|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILKE 2022
25.8.2021 8:20:01   
Dorotee
Hejla, dobro jutro. En cas se nisem javila, ampak joj meni je tako slabo...in to po cele dneve, od jutra do večera... Danes imam prvi pregled ☺️

Bi vam pa javila da sem na Facebooku zasledila skupino. Imenuje se Aprilčki in Aprilčice 2022

(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: APRILKE 2022
25.8.2021 8:21:09   
Dorotee
Je pa samo 5 članov donsedaj zdravo notri. Je skrita skupina, ne vidi se kdo kaj objavlja..

Je pa se ena Aprilčki 2022. Tam pa nevem kako je😅

(odgovor članu Dorotee)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: APRILKE 2022
25.8.2021 8:31:45   
Neza86
Dorotee, saj bo minilo, imaš vsaj znake, to je ok. 😊 Držim pesti in javi kako je bilo na pregledu ❤️ Jaz imam v 5. tednu še popolnoma nenapete, mehke in neobčutljive prsi, komaj čakam na kak konkreten znak, da je tokrat vse ok. Zaenkrat razen občasnih krčkov in napenjanja nič. Srečno. 🤗


(odgovor članu Dorotee)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: APRILKE 2022
25.8.2021 8:55:41   
Dorotee
Hvala ❤️jaz sem sedaj sedmi teden. Prvih šest tednov nisem imela skorja nobenih konkretnih znakov...no napihnjena sem bila. potem pa iz danes na jutri se je začela slabost in iz dneva v dan hujše 🙈shujsala sem že dve kili🤦‍♀️



(odgovor članu Neza86)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: APRILKE 2022
25.8.2021 9:31:42   
fracek
@nevergiveup in @sunshine iskrene cestitke. Vsem vam zelim zdravo in mirno nosecnost do konca ❤.


Pred mano so dnevi zalovanja, utripa zal ni bilo, otrocek velik za 7t6d, po aplikaciji pa bi morala biti 9t1d, tako da me caka splav in se zal poslavljam.
Srecno vsem. 

(odgovor članu Dorotee)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: APRILKE 2022
25.8.2021 9:48:48   
erised
fracek zelo mi je žal 💔 objem in vse dobro naprej user posted image

Mene pa mučijo slabosti od jutra do večera. Danes sem dopolnila 9 teden, pregled imam šele v torek. Odštevam dneve. 🤞🏻🍀

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: APRILKE 2022
25.8.2021 10:18:04   
Neza86
Fracek, žal mi je in točno vem, kako se počutiš 💔 Vzemi si čas zase in verjamem, da tudi tebe čaka mali "fižolček" ☀️ Srčno🤗


(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: APRILKE 2022
25.8.2021 10:48:59   
Dorotee
Ohh Fracek.... Žal mi❤️tudi jaz vem kako se počutiš, se je tudi meni zgodilo v prvo... Najpomembnejše, vzemi si čas zase sedaj pa s partnerjem govoritabo temu ❤️vse dobro 💞


(odgovor članu Neza86)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: APRILKE 2022
25.8.2021 14:49:57   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: fracek

@nevergiveup in @sunshine iskrene cestitke. Vsem vam zelim zdravo in mirno nosecnost do konca ❤.


Pred mano so dnevi zalovanja, utripa zal ni bilo, otrocek velik za 7t6d, po aplikaciji pa bi morala biti 9t1d, tako da me caka splav in se zal poslavljam.
Srecno vsem. 



