|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2021
26.10.2020 17:29:55   
SandaS


IZVIRNO SPOROČILO: Sun89

Hejla. Mislim da samo tukaj, itak do nuhalne se nikamor ne pridružim hehe.


Dejte mi povedat a delate normalno, hodite v službo? Ker dejansko smo bolj ogrožena skupina zdej ne? :( se moramo čuvati 



Jst sm doma na porodniški do januarja, ker nas je tale pikica čist presenetla.. pol pa tud najbrž ne bom šla v službo za teh par mesecev- delam pa v diag.lab. Moramo se cuvati ja :)

(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Junijke 2021
26.10.2020 21:18:15   
urshii
Na FB je skupina "junijčki 2021". 


Delam normalno, pisarniško delo :)

(odgovor članu SandaS)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Junijke 2021
27.10.2020 9:18:24   
Sun89

A ress kdo jo je ustvaril,, 😬😄
IZVIRNO SPOROČILO: urshii

Na FB je skupina "junijčki 2021". 


Delam normalno, pisarniško delo :)



(odgovor članu urshii)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Junijke 2021
27.10.2020 11:39:51   
urshii
Ena punca... ne vem če je tu na forumu. Skupina je sicer vidna, lahko jo najdete, članov pa se ne vidi dokler nisi v njej. Tako da se nikjer na FB ne vidi da ste noter. Sta pa dve skupini sicer ampak ena je iz nekega "uradnega " profila ustanovljena, tja se nisem "včlanila". Oz sem šla kar hitro ven :) 

(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Junijke 2021
27.10.2020 15:10:25   
Sun89

Hehe. Ja hvala sem se že vclanila. Zakaj si šla hitro vn a je preveč uradno vse😂
IZVIRNO SPOROČILO: urshii

Ena punca... ne vem če je tu na forumu. Skupina je sicer vidna, lahko jo najdete, članov pa se ne vidi dokler nisi v njej. Tako da se nikjer na FB ne vidi da ste noter. Sta pa dve skupini sicer ampak ena je iz nekega "uradnega " profila ustanovljena, tja se nisem "včlanila". Oz sem šla kar hitro ven :) 



(odgovor članu urshii)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Junijke 2021
27.10.2020 15:16:00   
Anonimen
Ojla, punce.

A je mogoče že imela katera prvi pregled? Jaz jutri začnem 9. teden in naj bi ga imela jutri in ga žal ne bom imela, ker ni ginekologinje (če ne bi danes klicala, bi šla jutri brezveze tja) 😟 

(odgovor članu Sun89)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Junijke 2021
27.10.2020 15:50:42   
urshii
Ni bilo objav drugih punc...pač nisem začutla ali kak ti naj rečem 😂😂 Mogoče kasneje. :) 


(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Junijke 2021
27.10.2020 22:06:34   
illy2

Huh kr ni je blo? Kdaj mas pa novi datum? Jaz imam prvi pregled naslednji teden v torek, v 10. tednu in res upam, da bo, ker se mi ze tako zdi kr pozno 🙁


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ojla, punce.

A je mogoče že imela katera prvi pregled? Jaz jutri začnem 9. teden in naj bi ga imela jutri in ga žal ne bom imela, ker ni ginekologinje (če ne bi danes klicala, bi šla jutri brezveze tja) 😟 




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Junijke 2021
28.10.2020 16:46:13   
Kolikaa
Hoila se ena, ki bi naj docakala sreco junija. Po zm bi naj bla danes 5 t. Imam pa eno vprasanje za vas. Tudi jaz sem vceraj in danes zjutraj imela roza izcedek. Gin mi je svetovala pocitek in pa da se lahko odlocim za zgodnji uz ce zelim, da pa kaj vec nenore pomagati. Zanima me koliko izcedka ste vi imeli in ce ste imeli kaksne bolecine. Jaz nevem ali se mi mogoce kar zdi da imam krce. 


