|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILKE 2022
6.8.2021 8:35:21   
Sunshine95
Dobro jutro user posted image Kako se počutite danes?
@Fracek bi pripela sliko pa še nisem pogruntala kakouser posted image Moji dva testa FS sta bila takoj močno pozitivna, enkrat na dan pogledam, če sta še vednouser posted image Zato nevem če bi si delala stres s tem, da grem še po en test.. počakam do ponedeljka da izvem datum pregleda user posted image
@Nevergiveup, ti zavidam energijo. Po naravi sem ful energičen človek, ampak zadnja dva tedna temu ni tako.. še moj se čudi, kako me je že zdaj vrglo na kavčuser posted image Upam da se to spremeni počasi..

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: APRILKE 2022
6.8.2021 8:41:31   
Sunshine95

IZVIRNO SPOROČILO: erised

Jaz sem tudi najprej delala BC in dejansko sem šele po tistem, ko sem imela tudi rahlo črtico na FS prebrala, da te rahle na BC precej nezanesljive oziroma lažno pozitivne. Sem potem še dvakrat naredila FS in je bila vsakič močnejša črtica. Ker v prvi nosečnosti sem pa dejansko samo enkrat naredila test in si sploh nisem mislila, da ga katere večkrat delajo. Sedaj pa skoraj da nisem šla delat "line progression" 😅
Me je že dvakrat mikalo, da bi še kakšen test naredila, ampak mislim da bom rajši kar na prvi UZ počakala ☺️❤️


Tudi jaz se bom držala tega načela, pozitivna naravnanost in čakanje do pregledauser posted image

(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: APRILKE 2022
6.8.2021 12:26:50   
nevergiveup
Pozdravljene! Test bi jaz ponovila samo zato, ker pri meni je bila bolj bleda črtica ena, ampak sem delala še pred izostankom, ker smo pol šli na dopust pa sem hotela vedet pri čem sem pa če moram po folno laufat in se izogibat alkohola na dopustu 😅🤣😬😬 Smisla pa ne vidim več v tem, ker tudi če je bila rahla črtica vseeno bi do zdaj že sigurno dobila M 🤷‍♀️🤷‍♀️ Ampak kot se poznam, bom itak še enkrat delala 😅🤣😅 Drugače če ste imele fajn vidne črtice pa sigurno nima smisla, ker tudi če bi kaj bilo narobe vam nosecniski hormon ne pade kar tako, samo neha rast... Vsekakor so dnevi pred prvim pregledom mučni in se vlečejo kot ponedeljek 😬 Pri meni se bodo pa vlekli še dlje verjetno, ker je za mano zelo grda izkušnja od zadnje nosečnosti 😪😪 se pa probavam vseeno čim manj s tem ukvarjat. Se pač zgodi... Brez razloga... Nimaš kaj... Tako da čim manj se živcirat, ker pomaga to itak nič. Je pa sigurno lažje pocakat v družbi punc, ki grejo čez isto in jim kdaj pa kdaj pojamrat 😅😅❤️❤️ Lep dan vsem skupaj pa čim manj skrbi 😘😘😘😘

(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: APRILKE 2022
8.8.2021 16:21:40   
Sunshine95
@nevergiveup si ponovila test? ♥️ Kako se počutite danes? Mene so napadi mozolji :( se pa veselim jutrišnjega dne, ker G končno pride iz dopusta in zvem datum pregleda🥰 lepo nedeljo vsem!

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: APRILKE 2022
8.8.2021 17:09:36   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Sunshine95

@nevergiveup si ponovila test? ♥️ Kako se počutite danes? Mene so napadi mozolji :( se pa veselim jutrišnjega dne, ker G končno pride iz dopusta in zvem datum pregleda🥰 lepo nedeljo vsem!



ZNORELA BOOOOM!!!!! Sem ponovila test in napisala v zvezi s tem cel spis in zdaj vidim, da tega sporočila ni tukaj in v bistvu dva dni se ne prikazujejo več najnovejša sporočila ☹️☹️☹️ Res bomo mogle na FB prešaltat slej kot prej...  Na kratko- sem ponovila s Clear Blue in mi je pokazal nosečnost 4-5 tednov (v okencku se pokaže pa 2-3, ker malo drugače šteje)... Mož se je ustrašil in vprašal, če to pomeni da imam dva do tri otroke noter 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ampak glede na to, da dvojčkov v družini ni, jih tudi ne pričakujemo... Torej noseča sem stoprocentno. Simptomov še vedno nimam, ampak je res še zelo zgodaj 🤷‍♀️ Kako se počutite ve danes?? Upam, da ni katera tako kot sem jaz med vikendom se razpisala pa sploh ne prikaže sporočil 😬😬😬 Fajn bodite in smo na vezi 💖💖💖💖👍💖

(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: APRILKE 2022
8.8.2021 18:02:17   
Sunshine95
Prešaltamo na FB?? Drugače pa čestitke♥️♥️ Hahaha si me zdaj nasmejala 2-3 otroke 😂😂 ta bi bila dobra! 

