|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November 2022
23.3.2022 22:37:17   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Elfika

Pozdravljene! Se vam pridruzujem se jaz 😁. Internet pravi, da imam PDP 20.11. 😆. Prvi pregled inam sele 12.04., saj ne vem kako bom zdrzala do takrat 😳. Drugace sem stara 36 in je to moja prva nosecnost. Na + sva cakala leto in pol in res upam, da bo vse ok. Trenutno izrazitih znakov se nimam, razen napihnjenosti in rahlih krcev, ki jih imam ze od izostanka M. Na momente me kar malo iz tira vrzejo in me zaskrbijo. Stiskam pesti za vse nas, da bomo ok in vse cim prej zaslisimo srcke ❤️



Koncnoooo se ena nova jupiiiiii. Sam hitro te pozdravljam in izrekam dobrodoslico ker sem res ze v horizontali, gledam z enim ocesom in grem spat. Poskusit spat. Glava pa to ...
Pozitivno naprej in bomo prisle vse lepo mirno do konca. 

(odgovor članu Elfika)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: November 2022
24.3.2022 20:01:50   
Roža_
Živjo punce. Evo še ena nova tuki😊 dones sem imela prvi predčasni pregled (zaradi splava pred tem) in sem nekje v 6. tednu. Mi pa gin. še ni mogla izračunat PDP ker je plodek še premajhen, je pa viden srčni utrip🥰 upam da gre brez komplikacij naprej in pa čakamo na 4.4. ko bo bolj natančen pregled. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: November 2022
25.3.2022 11:16:09   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: rakunka

Prvi UZ imam 25.3. in se mi zdi, da je še cela večnost do tja, da izvem ali se lepo bajsa v maternici :)


Pa smo končno 25.3. user posted image . Držime pesti, da bodo vse mere točno take kot morajo biti ali še boljše in da bo srček močno bil. Poročaj. user posted image

(odgovor članu rakunka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: November 2022
25.3.2022 11:17:05   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Roža_

Živjo punce. Evo še ena nova tuki😊 dones sem imela prvi predčasni pregled (zaradi splava pred tem) in sem nekje v 6. tednu. Mi pa gin. še ni mogla izračunat PDP ker je plodek še premajhen, je pa viden srčni utrip🥰 upam da gre brez komplikacij naprej in pa čakamo na 4.4. ko bo bolj natančen pregled. 


user posted image user posted image dobrodošla, super. user posted image
Tudi tvoj 4.4. bo hitro tukaj. Jaz pa čakam 30.3.... še malo še malo ... pa bo tudi moja sreda prišla na vrsto user posted image

(odgovor članu Roža_)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: November 2022
25.3.2022 11:35:08   
rakunka
Oj :) No pa je prišel ta prvi pregled. Danes sem bila na pregledu, ampak še nisem prejela materinske, ker se slabo vidi in želi ginekologinja, da ponovno pridem 4.4. in takrat zrihtamo vse (kri, voda, meritve itd). Je pa rekla, da fajn k so me mal prej naročili, ker mi je predpisala Utrogestan. Tako da ponovimo 4.4. :) Glede bibe pa, srček bije in po nenatančnih meritvah ustreza starosti glede na zadnji dan M, tako je PDP 8.11. :)
Razložila mi je glede trisomij, nuhalne, dht in nift (nifty). Tako da moram najti zdaj izvajalca za nuhalno :)

Čeprav ni šlo vse tip top sem vesela, da je biba tam kjer mora biti in ji bije srček :)

Pa še to! Zelo sem vesela, da je samo en! :D

In pa dobrodošle nove :) prosim bodite zgovorne, ker tako čas hitreje mine :D

< Sporočilo je popravil rakunka -- 25.3.2022 11:46:04 >

(odgovor članu Roža_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: November 2022
25.3.2022 12:29:37   
Roža_
Evo rakunka imamo na isti dan 4.4.😊 stiskamo pesti da bo vse kot mora biti😊 

