|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2021
23.9.2020 20:56:48   
N****


IZVIRNO SPOROČILO: teja_

Rok imam 4.4.2021 (po uz). Upam da tokrat zdržim do konca nosečnosti in nas nič kaj prezgodaj ne preseneti (prvič, sem rodila en mesec prej). Kdaj imaš pa ti pdp?
v


Jaz imam po Ns rok 6.4. Naslednji pregled pa 8.10. 

(odgovor članu teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Aprilčice 2021
24.9.2020 12:35:32   
Mommy3
Tut jst sm ze mela nuhalno. (Rok 2.4.) 💕🌈 rezultati ok, ampak sm vseen dala se kri za Nifty. (Rezultate se cakam). Nasledn pregled imam 2.10. - komaj cakam 🙈😉

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Aprilčice 2021
26.9.2020 13:45:21   
Marj3tica_
Hej nosecke! Tudi sama sem bila pri dezurnem zaradi krvavitve.. Je bla blaga ampak se je izlocil zraven tak manjsi strdek in me je res skrbelo, da nebi slo za splav. No zaenrat je vse v redu in sem pomirjena. Dobila sem Dabroston proti krvavitvam in spasmex proti krcem - po potrebi. Tiste ki jemljete Dabroston, koliko casa imata kaj predpisanega? Je pa najlepsi obcutek, ko vidis svojo pikico in slisis srcka, da je vse ok. ♥️

(odgovor članu Mommy3)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Aprilčice 2021
26.9.2020 15:35:40   
sončica2
PDP sem imela 12.4., na žalost se je ta teden naša pikica poslovila. Ni bilo več utripa.


(odgovor članu Marj3tica_)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Aprilčice 2021
26.9.2020 17:07:56   
Marj3tica_
Soncica2 mi je zelo zal 😔, na to nimamo vpliva. Drzi se in ne obupat.. Posiljam ti velik objem. 


(odgovor članu sončica2)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Aprilčice 2021
27.9.2020 15:51:15   
sončica2
Hvala Marj3tica, tudi zate držim pesti.


(odgovor članu Marj3tica_)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Aprilčice 2021
27.9.2020 16:08:15   
N****


IZVIRNO SPOROČILO: sončica2

PDP sem imela 12.4., na žalost se je ta teden naša pikica poslovila. Ni bilo več utripa.





Žal mi je 😕 pravijo da narava naredi svoje.. prišla bo nova priložnost in zdrav otročiček, le pozitivno naprej! 

(odgovor članu sončica2)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Aprilčice 2021
29.9.2020 12:36:07   
Pika Poka 12
Živjo, tudi jaz se vam pridruzujem. PDP pa im 10.4 2021 😁 vidim da se ze kar nekaj dogaja na forumu in cestitke vsm 😁


(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Aprilčice 2021
29.9.2020 13:23:45   
N****


IZVIRNO SPOROČILO: Pika Poka 12

Živjo, tudi jaz se vam pridruzujem. PDP pa im 10.4 2021 😁 vidim da se ze kar nekaj dogaja na forumu in cestitke vsm 😁





Dobrodošla Pika Poka 😊😊  čestitke tudi tebi, kako se kaj počutiš? 😊

(odgovor članu Pika Poka 12)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Aprilčice 2021
29.9.2020 15:02:57   
Pika Poka 12
Joj za enkrat hvala bogu u redu, nimam nobenih slabosti, nisem utrujena ne nic pac isto kot pred nosecnostjo. Je pa to moja 4 nosecnost (in tudi zadnja 😁), doma imam najmlajsega ki je star 8 mesecev 🙈🙈🙈


(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Aprilčice 2021
29.9.2020 19:43:34   
N****
Vauu to pa boste imeli pestro, potem si še na porodniškem.. potem pa kr na novo naprej 🙈 

A si že kaj trebuščke mažete?

(odgovor članu Pika Poka 12)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Aprilčice 2021
29.9.2020 22:28:41   
5ruška91
Jaz si trebuscek mazem ze od samega zacetka, se dobro ker je ze kar zrastel pa cutim kako mi kozo zateguje tako da...

 Zanima me ce ste lahko imele na prvem pregledu pri ginekologinji tudi partnerja zraven glede na te covid-19 komplikacije? Je katera bila v Nm na pregledu pa da so dovolili obema vstop? Najin prvi pregled je v cetrtek 1.10, komaj cakava 🥰

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Aprilčice 2021
29.9.2020 22:28:49   
5ruška91
Jaz si trebuscek mazem ze od samega zacetka, se dobro ker je ze kar zrastel pa cutim kako mi kozo zateguje tako da...

