|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo julija
14.7.2020 9:55:39   
beba92
Prakticiram to ze en cas 😁 pa ni vrag da se nebo enkrat prijelo 😄 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: || pricakujemo julija
14.7.2020 10:39:34   
Anonimna294
Ooj. No jaz sem se zdaj odlocila da tale cikel uporabim te ovulacijske teste, ce sem ravno ze zacela. Vprasanje je zdaj, ce nisem itak prepozno zacela, glede na to da sem se vceraj na hitro odlocila da poskusim s testi in naj bi ze vceraj bila O. Pa da sploh vidim kako vse skupaj deluje. Danes je bila druga crtica malo mocnejsa ampak mi se vedno na zaslonu pokaze negativno.  A mislite da bi to lahko pomenilo, da se ovulacija bliza ampak se ni toliko, da bi pokazalo pozitivno? Sem pa zjutraj imela malo sluzi ampak reees malo in bila je malo drugacna kot obicajno pri O. Obicajno je imam kar dosti, tokrat pa ne. Ma, bom na koncu še doktorirala iz tega😂

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: || pricakujemo julija
14.7.2020 11:23:18   
beba92
Jaz sem obupala nad temi O testi... Vedno rahle crtice, raje se zanasam na sluz in ostale simptome 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: || pricakujemo julija
14.7.2020 13:04:04   
Foxy_foxy
Pri prvi nosečnosti je mene najbl psiha zdelala, sm bla prav obsedena z dnevi, urami...pol me je pa moj tok nadrl, da sm stala pred njim odprtih ust (drugač ni bil lih človek dretja)...je imel prav. Sm pol res nehala brat vse sorte in gledat na koledar...pa je ratal takoj naslednji mesec. Zdej sm mal manj obsedena, sm pa še zmer user posted image ...mogoče bom rabila spet eno vzgojno user posted image

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: || pricakujemo julija
14.7.2020 13:41:36   
beba92
Mislim da bi se marsikatera potrebovala vzgojno 😂😂😂😂

Je tudi nekaj na tem da res odmislis

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: || pricakujemo julija
14.7.2020 15:49:07   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: beba92
Jaz sem obupala nad temi O testi... Vedno rahle crtice, raje se zanasam na sluz in ostale simptome 





Ma zdaj bom porabla, ce sem jih ze kupla, potem pa bom vidla kako bo naprej. Ampak ze zdaj vidim da je samo se ena dodatna stvar da se potem sekiram ce pokaze negativno. Verjetno se mi vse skupaj še ureja, pa bo spet daljši cikel. Upam😀

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: || pricakujemo julija
14.7.2020 16:25:38   
JackieO
Zaradi tega se jih js ne lotim, pa bi se jih z veseljem. Ker nocem vedet kako znanstveno fantastiko bi sele pol nrdila 😇 mogoce bi probala samo en mesec, zato da vidim ce je res tko kokr kaze koledarcek pa simptomi. 😁 Bomo vidl kaksno bo razpolozenje naslednji mesec 😇  Vrjetn bom ze, ko bo M prisla letela po njih 😁


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: || pricakujemo julija
14.7.2020 18:56:37   
Sneezka
Mene pa zanima s čim se lahko mažem za vnetje? Pri canestenu piše da ni priporočljivo v primeru da sem slučajno noseča. Mene pa grozno srbi 😐 nebi pa rada kaj tvegala in canestena ne bi uporabila. 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: || pricakujemo julija
14.7.2020 19:10:56   
JackieO
Sneezka js vseskozi uporabljam Multigyn Active gel in mi je super pri takih tezavah. Mi ga je enkrat gin svetoval in od takrat kupujem samo to, ko pride do tega in se mi res minimalno ponavlja. 😉


(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: || pricakujemo julija
14.7.2020 19:24:43   
Foxy_foxy


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Mene pa zanima s čim se lahko mažem za vnetje? Pri canestenu piše da ni priporočljivo v primeru da sem slučajno noseča. Mene pa grozno srbi 😐 nebi pa rada kaj tvegala in canestena ne bi uporabila. 