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: APRILKE 2022
8.8.2021 21:54:09   
Anonimen
Niti enega znaka? Ker jaz jih tudi nimam, precej zaskrbljujoce, glede na to da sem v prvi nosecnosti bruhala dva meseca skupaj... 


(odgovor članu nevergiveup)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: APRILKE 2022
9.8.2021 7:38:23   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Sunshine95

Prešaltamo na FB?? Drugače pa čestitke♥️♥️ Hahaha si me zdaj nasmejala 2-3 otroke 😂😂 ta bi bila dobra! 



He he... Ja, pri mojih starejših otrocih digitalnega testa še ni bilo 🤷‍♀️ Pri ta najmlajši je že sicer bil, ampak se mi je zdel bizarno drag. Ampak tokrat mi je bilo že vseeno, ker sem drugače vedno Clear Blue uporabljala (samo ne digitalnega) in mi ni nikoli narobe pokazal... Ko sem pa videla, da pokaže še koliko časa naj bi bila noseča (čeprav moraš pol še par tednov prištet 😬😬), sem pa itak takoj to kupila 🤣🤣 FB bi jaz veliko raje, ampak mi je ful pomembna anonimnost zaradi drugih otrok pa tudi noben od sorodnikov in prijateljev do nuhalne ne bo vedel. Lahko pa skupino nekako drugače poimenujemo (vsaj na začetku...), ker na FB vsi vidijo v katere skupine se včlanis oziroma spadaš. Tako da sem jaz za samo če bo neko nevtralno ime na začetku 😅😅😅

(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: APRILKE 2022
9.8.2021 7:43:27   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Niti enega znaka? Ker jaz jih tudi nimam, precej zaskrbljujoce, glede na to da sem v prvi nosecnosti bruhala dva meseca skupaj... 





Občutljive prsi in to je to 🤷‍♀️🤷‍♀️ Sem pa v vseh prejšnjih treh nosecnostih tudi malo kasneje znake dobila. Zdaj sem 5 tednov noseča šele. Ne vem... Sicer pa itak bo treba pocakat na pregled... S testi sem opravila zaenkrat 🤣🤣🤣🙏❤️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: APRILKE 2022
9.8.2021 8:16:31   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Niti enega znaka? Ker jaz jih tudi nimam, precej zaskrbljujoce, glede na to da sem v prvi nosecnosti bruhala dva meseca skupaj... 





A pa se spomniš kdaj si te znake dobila? Že takoj na začetku? Zdaj je še malo prezgodaj za bruhanje se mi zdi 😅🤷‍♀️ Sicer pa seveda pri vsaki malo drugače... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: APRILKE 2022
9.8.2021 12:34:21   
erised
V prvo se mi zdi, da so simptomi prišli kasneje pa tudi nisem imela celodnevnih slabosti, samo zjutraj preden sem pojedla. Imela sem pa grozno utrujenost, ker vem da sem vsak dan po šihtu šla direktno spat.
Sedaj v drugo se mi pa že od ovulacije naprej vleče slabost pa bom v sredo dopolnila 7. teden. Pa utrujenost je nora, večino časa sem kot en zombi.

Sem pa ravno pred časom naletela na raziskavo, ki je obsegala povezavo med nosečniškimi simptomi in možnostjo splava in so nekako prišli do ugotovitev, da se ob prisotnih simptomih možnost zmanjša za 50-75%. Tako, da se tolažim, da bolje da so 😅

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: APRILKE 2022
10.8.2021 11:48:16   
Sunshine95
Zdravo, kako se kaj počutite danes? user posted image Moja slabot pride v intervalih in v intervalih tudi izgine.. Sem pa končno dobila datum prvega pregleda! in sicer 23.08.user posted image Zdaj še samo moram zdržati user posted image user posted image

(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: APRILKE 2022
10.8.2021 13:30:57   
fracek
Hej hej. Jaz se se vedno pocutim (zaskrbljujoce) super, ni neke posebne utrujenosti, pa tudi slabosti ne, samo obcasno me se vedno preleti tisti obcutek kot pred bruhanjem, ampak to je par sekund in to je to. Prsi so ostale enake, malenkost obcutljive, se vedno napete. Sem pa danes dopolnila 7 tednov. Sicer cas kar nekako stece, ampak bo vseeno tezka do 25.8., ko imam UZ. Me pa kar konkretno skrbi, ampak ne preostane drugega kot pocakat na trenutek resnice.