 Zanima me ce ste lahko imele na prvem pregledu pri ginekologinji tudi partnerja zraven glede na te covid-19 komplikacije? Je katera bila v Nm na pregledu pa da so dovolili obema vstop? Najin prvi pregled je v cetrtek 1.10, komaj cakava 🥰

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Aprilčice 2021
30.9.2020 6:38:14   
bincha
Zdravo!


Tudi jaz se pridružujem! PDP imam 24.4.2021, kar je potrdil tudi UZ. Doma imam že dva fanta, stara 8 in 6 let, je pa to moja 4. nosečnost, saj sem letos januarja imela splav in abrazijo. Ta nosečnost pa je že po občutku precej drugačna - tako, da sem optimistična!Stara sem 35 let in mi pripada brezplačen pregled NS, ki ga imam 7.10. (in komaj čakam....!!), za kak drug pregled pa se bom odločila po NS... Odvisno od občutka po pregledu. Po NS povem tudi v službi - komaj čakam, ker se mi trebuh, še posebej popoldne, že boči ven! 😊 
Oh kile (že v štartu bi jih bilo dobro imeti cca 7 manj.. 🤫) ... To nosečnost na srečo še nič, saj mi je bilo precej slabo, oz mi občasno še vedno je... Bruhala nisem, vendar tudi jesti nisem mogla kaj veliko... Je pa slabost zame nekaj novega - pri prejšnjih dveh mi ni bilo (splav sem pa imela precej zgodaj, preden so prišli pravi znaki nosečnosti...). 
Aja, jaz jemljem Femibion (folna+vitamini) in magnezij, enako kot v prejšnjih nosečnostih. 
Lepo bodite! 

(odgovor članu 5ruška91)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Aprilčice 2021
30.9.2020 8:49:19   
Li_Li
Pozdravljene


Še ena aprilčica tukaj 😊 PDP imam 23.4.2021 po UZ. To je moja druga nosečnost, doma že imamo navihano 14 mesečnico 😊 tako, da bo še pestro glede na malo razliko 😁

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Aprilčice 2021
30.9.2020 10:12:51   
Sun89
Hej hej aprilcice, sicer spadam k majcicam, ampak moram vas prasat,... Ko ste naredile test nosečnosti, in je pokazal plusek, ste imele še kakšne nosečniške " tegobe ". Dejansko nimam nič slabosti, kakor nebi bila noseča, 😄


(odgovor članu Marj3tica_)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Aprilčice 2021
30.9.2020 13:39:44   
Špela13
Bodi vesela. Jaz tudi spadam h majčicam, pa imam že sedaj v 7.tednu takšne slabosti, da komaj preguram službo. Sploh si ne predstavljam, da bi tole trajalo še par mesecev ali celo do konca nosečnosti😱


(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Aprilčice 2021
30.9.2020 14:02:15   
luri
Pozdravljene,

kako ste?

Evo, da se še jaz malo javim. Včeraj sem imela nuhalno svetlino, pa moj plodek ni želel kaj preveč sodelovat. Cel pregled se je obračal okrog, tako da sva z ginekologom po eni uri pregleda obupala in sem spet prišla danes zjutraj Po pol ure mu je le uspelo dobit prave slike, za meritve. Sem šla pa pred enim tednom dat kri še za DHT. Izvidi so super. Tveganja za vse tri kromosomske napake so 1:20.000. To me je kar lepo pomirilo in zdaj res lahko naprej uživam v nosečnosti in sem malo bolj mirna.


sun89: Bodi vesela če ti ni slabo in se dobro počutiš. Meni je bilo slabo le čisto na začetku tam nekje v 6. tednu, potem pa nikoli več in imela sem malo bolj občutljiva prsa, drugega pa isto kot da ne bi bila noseča.

(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Aprilčice 2021
30.9.2020 14:17:36   
Sun89

Sej sem vesela.. Če po resnici povem, se pol uprasas, če je kj narobe,.. Edino sem brala da baje če dost hitro po porodu zanosis, da nimaš nekih znakov 🤰🏿..... 🤗 9m po porodu sem... 
IZVIRNO SPOROČILO: luri

Pozdravljene,

kako ste?

Evo, da se še jaz malo javim. Včeraj sem imela nuhalno svetlino, pa moj plodek ni želel kaj preveč sodelovat. Cel pregled se je obračal okrog, tako da sva z ginekologom po eni uri pregleda obupala in sem spet prišla danes zjutraj Po pol ure mu je le uspelo dobit prave slike, za meritve. Sem šla pa pred enim tednom dat kri še za DHT. Izvidi so super. Tveganja za vse tri kromosomske napake so 1:20.000. To me je kar lepo pomirilo in zdaj res lahko naprej uživam v nosečnosti in sem malo bolj mirna.


sun89: Bodi vesela če ti ni slabo in se dobro počutiš. Meni je bilo slabo le čisto na začetku tam nekje v 6. tednu, potem pa nikoli več in imela sem malo bolj občutljiva prsa, drugega pa isto kot da ne bi bila noseča.