(odgovor članu rakunka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: November 2022
25.3.2022 13:26:21   
Anonimen
Sem pa zadnje dva dni zelo slabo, migrena taka, da joj in še bruhala sem 2x včeraj. Enkrat celo v pisarni, kar v koš za smeti, ni šans da bi do wcja prišla, k je pa itak daleč stran.
Na srečo sodelavke ni bilo v pisarni, ker bi takoj vedla, kaj se tensta v meni. user posted image user posted image user posted image

Upam, da tale slabost in migrena čimprej mineta, ker ni fajn, res ne. Želodec mi skoz vibrira in glava tok boli, da vam komaj pišem, ampak se vseeno potrudim, preberem in vas pozdravljam.
Aja pa fuuuuuul me utrujenost daje, kar pa seveda tud povezujem z slabostmi in migreno, skratka nisem za nikamor. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Roža_)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: November 2022
25.3.2022 13:30:11   
Anonimen
Čeprav ni šlo vse tip top sem vesela, da je biba tam kjer mora biti in ji bije srček :)


Super, samo da je tam kjer mora biti in bije srček. To je tudi meni najbolj pomembno in upam, da bo vse OK. user posted image user posted image

Ja, prosim bodite mal bolj zgovorne, da čas hitreje mine, je kar premirno tukaj v naši temi. :)
Kako se pa kaj počutite? Iz kje pa ste in koliko ste stare?

Počasi bi že kakšen seznamček lahko naredile, tok za orientacijo. Zanimivo pa da nas je tako malo, na pamet bi rekla, da 4?
Sej ne, da bi rada šla na kakšen drug forum ampak a sploh obstaja še kakšn portal/forum, kjer so se ali se nosečnice pogovarjale, tak kot je Ringaraja?

(odgovor članu rakunka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: November 2022
25.3.2022 13:42:34   
Anonimen
D67a, 31let, 2 nosecnost, 1 otrok, prvi pregled 28.3., PDP 4.11
rakunka, 30 let, 2 nosečnost, 1 otrok, prvi pregled 25.3.2022, drugi pregled 4.4., PDP 8.11.2022
Roža, prvi pregled 24.3.2022, drugi pregled 4.4.2022, PDP ???
anonimna2, prvi pregled že imela, PDP 10.11.2022
*~anonimna~*, 2 otroka, prvi pregled 30.3., PDP 16.11.2022
Elfika, 36 let, 1 nosečnost, prvi pregled 12.4., PDP 20.11.2022


Seznam, ta kratek in na hitro mal statistike. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: November 2022
25.3.2022 14:28:41   
Elfika
Kot kaze nas je ze 6 😄 Imam pa zadnja od nas prvi pregled, joj jako se bom se nacakala 🤨. G imam v leoniscu in so mi najprej hoteli dati prvi termin se en teden kasneje in sem potem vztrajala, da mi dajo vsaj tako kot imam sedaj 😆. Cestitke pa vsem, ki ste ze videle srcke ❤️. 
Moje pocutje je ok. Tu in tam zacutim malo slabosti ampak samo za kratek cas, potem pa se umiri. Krci so se vedno prisotni, zadnje dni bolj ponoci.  Danes sem malo prebirala o tem katere hrane naj ne bi jedle v nosecnosti in sem ugotovila, da bom kar pogresala mehko kuhana jajca, ki jih res obozujem 🤣. 
Glede drugih forumov pa ne vem najbolj, veckrat sem zasledila pogovor o tem, da so tudi skupine na fb, kjer debatirajo o tem. Ce to drzi in kako izgleda pa ne vem, ker na fb nisem prevec aktivna. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: November 2022
25.3.2022 20:46:16   
Anonimen
Pozdravljene!
Anonimna2...saj se malo bom tako ostala, vsaj do nuhalne, ki jo imam 22.4.Drugače pa že imamo sinčka, to je moja 3.N , ta 2. Se je končala s SS. Upam in čutim, da bo tokrat vse ok. 
Meni je še vedno grozno slabo, odkar odprem zjutraj oči, dokler ne zaspim. Kakšen dan tudi ponoči. Poleg tega, da mi vse smrdi, najbolj pa vse, kar ima vaniljast vonj, kar tečem na WC. Se kateri sanja zakaj bi to bilo?? Upam, da to mine. Vem, da se sam pritozujem, ampak mi je prav grozno, poleg slabosti, bruhanja, izrazita živčnost, tudi utrujenost in ta teden smo dobili še ko*** 😭 a kdo ve, kako je s tem v zgodnji nosečnosti?
Še dobro, da obstaja ta forum. Upam, da ste vse ok ☺️
Lep pozdrav in lep vikend 🌞

