|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberčki 2021
28.4.2021 10:59:32   
Čebelica_
Joj kako lepa novica, sem res vesela zate 🥰 ja punce čim manj brati slabe stvari in se sekirat, prepustite se čaru nosečnosti, vse bo okej 😊🍀❤

(odgovor članu Boxy)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Decemberčki 2021
28.4.2021 13:01:28   
mojcy1
Hvala vsem 😀👍 sem prepričana, da bomo kmalu druga za drugo poročale enako super novice in se podpirale na poti mesecev 😀 sama sem vesela za ta forum 🍀 


(odgovor članu Čebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Decemberčki 2021
28.4.2021 21:09:27   
ljub3zen
Čestitam, mojcy! 🥰 Tudi jaz si želim, da bomo vse prišle z lepimi novicami s prvega pregleda.

Moje počutje se pa kar slabša, danes sem prvič bruhala in to že dvakrat. Enkrat zjutraj in enkrat ravnokar😒 Je pa kr olajšanje po bruhanju, boljše kot neprekinjena slabost, ki mi zamori dan. Upam pa, da to ne bo dolgo trajalo. Da bo res vsaj do konca prvega trimesečja tole minilo. Ker ni prijetno in lahko naredim za tretjino toliko stvari kot prej, ker moram stalno počivat. Ampak seveda bom vse to z veseljem zdržala, samo da bo vse v redu s pikico🥰

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Decemberčki 2021
29.4.2021 7:04:58   
mojcy1

Te popolnoma razumem.. Tudi sama sem imela kratko obdobje bruhanja.. Čeprav je pravo bruhanje trajalo samo 1 dan (slabost pa več kot 1 teden)... Sama sem isti dan bruhanja ugotovila da mi pomaga, če jem prepečenec... Tako zdaj vedno zgodaj zju3 jem prepečenec (in nekaj na njem namazano-pašteta, Zdenka sir...)... Tudi grisini in pašteta pasejo v boju proti slabosti, čeprav prej ne bi niti pomislila na to... Potem pa na 2 uri pazim, da spet dam vsaj nekaj malega dala v telo (Jogurt in kruh sta postala No1 izbira za malico, čeprav pred nosečnostjo jogurta sploh nisem jedla...).. Od sadja bi pa ubijal za hruške (ki jih tudi prej nisem mogla videti) in grozdje, ki povsod potujejo z mano... 
No, zdaj pa že lahko ponovno jem vse... 👍😀
IZVIRNO SPOROČILO: ljub3zen

Čestitam, mojcy! 🥰 Tudi jaz si želim, da bomo vse prišle z lepimi novicami s prvega pregleda.

Moje počutje se pa kar slabša, danes sem prvič bruhala in to že dvakrat. Enkrat zjutraj in enkrat ravnokar😒 Je pa kr olajšanje po bruhanju, boljše kot neprekinjena slabost, ki mi zamori dan. Upam pa, da to ne bo dolgo trajalo. Da bo res vsaj do konca prvega trimesečja tole minilo. Ker ni prijetno in lahko naredim za tretjino toliko stvari kot prej, ker moram stalno počivat. Ampak seveda bom vse to z veseljem zdržala, samo da bo vse v redu s pikico🥰



(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Decemberčki 2021
29.4.2021 10:51:19   
Čebelica_
Meni je proti slabosti in bruhanju v prvi nosečnosti zelo pomagal Antimetil je na ingverjevi osnovi in mi ga je priporočala tudi ginekologinja 😊

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Decemberčki 2021
29.4.2021 14:30:28   
Moja90
Zdravo, punce. Moram reči, da sem kar vesela da sem ravnokar nasla tale forum, ker za pridružitev v fb skupino se mi zdi prehitro, sploh če ''srecam'' notri koga poznanega. 😅 Skratka, moj nepričakovan prvi plus naju je šokiral 12.4., popolnoma nepripravljeno in nepričakovano. Trenutno sem v fazi spikanja, napihnjenosti, bolecih/srbecih prsi, slabosti, utrujenosti in nenormalne lakote. Ampak res nenormalne. 😅 Tri ure je ze max razmika med enim in drugim obrokom. Kakšna ideja kaj naj sploh jem? Vse je zame novo, zato bom vesela kakršnih koli idej. 😃 Če sem prav zaračunala, bomo trije tam okrog božiča, pregled pa imam komaj 12.5. Ko samo pomislim da moram priti na tešče tja, mi postane slabo. 😂

(odgovor članu Čebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Decemberčki 2021
29.4.2021 14:36:40   
Boxy
Wuhu.. Še ena med nami, čestitke Moja90 😊 zdaj smo pa res že vesela druščina haha.. Jaz sem si ravno včeraj nabavila te tablete, danes sem spila zjutraj prvo in je bilo boljše (mogoče tudi kaj psihološki učinek, nevem 😊).. Me je pa zdaj spet zagrabila slabost in sem spila še drugo. Sem pa nenormalno utrujena in dosti počivam, med športanjem sem zadihana že med ogrevanjem hahahaha.. Lakota me pa ne daje tak, k sreči. 😁 