(odgovor članu Mici060719)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Junijke 2021
28.10.2020 16:48:04   
Kolikaa

Oh vprasanje je bilo namenjeno vam Mici060719 
IZVIRNO SPOROČILO: Mici060719

Evo, se vam se jaz pridruzujem(38+).Noseca sem 6t2d in naj bi imela rok 16.6.21. Vceraj bila na pregledu, ker sem imela roza izcedek. Vse ok. Dala mi je Dobrostan. Naslednji pregled imam pa 11.11. Je pa moja cetrta nosevnost. Enega otrocka sem izgubila v 11t. 




(odgovor članu Mici060719)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Junijke 2021
28.10.2020 16:54:08   
metuljčica12
Zaenkrat tudi jaz ne grem nikamor. za mano je en SS. tako, da dokler ne bom videla da je to to se bom premaknila se drugam.user posted image
zaenkrat delam. izogibam pa se tezkemu dvigovanju. G kontrolo pa imam 16.11.
Kolikaa jaz bi šla na UZ. da boš mirna.

(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Junijke 2021
28.10.2020 18:39:54   
urshii

Oj, krči so nekaj normalnega. Izcedek pa sem imela.samo bel. 
IZVIRNO SPOROČILO: Kolikaa

Hoila se ena, ki bi naj docakala sreco junija. Po zm bi naj bla danes 5 t. Imam pa eno vprasanje za vas. Tudi jaz sem vceraj in danes zjutraj imela roza izcedek. Gin mi je svetovala pocitek in pa da se lahko odlocim za zgodnji uz ce zelim, da pa kaj vec nenore pomagati. Zanima me koliko izcedka ste vi imeli in ce ste imeli kaksne bolecine. Jaz nevem ali se mi mogoce kar zdi da imam krce. 





(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Junijke 2021
29.10.2020 12:44:42   
Anonimen
Evo, punce, danes sem docakala prvi pregled po (hvalabogu) samo enodnevni zamudi 😁 dobila slikico, ginekologinja pravi, da je vse okej, srcek bije, meni pa itak solze od neizmerne srece 😁 srecno vsem junijkam  do konca 🤰 pazite nase in dajajte fokus na pozitivo, na vas, bebico in uživajte to neizmerno sreco s svojim dragim 👩‍❤️‍💋‍👨 🥰 


(odgovor članu urshii)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Junijke 2021
31.10.2020 21:19:18   
Mici060719
Oprosti Kolikaa, nisem videla...ja, jst imam izcedek se vedno...rjav, ze vec kit en teden..bila na pregledu in je blo vse ok. Ginekologinja mi je rekla, da naj mam terapijo naprej in ce ne krvavim fejst oz. imam mocne krce, naj ne hodim, ker ne morem nic preprecit. Si sla na pregled? 

_____________________________

Moja sončica Lana se je rodila 29.5.2007

(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Junijke 2021
1.11.2020 9:44:29   
Kolikaa
Ni problema😉 aha no js sicer nimam vec izcdeka in tudi krcev ne. Izcedrk je bil samo en vecer in jutro. Klicala sem G in kot vemo se ne da nic resit ce bo kaj narobe, imam pa v cetrtek kontrolni pregled, da vidimo ce je vse vredu. Takrat bom po zm 6t2dni. 
IZVIRNO SPOROČILO: Mici060719

Oprosti Kolikaa, nisem videla...ja, jst imam izcedek se vedno...rjav, ze vec kit en teden..bila na pregledu in je blo vse ok. Ginekologinja mi je rekla, da naj mam terapijo naprej in ce ne krvavim fejst oz. imam mocne krce, naj ne hodim, ker ne morem nic preprecit. Si sla na pregled? 