(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: APRILKE 2022
10.8.2021 14:33:54   
nevergiveup
Pozdravljene! Jaz nimam dobrih novic na žalost- moja ginekologinja je še kar na dopustu. Jaz pa simptomov še vedno nobenih nimam in se celo preveč dobro počutim pa krvavela sem malo danes... Seveda sem paniko naredila, ampak so mi na urgenci rekli naj kar lepo doma čakam kaj bo, da pa so krvavitve nekaj normalnega v nosečnosti razen če jih spremljajo močni krči oziroma je krvavitev močna ☹️☹️ Kaj pa vem... Nic kaj nosecnisko se ne počutim in tudi krvavitev v nobeni drugi nosečnosti nisem imela, tako da me kar skrbi. Sem pa res šla tect danes pa na telovadbo (kar sem tudi vedno prej počela pa je bilo vedno vse ok 🤷‍♀️). Skratka čakam kaj bo iz tega vsega 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: APRILKE 2022
10.8.2021 17:22:02   
erised
nevergiveup držim pesti, da je vse ok ❤️

fracek jaz pa jutri dopolnim 7 tednov, pregled imam pa šele 31ga. Še 3 tedne 😞

Me je danes čisto podrla celodnevna slabost in utrujenost. Se sploh ne morem sestaviti skupaj, pa še ta poletna vročina vse skupaj poslabša 😅

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: APRILKE 2022
10.8.2021 20:50:37   
fracek
@nevergiveup, punce (ivf-jevke), ki so zakrvavele, so porocale, da so sle direktno na urgenco, brez kakrsnegakoli predhodnega klica, ker te po telefonu tako odslovijo in recejo, da ne morejo nic. Jaz bi na tvojem mestu vseeno sla, da te pregledajo, da vsaj vidijo, ce je plod v maternici, ce je morda viden kak hematom, pa da ti dajo progesteronsko podporo. 


Kako kaze s krvavitvijo? Je prenehala, ali se stopnjuje? Drzim pesti, da se dobro iztece. 🤞🙏

(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: APRILKE 2022
10.8.2021 22:15:52   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: fracek

@nevergiveup, punce (ivf-jevke), ki so zakrvavele, so porocale, da so sle direktno na urgenco, brez kakrsnegakoli predhodnega klica, ker te po telefonu tako odslovijo in recejo, da ne morejo nic. Jaz bi na tvojem mestu vseeno sla, da te pregledajo, da vsaj vidijo, ce je plod v maternici, ce je morda viden kak hematom, pa da ti dajo progesteronsko podporo. 


Kako kaze s krvavitvijo? Je prenehala, ali se stopnjuje? Drzim pesti, da se dobro iztece. 🤞🙏



(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: APRILKE 2022
10.8.2021 22:20:52   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: erised

nevergiveup držim pesti, da je vse ok ❤️

fracek jaz pa jutri dopolnim 7 tednov, pregled imam pa šele 31ga. Še 3 tedne 😞

Me je danes čisto podrla celodnevna slabost in utrujenost. Se sploh ne morem sestaviti skupaj, pa še ta poletna vročina vse skupaj poslabša 😅



Hvala ❤️❤️ Kar bo pač bo ❤️ Ampak ti boš že 10 tednov na prvem pregledu noseča?? To je pa kar malo pozno za prvi pregled se mi zdi 😬😬 No, saj res ful prej tudi nima smisla delat in res da v tej fazi če nekaj ni ok se pač pokaže in takrat urgira... Drugače pa pač čakamo in upamo na najbolje 🙏❤️

(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: APRILKE 2022
11.8.2021 5:59:35   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: nevergiveup



IZVIRNO SPOROČILO: fracek

@nevergiveup, punce (ivf-jevke), ki so zakrvavele, so porocale, da so sle direktno na urgenco, brez kakrsnegakoli predhodnega klica, ker te po telefonu tako odslovijo in recejo, da ne morejo nic. Jaz bi na tvojem mestu vseeno sla, da te pregledajo, da vsaj vidijo, ce je plod v maternici, ce je morda viden kak hematom, pa da ti dajo progesteronsko podporo. 