@fracek, hvala in jaz še vedno do nuhalne bom na trnih, ker se je zadnjič pri meni isto končalo kot pri tebi, ampak že v 12. tednu 😪😪 zelo socustvujem in ti želim, da čim prej zagledaš spet + ❤️
Jaz bi bila vesela, če bi mi bilo slabo... Meni še vedno ni nič kot da ki ta hormon ne raste 😏🤷‍♀️
Čakamo pač naprej ❤️

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: APRILKE 2022
25.8.2021 19:45:29   
Dorotee
@nevergiveup tako je bila moja prejšnja nosečnost. Ma niti enega znaka, slabo prav nič, prav cudovits nosečnosti celih 9 mesecv😅tako da samo uzivaj zaenkrat 💓

Aja panse up date glede skupine. Aprilčki in Aprilčice 2022 je ok. Tisto Aprilčki 2022 je pa kar neki😅tako da vabljene v Facebook tam je še lažje si pisat 

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: APRILKE 2022
26.8.2021 7:17:25   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Dorotee

@nevergiveup tako je bila moja prejšnja nosečnost. Ma niti enega znaka, slabo prav nič, prav cudovits nosečnosti celih 9 mesecv😅tako da samo uzivaj zaenkrat 💓

Aja panse up date glede skupine. Aprilčki in Aprilčice 2022 je ok. Tisto Aprilčki 2022 je pa kar neki😅tako da vabljene v Facebook tam je še lažje si pisat 



Dorotee, to bi bilo fantastično 🤩❤️ A skrbi me, ker imam doma že tri otroke in kar dobro vem kako mi telo reagira na nosečnost, zato mi je to čudno 😏😏 
Kako se pa tokrat počutiš?? Je drugače kaj zdaj? Pri meni so bile vse nosečnosti do zdaj zelo podobne🤷‍♀️
Kako ste kaj druge punce?
Jaz drugače na FB najdem samo aprilcki in aprilcice 2021!!! 😏😏

(odgovor članu Dorotee)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: APRILKE 2022
26.8.2021 8:15:18   
Dorotee
Ja pri meni je ta nosečnost sedaj čisto nasprotje prvi 🙈 belo - črno bi se reklo 😅

Prvi prvi me ni nic matralo, sedaj pa kaj me ne😅O res ti ne dobi... HmmmSem sla se enkrat pogledat kak se prav imenuje, je Aprilčki in aprilčice 2022. Mogoče moraš paziti pri č. Da das šumnike😂
user posted image

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: APRILKE 2022
26.8.2021 8:25:25   
Sunshine95
V katero skupino gremo? :D jaz sem našla obe..

(odgovor članu Dorotee)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: APRILKE 2022
26.8.2021 12:15:31   
Dorotee
Sunshine95 v to Aprilčki in Aprilčice 2022.

Tista Aprilčki 2022 je kar neki, kar neki zdravniki notri pa kaj vem kaj, ni samo mamice... 

(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: APRILKE 2022
26.8.2021 13:40:02   
HINDI
Jaz bi bila še malo tukaj... dokler ne povem ozjemu krogu...
Sem bila pa danes na UZ ...in sem slišala  ♥️.Vesela k radio.PDP imam 4.4.22 :)

(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: APRILKE 2022
26.8.2021 20:39:41   
Vjolca
Živijo, še ena ki pričakuje Aprila 🥰 za fb bi še malo počakala, ker nihče še ne ve.Upam da ste ve uredu. Jaz sem sicer imela nekaj krčev, ampak se trudim počivat, kolikor se le da ob enoletniku.Želim vam čimlepšo nosečnost ☺️

(odgovor članu Dorotee)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: APRILKE 2022
29.8.2021 10:44:11   
Neza86
Dobrodošla Vjolca. 🤗

Jaz sem precej zaskrbljena, sštartam v 6. teden in imam konec tedna že 1.pregled, zaradi dveh predhodnih splavov v zadnje pol leta. Skrbi me, ker še vedno nimam nobenih simptomov, dojki sta še vedno nenapeti, neboleči. Tudi sicer se počutim odlično, razen psihe. Pred dvemi dnevi sem imela zelo blago bež sluz na hlačkah in pa danes zjutraj spet, temno rjavo, skoraj črno (kot nekakšno nit). Vaginalno si po navodilu ginekolginje 2x dnevno vstavljam tudi ustrogestan (progesteron). Kako ste ostale? 💛

