|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
30.9.2020 10:34:39   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Foxy_foxy

Bom cakala do konc tedna ja 😂🤦‍♀️ itak je -. Men ni nc vec jasn. Ce bi dobila M en tedn prej sploh ne bi blo panike, tole jajcanje brez M in negativnimi testi je pa za znoret! 




Mislim da vse dihamo s tabo in drzimo pesti 🐞

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
30.9.2020 11:53:48   
Foxy_foxy

IZVIRNO SPOROČILO: JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Foxy_foxy

Bom cakala do konc tedna ja 😂🤦‍♀️ itak je -. Men ni nc vec jasn. Ce bi dobila M en tedn prej sploh ne bi blo panike, tole jajcanje brez M in negativnimi testi je pa za znoret! 




Mislim da vse dihamo s tabo in drzimo pesti 🐞


Oooo hvala. user posted image Js sm dokončno obupala. Pomoje bom kr G pisala, da nej me mal pogleda, da ni kakšnega sranja na jajčnikih al pa kej. Po materničnem so velikokrat ciste.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
30.9.2020 12:07:40   
JackieO
Mogoce je bila oploditev kasneje kot si mislila in se ni dovolj hormona, da bi test pokazal. 😉 Naredi se kaksen test cez 2 dni, ce se vedno nic ne bo. 


(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
30.9.2020 12:52:32   
Anonimna294
Foxy nikar obupat!!! Še so možnosti.!

Meni pa se kar noce prava M pokazat. Zdaj ze tretji dan kar nek izcedek in rahlo obarvana voda, nic konkretnega krvavenja....nekaj strajka ocitno, bogve kdaj bo prisla🙄🙄

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
1.10.2020 10:59:16   
Foxy_foxy
Kako ste punce? Da ne bo vse samo o plusih, minusih in menstruacijah user posted image

Js v službi, čakam, da mi sonce posveti v pisarno, ker je mrzlo za znoret. Zutri so že kar nujne rokavice na kolesu user posted image

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
1.10.2020 11:02:29   
Suerte24
Jaz sem vredu. Nisem dobila se M, mislim pa da tudi noseča nisem, ker se nič drugače ne počutim kot ponavadi :)


Sicer se pa strinjam, da je zjutraj zelo hladno! Se dobro da je čez dan sonček! 
Pa ti? 

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
2.10.2020 13:21:04   
maca51
Zdravo 😊 je pri kateri kaj novega? Meni se zdi, da bo moja M kmalu tu, saj imam že zadnje tri dni krče, kot pred M.😕

(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
2.10.2020 13:55:32   
beba92
Nic novega, ravno po O oz 20. dan ciklusa... Sva z mojim ❤ bila bolj malo aktivna tak da ne pricakujen ravno nekega uspeha v tem ciklusu 🙄😊


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
2.10.2020 14:07:37   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: maca51

Zdravo 😊 je pri kateri kaj novega? Meni se zdi, da bo moja M kmalu tu, saj imam že zadnje tri dni krče, kot pred M.😕


Se ti pridruzujem, imam cisto enako situacijo. Cakam da pride. 😐 Kako ste druge? Anonimna, Foxy, ze kaj pozitivnega? 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
2.10.2020 15:44:48   
Foxy_foxy
Hej. Js M nimam, testa nism vec delala. Prsi me bolijo za znoret, prej me niso, tko da jo pricakujem v kratkem. 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
2.10.2020 16:01:26   
Anonimna294
Uff jaz nimam niti casa kaj napisat, ker komaj folgam vlozke menjat, haha. Malo heca 😀 se je vceraj ulila tako da zame lahko datum spremenite v 30.10. Takrat spet NE bom pricakovala nove M. Hvalabogu da imam kratke cikle😀 vsaj nekaj. Joooj foxy jaz bi ze test delala na tvojem mestu. 

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
2.10.2020 16:11:03   
Foxy_foxy
Ma sej pravim, da sm obupala, tko da se niti ne obremenjujem vec. Mogoce ga bom cez par dni, ce je se zmer ne bo. Ponavad me prsi bolijo ene 5 dni pol pa pride. 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
3.10.2020 8:15:29   
Suerte24
Evo jaz sem naredila danes test, ki je negativen. Tudi M se nimam :/ očitno bom potrebovala nekaj časa, da se mi cikli spet uredijo :)


Upam da drugim čim prej uspe! 

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
3.10.2020 20:34:58   
maca51
Tudi moja M se že počasi kaže z rjavim izcedkom. Ima še katera te težave z rjavimi izcedki pred M?

(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
3.10.2020 20:55:08   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: maca51

Tudi moja M se že počasi kaže z rjavim izcedkom. Ima še katera te težave z rjavimi izcedki pred M?



Jaz imam obicajno 2 dni pred M. Zdaj pa sem ze dva meseca imela celo 3 dni preden je zares prisla. 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
5.10.2020 9:25:16   
Foxy_foxy
Evo, je prišla v vsej svoji veličini, packa.

