|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktoberke 2021
25.2.2021 9:48:35   
Anonimen
Oila user posted image
Jaz se vam bom pridružila na FB po prvem pregledu, ki bo verjetno čez dva tedna, ker trenutno ne delajo 🙈
Čestitke vsem nosečkam ❤️

(odgovor članu mojca.pokraculja)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Oktoberke 2021
25.2.2021 10:03:01   
Nerodka
V katerem tednu boste ob prvem pregledu? Jaz bom v 10. Se mi zdi pozno..v prvi nosečnosti sem bila v 10. tednu že drugič na pregledu, pa je potekala nosečnost več kot odlično.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Oktoberke 2021
25.2.2021 10:36:52   
Jspatipazidanamarel
Jaz bom v 10, pa se mi zdi kar zgodaj, sem sama prosila za cimkasneje, drugače bi prišla na vrsto prej. Na nuhalno greste vse? 


(odgovor članu Nerodka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Oktoberke 2021
25.2.2021 11:36:57   
Nerodka
Ja, jaz bom šla na nuhalno. Se mi zdi tak pregled, kjer bosta lahko še mož in sin lepo videla dojenčka.


(odgovor članu Jspatipazidanamarel)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Oktoberke 2021
25.2.2021 18:48:19   
Kuma
Zdravo 😊 Še ena oktoberka tukaj 😁 prvi pregled imam v sredini marca, pdp pa v sredini oktobra 😊😊 je pa zame tudi prvi tako da je obcutkov tako kot je ze ena rekla kar veliko 🥰

(odgovor članu Nerodka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Oktoberke 2021
26.2.2021 12:48:27   
Popotnica4715
Zdravo punce, še ena nosečka tukaj. Rok imam 24.10. In to je moja 3.nosečnost. Imam že dve deklici, stari 4 in 1. Tole bo naš zadnji zakladek ☺️ upam, da bo ta nosečnost manj turbolentna kot prvi dve, kjer sem pol nosečnosti zaradi krvavitev preležala. Počutje pa je sicer iz dneva v dan slabše. Slabosti so kar hude, pa sem šele v 6.tednu. V fb skupinico se vam pa z veseljem pridružim po prvem pregledu v sredini marca ☺️ upam, da me takrat se sprejmete ☺️ srecno vsem! 

_____________________________

Life begins AT THE END of your comfort zone.

(odgovor članu Kuma)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Oktoberke 2021
26.2.2021 14:02:55   
Anonimen



Živjoo punce !A je katera probala se poigrat glede spola z sodo bikarbono ?? Pravijo da je 80% pravilno.Ko se polulaš v lonček in dodaš 2 žlici sode bikarbone če se zapeni je fantek če ni reakcije je punčka.jst sm probala in se je spenlo tko k pivo in baje bo fantek... 

(odgovor članu Popotnica4715)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Oktoberke 2021
26.2.2021 16:42:46   
DaKaNi
Pozdravljene vse nove srečke noseče. 😍Jaz bom po Zm na 1.pregledu 8t5d. Ampak ker mi je test pokazal + šele 20.2,predvidevam da bom n pregledu šele okrog 7.tednov. Kakorkoli, jaz samo upam, da slišim tisti utrip zmage! 😍

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Oktoberke 2021
28.2.2021 9:39:43   
Anonimen
Pozdravljene nosečke. Pa se vam tudi jaz pridružujem. Predviden PDP imam 1. 10. V primerjavi s prvo nosečnostjo je ta čisto nasprotje. Veliko bolj stresno zaradi rjavega izcedka, ki ga imam, in pa z manj simptomi. V bistvu sploh nimam občutka, da bi bla noseča. Prsi so mehke (je res, da sem pred kratkim nehala dojit), nič mi ne smrdi, slabosti nekih nimam... edino kaj je, se mi stalno lušta nekaj sladkega in pa to, da se hitro utrudim. No, zato za 1x še vse bolj z rezervo jemljem. Sicer je na prejšnjem pregledu bil zaznan utrip, kar me je pomirilo, potem pa se mi je spet pojavil ta izcedek. Kontrolo imam naslednji teden in upam, da bo vse bp.

(odgovor članu DaKaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Oktoberke 2021
28.2.2021 9:50:25   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen




Živjoo punce !A je katera probala se poigrat glede spola z sodo bikarbono ?? Pravijo da je 80% pravilno.Ko se polulaš v lonček in dodaš 2 žlici sode bikarbone če se zapeni je fantek če ni reakcije je punčka.jst sm probala in se je spenlo tko k pivo in baje bo fantek... 