(odgovor članu Elfika)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: November 2022
26.3.2022 6:55:00   
D67a
Hej hej 💐 upam da ste včeraj lepo praznovale praznik mamic 🌸💐🌻
Dobrodošle vse novo, počasi se nas bo pa nekaj nabralo, sicer po moji izkušnji se jih precej več nabere v kakšni fb skupini (mi smo imeli marčevke 2021), kjer si še zdaj pišemo. Debata na forumu pa se je ustavila takoj, ko jih je nekaj rodilo. 🤷‍♀️
Meni osebno je sicer forum fajn. 
Sočustvujem z vsemi, ki ste utrujene, imate glavobole in slabosti. 🤗 Sem na istem, sploh ne morem funkcionirati na 100%. Pojavili so se tudi kr boleči krči in vrtoglavica. Res pa je, da ponoči ne spimo in veliko dojim, ker hčerko matrajo zobki 🥴
Je katera že povedala za nosečnost? Meni je zaradi počutja res težko skrivat. 
V ponedeljek imam končno prvi pregled 💪 porocam in upam da bo šlo zdaj vse v redu 🙏💮

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: November 2022
28.3.2022 9:01:22   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: D67a

🥴
Je katera že povedala za nosečnost? Meni je zaradi počutja res težko skrivat. 
V ponedeljek imam končno prvi pregled 💪 porocam in upam da bo šlo zdaj vse v redu 🙏💮



Držim pesti, da bo danes na pregledu vse ok. Jaz ga pa imam v sredo. Jupi še dvakrat spat pa bom vidla svojo pikco. 

(odgovor članu D67a)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: November 2022
28.3.2022 16:45:43   
D67a
Zdravo,
evo, 1. Posvetovalnica za mano. Dala sem vodo, kri in naredila je ultrazvok, kjer sem slisala srček in videla pikico ☺️💪💖 srečna 😍
Mi je pa zaradi težav svetovala jemanje magnezija, kalcija in čim več pocivat oz priporoča bolniško  🤷‍♀️
PDP zaenkrat ostaja 4.11. Naročiti se moram na nuhalno. 
Kako gre vam? Držim pesti, da bodo šli pregledi super mimo 🙏🌸

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: November 2022
29.3.2022 10:43:58   
rakunka
Živjo :)

Opozorilo: dolg post :)

Meni je še vedno slabo! In sem zadovoljna user posted image Zakaj? Spomnim se pri prejšnji nosečnosti, ko sem SS, da mi dva dni ni bilo več slabo potem pa sem splavila. V soboto mi ni bilo pa nič slabo in sem že malo zapaničarila v svoji glavi. No in zdaj sem vsa vesela, da mi je slabo :) Tako da ne tečnarim ampak samo še jamram user posted image user posted image

Kako je s korono v zgodnji nosečnosti? Tako kot je s korono kadarkoli v življenju. Ni pravila. So se pa ginekologi tudi nekaj ukvarjali s to temo in verjetno so tudi znanstveni članki na spletu. Konec koncev pa spremenit sedaj ne moreš nič, tako da pomoje ne rabiš brat pa se psiherat :)

