|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SEPTEMBER 2022
30.5.2022 17:19:16   
Rubilubi
Ja, to je super, če ostanejo stvari od prejšnjih otrok. Jaz bom tudi še malo poprosila okoli kolegice, če ima katera kaj odveč. Bom pa dobila tudi čisto prenovljeno več kot 60 let staro posteljico,v kateri je spala tašča, moj in svakinja, no zdej bo pa še tamal 😁Kaj pa je to dihalna blazina?

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: SEPTEMBER 2022
30.5.2022 17:59:19   
prvic_mami
Hvala :D jaz sem ravno čez vikend dobila prve (rabljene cunjice), nekaj bodijev, hlačk, copatkov itd. :) Se pa trenutno ukvarjam z nakupom vozička. H katerim ponudnikom ste se ve nagibale? Tudi previjalna komoda mi povzroča težave.. sicer se mi pa zdi, da sem čisto zgubljena med vsemi temi stvarmi - kaj kupit, koliko, je kakovost v redu,.. ni lahko prvič biti nosečka user posted image

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: SEPTEMBER 2022
30.5.2022 18:04:50   
Rubilubi


IZVIRNO SPOROČILO: prvic_mami

Hvala :D jaz sem ravno čez vikend dobila prve (rabljene cunjice), nekaj bodijev, hlačk, copatkov itd. :) Se pa trenutno ukvarjam z nakupom vozička. H katerim ponudnikom ste se ve nagibale? Tudi previjalna komoda mi povzroča težave.. sicer se mi pa zdi, da sem čisto zgubljena med vsemi temi stvarmi - kaj kupit, koliko, je kakovost v redu,.. ni lahko prvič biti nosečka user posted image



Ja, se čisto strinjam s tabo, da je prvič težko. Jaz sem na istem. Jaz sem kupila, sicer rabljen, voziček znamke abc design. Znamko poznam še iz časov, ko je bila moja sestra čisto majhna, jaz pa tudi še rosno mlada 😅 in smo jo prevažali v takem marela vozičku. Sploh nisem komplicirala pri nakupu: všeč mi je moral bit, da ma košaro spodaj, velika kolesa, pa da je 3v1. Če bo pa res dober bomo pa čez nekaj mesecev videli 😁

(odgovor članu prvic_mami)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: SEPTEMBER 2022
30.5.2022 18:31:34   
Ele3


IZVIRNO SPOROČILO: Rubilubi



IZVIRNO SPOROČILO: prvic_mami

Hvala :D jaz sem ravno čez vikend dobila prve (rabljene cunjice), nekaj bodijev, hlačk, copatkov itd. :) Se pa trenutno ukvarjam z nakupom vozička. H katerim ponudnikom ste se ve nagibale? Tudi previjalna komoda mi povzroča težave.. sicer se mi pa zdi, da sem čisto zgubljena med vsemi temi stvarmi - kaj kupit, koliko, je kakovost v redu,.. ni lahko prvič biti nosečka user posted image



Ja, se čisto strinjam s tabo, da je prvič težko. Jaz sem na istem. Jaz sem kupila, sicer rabljen, voziček znamke abc design. Znamko poznam še iz časov, ko je bila moja sestra čisto majhna, jaz pa tudi še rosno mlada 😅 in smo jo prevažali v takem marela vozičku. Sploh nisem komplicirala pri nakupu: všeč mi je moral bit, da ma košaro spodaj, velika kolesa, pa da je 3v1. Če bo pa res dober bomo pa čez nekaj mesecev videli 😁


Jaz imam od peg peregota voziček😊 drugače je res da je bolše rabljeno kupit ker vse hitro prerastejo...vsaj tko js mislem😊 kar se glede vozička tiče sem vesela da sem rablenega kupila ker moje dve so se kr jokale v njem..v naročju je blo pa takoj dobr..tko da nism bla med tistimi srečnimi mamicami ki so se lahko brezskrbo sprehajale😃😊 ja dihalno blazino sem prvič vidla v bolnici in pri prvi punci sm ponavad ponoči skos gledala če diha, mož najprej ni bil zato ampak sm rekla pa dejva kupt ker lahko na hitr kej pomaga, ker te blazina opozori, če otrok ne diha..pač men je prov prišla😊

(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: SEPTEMBER 2022
30.5.2022 18:32:20   
Ele3
Aia to blazino daš pod jogi in pol spremlja otrokovo dihanje😊

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: SEPTEMBER 2022
30.5.2022 18:45:43   
Rubilubi


IZVIRNO SPOROČILO: Ele3

Aia to blazino daš pod jogi in pol spremlja otrokovo dihanje😊



Aha, zanimivo. Ja to je pa res menda kr dobro vedet ali otrok lepo spi in diha ali ne. Pomojem je mamice najbolj strah, da bi v spanju otrok nehal dihat.