Js mam teatree kremo od Justa za to. Res pa, da mam ful redko kaksno vnetje, sam do zdej je pomagal. 

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: || pricakujemo julija
14.7.2020 20:29:22   
Sneezka
Hvala obema. Bom sporobala pa upam, da bo pomagalo. Jaz sem imela dosti problemov z vnetji..takrat sem skos vzela daktarin svečke in mi je super pomagalo. Ampak to in Canesten ni priporočljivo ob zanositvi..in zdaj ne upam tvegati. Zdaj skoraj 1 leto nisem imela vnetij..zdaj pa spet 😐


(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: || pricakujemo julija
14.7.2020 21:13:17   
Foxy_foxy


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Hvala obema. Bom sporobala pa upam, da bo pomagalo. Jaz sem imela dosti problemov z vnetji..takrat sem skos vzela daktarin svečke in mi je super pomagalo. Ampak to in Canesten ni priporočljivo ob zanositvi..in zdaj ne upam tvegati. Zdaj skoraj 1 leto nisem imela vnetij..zdaj pa spet 😐





Ce si v v bližini Lj, ti loh dam mal teatree, da probaš. 

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: || pricakujemo julija
14.7.2020 23:41:04   
JackieO
Mogoce probas kar s tamponom in navadnim jogurtom. Tudi dost "naravna" in prakticna resitev. 😉


(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: || pricakujemo julija
15.7.2020 9:05:35   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: Foxy_foxy



IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Hvala obema. Bom sporobala pa upam, da bo pomagalo. Jaz sem imela dosti problemov z vnetji..takrat sem skos vzela daktarin svečke in mi je super pomagalo. Ampak to in Canesten ni priporočljivo ob zanositvi..in zdaj ne upam tvegati. Zdaj skoraj 1 leto nisem imela vnetij..zdaj pa spet 😐





Ce si v v bližini Lj, ti loh dam mal teatree, da probaš. 



Sem daleč od lj😉 hvala ti vseeno.
Jogurt pa mi ne pomaga😐

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: || pricakujemo julija
15.7.2020 18:46:23   
Anonimna294
Kako ste kaj? Koliko se imate do M? Moj O test tudi danes negativen. Me pa boli glava za znoret, tako me je nazadnje ko sem zanosila prvic, prav tako tudi tole spikanje... Ampak itak zdaj kar vsak znak povezem z nosecnostjo🙄😀 do M je pa se vrjetno cela vecnost. 

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: || pricakujemo julija
15.7.2020 21:53:25   
Foxy_foxy
Js mam se en teden so M...in CB na mizi 🙈 zmer k grem mim me ima, da bi kr nardila 😉 ampak ne bom, morm zdrzat se mal 💪


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: || pricakujemo julija
15.7.2020 22:11:54   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Foxy_foxy
Js mam se en teden so M...in CB na mizi 🙈 zmer k grem mim me ima, da bi kr nardila 😉 ampak ne bom, morm zdrzat se mal 💪




Oooo, dobra si, da zdrzis. Jaz moram to kar dobro pospravljeno imet, se boljse je, da ga kupim tik preden bi mogla M dobit. Kak teden prej ze nisem vec zdrzala. Ceprav vem da je boljse pocakat ampak zadnji teden se pa sploh vlece pa se na vse znake sem bla takrat najbolj pozorna. 

