|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 7:32:44   
mojca.pokraculja
Zdravo punce,  tudi jaz sem imela prvi pregled včeraj. Glede na ZM pričakujeta dojenčka 1.10. 2021 🤰🤗

(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 8:18:16   
DaKaNi
S tedni je enako pri meni. Po ZM sem celih 7 tednov, jaz pa mislim,da sem najmanj 1 teden manj. 

Kakorkoli,samo da bo vse ok! 
Ah te slabosti,pa hodis v sluzbo ?

(odgovor članu Nerodka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 8:19:48   
DaKaNi
Super, drzim pesti in verjamem,da nam bo sedaj uspelo uspesno prestati 9 mesecev❤
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi

O to je ze pa lep čas zamujanja 😊. Tudi jaz bi mogoce skoraj rajse videla,da bi bil vsaj kaksen znak,bi vsaj vedela,da je vse ok.,ceprav tusi ni fix.. Joj joj kako se vlecejo ti dnevi 😊. Ze imas kaksnega otrocka?



Meni je dala tokrat malo prej pregled, ker sem lani v prvi nosečnosti imela splav... tako da bo to prvi otroček 😊



(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 8:19:52   
DaKaNi


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi

O to je ze pa lep čas zamujanja 😊. Tudi jaz bi mogoce skoraj rajse videla,da bi bil vsaj kaksen znak,bi vsaj vedela,da je vse ok.,ceprav tusi ni fix.. Joj joj kako se vlecejo ti dnevi 😊. Ze imas kaksnega otrocka?



Meni je dala tokrat malo prej pregled, ker sem lani v prvi nosečnosti imela splav... tako da bo to prvi otroček 😊



(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 8:22:30   
DaKaNi
Ce ni znakov se ne pomeni,da ni vse ok! Tudi jaz sem jih imela ,zdaj pa nobenega!. Crtica super narasca! Takda samo mirno mamica❤❤ Kdaj pa imas pregled?
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz imam pa eno vprasanje za vas :) sem v 6tednu, uzja se nisem imela. Skrbi me ker so me prsa nehala boleti (obcutim rahlo bolecino le na dotik), pa so me v zacetku (cca teden nazaj) full!! Ko sem dala modrcek dol sem mislila da bom umrla...Se katera s taksno tezavo? Malo me skrbi, ker imam za sabo kar pestro zgodovino, med drugimi tudi ze pa ss-jev. 

Bete v krvi nisem preverjala, delam pa teste, da spremljam crtico ce temni (ce beta hcg narasca), pa zaenkrat to dobro kaze... prilagam slikouser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 8:24:40   
DaKaNi

O zee,kak fajn🥰 mi se še bomo pa načakali 😊Cestitke 🥰 Se imas kaksen pregled ali kar nuhalno?
IZVIRNO SPOROČILO: mojca.pokraculja

Zdravo punce,  tudi jaz sem imela prvi pregled včeraj. Glede na ZM pričakujeta dojenčka 1.10. 2021 🤰🤗



(odgovor članu mojca.pokraculja)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 8:38:56   
DaKaNi

Jaz sem ti posalala sporocilo na RR a si dobila?
IZVIRNO SPOROČILO: chatarinchy


Komot ;) uredim.... potem mi pa napisite v zs, pa vas dodam ;) 
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Punce, damo ena ideja. V prejsnji nosecnosti,smo mamice oz Rongaraja imele svojo fb skupinico. Ena jo je ustvarila izmed nas in smo potem tej mamici preko ringaraja sporocil poslale svoje podatke in nas je mamica dodala v skupino. V skupini nas je okrog 20 ampak se res super razumemo in si res vse zaupamo! Ce ste zato lahko tole skupinoco  naredi mamica nazaj na skrito in nas ona doda v skupino.❤
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ker ocitno se ni nobene skupine na fb, sem jo ustvarila jaz ;) skupina bo skrita, zaenkrat je se zasebna (drugi ne morejo videti).