(odgovor članu Moja90)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Decemberčki 2021
29.4.2021 14:39:31   
hanna10
Jaa vedno več nas je res lepo❤️❤️Tudi meni je kaksen dan nenormalno slabo kakšen dan ne sem pa tudi jaz grozno utrujena in bi samo spala ter lakota pojedla bi use kar vidim sploh mi diši vse kar je povezano z sirom🤷‍♀️🤣

(odgovor članu Boxy)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Decemberčki 2021
29.4.2021 19:06:55   
mojcy1
Moja90 dobrodošla 😀👍 polnimo se 😀 in ja.. Te razumem glede morebitnih znanih 😀


Vas je ful zabavno brati - "sem zadihana že med ogrevanjem" me najbolj opise 🤣🤣 jaz sem prav zaradi zadihanosti, ko nisem mogla priti normalno do 2.nadstropja posumila na nosečnost... Je pa vedno zabavno, ker sem profesorica.. In sem zdaj bolj statična, pa je dijakom že sumljivo 😀🤣🤣

(odgovor članu hanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Decemberčki 2021
29.4.2021 19:10:48   
Boxy
Hahaha..pri meni je bila fora, da se je moglo prijet ravno v času krvodajalske in takrat sem pač navajena, da sem še kaki dan bolj mehka in hitro zadihana.. Ampak ko se je to razvleklo že na kak teden pa sem se na neki točki že malo spraševala kolko krvi so mi te napumpali, da sem tak boga 🤦‍♀️🤣 u..profesorica, česa pa, če ni skrivnost (držim pesti, da matematike... Sej veš - za bodoče inštrukcije pa to 😁). 

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Decemberčki 2021
29.4.2021 19:44:30   
ljub3zen


IZVIRNO SPOROČILO: Moja90

Zdravo, punce. Moram reči, da sem kar vesela da sem ravnokar nasla tale forum, ker za pridružitev v fb skupino se mi zdi prehitro, sploh če ''''srecam'''' notri koga poznanega. 😅 Skratka, moj nepričakovan prvi plus naju je šokiral 12.4., popolnoma nepripravljeno in nepričakovano. Trenutno sem v fazi spikanja, napihnjenosti, bolecih/srbecih prsi, slabosti, utrujenosti in nenormalne lakote. Ampak res nenormalne. 😅 Tri ure je ze max razmika med enim in drugim obrokom. Kakšna ideja kaj naj sploh jem? Vse je zame novo, zato bom vesela kakršnih koli idej. 😃 Če sem prav zaračunala, bomo trije tam okrog božiča, pregled pa imam komaj 12.5. Ko samo pomislim da moram priti na tešče tja, mi postane slabo. 😂



A je treba prit na pregled tešče?? 😳 Meni ni nič rekla, si tudi to težko predstavljam😬

(odgovor članu Moja90)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Decemberčki 2021
29.4.2021 20:46:17   
Moja90
Meni je rekla na tešče, ja. Tudi kolegica je morala biti tesca. To bo pestro, ze vidim. 😅 Bom kar mela hrano zraven, da navalim ko stopim čez vrata ven. 🤣 Drugače pa se kar pridružujem tej zadihanosti in utrjujenosti. Tudi jaz v ponedeljek ''komaj'' čakam 2. in 3. nadstropje v soli. Pa lakoto. Ta teden med dopustom še je šlo, ker mam hladilnik pri roki. Si ga naj kar v ucilnici omislim? 😅

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Decemberčki 2021
29.4.2021 21:36:31   
Sonchyyyy
Se poistovetim z vami 🙋‍♀️Tudi jaz hitro zadihana in utrujena. Napihnjena sem tak, da me v službi že vsi malo čudno gledajo glede na to kak mi uniforma stoji😂😂slabost je cist rahla zjutraj, tekom dneva pa je ne občutim. Čudno mi je pa da prejšnje dni nisem imela apetita, včeraj pa danes pa bi pojedla vse kar vidim😱 majoneze prej nisem jedla, zdaj bi jo pa kar k vsemu 😂

(odgovor članu Moja90)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Decemberčki 2021
30.4.2021 5:58:17   
mojcy1

Hahaha 🤣🤣 izjemno naključje 😀👍😀 sicer pa profesorica biologije 👍 
Glede pregleda... Tudi jaz sem morala na pregled v sredo priti na tešče, ker sem po potrditvi nosečnosti pri zdravnici potem takoj šla še v laboratorij (kri in urin)... Od zdaj naprej ni nujno več na tešče priti v laboratorij mi je rekla sestra (samo prvič, ko je kri)... 
IZVIRNO SPOROČILO: Boxy

Hahaha..pri meni je bila fora, da se je moglo prijet ravno v času krvodajalske in takrat sem pač navajena, da sem še kaki dan bolj mehka in hitro zadihana.. Ampak ko se je to razvleklo že na kak teden pa sem se na neki točki že malo spraševala kolko krvi so mi te napumpali, da sem tak boga 🤦‍♀️🤣 u..profesorica, česa pa, če ni skrivnost (držim pesti, da matematike... Sej veš - za bodoče inštrukcije pa to 😁). 