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: SEPTEMBER 2022
30.5.2022 19:07:52   
Ele3


IZVIRNO SPOROČILO: Rubilubi



IZVIRNO SPOROČILO: Ele3

Aia to blazino daš pod jogi in pol spremlja otrokovo dihanje😊



Aha, zanimivo. Ja to je pa res menda kr dobro vedet ali otrok lepo spi in diha ali ne. Pomojem je mamice najbolj strah, da bi v spanju otrok nehal dihat.


Verjamem da komu ne pride prav, sam jaz sem bla bol pomirjena😊 sem pa tudi to rableno kupla

(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: SEPTEMBER 2022
30.5.2022 19:47:25   
Mira88
Tut jst nimam ful stvari, neki sm kupila bodijem par pa neki dobila, voziček tudi dobim.. kupila sem še danes DMov baby box k se mi zdi ful uporaben tok enih stvari not dobiš za mal dnarja:) ja počasi bomo nabrale kar rabimo (pa tut tisto kar ne) hehe

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: SEPTEMBER 2022
30.5.2022 19:49:05   
Mira88
Iskreno jst za to dihalno blazino prvič slišim bom malo pogledala kako je s tem jst sm kr dost panična mam občutek da bom skos gledala če otrok diha user posted image user posted image

(odgovor članu Mira88)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: SEPTEMBER 2022
30.5.2022 20:27:46   
Ele3


IZVIRNO SPOROČILO: Mira88

Iskreno jst za to dihalno blazino prvič slišim bom malo pogledala kako je s tem jst sm kr dost panična mam občutek da bom skos gledala če otrok diha user posted image user posted image


Hehe maš prav..dobr da mamo še neki časa...no js sm bla pri prvi punci taka..pr drugi me je pa zelena lučka ki je utripala na blazini pomirjala😃

(odgovor članu Mira88)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: SEPTEMBER 2022
3.6.2022 6:52:37   
Ele3
Ali še kateri otrdeva trebuh pa jo občasno boli?

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: SEPTEMBER 2022
3.6.2022 12:55:25   
Anonimen
Če nimaš drugih težav so to verjetno samo Braxton-hicks popadki . https://www.nosecka.net/kako-se-obcutijo-braxton-hicksovi-popadki/. Pri meni se pojavljajo že nekje od 24tedna. Da boš bolj mirna pa lahko pokličeš in povprašaš svojega ginekologa.

(odgovor članu Ele3)
  Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: SEPTEMBER 2022
4.6.2022 18:07:11   
Rubilubi


IZVIRNO SPOROČILO: Ele3

Ali še kateri otrdeva trebuh pa jo občasno boli?



Zna biti res to kar pravi Anonimen. Jaz še nisem sprobala otrdevanja.

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: SEPTEMBER 2022
5.6.2022 8:18:20   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Ele3

Ali še kateri otrdeva trebuh pa jo občasno boli?



Meni, ze kar nekaj tednov (PDP 30.8.). Sem bila v tem casu pri G na pregledu je rekla da je normalno in da naj dosti pocivam in se vec magnezija pijem. Je pa neprijeten obcutek, ampak telo se pripravlja na akcijo. 😊 tako da dokler ni nevzdrzno, da bi te prevec bolelo ali se pojavljalo prepogosto v dolocenih intervalih, je vse ok. 😉

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: SEPTEMBER 2022
5.6.2022 13:50:11   
Ele3


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO



IZVIRNO SPOROČILO: Ele3

Ali še kateri otrdeva trebuh pa jo občasno boli?



Meni, ze kar nekaj tednov (PDP 30.8.). Sem bila v tem casu pri G na pregledu je rekla da je normalno in da naj dosti pocivam in se vec magnezija pijem. Je pa neprijeten obcutek, ampak telo se pripravlja na akcijo. 😊 tako da dokler ni nevzdrzno, da bi te prevec bolelo ali se pojavljalo prepogosto v dolocenih intervalih, je vse ok. 😉



Hvala😊 ma načeloma me ne skrbi, ker sem vedla da so to ti popadki ampak mi je zanimivo ker prej nism nikol mela😊 hvala za magnezij bom poskusla s tem😊 bi pa rekla da je od dela res odvisno ker kadar sem bol v pogonu takrat se to dogaja😊

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: SEPTEMBER 2022
29.7.2022 11:23:41   
Ele3
Zdravo punce😊 kako ste?😊 neki me zanima ste že oddale vloge za materinski dopust? A je katera v sindikatu..če je katera a ste za dokazila o odteglajih pošiljale plačilno listo?