Jaz imam zelo dobro izkušnjo s skupino na FB. Je pa kolikor mi je znano nastala na podlagi tega foruma - so se potem preselile na FB (me je dodala prijateljica), in so dekleta sprejemala le preverjene članice in ne vse povprek. Tako da nas je še zdaj le 40 v skupini (50 so dale limit). Punce so spoštljive in kakšne debate so bile res produktivne in podpirajoče. Skupina je skrita, kar pomeni, da je ne najdeš, če iščeš. Meni je to ustrezalo, ker lahko odgovarjam tudi prek telefona in je bolj pregledno kot forum (tukaj samo preko računalnika, ker ne najdem gesla user posted image ). Druga skupina, ki je javno dostopna oz se lahko včlani vsak, pa mi ni bla všeč in sem jo zapustila - preko 200 članov in nobene intime pa sam pametovanje.

Midva sva povedala za nosečnost zelo kmalu. Čisto na podlagi prejšnje slabe izkušnje. Pri sinu nisva povedala do nuhalne nobenemu. Pa sem cele popoldneve spala, ampak se je izšlo ker sem ravno zamenjala službo in me je kao tok utrujala. Pri naslednji pa sem imela SS v 10.t in enako nisva mislila nič povedat do nuhalne. Kar je pa pomenilo, da v službi nisem mogla odvrniti težjega dela in sem delala naprej in dvigovala težke predmete večino dneva, se vozila 100 km na dan in premalo pazila nase. Tudi doma raznih opravil in pomoči nisem mogla zavrniti, ker sem skrivala. Potem pa sem ob 3 ponoči klicala mami, naj pride k nam, da bo prevzela sina, ker moram na urgenco in da ne bo dojenčka. Mislila je da sanja in nič ji ni bilo jasno o čem govorim. Tako malo na kruto je bila seznanjena. V službi so me vsi spraševali zakaj me ni (po SS), vodja je rekla, da če bi vedela bi me pazili in dali na drugo delovno mesto, kar verjamem. Torej tokrat sva povedala staršem takoj, ko sva izvedela in v službi tudi. Zdaj me vsi pazijo doma, v službi ter prijateljice (tesne) in razumejo, da nečesa ne morem, ne želim. Priznam, veliko bolje se počutim in nimam slabe vesti, če grem kakšen dan prej domov, ker mi je tako slabo ali pa ne pridem, ker se preslabo počutim, ter ko zavrnem meni ljube ljudi, me vsak razume. Ti ljudje bi v vsakem primeru izvedeli, kaj se z mano dogaja, naj bo dobra ali slaba novica, a tako me vsaj lahko razumejo :)

(odgovor članu D67a)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: November 2022
29.3.2022 13:21:51   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: D67a

Zdravo,
evo, 1. Posvetovalnica za mano. Dala sem vodo, kri in naredila je ultrazvok, kjer sem slisala srček in videla pikico ☺️💪💖 srečna 😍
Mi je pa zaradi težav svetovala jemanje magnezija, kalcija in čim več pocivat oz priporoča bolniško  🤷‍♀️
PDP zaenkrat ostaja 4.11. Naročiti se moram na nuhalno. 
Kako gre vam? Držim pesti, da bodo šli pregledi super mimo 🙏🌸


Oooo super za uspešen pregled. user posted image Saj vem, da se ponavljam k pokvarjena plošča, ampak jst ga imam pa jutr user posted image user posted image user posted image
Ufff upam, da bo vse OK.

Mi je rahlo slabo sem in tja, pa prsi se pod pritiskom, ponoči se tud zbudim kdaj pa kdaj za it lulat, kar mi je ful odveč, ker ponavadi se sploh ne zbudim in dolgo držim. Proti 13h postanem pa tako utrujena v službi, kot da je ura 2h zjutraj in bi se sam nekam v eno pisarno zaprla, zaklenila in mal zadremala user posted image Nevem a je to nosečniška al pomladanska utrujenost, ampak spi se mi user posted image

Jemljem različne vitaminčke, sedaj pa par dni pač samo redno MAMA iz DM, k sta dve kapsuli na dan (olje ločeno).
Si me spomnila na Mg, moram neki nabavit v to smer.