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Oktoberke 2021
28.2.2021 22:35:52   
DaKaNi
Nič ne skrbi glede znakov, se prehitro bodo prišli 😍

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Oktoberke 2021
1.3.2021 19:30:47   
Katy87
Hej punce, se ponovno javljam. 🤗Danes sem imela prvi pregled in ginekolog mi kaže plodek velik dober cm in srček, kako mu bije ❤️, ko mi kar naenkrat pove, da je zraven še ena gastacijska vrečka. V njej pa ploda nisva videla. Pravi, da gre za zametke dvojčkov, da pa naj pridem na pregled čez 14 dni, da še enkrat pogledava, ali plodek bo. Naj bi bila v 7. tednu nosečnosti. Rekel mi je, da tudi, če v drugi vrečki ne bo plodu, to na prvega ne vpliva, da gre za normalno nosečnost.. Tako sem bila šokirana, da sem ostala brez besed in marsikaj pozabila vprašati 🙈🙉 v družini nimamo dvojčkov, zato je bil to res šok. Ali je katera mogoče že slišala za kakšno tako situacijo? Če bo gastacijska vrečka prazna, kaj se z njo zgodi med nosečnostjo?  Pozdravčke vsem 🤗


(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Oktoberke 2021
2.3.2021 7:09:14   
DaKaNi
Katy čestitke za srček in upam, da se tudi v drugi razvije utripe 😍S tem nimam izkušenj, ko sme jaz imel SS je moja GV bila nepravilne oblike in popolnoma prazna, čakali smo do 22milimetrov,saj do te velikosti se je upanje, da se kaj razvije, ko je p GV večja od 22mm pa te napotijo n splav v primeru enega plodka. Kko pa je v tvojem primeru pa res nebi vedela ❤️❤️ Kdaj pa si imela ZM? 

(odgovor članu Katy87)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Oktoberke 2021
2.3.2021 8:26:52   
Nerodka
Živjo,super za lepe novice o rastočem dojenčku. Glede dvojčkov pa tudi jaz nimam nobenih izkušenj in informacij. Je pa zagotovo, če je ginekolog tako rekel, vse ok.Punce, mene zanima v katerem tednu ste se (če ste se že seveda) naročile na nuhalno? Jaz ne vem, ali naj čakam na prvi pregled v 10. tednu, ali naj se že kar naročim.

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Oktoberke 2021
2.3.2021 9:51:15   
Katy87


IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi

Katy čestitke za srček in upam, da se tudi v drugi razvije utripe 😍S tem nimam izkušenj, ko sme jaz imel SS je moja GV bila nepravilne oblike in popolnoma prazna, čakali smo do 22milimetrov,saj do te velikosti se je upanje, da se kaj razvije, ko je p GV večja od 22mm pa te napotijo n splav v primeru enega plodka. Kko pa je v tvojem primeru pa res nebi vedela ❤️❤️ Kdaj pa si imela ZM? 



Prvi dan ZM sem imela 5.1., je pa res, da sem imela daljše in ne povsem redne cikluse. Bomo videli kako bo, po eni strani bi bilo zanimivo imeti dvojčke, me pa iskreno kar malo skrbi vse povezano s tem.. 🙈  hvala ❤️

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Oktoberke 2021
2.3.2021 13:44:56   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Nerodka

Živjo,super za lepe novice o rastočem dojenčku. Glede dvojčkov pa tudi jaz nimam nobenih izkušenj in informacij. Je pa zagotovo, če je ginekolog tako rekel, vse ok.Punce, mene zanima v katerem tednu ste se (če ste se že seveda) naročile na nuhalno? Jaz ne vem, ali naj čakam na prvi pregled v 10. tednu, ali naj se že kar naročim.



Jaz sem trenutno v 10. tednu in sem se ravno danes naročila na nuhalno. Prvi pregled pa sem drugače že imela. Nuhalno sem dobila datum 24.3., takrat bom v 13. tednu.

(odgovor članu Nerodka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Oktoberke 2021
2.3.2021 15:29:57   
Sergejan

IZVIRNO SPOROČILO: Katy87

Hej punce, se ponovno javljam. 🤗Danes sem imela prvi pregled in ginekolog mi kaže plodek velik dober cm in srček, kako mu bije ❤️, ko mi kar naenkrat pove, da je zraven še ena gastacijska vrečka. V njej pa ploda nisva videla. Pravi, da gre za zametke dvojčkov, da pa naj pridem na pregled čez 14 dni, da še enkrat pogledava, ali plodek bo. Naj bi bila v 7. tednu nosečnosti. Rekel mi je, da tudi, če v drugi vrečki ne bo plodu, to na prvega ne vpliva, da gre za normalno nosečnost.. Tako sem bila šokirana, da sem ostala brez besed in marsikaj pozabila vprašati 🙈🙉 v družini nimamo dvojčkov, zato je bil to res šok. Ali je katera mogoče že slišala za kakšno tako situacijo? Če bo gastacijska vrečka prazna, kaj se z njo zgodi med nosečnostjo?  Pozdravčke vsem 🤗




(odgovor članu Katy87)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Oktoberke 2021
2.3.2021 15:33:20   
Sergejan
Pri meni je bilo podobno, je na žalost en odmrl in se je sam izločil, posledično sem krvavela. Šla na urgenco, dobila dabroston da ne bi še tadrugi šel.