Najdete jo: oktoberke 2021 ♡user posted image









(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 9:19:34   
chatarinchy

Sem te dodala za prijateljico (ko te dodam v skupino me lahko skenslas, drugace te ne morem dodat ce nisva fb prijateljici...) :) 
IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi


Jaz sem ti posalala sporocilo na RR a si dobila?
IZVIRNO SPOROČILO: chatarinchy


Komot ;) uredim.... potem mi pa napisite v zs, pa vas dodam ;) 
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Punce, damo ena ideja. V prejsnji nosecnosti,smo mamice oz Rongaraja imele svojo fb skupinico. Ena jo je ustvarila izmed nas in smo potem tej mamici preko ringaraja sporocil poslale svoje podatke in nas je mamica dodala v skupino. V skupini nas je okrog 20 ampak se res super razumemo in si res vse zaupamo! Ce ste zato lahko tole skupinoco  naredi mamica nazaj na skrito in nas ona doda v skupino.❤
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ker ocitno se ni nobene skupine na fb, sem jo ustvarila jaz ;) skupina bo skrita, zaenkrat je se zasebna (drugi ne morejo videti).

Najdete jo: oktoberke 2021 ♡user posted image












(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 9:19:42   
chatarinchy


IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi


Jaz sem ti posalala sporocilo na RR a si dobila?
IZVIRNO SPOROČILO: chatarinchy


Komot ;) uredim.... potem mi pa napisite v zs, pa vas dodam ;) 
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Punce, damo ena ideja. V prejsnji nosecnosti,smo mamice oz Rongaraja imele svojo fb skupinico. Ena jo je ustvarila izmed nas in smo potem tej mamici preko ringaraja sporocil poslale svoje podatke in nas je mamica dodala v skupino. V skupini nas je okrog 20 ampak se res super razumemo in si res vse zaupamo! Ce ste zato lahko tole skupinoco  naredi mamica nazaj na skrito in nas ona doda v skupino.❤
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ker ocitno se ni nobene skupine na fb, sem jo ustvarila jaz ;) skupina bo skrita, zaenkrat je se zasebna (drugi ne morejo videti).

Najdete jo: oktoberke 2021 ♡user posted image












(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 9:43:14   
Anonimen
Mene pa zanima, kdaj je treba povedati delodajalcu? 

(odgovor članu Anonimna294)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 9:49:25   
DaKaNi
Jaz bom po nuhalni. Je pa res da delam v proizvodnji. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 12:43:42   
Anika92
Tudi jaz se pridružujem, rok naj bi imela konec oktobra, tako da sem še ravno ujela to skupinico user posted image Je pa to moja prva nosečnost in so vsi ti občutki čiiisto na novo in je prisotne kar nekaj nervoze user posted image

Čestitke vsem user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 15:20:41   
Anonimen
Punce. Rahlejsa crtica ,se mi je prikazala v petek,mocnejsa pa danes. Mislite da dovolj narasca?

user posted image

(odgovor članu Anika92)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 15:21:17   
Anonimen


Mocnejsa.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 16:17:04   
chatarinchy
Pregled imam naslednji torek... no saj si v skupinici prebrala mojo zgodbo... ves zakaj panicarim... :$ hvala za tolazbo ❤
IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi

Ce ni znakov se ne pomeni,da ni vse ok! Tudi jaz sem jih imela ,zdaj pa nobenega!. Crtica super narasca! Takda samo mirno mamica❤❤ Kdaj pa imas pregled?
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz imam pa eno vprasanje za vas :) sem v 6tednu, uzja se nisem imela. Skrbi me ker so me prsa nehala boleti (obcutim rahlo bolecino le na dotik), pa so me v zacetku (cca teden nazaj) full!! Ko sem dala modrcek dol sem mislila da bom umrla...Se katera s taksno tezavo? Malo me skrbi, ker imam za sabo kar pestro zgodovino, med drugimi tudi ze pa ss-jev. 