(odgovor članu Vjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: APRILKE 2022
29.8.2021 13:22:56   
erised
Mene tudi malo mentalno že heca vse skupi, ampak imam v torek končno prvi pregled, v sredo pa dopolnim že 10 tednov.
Zadnje dni imam ful močne slabosti, se mi zdi, da skoraj vsak dan bruham, ugotovila sem da sploh po sladkem. Pa itak sem do popoldneva že čisto na dnu z energijo. 😅

(odgovor članu Neza86)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: APRILKE 2022
31.8.2021 6:17:25   
Neza86
Erised, držim pesti danes. Javi kako je šlo. Pri meni se izcedek še kar pojavlja, zelo rahel, pomešan v Utrogestanu. Vsake toliko pa kakšna skoraj črna "nitka". Ne vem. Komaj čakam petek. Držite se ❤️


(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: APRILKE 2022
31.8.2021 9:27:44   
erised
Neza86 hvala!
Sem nazaj s pregleda. Srček bije, dete je veliko kot mora biti in 30.3. imam rok ❤️
Se mi zdi, da se mi je kamen odvalil iz srca, da lažje diham, ker zadnje dni sem bila že čisto živčna 😅

(odgovor članu Neza86)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: APRILKE 2022
31.8.2021 9:30:54   
Sunshine95
Čestitke♥️ Tudi jaz imam rok 30.3.🥰

(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: APRILKE 2022
31.8.2021 18:30:37   
potepinka90
erised čestitke!!
Tudi jaz sem imela danes pregled - rok imam 28.3. Vse je ok user posted image user posted image .

Kako kaj ostale?

(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: APRILKE 2022
3.9.2021 15:15:44   
Neza86
Pa sem tudi jaz dočakala 1.pregled, sicer zelo zgodaj, 5 T 6 D, ampak se je že videl srček ❤️ Srečna pa takoooo 😍 PDP 30.4.


(odgovor članu potepinka90)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: APRILKE 2022
4.9.2021 11:07:55   
mala_miška
Pozdravček še do mene! Se vam pridružujem pri klepetu. Imam že 2 najstnika, tako da je to moja 3. nosečnost. PDP imam 30.4., prvi pregled pa 13.9. Upam, da se bo že kaj videlo, predvsem pa da bo vse ok, kar seveda želim tudi vam ;)

(odgovor članu Neza86)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: APRILKE 2022
4.9.2021 12:12:23   
zasanjana93
Pozdravljene tudi iz moje strani, čestitke vsem v tem veselem pričakovanju! ❤️

Sama se kar malo ne morem znebiti skrbi, dokler prihodnji teden, ko bom konec 7. tedna, ne opravim pregleda. Na prvem pregledu sem bila sicer že pri slabih 5 tednih zaradi blagih rjavih izcedkov. Takrat se je na UZ videla le gestacijska vrečka, kar naj bi bilo še pričakovano. Za izcedke mi je predpisal progesteron in so na srečo izzveneli po dveh dneh uporabe. Od znakov imam zdaj napete, boleče in povečane prsi, pogostejše uriniranje in utrujenost, slabosti pa nimam, edino lakoto občutim intenzivneje in takrat res težko počakam na hrano. Za zanositev sva se kar precej dolgo trudila in pred kratkim imela tudi en spontani splav čisto na začetku, kar vse precej vpliva na moje občutenje - se kar ne upam veselit, dokler ne vidim bitjeca in slišim njegovo bitje srčka ❤️ Zaenkrat sva se odločila, da še nikomur ne poveva za nosečnost, tako da mi je v olajšanje, da se lahko vsaj tukaj malo razbremenim svojih občutkov in upam, da se bo našla katera, ki me bo razumela ❤️
Držim pesti, da skupaj dočakamo svoje otročke na svet! 🤗
Imam pa še eno vprašanje - je mogoče katera vzela s seboj na prvi pregled partnerja? Zanima me, kako je z možnostjo prisotnosti trenutno (glede na korona situacijo). Predvidevam, da je precej odvisno od ginekologa, bom pa vesela, če katera podeli svojo izkušnjo ☺️

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?