(odgovor članu Sergejan)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Oktoberke 2021
2.3.2021 19:06:52   
Katy87


IZVIRNO SPOROČILO: Sergejan

Pri meni je bilo podobno, je na žalost en odmrl in se je sam izločil, posledično sem krvavela. Šla na urgenco, dobila dabroston da ne bi še tadrugi šel.



Joj beda, a z drugim je bilo potem vse ok? A pa vi ste že videli plod? Pri meni je bila res samo prazna vrečka, je ginekolog ful gledal, pa nič našel 🤷‍♀️ Me je tudi vprašal, če sem kaj krvavela, pa nisem..zdaj pa ne vem, če slučajno nič ne bo, ali me krvavenje še čaka, al pač ta prazna vrečka nekak "usahne", ko druga raste.. 🤷‍♀️ Hvala za izkušnjo ❤️

(odgovor članu Sergejan)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Oktoberke 2021
2.3.2021 19:16:09   
chatarinchy

Ne skrbi, ce bo vrecka ostala prazna se stisne in jo matrnicna sluznica absorbira vase. Jaz sem imela isti primer in nisem nic krvavela, le na naslednjem pregledu ni bilo vec videti tiste druge vrecke. Iz te ki je ostala imam pa doma 8 letnika :) 
IZVIRNO SPOROČILO: Katy87



IZVIRNO SPOROČILO: Sergejan

Pri meni je bilo podobno, je na žalost en odmrl in se je sam izločil, posledično sem krvavela. Šla na urgenco, dobila dabroston da ne bi še tadrugi šel.



Joj beda, a z drugim je bilo potem vse ok? A pa vi ste že videli plod? Pri meni je bila res samo prazna vrečka, je ginekolog ful gledal, pa nič našel 🤷‍♀️ Me je tudi vprašal, če sem kaj krvavela, pa nisem..zdaj pa ne vem, če slučajno nič ne bo, ali me krvavenje še čaka, al pač ta prazna vrečka nekak "usahne", ko druga raste.. 🤷‍♀️ Hvala za izkušnjo ❤️



(odgovor članu Katy87)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Oktoberke 2021
2.3.2021 19:56:14   
Katy87


IZVIRNO SPOROČILO: chatarinchy


Ne skrbi, ce bo vrecka ostala prazna se stisne in jo matrnicna sluznica absorbira vase. Jaz sem imela isti primer in nisem nic krvavela, le na naslednjem pregledu ni bilo vec videti tiste druge vrecke. Iz te ki je ostala imam pa doma 8 letnika :) 
IZVIRNO SPOROČILO: Katy87



IZVIRNO SPOROČILO: Sergejan

Pri meni je bilo podobno, je na žalost en odmrl in se je sam izločil, posledično sem krvavela. Šla na urgenco, dobila dabroston da ne bi še tadrugi šel.



Joj beda, a z drugim je bilo potem vse ok? A pa vi ste že videli plod? Pri meni je bila res samo prazna vrečka, je ginekolog ful gledal, pa nič našel 🤷‍♀️ Me je tudi vprašal, če sem kaj krvavela, pa nisem..zdaj pa ne vem, če slučajno nič ne bo, ali me krvavenje še čaka, al pač ta prazna vrečka nekak "usahne", ko druga raste.. 🤷‍♀️ Hvala za izkušnjo ❤️






Hvala, sem se kar malo pomirila ❤️ Tudi ginekolog mi je tako govoril, kot da to na viden plodek nima vpliva, ampak še vseeno sem kar nervozna, bolj kot pred prvim pregledom 🙈 bo kar težko počakat teh 14 dni, potem bomo pa videli.. bo že tako, kot nam je namenjeno 🙂

(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Oktoberke 2021
3.3.2021 7:12:06   
DaKaNi
Kdaj pa vm je testek pokazal. Plus? Jaz sem isto imela 6.1 zm, pa sem. Imela ful pozno ovulacijo zato me zanima koliko bi lahko bila noseča 😍

(odgovor članu Katy87)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Oktoberke 2021
3.3.2021 17:04:40   
Sergejan
Druga vrečka je bila lepo vidna čez 14 dni,in je danes star 16 let. Tako da ni še prepozno da zraste.

(odgovor članu Katy87)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Oktoberke 2021
3.3.2021 17:10:31   
Jspatipazidanamarel
Meni je pokazal 26.1.,3 dni po izostanku m, prej nisem tut pomislila na nosečnost, glede na težave se mi je zdelo malo verjetno. Tko da sem bila pozitivno presenečena. Jutri pa prvi pregled naj bi bla v 10.tednu 🤰🤰🤰


IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi

Kdaj pa vm je testek pokazal. Plus? Jaz sem isto imela 6.1 zm, pa sem. Imela ful pozno ovulacijo zato me zanima koliko bi lahko bila noseča 😍



(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Oktoberke 2021
4.3.2021 5:39:28   
DaKaNi
Fajn porihtite na pregledu in seveda javite vesele novickee🍀🍀

(odgovor članu Jspatipazidanamarel)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?