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: SEPTEMBER 2022
30.7.2022 11:27:02   
Rubilubi
Hej. Ja, vlogo sem že oddala, tako da že čez en teden začnem s porodniško. Nisem pa v sindikatu, tako, da glede tega nič ne vem. Za samo vlogo za porodniško ni potrebno dodajati nobenih dokazil, razen kopija 3. In 5. strani materinske knjižice, plačilne liste pa si priskrbijo sami.
Kako se drugače kaj počutite? Mene ponoči bolijo kolki, mal bolj sem zadihana, drugače pa kar gre 😁 Tamal ma žurke čez cel dan, še ponoči, ko vstanem, ga čutim. Se sprašujem, kdaj sploh spi 🤭 

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: SEPTEMBER 2022
31.7.2022 16:45:45   
Ele3
Ok hvala😊 še malo pa bo..😊 drugače je kr vredu, razen bolečine v spodnjem delu hrbta pa vročine😊 torbo za v porodnišnico mam že spakirano, oblačila že oprana razen vozička pa igralne podloge..kr komi čakam da bo, sam ne prehmal😃

(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: SEPTEMBER 2022
22.8.2022 10:02:06   
Mira88
Hej babe:) kako ste? ste se v enmu kosu?🙈 Men je na case kr slabo ampak drugace sem okej..upam da se zacne kej dogajat kmalu 😏🫶🏼

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: SEPTEMBER 2022
22.8.2022 10:26:54   
Rubilubi
Še v enem kosu. Pomojem bo kr do roka počakal :) Se pravi, še 14 dni moram zdržat.  Je bil pa zadnji teden sploh naporen, ker se še korono staknila, tako da sem cele dneve bolj kot ne prespala. 

(odgovor članu Mira88)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: SEPTEMBER 2022
22.8.2022 10:34:15   
Mira88
Jst sm bla tok ziher da bo ful prej otrock pa ocitno nc nebo od tega😅 ojoj.. ta korona groza moj je tut meu pa nism nc fasala hvala bogu.. se tega se mi manka jst mam ze tko pomankanje energije.. upam da si zdej okej🙏🏻 

(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: SEPTEMBER 2022
22.8.2022 10:42:53   
Rubilubi
Hehe, ja najbrž smo vse upale, da bo prej, tud jaz sem imela take načrte, sam zdej zarad korone, je bolš, da še mal počaka 😁 Mira, ja, imaš srečo, da se nisi nalezla. Mene ima kar rada, jo že tretjič prebolevam, drugič v nosečnosti. Bo tamal že čist odporen nanjo 😁 danes sem sicer že veliko bolje. 
Že kaj veste, kako bi rade rodile? Jaz bi v vodi, upam, da takrat ko me prime, da bo prosta kad.

(odgovor članu Mira88)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: SEPTEMBER 2022
22.8.2022 12:16:58   
Ele3
Pri meni je blo včeraj tako, da me je vsake pol ure bolel trebuh pa sm že misla ojoj ne še zdle, vsaj en teden kasnej, me je pa zvečer nehal bolet.. pa isto ta korona ne vem al jo bom dobila al ne, sem bila ravnokar v stiku z mojem očetam k je korono dobil😊upam sam da bojo tokrat spet popadki najprej😊 drugače pa men je rekla ginekologinja pekočo hrano jest na koncu, pa čaj iz malinovih listov pit, po stopnicah hodit pa bo..drugače pa bo otroček prišel tako ali tako ko bo pripravljen😊

(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: SEPTEMBER 2022
22.8.2022 13:30:42   
Rubilubi
Upajmo, da ne dobiš korone ravno zadnjih 14 dni. Ker potem moraš jemat nekaj za redčenje krvi in si ne predstavljam potem rodit tako. Jaz sem še ravno ulovila rok, da mi ni ginekologinja predpisala teh tablet. Drugače pa ja, liste malin tudi sama pijem že ene tri tedne sedaj, jem datlje, živim v mansardi, tako, da stopnic imam pa tudi dovolj 🤭 no, ko bo bo 😁🤞

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: SEPTEMBER 2022
22.8.2022 13:54:35   
Ele3
Hvala za to informacijo, nism vedla za te tablete😊 malo bomo še potrpele pa bo😃

(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?