(odgovor članu Mici060719)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Junijke 2021
4.11.2020 7:41:43   
Anonimen
Hej, tudi jaz se oglašam. Danes je 7 tednov, vceraj sem pa imela prvi pregled. To je moj prvi otrok in prva zanositev, tako da sem kar prestrašena, še posebej ko berem o drugih in kaj vse še lahko gre narobe. Rok pa imam 23. 6. Naslednji teden morem že na krvne preiskave, pa tudi za nuhalno mi je rekla g naj se kar naslednji teden odlocim, kam bom sla in se narocim. 


(odgovor članu Kolikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Junijke 2021
5.11.2020 15:20:37   
Kolikaa
Evo punce, js sm ravnokar iz potrditvenga uz. Mi je pokazal glede na velikost da smo ze 6t3dni. Srcek bije, tko da kumi cakam cez 14 dni nasledn pregled. 😀


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Junijke 2021
5.11.2020 19:36:35   
Kkaja
Ooo, super. :) jaz pa naslednji teden pregled krvi, pa naročanje na nuhalno. Zdaj se začne tisto pravo z živci, če bo vse ok :)

(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Junijke 2021
5.11.2020 20:27:25   
SandaS


IZVIRNO SPOROČILO: Kolikaa

Evo punce, js sm ravnokar iz potrditvenga uz. Mi je pokazal glede na velikost da smo ze 6t3dni. Srcek bije, tko da kumi cakam cez 14 dni nasledn pregled. 😀





O super💪 le, da je vse ok z nasimi srcki😊Jst tudi komaj čakam naslednji pregled, ker imam na isti dan še NS 😍😄 sele cez 3 tedne..

(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Junijke 2021
7.11.2020 10:26:55   
illy2
Hej, evo tut moj pregled v torek je bil super, srcek bije pdp sva dolocili na menstruacijo in je 4.6. in sem vceraj vstopila v 11 teden 🙂 nuhalno imam 23.11. Kdaj imate ve? Bo katera delala še kak dodatni test? 

(odgovor članu SandaS)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Junijke 2021
8.11.2020 16:59:19   
Kkaja
Jaz se bom za nifty zagotovo odločila, če bodo rezultati nuhalne slabi. Sem še mlajša (29 let), tako da se takoj za nuhalno ne bi odločila, ne vem. Nimam pa še datuma nuhalne, moram poklicati. :)

(odgovor članu illy2)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Junijke 2021
10.11.2020 10:34:29   
Kolikaa
Punce, a ma se kera tezave s slabostmi, oz da vam nic ne pase jest. Js se ze en lep cas borim s tem, edino kar spravim v sebe je sadje pa jogurt, kar pa ne nasiti glih😑

Zanima me kaj vam pomaga, ce vam kej? 

(odgovor članu Kkaja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Junijke 2021
10.11.2020 13:45:57   
lavandula
Pozdravljene!
Še ena junijka med vami. pdp bi naj imela 30.6., tako je pokazalo na UZ. Bo pa to moj drugi otrok :D
vidim da ste se že pogovarjale o nifty..a se priporoča zraven še vseeno nuhalna? pozabila vprašat


< Sporočilo je popravil lavandula -- 10.11.2020 13:48:02 >

(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Junijke 2021
10.11.2020 13:50:41   
lavandula
kolikaa..Glede slabosti se dobi v lekarni antimetil, naj bi malo ublažil. Mene zaenkrat matrajo blage slabosti, brez bruhanja.

< Sporočilo je popravil lavandula -- 10.11.2020 13:51:28 >

(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Junijke 2021
10.11.2020 15:06:46   
Kolikaa

Jaa, hvala bogu mi je G dala za probo, ampak sam dve tableti, zdej pa cakam na dostavo🥴 ker pac nimam blizu lekarne sm raj kr narocala. Mah mene pa tko da nc nemorm jest, no vsaj bruham ne, hvala bogu. 
IZVIRNO SPOROČILO: lavandula

kolikaa..Glede slabosti se dobi v lekarni antimetil, naj bi malo ublažil. Mene zaenkrat matrajo blage slabosti, brez bruhanja.



(odgovor članu lavandula)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?