(odgovor članu luri)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Aprilčice 2021
30.9.2020 19:14:43   
N****


IZVIRNO SPOROČILO: Sun89

Hej hej aprilcice, sicer spadam k majcicam, ampak moram vas prasat,... Ko ste naredile test nosečnosti, in je pokazal plusek, ste imele še kakšne nosečniške " tegobe ". Dejansko nimam nič slabosti, kakor nebi bila noseča, 😄





Jaz tudi nisem imela nič, v bistvu sem mislila da bom dobila M, ker so me prsi rahlo bolele kot pred M in sploh nisem delala testa ker sem bla prepričana bo vsak čas M. 

(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Aprilčice 2021
1.10.2020 19:21:36   
bincha
Oh srečke ☺️Meni je pa konstantno vsaj malo slabo.... Npr ta trenutek, ko sem zraven še zelo utrujena, mi je full 🤢 Bruham sicer ne, vendar je slabost vedno prisotna, zjutraj ne morem vstat brez da bi prej na silo pojedla 2-3 prepečence. 
Sem bila pa srečka v prejšnjih nosečnostih... Očitno sem ponucala bonuse 😆

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Aprilčice 2021
1.10.2020 20:20:21   
Reya11
Tudi meni je skoz po malem slabo brez bruhanja in skoz nekaj jem, se ze bojim kako bo s kg...  v prejsnjih nosecnostih tud meni ni bilo slabo nikoli... a ste na fb? Sem videla da je odprta kr javna skupina ? Js bi se pridruzila ampak je lih v javno...

(odgovor članu bincha)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Aprilčice 2021
2.10.2020 6:18:14   
N****


IZVIRNO SPOROČILO: Reya11

Tudi meni je skoz po malem slabo brez bruhanja in skoz nekaj jem, se ze bojim kako bo s kg...  v prejsnjih nosecnostih tud meni ni bilo slabo nikoli... a ste na fb? Sem videla da je odprta kr javna skupina ? Js bi se pridruzila ampak je lih v javno...



Js sem tudi gledala pa piše da bo od danes naprej zasebna.. js se bom pridružila ko bo zasebna, pa doma še morava povedat prej.. 🙈😁

(odgovor članu Reya11)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Aprilčice 2021
2.10.2020 6:34:13   
bincha
Jaz nimam fb in bom klepetala tu, če katera ostane 😊 v nasprotnem primeru pa bom klepetala s sestrico - mi je povedala, da sta se spravila k delu in naročata drugega otroka. Jaz pa držim pesti, da jima rata 😁

Pri prvih dveh sem šla "sama" do konca, brez kake prijateljice, ki bi bila tudi noseča (pravzaprav so se VSE precej za mano začele odločati za družino). Pa bi mi bilo ful fajn... Sploh za čas porodniške, da bi vozičkali skupaj 😄 Hehe, kolk sm smotana.. 😂 Sem ratala ful čustvena ta trenutek 🤣 pa slabo mi je tud... 

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Aprilčice 2021
2.10.2020 19:31:58   
5ruška91
Pozdravljene bodoce mamice! Upam da ste vse zdrave in da se dobro pocutite. Jaz sem imela vceraj koncno 1.pregled pri svoji G, in nazalost partner ni smel biti prisoten :/ tako da sem se tistega sladkega pajacka izredno razveselila, ko smo ga zagledali na ekranu ultrazvoka je G navduseno opomnila:joj kako je vas otrocek velik in lep! Hahah, tako da smo dobili res lepe slikice, mislim, da mi je sele zdaj pocingljalo kaj se dogaja. Pdp po zadnji menstruaciji bi moral biti 27.4, glede na velikost po ultrazvoku pa naj bi bila namesto 10.tednov, 11tednov in 2 dni, tako da je pdp prestavljen na 21.4. 2021. Nuhalno imam 9.10.2020, me pa zanima koliko stane Nifty test tiste ki ste ga naredile in kaj je razlika med Nifty in DHT testom? In se to, ali katera dodatno pije sumecke s kalcijem jn magnezijem? Jaz sicer jemlem novalac prenatal kapsule ter danes sem kupila calcium calvive in magnesol. Srecno vsem na pregledih, se tipkamo!


(odgovor članu bincha)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?