(odgovor članu Boxy)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Decemberčki 2021
30.4.2021 15:26:15   
Miu123
Evo punce, moj prvi pregled je za mano. Vse je v redu, srcek je bil, po meritvah smo za pet dni mlajsi, ampak mislim, da se to se spremeni, ker je se tako zgodaj... sem pa dobila - ker bom ob porodu ze 35, napotnico za nuhalno in dvojni hormonski test v porodnisnici... a je katera ze kdaj bila na nuhalni v porodnisnici? 

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Decemberčki 2021
30.4.2021 15:32:46   
mojcy1

Vesela zate.. Dobre novice rade aliaimo😍😍🌺🌺🍀🍀
IZVIRNO SPOROČILO: Miu123

Evo punce, moj prvi pregled je za mano. Vse je v redu, srcek je bil, po meritvah smo za pet dni mlajsi, ampak mislim, da se to se spremeni, ker je se tako zgodaj... sem pa dobila - ker bom ob porodu ze 35, napotnico za nuhalno in dvojni hormonski test v porodnisnici... a je katera ze kdaj bila na nuhalni v porodnisnici? 



(odgovor članu Miu123)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Decemberčki 2021
30.4.2021 16:07:09   
Boxy
Super novice 🍀🥰 glede pregledov pa žal nimam izkušenj, bo katera druga verjetno kaj več napisala. 

(odgovor članu Miu123)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Decemberčki 2021
30.4.2021 18:45:10   
hanna10
Evo punce moj prvi pregled je tudi za mano dojenček pridno raste, srček bije💪❤️🍀kr tako naprej za vse nas in bo super💪Kmalu tudi mene čaka nuhala 🍀

(odgovor članu Boxy)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Decemberčki 2021
1.5.2021 7:02:33   
Boxy
Hanna čestitke 💜💜💜 

(odgovor članu hanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Decemberčki 2021
1.5.2021 7:18:48   
mojcy1

Superca, same dobre novice za vse nas ❤️🍀
IZVIRNO SPOROČILO: hanna10

Evo punce moj prvi pregled je tudi za mano dojenček pridno raste, srček bije💪❤️🍀kr tako naprej za vse nas in bo super💪Kmalu tudi mene čaka nuhala 🍀




(odgovor članu hanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Decemberčki 2021
1.5.2021 18:15:25   
Rjaveocke
Čestitke Hanna10 in Miu123! 💓💓


(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Decemberčki 2021
1.5.2021 19:36:10   
Moja90
Zdravo, zanima me, če še katero boli zadnji del medenice? Danes se mi je bolečina prestavila na trtico. Pojavi se mi sploh ob kakem daljšem sprehodu. Saj je znosna, pa vendar neprijetna. 

(odgovor članu Rjaveocke)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Decemberčki 2021
2.5.2021 7:25:22   
mojcy1

Medenica oz. tortica ne, me pa po intenzivni in dolgotrajni stoji boli križ. 
Mislim, da je vse to normalno.. Vseeno se telo že sooča s spremembami, se več jih bo prišlo kmalu... Sama skušam ne delati panike in si govorim, da dokler je utrujenost prisotna, ne rabim skrbeti (ta je pa popoldan moj glavni spremljevalec) 👍
IZVIRNO SPOROČILO: Moja90

Zdravo, zanima me, če še katero boli zadnji del medenice? Danes se mi je bolečina prestavila na trtico. Pojavi se mi sploh ob kakem daljšem sprehodu. Saj je znosna, pa vendar neprijetna. 



(odgovor članu Moja90)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Decemberčki 2021
2.5.2021 8:49:30   
ljub3zen
Vesela za vajini dobri novici, Hanna10 in Miu123! Čestitam! 😊🥰


(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Decemberčki 2021
3.5.2021 8:37:36   
Cali90
Punce a še katero muči nespečnost? Mene zadna dva tedna vsako noč, se zbudim okrog 2-3h in ne morem več spat, do jutra nekaj dremam in se premetavam posledično sem tudi čez dan zanič. Med vikendom še gre ker lahko čez dan malo nadomestim, med tednom pa sam vsak dan bolj slaba. V petek, ko sem prišla iz službe sem bila tako utrujena, da sem se kar tresla. 

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?