Kako kaze s krvavitvijo? Je prenehala, ali se stopnjuje? Drzim pesti, da se dobro iztece. 🤞🙏






Hvala 🙏❤️ Drugače tako zgodaj v nosečnosti te ne morejo pregledat drugače kot z vaginalnim uz kar pa v bistvu ni najbolje v tej fazi, bolje je da se stvari pustijo čim bolj pri miru razen če bi se krvavitev večala ali se pojavile hude bolečine (kar je vedno v primeru, da je izvenmaternicna nosečnost... Nekaj časa sem delala na ginekologije, tako da vem, da je to res). Če bi bila v postopku ivf je spet pristop drugačen in te pregledujejo res pri vsaki najmanjši zadevi, če je pa naravno pa itak ne morejo preprečit nič in je bolje počakat kaj pa kako bo ☹️🤷‍♀️ Ampak je pa res zaskrbljujoče, da poleg tega da nimam razen prsi (no, pa lulam zelo pogosto, ampak tudi pijem veliko vode pa še kave, tako da se mi to ne zdi nek ful znak), skratka nimam nobenih drugih znakov še vedno in seveda ta krvavitev včeraj (ampak s telovadbo sem res mogoče pretiravala 😬😬). Bomo videli kaj bo... Nimam kaj dost upanja sicer ☹️😪

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: APRILKE 2022
11.8.2021 6:59:41   
Sunshine95
@nevergiveup drži se in pozitivne misliuser posted image user posted image Kako se počutiš danes? Mene je včeraj tako napelo, da mi je moj rekel, da imam najmanj 5 komadov v sebi user posted image user posted image
Vidim da imamo vse pregled konec meseca... dolga še je pot do tja, upam da vam čimprej mine! Men se nenormalno vleče..

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: APRILKE 2022
11.8.2021 7:17:30   
erised

IZVIRNO SPOROČILO: nevergiveup



IZVIRNO SPOROČILO: erised

nevergiveup držim pesti, da je vse ok ❤️

fracek jaz pa jutri dopolnim 7 tednov, pregled imam pa šele 31ga. Še 3 tedne 😞

Me je danes čisto podrla celodnevna slabost in utrujenost. Se sploh ne morem sestaviti skupaj, pa še ta poletna vročina vse skupaj poslabša 😅



Hvala ❤️❤️ Kar bo pač bo ❤️ Ampak ti boš že 10 tednov na prvem pregledu noseča?? To je pa kar malo pozno za prvi pregled se mi zdi 😬😬 No, saj res ful prej tudi nima smisla delat in res da v tej fazi če nekaj ni ok se pač pokaže in takrat urgira... Drugače pa pač čakamo in upamo na najbolje 🙏❤️


Sem imela že v prvi nosečnosti podobno (9t1d), sedaj bo dejansko par dni kasneje. Samo tako grozno se vleče do tja, se pa poskušam čim manj stresirat, ker drugega tako nimam za naredit. 😊

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: APRILKE 2022
11.8.2021 12:03:59   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Sunshine95

@nevergiveup drži se in pozitivne misliuser posted image user posted image Kako se počutiš danes? Mene je včeraj tako napelo, da mi je moj rekel, da imam najmanj 5 komadov v sebi user posted image user posted image
Vidim da imamo vse pregled konec meseca... dolga še je pot do tja, upam da vam čimprej mine! Men se nenormalno vleče..



Jaz nic kaj dost nisem navdušena... Zjutraj sem imela nekaj rjavega izcedka 🤷‍♀️☹️ Malo me trebuh tam dol boli, ampak zelo malo... Ne vem več kaj se dogaja... Čakam pač kaj bo 😬😬 

(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: APRILKE 2022
11.8.2021 13:32:13   
potepinka90
Hej,
da se javim še jaz. user posted image user posted image

Sem po 1. IVF in sem trenutno v 7. tednu. Po mojih izračunih imam PDP 31. 3. ampak sem se javila kar sem :) Prvi UZ imam 16. 8. Samo še 5 dni user posted image

Zaenkrat vse ok, simptomi so pa kar izraziti in zelo moteči - slabost, polne, težke, boleče prsi. No, velikost prsi mi je kar všeč user posted image

user posted image

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: APRILKE 2022
11.8.2021 14:12:54   
Sunshine95
@nevergiveup drži seuser posted image user posted image
@potepinka90 Dobrodošla!user posted image Waau še samo pet dni! Srečnica user posted image Slabost ti zelo nagaja?

(odgovor članu potepinka90)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: APRILKE 2022
11.8.2021 16:37:14   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: potepinka90

Hej,
da se javim še jaz. user posted image user posted image

Sem po 1. IVF in sem trenutno v 7. tednu. Po mojih izračunih imam PDP 31. 3. ampak sem se javila kar sem :) Prvi UZ imam 16. 8. Samo še 5 dni user posted image

Zaenkrat vse ok, simptomi so pa kar izraziti in zelo moteči - slabost, polne, težke, boleče prsi. No, velikost prsi mi je kar všeč user posted image

user posted image



Super Potepinka90! Dobrodošla 😅🙏❤️ Kaj bi jaz dala za kakšen simptom 😅😅😅 samo joske do Koroške imam, to je pa to... 🤷‍♀️ Pa še ta izcedek me je zdaj zamoril 😪☹️
Kako fajn, da imaš tako zgodaj pregled 👍👍😅😅❤️❤️

(odgovor članu potepinka90)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?