Bete v krvi nisem preverjala, delam pa teste, da spremljam crtico ce temni (ce beta hcg narasca), pa zaenkrat to dobro kaze... prilagam slikouser posted image






(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 19:53:25   
Jspatipazidanamarel
Kateri moram zdaj pisat za v skupino prit? In kje pridem do tega da privat napišem? Ne znajdem se še najbolje.. 🤣🤣🤣


(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 19:54:14   
Sergejan
Pozdravljene, še ena oktoberka. 1.10. pdp, prvi pregled imam 2.3.,ki ga nestrpno pričakujem, po dveh letih truda. 


(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 23:30:35   
Sunset_6
Ojla, pozdrav se od mene :-) prvi pregled imam sredi marca, grem pa vseeno prej se sama 1.3. (konec 7. tedna), da potrdimo :-) prva nosecnost in kar gre, ce jem veckrat po malo, ni neke slabosti. Crknjena pa sem, ne vem, kdaj sem nazadnje popoldne dremala 😁 

Racunam na pdp sredi oktobra in drzim pesti, da nam bo slo vsem fajn ❤

(odgovor članu Sergejan)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Oktoberke 2021
23.2.2021 23:50:30   
DaKaNi
Dobrodosle vse nove srecke nosecke❤❤

Za skupinico pa pisitr catarinchy.. Gre pa tako: 
V zgornjem desnem kotu telefona so 3 navpicne pikice,kliknite tam in nato izberite "mesto za namizne računalnike". Potem se vam bo stran spremenila. Nato med odgovori v Oktoberke 2021 poiscite CatarinchY ,stisnite na njen nickname in potem vam ponudi 2 opciji: poslji sporocilo in dodaj prijatelja. Pritisnite poslji sporocilo in nato ga vneset_e in posljete. 


(odgovor članu Sunset_6)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Oktoberke 2021
24.2.2021 14:46:34   
chatarinchy

Meni pisi tukaj na RR v zasebno in mi napisi ime profila na fb ter opisi profilno sliko davte najdem in sprejem za fb prijateljco, da te lahko dodam v skupino ki ni vidna drugim. 
IZVIRNO SPOROČILO: Jspatipazidanamarel

Kateri moram zdaj pisat za v skupino prit? In kje pridem do tega da privat napišem? Ne znajdem se še najbolje.. 🤣🤣🤣





(odgovor članu Jspatipazidanamarel)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Oktoberke 2021
24.2.2021 14:48:54   
chatarinchy

O super si ze ti pojasnila ;) edino nick popravim, si malo narobe napisala... pravi je:  chatarinchy ;)
IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi

Dobrodosle vse nove srecke nosecke❤❤

Za skupinico pa pisitr catarinchy.. Gre pa tako: 
V zgornjem desnem kotu telefona so 3 navpicne pikice,kliknite tam in nato izberite "mesto za namizne računalnike". Potem se vam bo stran spremenila. Nato med odgovori v Oktoberke 2021 poiscite CatarinchY ,stisnite na njen nickname in potem vam ponudi 2 opciji: poslji sporocilo in dodaj prijatelja. Pritisnite poslji sporocilo in nato ga vneset__e in posljete. 





(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Oktoberke 2021
24.2.2021 14:53:04   
Sergejan
Sem pisala zs za fb skupino



(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Oktoberke 2021
24.2.2021 16:03:04   
DaKaNi
Ojoj pa res sem se zmotila. Saj bodo nasle punce 🍀❤🥰


(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Oktoberke 2021
24.2.2021 16:43:49   
chatarinchy

Nic ne najdem na zs 🤔🤔 daj se 1x poslji
IZVIRNO SPOROČILO: Sergejan

Sem pisala zs za fb skupino






(odgovor članu Sergejan)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Oktoberke 2021
24.2.2021 17:52:57   
Sergejan
Evo sem poslala še 1x

(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?