Zakaj bolniško, kakšno stanje je pri tebi? Za covid19 moraš tako ali tako na bolniško, je še kaj dodatnega k te matra?

(odgovor članu D67a)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: November 2022
29.3.2022 13:26:07   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: rakunka

Midva sva povedala za nosečnost zelo kmalu. Čisto na podlagi prejšnje slabe izkušnje. Pri sinu nisva povedala do nuhalne nobenemu. Pa sem cele popoldneve spala, ampak se je izšlo ker sem ravno zamenjala službo in me je kao tok utrujala. Pri naslednji pa sem imela SS v 10.t in enako nisva mislila nič povedat do nuhalne. Kar je pa pomenilo, da v službi nisem mogla odvrniti težjega dela in sem delala naprej in dvigovala težke predmete večino dneva, se vozila 100 km na dan in premalo pazila nase. Tudi doma raznih opravil in pomoči nisem mogla zavrniti, ker sem skrivala. Potem pa sem ob 3 ponoči klicala mami, naj pride k nam, da bo prevzela sina, ker moram na urgenco in da ne bo dojenčka. Mislila je da sanja in nič ji ni bilo jasno o čem govorim. Tako malo na kruto je bila seznanjena. V službi so me vsi spraševali zakaj me ni (po SS), vodja je rekla, da če bi vedela bi me pazili in dali na drugo delovno mesto, kar verjamem. Torej tokrat sva povedala staršem takoj, ko sva izvedela in v službi tudi. Zdaj me vsi pazijo doma, v službi ter prijateljice (tesne) in razumejo, da nečesa ne morem, ne želim. Priznam, veliko bolje se počutim in nimam slabe vesti, če grem kakšen dan prej domov, ker mi je tako slabo ali pa ne pridem, ker se preslabo počutim, ter ko zavrnem meni ljube ljudi, me vsak razume. Ti ljudje bi v vsakem primeru izvedeli, kaj se z mano dogaja, naj bo dobra ali slaba novica, a tako me vsaj lahko razumejo :)



Midva pa ravno zaradi slabih prejšnji izkušenj še ne bova povedala. Jaz bi sicer po nuhalni, on pa misli, da bova lahko do morfologije tiho.
Nevem kako si predstavlja, da bom skrivala trebušček tako doloo user posted image user posted image user posted image user posted image , ker me ni nič skup in se bo žogica hitro videla. Pa še pomlad/poletje prihaja, torej niso baggy puloverji, jope in plašči na vrsti ampak majčke, kratek rokav, oblekce in tunike. user posted image

Jaz na srečo delam v pisarni, tako da ne rabim nič vzdigovat, no razen, če bi se s sodelavko spravile v neko masovno čistilno akcijo ampak se že par let nisva in dvomim, da jo bo te dni kaj prijelo user posted image

No srečno vsem, jutri popoldne / zvečer poročam, kako je bilo na pregledu.

Upam, da se nam kmalu pridružijo še ostale user posted image

(odgovor članu rakunka)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: November 2022
30.3.2022 6:40:28   
pikapokiiiica25
Pozdravljene, se ena novemberka tukaj 😊Pdp po zadnji M je 7.11., vendar po uz je cca 3 dni manj, tako da čakamo na nuhalno, ki bo 28.4. 😊
Je pa to že 4. Nosečnost 🙈, imela sem zamujen splav novembra 21.Pa doma imam dva zdrava otročka 😊 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: November 2022
30.3.2022 7:48:50   
D67a
Pri meni je prisotna nora utrujenost, mocni krci v maternici zaradi katerih jemljem magnezij 400 in kalcij, slabost, vrtoglavica. Imam doma puncko staro 1 leto, ki se ponoci se veliko doji (ker rastejo zobki) in ravno ne počivam... Mislim da je zaradi vsega skupaj predlagala bolniško.


