|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2022
16.7.2021 7:58:13   
claud


IZVIRNO SPOROČILO: lili88

Pozdravljeeeeneeee! 

Danes se vam pa se jaaaaz pridruzujem 🙂 stara sem 33 let in pricakujem svojega 5. Otroka 🙈💗 ce bo vse po nacrtu KAR BO 🙏 bo clan/clanica prisla 24.3. 




Dobrodošla!
Waaaaw 5👏👏👏👏🤗To pa imate žur doma.😆
Jaz mislim,da še ni fb grupe, samo bolj malo nas je še zaenkrat in potem vse skupaj izgledaa zelo neaktivno😀.
Sicer pa, včeraj sem štartala 6.teden🙂❤.Domači že vsi vedo, ker pač ne moram skrivat trebuha in ker nič ne delam (okol hiše se dela in premetava lopate), tko da je bilo treba povedat, da ne bojo rekli da sem samo lena.Čeprav sem...na smrt utrujena ves čas..obup🙄

(odgovor članu lili88)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marčevke 2022
16.7.2021 9:46:09   
Anonimen
Ja, jaz bom tudi še malo počakala, preden se javim. Mi je bolj všec da je amonimno.


Vidim pa,da nas je že kar nekaj. 😊
Kdaj imate prvi pregled? Tiste ki ste ze imele- kako je bilo?

(odgovor članu claud)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marčevke 2022
16.7.2021 9:59:55   
Mala vila
Jaz se bom še načakala za prvi pregled, ga imam šele 17.8. Še vedno razmišljam, če bi šla pred dopustom samoplačniško preverit vsaj če je vse ok, ampak glede na to da zgleda vse ok, se mi ne zdi smiselno delat panike na drugi strani 🙈🙈🙈 u bistvu bom imela prvi pregled cca 2 tedna pred nuhalno. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marčevke 2022
16.7.2021 16:24:16   
claud
Ne delat panike, če ni potrebe, tako zgodaj itak nimajo kaj dosti za videti.

Tudi jaz imam prvi pregled v 9. oz. že v 10.tednu, torej 9.8.



(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marčevke 2022
16.7.2021 17:43:42   
Mala vila
Claud razimsko se popolnoma strinjam s tabo. Imam pa ful slabe spomine na prvo nosečnost in v kombinaciji z zmedenimi hormoni me itak na polno psiha daje če je vse ok. Ampak verjamem, da sem dala že vse hudo čez in da bo tokrat vse top. Bom pa živčna dokler mi nekdo ne reče, da je vse ok. 😅😅


(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marčevke 2022
16.7.2021 18:07:40   
erised
Se mi zdi, da ko daš eno nosečnost skozi in potem slišiš vse možne zgodbe preostalih mamic, se ti ves čas zdi, da gre lahko kaj narobe. V prvi nosečnosti sem imela pregled tudi šele v 9. tednu. Ker pred tem je velikokrat problem, da je še prazna vrečka in potem vse skupaj samo še dodaten stres user posted image

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marčevke 2022
16.7.2021 18:31:01   
Mala vila
Mene bo itak strah do konca in strah me bo še 1 mesec po tem, ko rodim. Pol se bom pa mogoče lahko sprostila. 


Na srečo se je vse super končalo, tako da imam upanje, da bo drugič še 500_x_ bolš, ampak psiha pa dela svoje. Hvala bogu tokrat nimam časa preveč razmišljat, ker mi mulc ne pusti dihat 🙈😂

(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marčevke 2022
16.7.2021 18:51:47   
claud


IZVIRNO SPOROČILO: Mala vila

Claud razimsko se popolnoma strinjam s tabo. Imam pa ful slabe spomine na prvo nosečnost in v kombinaciji z zmedenimi hormoni me itak na polno psiha daje če je vse ok. Ampak verjamem, da sem dala že vse hudo čez in da bo tokrat vse top. Bom pa živčna dokler mi nekdo ne reče, da je vse ok. 😅😅




 Mnja🙄, saj ves kako gre...živčnost do prvega pregleda...živčnost do nuhalne, pa morfologije...😂 
Ti kar jaz povem:   VSE BO OK! OK?😁

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marčevke 2022
16.7.2021 20:19:42   
Mala vila


IZVIRNO SPOROČILO: claud



IZVIRNO SPOROČILO: Mala vila

Claud razimsko se popolnoma strinjam s tabo. Imam pa ful slabe spomine na prvo nosečnost in v kombinaciji z zmedenimi hormoni me itak na polno psiha daje če je vse ok. Ampak verjamem, da sem dala že vse hudo čez in da bo tokrat vse top. Bom pa živčna dokler mi nekdo ne reče, da je vse ok. 😅😅