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
5.10.2020 10:41:12   
Ana993
Ojla punce. pri meni še nobenih očitnih znakov,razen na dotik malo občutljive bradavice,ki je pa lahko tudi znak PMS...naj bi imela pa 4 dni do M...
Vam pa izdam skrivnost. ta vikend sva se poročila :) seveda z upoštevanjem vseh ukrepov :) nepozabno je bilo,tako da bi bil ta tako pričakovani plusek zdaj
res najlepše darilo...:D v nove zmage,skupaj <3

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
5.10.2020 12:24:23   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Ana993

Ojla punce. pri meni še nobenih očitnih znakov,razen na dotik malo občutljive bradavice,ki je pa lahko tudi znak PMS...naj bi imela pa 4 dni do M...
Vam pa izdam skrivnost. ta vikend sva se poročila :) seveda z upoštevanjem vseh ukrepov :) nepozabno je bilo,tako da bi bil ta tako pričakovani plusek zdaj
res najlepše darilo...:D v nove zmage,skupaj <3


Ooo Ana, cestitke! Drzim pesti, da dobita najlepse porocno darilo. 😉  Tud js moram danes dobiti M, tako da cakam da gospa pride. 😤 

(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
5.10.2020 14:24:00   
Milena007

IZVIRNO SPOROČILO: Ana993

Ojla punce. pri meni še nobenih očitnih znakov,razen na dotik malo občutljive bradavice,ki je pa lahko tudi znak PMS...naj bi imela pa 4 dni do M...
Vam pa izdam skrivnost. ta vikend sva se poročila :) seveda z upoštevanjem vseh ukrepov :) nepozabno je bilo,tako da bi bil ta tako pričakovani plusek zdaj
res najlepše darilo...:D v nove zmage,skupaj <3



Čestitke, Ana. user posted image
Zdaj pa še plusek. user posted image

(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
5.10.2020 14:26:43   
Milena007

OKTOBRA 2020 PRIČAKUJEMO user posted image oz. user posted image


5.10. - JackieO
9.10. - Ana993
14.10. - Sneezka
15.10. - beba92
16.10. - Milena007
16.10. - Ladybu
30.10. - Anonimna294



V OKTOBRU 2020 nas je:

modrih :
roza :

Skupaj :



NAVIJAČICE user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Milena007)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
5.10.2020 15:24:26   
maca51
Čestitke Ana 😊 plusek bi bil res najlepše poročno darilo 😊 midva sva se tudi poročila letos, tako, da na darilo še čakava 😅

(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
6.10.2020 17:13:59   
Nadja86
Ojla punce.

Jaz eno hcerkico ze imam, 3 leta staro, ta mesec sva se z mozem odlocila, da poskusimo ponovno, da bo imela bratca ali sestrico 😊 M pricakujem jutri ali cez dva dni, potem pa kmalu na delo 😊 Vesela bom kaksne spodbude ali pa ce se kera ta mesec dela za plusek - da se malo pogovarjamo, bodrimo  Srecno vsem!

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
6.10.2020 17:34:23   
beba92
Pozdravljeno. Najprej ti zelim veliko srece, da cimprej zagledas plusek. Zal se tukaj trudimo ze kar nekaj mesecev (mogoce katera ze leta), pa se vedno ni nic. Pri sebi vem, da ta mesec ni uspeli, kajti v casu O sem jemala antibiotike pa se z mojim sva samo dvakrat ali trikrat imela SO... 


Morda katera ve, ce lahko gres na pregled tudi ce se ni tocno eno leto odkar se trudiva za +? Lep dan se naprej😊😊😊😊

(odgovor članu Nadja86)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
6.10.2020 17:40:50   
Nadja86
Predstavljam si, kako tezko je tako zeleti si plusek :( Jaz sem s prvo hcerko sicer hitro zanosila, sedaj pa dvomim, da bo tako. Nedavno so mi odkrili endometriozo in adenomiozo :( Tako da zelo dvomim, da bo kmalu kaj...ampak enkrat je treba zaceti. Tudi nisem vec zelo mlada.....
Vsem zelim, da cimprej zagledate plusek ❤️

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2020
6.10.2020 19:27:33   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Pozdravljeno. Najprej ti zelim veliko srece, da cimprej zagledas plusek. Zal se tukaj trudimo ze kar nekaj mesecev (mogoce katera ze leta), pa se vedno ni nic. Pri sebi vem, da ta mesec ni uspeli, kajti v casu O sem jemala antibiotike pa se z mojim sva samo dvakrat ali trikrat imela SO... 


Morda katera ve, ce lahko gres na pregled tudi ce se ni tocno eno leto odkar se trudiva za +? Lep dan se naprej😊😊😊😊


Saj lahko reces, da se trudita ze eno leto. Itak predn bosta prisla na vrsto za spermiogram zna trajati 2 meseca. In se potem leto hitro obrne. 😉Nadja dobrodosla med soborkami. Upam da ti uspe hitreje kot nam. 🐞Drugace je pa tudi moja gospa M danes uzrla luc sveta, tako da se selim v naslednji krog. Nekje 1.11 bo naslednji nezazeleni dan. 😐😤

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?