|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Menage -a - trois ??
3.10.2005 16:32:16   
soncek&luna
tudi jaz sem ze in izkusnja zelo dobra.... bi tudi bila pripravljena se enkrat... mogoce kdaj v prihodnosti... kdo ve?
stvar je samo v temu, da se v tem primeru prepricas, da gre za sex, za eno dozivetje, popestritev sexa in ne kako ljubezen in kaj bo to posledicno prineslo... vzames tako kot je... ce imas dvome, je bolje se ne spuscati v to...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Menage -a - trois ??
3.10.2005 16:40:58   
Anonimen
Če bi se odločila za kaj takega, bi se v vsakem primeru skupaj s partnerjem. V kaj takega bi se oba spustila samo, če bi bila oba za. O tem sva se že pogovarjala, vendar sva prišla do ugotovitve, da ne glede na to, kako (bi) naju zanima(-lo), trenutno nisva sposobna eden drugega deliti še s kom, moškim ali žensko, na tem področju.

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Menage -a - trois ??
3.10.2005 18:46:34   
lenika
Ne, nikakor. Nikoli nisem pomislila na to in me niti približno ne zanima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Menage -a - trois ??
3.10.2005 18:55:01   
nejcko
Variante v troje, v četvero, ona-ona itd. sama smatram izključno kot seksualno dejanje, iz česar sledi, da ne bi smelo biti vpletenih nobenih čustev. Sex only. Sem torej za Albinino varianto - samo jaz v kombinaciji, mož pa ... upam, da ne, v kakršnihkoli kombinacijah namreč, razen z mano, haha!
No, resno. Midva z mojim še nisva tako daleč prišla, da bi o čem takem sploh debatirala.  Si pa trenutno niti v sanjah ne predstavljam, da bi moj tradicionalističen dedec sploh imel kakšne take želje. Mislim, da ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Menage -a - trois ??
3.10.2005 19:10:26   
SANDY
JA me zanima če bi kateri dec reku svoji, da ga je prevarala, če bi ona z žensko sexala...na skrivaj seveda.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Menage -a - trois ??
3.10.2005 19:55:03   
ZARA
SANDY, a lahko pojasniš ?? Pojma nimam kaj si hotla povedat...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Menage -a - trois ??
3.10.2005 19:56:48   
SANDY
ooo, a morm res??? Sem že pozabla kaj sem mislila user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Menage -a - trois ??
3.10.2005 20:56:21   
Gina
Hmm, a lahko en malo filozofski odgovor za Tjazyja. Sem razmišljala, kaj bi lahko bil vzrok temu, da mi ni do seksa v troje. Težko bi rekla, da je v meni kaj dosti posestnika. Čisto vse drugo prej. Edina stvar, na katero sem navezana odvisniško, je  moj avto, ha ha, pa še tega delim po sili razmer. Čeprav je tvoja teza o lastništvu pravzaprav logična, ampak ne zadovolji bistva reči, vsaj pri meni ne.

Jaz mislim, da gre za energije. Z žensko mi ne bi pasalo, ker niso prave energije. Ženske so mi sicer lepe, lahko razumem, da kdo to rabi, ampak jaz ne bi uživala v enaki energiji, kot jo imam jaz sama.
Ko si pa v postelji z moškim imaš pa dve možnosti. Lahko gre za seks kot seks in nič več. Tu se sproščajo neke "živalske", prvinstvene energije, ki človeka sprostijo. Nekako prijetno utrujen si po tem. Ampak ne vem, zakaj bi morala biti dva, da bi se to sprostilo. Ok, naprimer, da se kdo še bolj sprosti v teh energijah, če sta moška dva.

Ampak pri ljubljenju je drugače. Kadar si tako poln ljubezni, da jo čutiš, kako pokaš od njene silne moči, potem to ni več seks. Ni to gola sprostitev, je eno totalno filanje z njo. Energija prehaja skozi vsako poro telesa in čutiš, da ti vesolje daje tisto, kar je v prvi vrsti ustvarilo zate - tvoje bistvo. V bistvu postaneš v trenutku eno s tistim človekom, z vesoljem, energija ženske se pretaka z energijo moške energije, dva dopolnjujoča pola - ravno prav za energetsko bombo - duša lahko "eksplodira" v čutenju, edini trenutek, ko si v resnici eno z vesoljem. Za to morata biti točno dva. Trije ne morejo ustvariti tega, ni dopolnjujočih polj, jih je premalo ali preveč, ni ravnovesja. Moški in ženska = tako močna energija, da iz nje ustvari materijo.