 Mnja🙄, saj ves kako gre...živčnost do prvega pregleda...živčnost do nuhalne, pa morfologije...😂 
Ti kar jaz povem:   VSE BO OK! OK?😁



Ok 😁 a mi boš to povedala tke ene vsake 3 dni ko me bo spet kej skrbelo 😁

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marčevke 2022
16.7.2021 20:35:46   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: Mala vila



IZVIRNO SPOROČILO: claud



IZVIRNO SPOROČILO: Mala vila

Claud razimsko se popolnoma strinjam s tabo. Imam pa ful slabe spomine na prvo nosečnost in v kombinaciji z zmedenimi hormoni me itak na polno psiha daje če je vse ok. Ampak verjamem, da sem dala že vse hudo čez in da bo tokrat vse top. Bom pa živčna dokler mi nekdo ne reče, da je vse ok. 😅😅




 Mnja🙄, saj ves kako gre...živčnost do prvega pregleda...živčnost do nuhalne, pa morfologije...😂 
Ti kar jaz povem:   VSE BO OK! OK?😁



Ok 😁 a mi boš to povedala tke ene vsake 3 dni ko me bo spet kej skrbelo 😁


Važi!user posted image Evo, si dam v opomnik.user posted image

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marčevke 2022
16.7.2021 20:56:51   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: erised

Se mi zdi, da ko daš eno nosečnost skozi in potem slišiš vse možne zgodbe preostalih mamic, se ti ves čas zdi, da gre lahko kaj narobe. V prvi nosečnosti sem imela pregled tudi šele v 9. tednu. Ker pred tem je velikokrat problem, da je še prazna vrečka in potem vse skupaj samo še dodaten stres user posted image


Punce, probajte vse, da boste razmišljale pozitivno.

Nama so pred 9.leti diagnosticirali neplodnost.
Po tem. ko sem normalno zanosila, donosila in rodila zdravo punči, mi dr. v Dravljah reče, da kje sva se pa midva našla, da sva oba čist zanič.user posted image Da so pri mojem slabi rezultati, da imam jaz čisto zanič jajčnike in folikle in da sploh nimam ovulacij.
Psihično me je ubil in takrat nisva nadaljevala z zdravljenjem, ker me je s tem odnosom odvrnil od vsega. In tako sem bila 8 let prepričana, da sem pač čisto zanič. Vmes sva dobila nečaka, v katerega sva se totalno zaljubila in tako je želja po otročku spet narastla. Aja, vmes sem imela totalno krizo, in smo tako familijo povečali še s psom, ki je preusmeril pozornost.user posted image .
No, pa je naneslo tako, da sem slišala kar nekaj pozitivnih zgodb iz ukc MB, pa sva rekla da poizkusiva.
Naju naročim, po cca.4mesecih imava prvi posvet. Dr. me že takoj navduši s pozitivnim pristopom, dobiva datume za preiskave (spermiogram, UZ, krvni testi). Na koncu ugotovimo, da je z mano pravzaprav vse v redu...točno tako kot mora biti v času ovulacije, torej ovulacije SO. Od tega pregleda dalje, je bilo moje počutje totalno drugačno, v času pred in med menstruacijo je bilo vse ok, prej pa sem imela 5 dni pred M, krvave izcedke.
Na dan punkcije stojiva pred stavbo UKC MB in rečem: To je to, greva narest otročka, tole bo uspelo!
IN JE!

Skratka, želela sem povedat, da samo s pozitivo lahko nekaj dosežemo in kako negativa vpliva na nas.
Z glavo se je tako lahko poigrat.user posted image

Tako da, drage moje, božajte trebuščke, skrbite zase, razvajajte se, pojte, ne spustite slabih misli k sebi.user posted image
Vse bo okuser posted image

(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marčevke 2022
16.7.2021 20:57:09   
erised
Mogoče si naštimamo alarm v koledar, da bo vsak tretji dan piskalo na telefonu in se bo pojavil napis: "Vse bo ok!" user posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marčevke 2022
16.7.2021 21:06:17   
erised

IZVIRNO SPOROČILO: claud


IZVIRNO SPOROČILO: erised

Se mi zdi, da ko daš eno nosečnost skozi in potem slišiš vse možne zgodbe preostalih mamic, se ti ves čas zdi, da gre lahko kaj narobe. V prvi nosečnosti sem imela pregled tudi šele v 9. tednu. Ker pred tem je velikokrat problem, da je še prazna vrečka in potem vse skupaj samo še dodaten stres user posted image


Punce, probajte vse, da boste razmišljale pozitivno.