Stiskam pesti da bo šel pregled super skozi ☺️
In dobrodošla nova novemberka 🌸



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: November 2022
30.3.2022 21:33:52   
Anonimen
Pa je prvi pregled za mano. Velikost ustreza zadnji M, to je med 6 in 7 tednom, plodek je v maternici in srček bije. Super novice, točno te tri stvari so me skrbele. Torej vse zaenkrat tko kot mora bit. 
Čez 10 dni me je spet naročila, saj sem zdaj imela samo hitro kontrolo, če je nosečnost v maternici. 
8.4. pa spet pregled. Takrat bo izračunala PDP in dala knjižico ter napotnico za laboratorij. 
Od simptomov me marta hitri utrip srca, utrujenost in vibracija zelodca, k mi sem in tja povzroča slabost. 
Katera je naslednja za pregled? Držim pesti, da bodo pregledi pozitivni in z dobrimi rezultati. 

(odgovor članu D67a)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: November 2022
31.3.2022 8:49:45   
rakunka
ME veselijo lepe informacije s pregledov :)

Jaz čakam pregled 4.4., da dobim knjižico, zaenkrat kaže dobro. Mi je še vedno slabo. :) Ima pa moja G Covid in ne vem, če bo do takrat nazaj. Ne bi ravno, da mi ga prestavijo, ampak če pa bo pa nimam kaj. Nervira me jemanje progesterona, prav zoprno mi je... Ampak, če pomaga bom seveda redno jemala.

Ali še jeste folno?

< Sporočilo je popravil rakunka -- 31.3.2022 8:54:46 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: November 2022
31.3.2022 9:46:53   
maska1982
Živjo, evo pa da se še jaz javim. Do prejšnjega tedna itak ni nobeden vedel za mojo nosečnost, razen dobre prijateljice, ki mi je vedno stala ob strani, ob vseh preteklih nesrečah. Stara sem 39 let, imam že sinčka, starega 7 let in to je moja 5. nosečnost. Torej lahko iz tega sklepate, da so za mano trije splavi (6., 8. in 10. teden). Tokrat pa je nuhalna potrdila, da je končno vse uredu in da bo verjetno vse uredu. Malo mi je DHT zbil rezultat zaradi let, baje. Ampak bo že. Da ne govorim koliko sem bila vseh 14. tednov živčna, ampak tahujše je za mano, smo čez riziko, končno in sedaj že večina ljudi tudi ve. Razen v službi še ne. Še zbiram pogum, namreč vmes sem ravno menjala službo, saj kdo je pa vedel, da bo le uspelo. In sem v novi službi ravno toliko časa kot sem noseča. Kakšna ironija, kajne. Očitno je bila velik krivec moja prejšnja služba, saj je bilo ogromno mobinga, pa psiha. Sedaj pa sem sproščena, super je, zato mi je pa malo bad kakšen bo odziv, ker bi tu res rada ostala. Toliko zaenkrat. Bodite vse fajn. Aja, PDP imam pa 2.10. user posted image

(odgovor članu rakunka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: November 2022
31.3.2022 10:12:54   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: rakunka

Ali še jeste folno?


Ja, še še. Že od januarja redno.
Me je pa moja G včeraj najmanj 4x v času pregleda vprašala, če jemljem folno in da jo moram še naprej nujno. Očitno je to res dobra stvar in seveda jo bom še naprej. user posted image

(odgovor članu rakunka)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: November 2022
31.3.2022 10:21:38   
Anonimen
Pozdravljene!!Sem prav vesela za vse, ki ste uspešno dale pregled skozi, čestitke 🥰
Jaz še jemljem folno, ampak ne vem, koliko je ostane v meni zaradi bruhanja.No, bruhanje je tudi razlog, da se grem danes pokazat v bolnico 😔 ne morem več nič pojest in popiti, sem čisto brez moči, včeraj pa sem dobila še vročino. Držite pesti, da bo vse ok 🤞
Anonimna2

(odgovor članu rakunka)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: November 2022
31.3.2022 10:22:56   
maska1982
Eh falila sem skupino, se opravičujem. Lepo nosečnost želim tudi vam, vsem novembrkam 2022 user posted image user posted image

(odgovor članu maska1982)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?