Nekateri ljudje rabijo druge energije. Moški - moški. Prav je tako, za njih, če njihova duša to rabi. Ali ženska ženska, imajo pač manjko ženske energije. OK, če je temu tako.

Zakaj ne moreš imeti enako rad dveh ljudi naenkrat? Nisem prepričana, da lahko vse ljudi ljubiš v tem smislu enako in naenkrat. Računaj da v astralu ni "materialnega" seksa. Seks je v glavi. Vendar je po drugi strani res, da moraš preizkusit vse energije, ki jih potrebuješ, šele potem je tvoja duša srečna. KO to izživiš, itak ljubiš tako močno, da ne rabiš seksa - takrat pač nisi več materializiran, a ne. Ni ti treba biti, ni te več na zemlji.

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Menage -a - trois ??
4.10.2005 9:57:08   
ZARA
O Gina, ko sem včeraj prebrala tole, sem takoj mojga dol dala user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Menage -a - trois ??
4.10.2005 10:09:00   
Marogica
Jaz sem(jaz+moški+moški) v mladih letih in priznam, da je bilo....... zanimivo. Kljub temu, da so mi povedali, kakšnega okusa je vanilijev sladoled, sem ga pač morala sama probat in se prepričat, če je okus res takšen, kot pravijo.
Ni pa bilo med nami nobenih čustvenih vezi, temveč je šlo pač za sex-najbolj najbrž iz radovednosti vseh udeleženih.
Tega si pa ne znam predstavljati sedaj, ko naju z možem povezuje ljubezen oz. čustva. In ne samo, da si ne znam predstavljati-tudi želim si ne in ne čutim nobene potrebe.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Menage -a - trois ??
4.10.2005 10:25:20   
baguSka
Oo zara blagor. Jst sm pa zdele tisto od gine prebrala in sm sama. Ti matr.user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Menage -a - trois ??
4.10.2005 10:27:02   
ZARA
user posted image  sej lahko sama tud kej narediš

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Menage -a - trois ??
4.10.2005 10:30:01   
baguSka
Hmm..ja lahko, ampak potem bom SAMA povezana z vesoljem.. Ja no tud prov. Energija je energija.user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Menage -a - trois ??
4.10.2005 10:36:10   
daddy
   Ker človek po svoji naturi ni monogamno bitje, ampak je to postal po nekih "družbenih normah in kriterijih", pravzaprav take misli ( želje, fantazije ) ne bi smele presenetit nikogar. Seveda pa je od vsakega posameznika in para odvisno, kako in koliko začimb paše v njuno spolnost ( kajti v primeru trojčkov, četvorčkov itd. gre natanko za to - zdrava radovednost in začimba seksa ).

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Menage -a - trois ??
4.10.2005 11:03:33   
Anonimen
 
Jaoooo Gina... A si mogla tole zdej?! user posted image user posted image

Ok.. nisi posestnik.. nisem nikoli rekel, da si.. in temu ne oporekam..

Seks so zivalske prvinstvene energije..  Tukaj se cist strinjava..

Gina.. ti ne ves, zakaj bi morala biti dva, da bi se to sprostilo...
Jaz pa se sprasujem zakaj bi moral biti sploh kdo, ce bi slo res za seks iz ljubezni? Torej ce je eden.. sta lahko tudi dva.. nobene bistvene razlike ni.. zato pustimo tiste, ki jim je vsec z enim.. in pustimo tiste, ki jim je vsec z dvemi in pustimo tiste, ki jim je vsec s tremi.
Z nobenim ni nic narobe.. le drugacni smo.. kar je cist v redu! Vcasih bi katera imela enega.. vcasih dva.. vcasih tri.. Resnicno potreben pa ni nobeden, takrat, ko si recimo v sedmem ali sestem telesu.. a ne?

V energije se ne bi spuscal, ker tukaj ti nisem kos.. Vem pa katere energije mi ugajajo in katere ne.. to ve vsak od nas.. in to je mogoce cist dovolj..

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Menage -a - trois ??
4.10.2005 15:22:58   
Gina
V bistvu se z vsem strinjam, Tjazy.

Sem še malo razmišljala in ugotovila, da je vendarle možno, da imaš dva človeka resnično rad, mislim, da ju ljubiš, ali več ljudi...naenkrat mislim. Vendar vsakega na drugačen način, poiščeš pri njem druge energije, čeprav kot moški-ženska, ne zgolj prijateljsko. Samo jaz tega ne bi mogla uskladit pri seksu. Ne moreš dveh različnih energij mešat.

No, najbrž lahko, ampak ne takrat, ko gre za ljubljenje, ampak takrat, ko gre za sprostitev živalske energije, in samo za to.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Menage -a - trois ??
4.10.2005 15:32:28   
Anonimen
 
Ok.. zdaj pa bolj pocasi.. ker ne stekam cist...