Nama so pred 9.leti diagnosticirali neplodnost.
Po tem. ko sem normalno zanosila, donosila in rodila zdravo punči, mi dr. v Dravljah reče, da kje sva se pa midva našla, da sva oba čist zanič.user posted image Da so pri mojem slabi rezultati, da imam jaz čisto zanič jajčnike in folikle in da sploh nimam ovulacij.
Psihično me je ubil in takrat nisva nadaljevala z zdravljenjem, ker me je s tem odnosom odvrnil od vsega. In tako sem bila 8 let prepričana, da sem pač čisto zanič. Vmes sva dobila nečaka, v katerega sva se totalno zaljubila in tako je želja po otročku spet narastla. Aja, vmes sem imela totalno krizo, in smo tako familijo povečali še s psom, ki je preusmeril pozornost.user posted image .
No, pa je naneslo tako, da sem slišala kar nekaj pozitivnih zgodb iz ukc MB, pa sva rekla da poizkusiva.
Naju naročim, po cca.4mesecih imava prvi posvet. Dr. me že takoj navduši s pozitivnim pristopom, dobiva datume za preiskave (spermiogram, UZ, krvni testi). Na koncu ugotovimo, da je z mano pravzaprav vse v redu...točno tako kot mora biti v času ovulacije, torej ovulacije SO. Od tega pregleda dalje, je bilo moje počutje totalno drugačno, v času pred in med menstruacijo je bilo vse ok, prej pa sem imela 5 dni pred M, krvave izcedke.
Na dan punkcije stojiva pred stavbo UKC MB in rečem: To je to, greva narest otročka, tole bo uspelo!
IN JE!

Skratka, želela sem povedat, da samo s pozitivo lahko nekaj dosežemo in kako negativa vpliva na nas.
Z glavo se je tako lahko poigrat.user posted image

Tako da, drage moje, božajte trebuščke, skrbite zase, razvajajte se, pojte, ne spustite slabih misli k sebi.user posted image
Vse bo okuser posted image


Podpora daleč največ pomeni in pozitivna energija. Saj pravijo, da se dobro se z dobrim vrača.
Sama sem najbolj hvaležna za to skupinico iz prve nosečnosti, ki je po več kot treh letih še vedno noro aktivna in polna pozitive in podpore brez obsojan. Kar nam želim tudi sedaj, da bomo lažje skupaj prebrodile vse težave, ki so "normalne" za nosečnost user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marčevke 2022
16.7.2021 21:23:31   
claud
erised- Itak, podpora tukaj je bila vedno top. Zato sem spet tu, po 13.letih. Z nekaterimi puncami se še vedno družimouser posted image .
Skupaj bomo pregurale teh 8 mesecev, potem dalje na Rodili smo. user posted image

(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marčevke 2022
16.7.2021 22:12:23   
Mala vila
Meni ste punce tu super. Že prvič smo dale vse skupaj čez in verjamem, da bomo spet. Sem se odločila, da še jaz delim z vami svojo zgodbo, če ne drugega zato, ker ne glede na to kako brezupna je bila na trenutke se je končala super srečno 😊


Od 15. leta naprej sem imela ves čas težave, pcos, kronična vnetja, endometrioza, baje imam pregrado, ena ginekologinja je vidla polipe, u glavnem ni da ni. 3 ginekologinje so bile mnenja, da ne morem zanosit, imela sem že datume za laparoskopijo in histeroskopijo ampak.... sem zanosila, čisto nepričakovano in skor naju je kap, ampak bi težko bila bolj vesela. Potem se je pa začelo... krvavitve, rizična nosečnost, slaba nuhalna, genski testi, horionska biopsija, nosečniška sladkorna, inzulin, mravljinci po celotni levi strani telesa, izguba občutka v obeh rokah, prevelik obseg glavice, premajhen obseg trebuščka... zadnji mesec sem imela preglede na 3 dni, vsakič sem prišla s spakirano torbo, ker so mi rekli, da naslednjič pa sprožimo... 5x sem se poslovila od mojga in 5x pršla nazaj domov.... in pol sem končno rodila... in sem misla, da je končno vse za mano. Ampak 14 dni po porodu je moj mali ful zbolel, pristala sva na pediatrični, prvih par dni noben ni vedel, če bo preživel in še naslednjega pol leta nihče ni vedel, če bo vse ok z njim, še vedno ne vemo, ampak zaenkrat nam kaže odlično. Sem pa polovico porodniške preživela na pediatrični in infekcijski, v korona luksuzu, ko ne smeš iz sobe in ko nihče ne more do tebe. Pa da se ne zapletem preveč v detajle.... po ene pol leta od poroda sva rekla, da bi imela še enga in v naslednjega pol leta se ni zgodilo nič in spet diagnoza pcos in endometrioza, ogromna cista na jajčniku, datum za kontrolo in če ne poči se zmenimo za laparoskopijo, spet so mi rekli, da ne bom mogla naravno zanosit.... in spet sem noseča 🙈🙈 zgleda moje telo funkcionira na princip kdo bo meni govoril da ne morem 😂😂
U glavnem zdej delam na tem, da se prepričam, da bo vse ok in da se ne bo ponovila nočna mora iz prve nosečnosti. Sicer sladkorna mi verjetno ne uide, ampak sem si obljubila, da bom pridna s hrano, da se ne zredim spet za 3 nosečnice 🙈🙈