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: || pricakujemo julija
15.7.2020 22:28:06   
Foxy_foxy
Ni lih enostavno, se moj je rekel, da mal pocakava, ker gor pise 5 dni prej...torej v nedeljo ga delam 😁 cutim pa itak 1001 simptom, po drugi strani se mi pa zdi kar nemogoce, ker sem dala kontr. ven sele prejsnji mesec in vprasanje, kok so se mi hormoncki zmesali. V sluzbi so same nosecke, k je korona svoje nardila in sm se tok bolj neucakana 😊


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: || pricakujemo julija
15.7.2020 23:13:11   
JackieO
Js testov sploh nimam doma, prevelika skusnjava 😇 drugace imam pa se 8 dni do M. Skoz me neki spika, obcutljive prsi, tak da se ze vrjetn kej kuha 😤😤😤 A dejansko bi lahko pokazalo ze 5 dni prej plusek? Kateri testi so pa tako obcutljivi? Baby check? 🤔 

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: || pricakujemo julija
15.7.2020 23:16:43   
Sneezka
Jaz mam še 6 dni do M. Špika me na levi strani nonstop. Testa pa ne bom delala pred izostankom M


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: || pricakujemo julija
15.7.2020 23:36:21   
Foxy_foxy


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Js testov sploh nimam doma, prevelika skusnjava 😇 drugace imam pa se 8 dni do M. Skoz me neki spika, obcutljive prsi, tak da se ze vrjetn kej kuha 😤😤😤 A dejansko bi lahko pokazalo ze 5 dni prej plusek? Kateri testi so pa tako obcutljivi? Baby check? 🤔 



Clearblue, prou pise gor, da 5 dni prej pokaze. Sam ni to tist digitaln. https://si.clearblue.com/testi-nosecnosti/zgodnje-odkritje

Js mam krce ze en teden, v soboto sm mela cel dan, drugac pa parkarat na dan. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: || pricakujemo julija
16.7.2020 5:44:14   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Js testov sploh nimam doma, prevelika skusnjava 😇 drugace imam pa se 8 dni do M. Skoz me neki spika, obcutljive prsi, tak da se ze vrjetn kej kuha 😤😤😤 A dejansko bi lahko pokazalo ze 5 dni prej plusek? Kateri testi so pa tako obcutljivi? Baby check? 🤔 



Baby check mini je najbolj občutljiv, dobiš pa dva trakca skupaj pakirana. Meni je ta pokazal nekje 3 dni pred izostankom ampak je bila crtica tako zelo rahla da si se moral potrudit, da jo sploh vidis. Moj je itak reku da nc ne vidi, da se meni samo zdi. Pa sem sla po cb in je bil negativen, potem dva dni po izostanku pa tudi cb pozitiven. Sicer za baby check mini pravijo da na koncu vedno pokaze tisto drugo cisto rahlo crtico, pac tam kjer naj bi se pokazala. Tako da se danes ne vem ali je blo ze pozitivno ali pac negativno in se res na koncu vseeno pokaze druga crtica. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: || pricakujemo julija
16.7.2020 9:05:25   
Foxy_foxy
Se mi zdi, da je to tok odvisno. Js sm prvič delala tri dni pred M first sign test in mi je takoj pokazal močno črtico, naslednji dan še CB in je tud takoj pokazal.

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: || pricakujemo julija
16.7.2020 12:39:48   
JackieO
Najbrz je odvisno kdaj pokaze od tega kdaj je bila vgnezditev in se zacne nosecniski hormon proizvajat. Se pravi ce jo mas 8 dni po O tudi prej pokaze, kokr ce jo mas 12 dni po O. Tk si js zdej to tolmacim. 😁  V vsakem primeru je najboljs pocakat do izostanka M, sam zdrzat do takrat, ko je vsak dan kot teden 😟 Bomo videli, se en tedn 💪 Okrog mene hvala bogu ni nosecnic, je bil lani baby boom, tako da so ze vse rodile. Me pa kr stisne, ko vidim tiste male strucke. 😍 Se mi zdi da so kr vse ble takoj nosece, samo pri men traja in traja 😤


(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: || pricakujemo julija
16.7.2020 19:05:09   
Sneezka
Jaz pa mam rjave izcedke tako da verjetno lahko pričakujem, da bo prišla M😐


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?