Torej pravis, da seks ni vedno sproscanje energij?

Ja v bistvu res ni vedno... obstaja baje tudi zavestni seks.. Kako do njega? Si kdaj o tem razmisljala?

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Menage -a - trois ??
4.10.2005 15:41:46   
soncece24
Komot si lahko predstavljam sebe+prijateljico+neznani tip, al pa sebe+dva tipa, ampak nikakor pa ne jaz+moj+kdorkoli drug, to pa ne! Moj dragi je samo moj in ga nebi mogla deliti z nikomer, ker bi me ta slika, kot je že zara rekla, zasledovala 24/7. Pa če se to zdaj komu zdi posestniško me en drek briga, tak je in pika!

user posted image user posted image ampak jaz+ george clooney + ben afleck pa takojuser posted image user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Menage -a - trois ??
4.10.2005 15:56:30   
Gina
Ja, jaz mislim, da je seks vedno sproščanje energij. Ampak lahko je pa več kot to. Lahko je tudi eno veliko filanje z energijo. V bistvu obstaja tako mešanje energij, pri katerih oba partnerja skupaj ustvarjata tako silno energijo, ki prihaja točno iz vesolja iz prve obstoječe energije, ali če hočeš, od sonca (beri nihče od nikogar ne jemlje iz njegove fizične materije, mislim iz njegove biti, ampak energijo oba dobivata) . Pretvornik je čutenje.

Potem je vseeno, ali gre za ženska ženska odnos ali moški ženska ali moški moški....odvisno kaj rabiš tisti hip. 

Pri igricah, ki pa so seks kot seks, pa gre za nekaj drugega. Lahko se mogoče sprosti več energije, če gre za nekaj, kar vzburja tvojo domišljijo, mislim domišljijo kogarkoli. In če človek rabi eno veliko sproščanje, potem je to ok, da dela, kar mu to omogoči - pa je vseeno, ali gre za več ljudi udeleženih ali pripomočke ali karkoli že.

Če pa rabiš več kot to, oz. če hočeš nekaj čisto drugega, potem pa to najbrž ni čisto najboljša pot. Odvisno kaj hočeš in kaj rabiš. zato nikogar ni za obsojat ali za čudit se. Različno rabimo. No, vsaj meni se tako zdi.

Ne vem, kaj si mislil pod zavestni seks, nisem toliko o tem brala. Zgoraj napisano so moja osebna razmišljanja, ki mogoče niso pravilna, ampak meni so tako zelo logična in občutena, da jih trenutno tako vidim.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Menage -a - trois ??
4.10.2005 21:52:48   
elizabeta p
Komur paše, uživajte!
Jaz pa za to res nisem. Ne bi mogla svojga lubija z drugo gledat. Meni pa tudi ni do sexa z drugim, z žensko pa tudi ne. Res ga mam rada in sploh pomislim ne da bi to počela še s kom drugim. Zame to ni.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Menage -a - trois ??
5.10.2005 20:52:07   
puncica
Jst mislim da če se s partnerjem pogovorita, se morata tud o tem, kako bo po tem odnosu. Skratka treba je prej razjasnit. Tako da to vnaprej govorit je po moje zelo težko. Verjetno če ne bi šlo, bi do tega prišla že sploh pred tem "v troje" in se zato sploh ne bi odločila. ma kr neki bluzim.




_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Menage -a - trois ??
5.10.2005 21:03:45   
Primoza
Če bi čebula če ne imela bula bi bila čebula.

Gledano iz vidika fizionomije je vsaka zadeva več kot 1/1 težko izvedljiva, saj nismo hobotnice.

Dodatno vprašanje: zakaj si postavila razmerje avtomatično na dve ženski en moški, kaj pa obratno?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Menage -a - trois ??
5.10.2005 21:09:08   
ZARA
ja ne vem, primoza...ker je obratno preveč dela??? ( pa še izbirat sem morala)
Zakaj??

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Menage -a - trois ??
5.10.2005 21:23:47   
Primoza
Dela je povsem enako, vendar se mi zdi da je tako ali drugače eden odveč.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Menage -a - trois ??
6.10.2005 12:19:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

ja ne vem, primoza...ker je obratno preveč dela??? ( pa še izbirat sem morala)
Zakaj??


Obicajno se veckrat zgodi, da sta dva moska in ena zenska.. Nekako je to boljsa varianta..
Ce so dve zenske.. so obicajno tudi dva moska.. ker drugace kateri od zensk hitr rata dolgcas.. user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?