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marčevke 2022
17.7.2021 6:23:14   
claud


IZVIRNO SPOROČILO: Mala vila

Meni ste punce tu super. Že prvič smo dale vse skupaj čez in verjamem, da bomo spet. Sem se odločila, da še jaz delim z vami svojo zgodbo, če ne drugega zato, ker ne glede na to kako brezupna je bila na trenutke se je končala super srečno 😊


Od 15. leta naprej sem imela ves čas težave, pcos, kronična vnetja, endometrioza, baje imam pregrado, ena ginekologinja je vidla polipe, u glavnem ni da ni. 3 ginekologinje so bile mnenja, da ne morem zanosit, imela sem že datume za laparoskopijo in histeroskopijo ampak.... sem zanosila, čisto nepričakovano in skor naju je kap, ampak bi težko bila bolj vesela. Potem se je pa začelo... krvavitve, rizična nosečnost, slaba nuhalna, genski testi, horionska biopsija, nosečniška sladkorna, inzulin, mravljinci po celotni levi strani telesa, izguba občutka v obeh rokah, prevelik obseg glavice, premajhen obseg trebuščka... zadnji mesec sem imela preglede na 3 dni, vsakič sem prišla s spakirano torbo, ker so mi rekli, da naslednjič pa sprožimo... 5x sem se poslovila od mojga in 5x pršla nazaj domov.... in pol sem končno rodila... in sem misla, da je končno vse za mano. Ampak 14 dni po porodu je moj mali ful zbolel, pristala sva na pediatrični, prvih par dni noben ni vedel, če bo preživel in še naslednjega pol leta nihče ni vedel, če bo vse ok z njim, še vedno ne vemo, ampak zaenkrat nam kaže odlično. Sem pa polovico porodniške preživela na pediatrični in infekcijski, v korona luksuzu, ko ne smeš iz sobe in ko nihče ne more do tebe. Pa da se ne zapletem preveč v detajle.... po ene pol leta od poroda sva rekla, da bi imela še enga in v naslednjega pol leta se ni zgodilo nič in spet diagnoza pcos in endometrioza, ogromna cista na jajčniku, datum za kontrolo in če ne poči se zmenimo za laparoskopijo, spet so mi rekli, da ne bom mogla naravno zanosit.... in spet sem noseča 🙈🙈 zgleda moje telo funkcionira na princip kdo bo meni govoril da ne morem 😂😂
U glavnem zdej delam na tem, da se prepričam, da bo vse ok in da se ne bo ponovila nočna mora iz prve nosečnosti. Sicer sladkorna mi verjetno ne uide, ampak sem si obljubila, da bom pridna s hrano, da se ne zredim spet za 3 nosečnice 🙈🙈



O moj bog...❤Vse dobro vama z možem in obema otročkoma. Na koncu je zdravje najbolj pomembno😌.Pa suuper da se tvoje telo tako odzove na negiranje. Očitno si zelo močna oseba.😊

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marčevke 2022
17.7.2021 11:42:42   
Mala vila
Hvala ❤ ko prideš v tako situacijo imaš itak samo 2 možnosti... al zbereš vso moč, ki jo imaš in preguraš al pa se sesuješ do konca. Js si nisem smela dovolit, da bi se sesula, tko da sem pregurala 😌😌



Joj punce, danes sem zvlekla iz omare nosečniške hlače... pozabila sem že kakšen luksuz je to 😝

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marčevke 2022
17.7.2021 12:01:18   
erised

IZVIRNO SPOROČILO: Mala vila

Hvala ❤ ko prideš v tako situacijo imaš itak samo 2 možnosti... al zbereš vso moč, ki jo imaš in preguraš al pa se sesuješ do konca. Js si nisem smela dovolit, da bi se sesula, tko da sem pregurala 😌😌



Joj punce, danes sem zvlekla iz omare nosečniške hlače... pozabila sem že kakšen luksuz je to 😝

O ja, res so luksuz. Meni je bilo to daleč najboljše odkritje na sploh. Poleg nosečniške blazine.

