kej vodis evidenco s koledarcki kdaj naj bi imela O in M? Js imam zdej 2 aplikaciji (eno imam ze vec let, da sem lahko planirala M itd.) v katere vpisujem M in mi zračunata plodne dneve v razmaku enega dneva. Sicer nevem koliko se je za zanasat na to, ampak recimo po simptomih bi lahko precej drzalo. 

Sem pa zadnjic govorila s kolegico in z njenim 1x nista uporabla zascite, ker je bilo to tik po koncu menze in je se mela malo rjavega izcedka in je bila ziher, da se ne more zanosit pa je. 🤨 Skratka, ko se zacnes poglabljat v to, rata znanstvena fantastika. 😁

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: || pricakujemo julija
13.7.2020 17:29:50   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
A si kej vodis evidenco s koledarcki kdaj naj bi imela O in M? Js imam zdej 2 aplikaciji (eno imam ze vec let, da sem lahko planirala M itd.) v katere vpisujem M in mi zračunata plodne dneve v razmaku enega dneva. Sicer nevem koliko se je za zanasat na to, ampak recimo po simptomih bi lahko precej drzalo. 

Sem pa zadnjic govorila s kolegico in z njenim 1x nista uporabla zascite, ker je bilo to tik po koncu menze in je se mela malo rjavega izcedka in je bila ziher, da se ne more zanosit pa je. 🤨 Skratka, ko se zacnes poglabljat v to, rata znanstvena fantastika. 😁



Jaa, redno si vodim v aplikaciji. In sem imela vedno vse znake O na isti dan kot je bilo v aplikaciji. Tako da pri meni je bilo res tocno in predvidevam da je tud zato takoj ratalo ker sem to spremljala. Po splavu sem dobila na 41. dan M in zdaj ne vem kako dolg bo tale ciklus, torej 2. po splavu. Predvsem zaradi tega sem vzela zdaj ovulacijske teste, ker nimam pojma kdaj bo. Aplikacija mi sicer racuna povprecje in kaze da je danes dan O. Ampak niti sledu o sluzi. Pa sem jo npr. po splavu pa imela in tudi v slabih 14 dneh potem dobila M. Tako kot vedno. Sva pa tudi enkrat takoj, mislim da dva dni po M, pa sem imela naslednji dan kar dosti sluzi, ampak predvidevam da pac zaradi odnosa.... Ne vem vec. Ocitno v drugo pa le ne bo tako enostavno. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: || pricakujemo julija
13.7.2020 19:04:01   
JackieO
Js bi se na tvojem mestu ravnala po prejsnjih ciklusih, kar se tice O. Pomoje se ti bo zdej M uravnala, ko se telo spravi nazaj v svoje stanje. Je pa tezko rect, dokler ne pride M in dokler ne mine par mesecev, da vidis na cem si. Tukaj potem pride v postev tisto, ko pravijo redni SO na 2-3 dni in to je to. 😁 

Drugace imam pa tud js cikluse tocne kot ura, simptome O, z mojim sva ''pridna'' tudi izven ''delovnega casa'' (😂), pa ne rata in ne rata. Tko da si res srecnica, ker je ratalo tako hitro in ves da vama naceloma lahko uspe. 😉

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: || pricakujemo julija
13.7.2020 20:31:00   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Zivjo punce, kako ste kaj? Se ze kaj dogaja pri kateri?😏




Evo jaz mam še 8 dni nekje do M(upam da je ne bo).  Mam pa 2 dni ze rahle krče. Pa še vnetje sem dobila. 😐 upaaam na najboljse..ovulacijo sem čutila. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: || pricakujemo julija
13.7.2020 20:41:07   
JackieO
Sneezka odstevava skupaj, da je ne bo, js jih imam se 10. 😉 sicer pa mene skoraj vedno 5 dni prej krci zagrabijo, tako da bom hiter vedla, ce smo kej pricaral 😁


(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: || pricakujemo julija
13.7.2020 20:42:55   
Foxy_foxy
Zivjo...


Tud js pricakujem z vami...se dober teden do M, pa ze kr neki opazam spremembe...sam k psiha tok nagaja pri teh stvareh. Kr vsak dan bi lulala na teste 🤦‍♀️😁

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: || pricakujemo julija
13.7.2020 21:20:01   
beba92
Punce.

Nekje sem brala da "sveca" oz noge v zrak po SO nima nekega ucinka ali pa? Jaz avtomatsko dam noge v zrak da mi ja kaj ne uide😂😂😂 vcasih celo do zjutraj not pustim. Kaj vi menite? 

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: || pricakujemo julija
13.7.2020 21:24:56   
Sneezka
Držiim pesti za vse nas💪💪

Beba92..nevem če je bilo pri meni naklujčje..ko sem  prvič zanosila sem takrat prvič dala noge v zrak 😀 pa zdaj en čas spat nisem po splavu.. zdaj pa sem spet med ovulacijo..pa da vidimo kaj bo 😀

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: || pricakujemo julija
13.7.2020 21:43:36   
JackieO
Js sm brala, da to naj ne bi nic pomagalo. Skodi pa najbrz tud ne, tako da je za probat naslednji krog 😁 Zenske smo sposobne marsicesa 😁 


(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?