A uporabljajte kakšne nosečniške aplikacije in katere? V prvi vem, da sem Flo uporabljala, ki sem jo imela še za spremljanje menstruacije.

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marčevke 2022
17.7.2021 12:16:12   
Mala vila
Jaz imam pregnancy in pregnancy+, ampak me trnutno bolj kot ne jezita, ker ne vem točno kok sem sploh noseča in jima ne znam dat pravih podatkov, ker moja zadnja M sploh ni bla taka kot naj bi bla in ne vem če je sploh bla 😂😂😂 za normalno spremljanje ciklusa imam pa my calendar.


(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marčevke 2022
17.7.2021 15:29:56   
claud
Jaz imam app Nosečnost, pa mi je ok.🙂


Jaz sem vsa nosečniška oblačila pred leti oddala.🙄In imam krizo ker mi NIČ ni več prav. Imam naročenih nekaj oblekic za tale čas, upam da drug teden dobim.Obup, ne moram verjet, da se mi pri 6.tednih že tako pozna. Pri prvi nosečnosti sem bila taka v 3.-4.mesecu.😏

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marčevke 2022
17.7.2021 19:08:20   
erised

IZVIRNO SPOROČILO: Mala vila

Jaz imam pregnancy in pregnancy+, ampak me trnutno bolj kot ne jezita, ker ne vem točno kok sem sploh noseča in jima ne znam dat pravih podatkov, ker moja zadnja M sploh ni bla taka kot naj bi bla in ne vem če je sploh bla 😂😂😂 za normalno spremljanje ciklusa imam pa my calendar.



Mene je to v prvi nosečnosti jezilo, ker sem imela nekaj narobe preračunane datum in sem nekje proti koncu prvega trimesečja ugotovila, da so vsi zapiski v nosečniškem dnevniku z napačnimi dnevi navedeni. Banalno, ampak te malo ob živce spravi user posted image user posted image

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marčevke 2022
17.7.2021 19:10:32   
erised

IZVIRNO SPOROČILO: claud

Jaz imam app Nosečnost, pa mi je ok.🙂


Jaz sem vsa nosečniška oblačila pred leti oddala.🙄In imam krizo ker mi NIČ ni več prav. Imam naročenih nekaj oblekic za tale čas, upam da drug teden dobim.Obup, ne moram verjet, da se mi pri 6.tednih že tako pozna. Pri prvi nosečnosti sem bila taka v 3.-4.mesecu.😏

Vsaj razlog za šoping bo user posted image
Moja so pa vsa v obtoku pri kolegicah. Zaenkrat bolj kot ne koronske kilce prikrivam, upam da ne bo prekmalu treba še nosečniških, ker v prvi nosečnosti sem imela žogo in 20kg+.

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marčevke 2022
17.7.2021 22:45:59   
Mala vila
Meni so pri prvem 3x spremenili pdp, ampak je šlo za 1 teden gor/dol... zdej se mi pa niti sanja ne kdaj sem imela O, ker takrat, ko naj bi jo imela nisva bla nic pridna 🙈🙈, pa se digitalni test pravi, da je 1 teden več, kot bi naj bilo po mojih izračunih.... no pa saj u bistvu je vseeno, bojo povedal na pregledu kok je dete veliko pa bomo od tam računali naprej 😊
Jaz sem v prvi nosečnosti pridelala +30kg.... in še vedno jih imam, tako da ni šanse, da spet nardim isto, ker se bom odkotalila v porodnišnico, če jih naložim še 30 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marčevke 2022
18.7.2021 6:36:48   
erised
Pri meni na koncu noben rok ni bil pravi - na nuhalni je bil prej, uradni en dan kasneje, potem ga je pa zadnji trenutek na prave tedne popravil, vse skupaj se je pa potem zavleklo in je prišel pri skoraj dopolnjenem 42. tednu.user posted image
So me vsi v porodnišnici spraševali, če se slučajno ni kdo kje zmotil. 🙈

Meni se zdi, da sem ta cikel čutila O, in je bila precej zgodnja 11. dan.

Jaz tudi upam, da jih to nosečnost ne pridobim toliko, kot sem jih prejšnjo. 😅

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marčevke 2022
18.7.2021 11:24:19   
claud
Jaz sem tudi prvič pridelala dobrih 25kg🙄.

In meni je takrat tako točno naračunala pdp in sicer 7.2. Takrat sem dobila popadke in rodila 8.2. zjutraj.😊

(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?